Lig |
Tarih |
Maç |
Skor |
Görev |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP |
25.12.2022 |
1960 SÜMER SPOR AKSEKİ SPOR |
5 - 4 |
Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP |
11.12.2022 |
ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ ALANYA BELEDİYESPOR |
3 - 0 |
Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP |
04.12.2022 |
DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR |
4 - 4 |
Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP |
20.11.2022 |
SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA HAL SPOR |
1 - 1 |
Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP |
23.10.2022 |
AKSEKİ SPOR 1960 SÜMER SPOR |
3 - 2 |
Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP |
09.10.2022 |
1960 SÜMER SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR |
0 - 2 |
Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP |
29.01.2023 |
KEMER BELEDİYE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR |
4 - 0 |
Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP |
22.01.2023 |
KORKUTELİ TAN SPOR 1923 KAŞ SPOR |
0 - 11 |
Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP |
06.11.2022 |
1923 KAŞ SPOR KORKUTELİ TAN SPOR |
2 - 1 |
Yan Hakem |
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2.GRUP |
19.03.2023 |
DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ |
4 - 3 |
Hakem |
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3.GRUP |
09.04.2023 |
GAZİPAŞA BELD. ANTALYA DSİSPOR |
3 - 0 |
Yan Hakem |
U12 LİGİ-5.GRUP |
17.12.2022 |
KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. TRABZONLULARSPOR |
0 - 0 |
Hakem |
U12 LİGİ-6.GRUP |
05.02.2023 |
ANTALYA GÜL SPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR |
0 - 0 |
Hakem |
U14 LİGİ-2.GRUP |
18.09.2022 |
HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR ANTALYA KARTALSPOR |
0 - 5 |
Hakem |
U14 LİGİ-4.GRUP |
21.01.2023 |
CK SPOR ANTALYA YOLSPOR |
2 - 1 |
Hakem |
U14 LİGİ-5.GRUP |
27.11.2022 |
KALEKAPISI SPOR 1966 AKREP SPOR |
3 - 2 |
Hakem |
U14 LİGİ-PLAY-OFF -B- GRUBU |
04.02.2023 |
1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR SERİK BELEDİYESPOR |
1 - 4 |
Hakem |
U15 LİGİ-5.GRUP |
12.03.2023 |
KALEKAPISI SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR |
0 - 9 |
Hakem |
U15 LİGİ-7.GRUP |
09.04.2023 |
TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ ALANYA KESTELSPOR |
2 - 6 |
Hakem |
U16 LİGİ-1.GRUP |
16.10.2022 |
1966 SERİK CUMALI SPOR ŞARAMPOLSPOR |
4 - 2 |
Hakem |
U16 LİGİ-2.GRUP |
03.12.2022 |
MANAVGATSPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR |
0 - 4 |
Hakem |
U16 LİGİ-3.GRUP |
25.09.2022 |
ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ KAŞ KINIK SPOR |
0 - 18 |
Hakem |
U16 LİGİ-4.GRUP |
24.12.2022 |
ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ANTALYA DSİSPOR |
0 - 2 |
Hakem |
U16 LİGİ-4.GRUP |
19.11.2022 |
KADRİYE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ |
0 - 8 |
Hakem |
U17 LİGİ-2.GRUP |
11.03.2023 |
SERİK BELEDİYESPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ |
4 - 1 |
Hakem |
U17 LİGİ-3.GRUP |
08.04.2023 |
KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR |
3 - 1 |
Yan Hakem |
U17 LİGİ-5.GRUP |
04.03.2023 |
OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ELMALI BELEDİYESPOR |
3 - 0 |
Hakem |
U17 LİGİ-6.GRUP |
18.03.2023 |
KONAKLI BELEDİYESPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR |
0 - 3 |
Hakem |
U18 LİGİ-1.GRUP |
18.12.2022 |
ŞARAMPOLSPOR DEMRE BELEDİYESPOR |
1 - 8 |
Hakem |
U18 LİGİ-1.GRUP |
10.12.2022 |
OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ |
8 - 1 |
Hakem |
U18 LİGİ-1.GRUP |
24.09.2022 |
BEYMELEK BELEDİYESPOR ANTALYA KUNDU SPOR |
1 - 3 |
Yan Hakem |
U18 LİGİ-2.GRUP |
05.11.2022 |
BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR |
0 - 7 |
Hakem |
U18 LİGİ-2.GRUP |
22.10.2022 |
ÇAKALLIKLI SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR |
0 - 6 |
Hakem |
U18 LİGİ-2.GRUP |
01.10.2022 |
ILICA BELEDİYESPOR VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ |
1 - 2 |
Yan Hakem |
U18 LİGİ-2.GRUP |
17.09.2022 |
LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR AKSU BELEDİYE SPOR |
3 - 2 |
Yan Hakem |
U18 LİGİ-3.GRUP |
12.11.2022 |
ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ |
15 - 0 |
Hakem |
U18 LİGİ-3.GRUP |
08.10.2022 |
ANTALYA MERKEZ SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR |
0 - 2 |
Yan Hakem |