Muratpaşa Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve ASKF Spor Şenliği 01.07.2021-13.07.2021 Maç Programı


İNDİR


(01.07.2021) PERŞEMBE
KATEGORİSİ MÜSABAKA ADI MAÇ
TARİHİ
MAÇ SAATİ STAD ADI
EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM
U11/A Antalya Ayyıldız Gençlik ve Spor Kulübü ANT.DEMİRSPOR BEYAZ 01.07.2021 17:30 A SAHASI 
U11/A Antalya Aksu Spor Kulübü AKDENİZSPOR 01.07.2021 17:30 B SAHASI
U11/A Antalya Ayyıldız Gençlik ve Spor Kulübü AKDENİZSPOR 01.07.2021 18:10 A SAHASI 
U11/A Antalya Aksu Spor Kulübü ANT.DEMİRSPOR BEYAZ 01.07.2021 18:10 B SAHASI
U11/B BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR İKFA İZZET KÖKTAŞ 01.07.2021 17:30 C SAHASI
U11/B PARK ANTALYA SPOR H.İŞCAN SPOR 01.07.2021 17:30 D SAHASI
U11/B BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR H.İŞCAN SPOR 01.07.2021 18:10 C SAHASI
U11/B PARK ANTALYA SPOR İKFA İZZET KÖKTAŞ 01.07.2021 18:10 D SAHASI
(02.07.2021) CUMA
U12/A Antalya Ayyıldız Gençlik ve Spor Kulübü MANAVGAT 07 02.07.2021 17:30 A SAHASI 
U12/A PARK ANTALYA SPOR Kalekapısıspor 02.07.2021 17:30 B SAHASI
U12/A Antalya Ayyıldız Gençlik ve Spor Kulübü PARK ANTALYA SPOR 02.07.2021 18:10 A SAHASI 
U12/A MANAVGAT 07 Kalekapısıspor 02.07.2021 18:10 B SAHASI
U12/B Antalya dsi spor Antalya Aksu Spor Kulübü 02.07.2021 17:30 C SAHASI
U12/B İKFA İZZET KÖKTAŞ ASLANSARAY GENÇLİK VE SPOR 02.07.2021 17:30 D SAHASI
U12/B Antalya dsi spor İKFA İZZET KÖKTAŞ 02.07.2021 18:10 C SAHASI
U12/B Antalya Aksu Spor Kulübü ASLANSARAY GENÇLİK VE SPOR 02.07.2021 18:10 D SAHASI
(05.07.2021) PAZARTESİ
U11/C Kalekapısıspor Antalya dsi spor 05.07.2021 17:30 A SAHASI 
U11/C Antalya vefa gençlik ve spor kulübü Akgün Gençlik  05.07.2021 17:30 B SAHASI
U11/C Kalekapısıspor Akgün Gençlik  05.07.2021 18:10 A SAHASI 
U11/C Antalya vefa gençlik ve spor kulübü Antalya dsi spor 05.07.2021 18:10 B SAHASI
U12/C KEPEZ BELEDİYESPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 05.07.2021 17:30 C SAHASI
U12/C ANTALYASPOR KIRMIZI Antalya vefa gençlik ve spor kulübü 05.07.2021 17:30 D SAHASI
U12/C KEPEZ BELEDİYESPOR Antalya vefa gençlik ve spor kulübü 05.07.2021 18:10 C SAHASI
U12/C ANTALYASPOR KIRMIZI İKİZLER SPOR KULÜBÜ 05.07.2021 18:10 D SAHASI
(06.07.2021) SALI
U12/D H.İŞCAN SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 06.07.2021 17:30 A SAHASI 
U12/D ÇIRALISPOR AKDENİZSPOR 06.07.2021 17:30 B SAHASI
U12/D H.İŞCAN SPOR AKDENİZSPOR 06.07.2021 18:10 A SAHASI 
U12/D ÇIRALISPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 06.07.2021 18:10 B SAHASI
U15/A BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR GENÇLİKSPOR 06.07.2021 17:30 C SAHASI
U15/A Antalya dsi spor Antalya KartalspoR 06.07.2021 17:30 D SAHASI
U15/A BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR Antalya KartalspoR 06.07.2021 18:10 C SAHASI
U15/A Antalya dsi spor GENÇLİKSPOR 06.07.2021 18:10 D SAHASI
(08.07.2021) PERŞEMBE
U13/A ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR PARK ANTALYA SPOR 08.07.2021 17:30 A SAHASI 
U13/A ANTALYASPOR BEYAZ Akgün Gençlik  08.07.2021 17:30 B SAHASI
U13/A PARK ANTALYA SPOR Akgün Gençlik  08.07.2021 18:10 A SAHASI 
U13/A ANTALYASPOR BEYAZ ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 08.07.2021 18:10 B SAHASI
U13/B MANAVGAT 07 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 08.07.2021 17:30 C SAHASI
U13/B Kalekapısıspor ÇİSEM SPOR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 08.07.2021 17:30 D SAHASI
U13/B KORKUTELİ BELEDİYE SPOR Kalekapısıspor 08.07.2021 18:10 C SAHASI
U13/B ÇİSEM SPOR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ MANAVGAT 07 08.07.2021 18:10 D SAHASI
(09.07.2021) CUMA
U11/B ASLANSARAY GENÇLİK VE SPOR ANT.DEMİRSPOR KIRMIZI 09.07.2021 17:30 A SAHASI 
U11/B İKFA İZZET KÖKTAŞ İKİZLER SPOR KULÜBÜ 09.07.2021 17:30 B SAHASI
U11/B ASLANSARAY GENÇLİK VE SPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 09.07.2021 18:10 A SAHASI 
U11/B İKFA İZZET KÖKTAŞ ANT.DEMİRSPOR KIRMIZI 09.07.2021 18:10 B SAHASI
U12/A MANAVGAT 07 FİNİKE BELEDİYESPOR 09.07.2021 17:30 C SAHASI
U12/A Kalekapısıspor Antalya Ayyıldız Gençlik ve Spor Kulübü 09.07.2021 17:30 D SAHASI
U12/A FİNİKE BELEDİYESPOR Kalekapısıspor 09.07.2021 18:10 C SAHASI
U12/A MANAVGAT 07 Antalya Ayyıldız Gençlik ve Spor Kulübü 09.07.2021 18:10 D SAHASI
(12.07.2021) PAZARTESİ
U11/A ANTALYA ÖZER GENÇLİK  SPOR KULÜBÜ ÇAKALLIKLI SPOR KULÜBÜ 12.07.2021 17:30 A SAHASI 
U11/A Antalya Aksu Spor Kulübü ANT.DEMİRSPOR BEYAZ 12.07.2021 17:30 B SAHASI
U11/A ANTALYA ÖZER GENÇLİK  SPOR KULÜBÜ Antalya Aksu Spor Kulübü 12.07.2021 18:10 A SAHASI 
U11/A ÇAKALLIKLI SPOR KULÜBÜ ANT.DEMİRSPOR BEYAZ 12.07.2021 18:10 B SAHASI
U12/B ANTALYASPOR BEYAZ ASLANSARAY GENÇLİK VE SPOR 12.07.2021 17:30 C SAHASI
U12/B Antalya Aksu Spor Kulübü İKFA İZZET KÖKTAŞ 12.07.2021 17:30 D SAHASI
U12/B ANTALYASPOR BEYAZ İKFA İZZET KÖKTAŞ 12.07.2021 18:10 C SAHASI
U12/B ASLANSARAY GENÇLİK VE SPOR Antalya Aksu Spor Kulübü 12.07.2021 18:10 D SAHASI
(13.07.2021) SALI
U12/C ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYASPOR KIRMIZI 13.07.2021 17:30 A SAHASI 
U12/C Antalya vefa gençlik ve spor kulübü İKİZLER SPOR KULÜBÜ 13.07.2021 17:30 B SAHASI
U12/C ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR Antalya vefa gençlik ve spor kulübü 13.07.2021 18:10 A SAHASI 
U12/C ANTALYASPOR KIRMIZI İKİZLER SPOR KULÜBÜ 13.07.2021 18:10 B SAHASI
U12/D ÇAKALLIKLI SPOR KULÜBÜ ÇIRALISPOR 13.07.2021 17:30 C SAHASI
U12/D AKDENİZSPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 13.07.2021 17:30 D SAHASI
U12/D ÇAKALLIKLI SPOR KULÜBÜ AKDENİZSPOR 13.07.2021 18:10 C SAHASI
U12/D ÇIRALISPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 13.07.2021 18:10 D SAHASI