KATEGORİSİ |
MÜSABAKA ADI |
MAÇ SAATİ |
SAHA ADI |
EV SAHİBİ |
MİSAFİR |
(26.07.2021) PAZARTESİ |
U15 A |
BÜLENT DEMİR SPOR |
ANTALYA 07 SPOR |
17:30 |
A SAHASI |
U15 A |
GENÇLİK SPOR |
KARTAL SPOR |
17:30 |
B SAHASI |
U15 A |
DSİ SPOR |
BÜLENT DEMİR SPOR |
18:10 |
A SAHASI |
U15 A |
KARTAL SPOR |
ÇİSEM SPOR |
18:10 |
B SAHASI |
U15 B |
ÖZERSPOR |
KUNDU |
17:30 |
C SAHASI |
U15 B |
PARKANTALYA SPOR |
ASLANSARAY SPOR |
17:30 |
D SAHASI |
U15 B |
CK SPOR |
ŞİMŞEK SPOR |
18:10 |
C SAHASI |
U15 B |
ÖZERSPOR |
PARKANTALYA SPOR |
18:10 |
D SAHASI |
U15 A |
ANTALYA 07 SPOR |
DSİ SPOR |
18:45 |
A SAHASI |
U15 C |
AKDENİZ SANAYİ SPOR |
ASAT SPOR |
18:45 |
B SAHASI |
U14 A |
KEPEZ BLD. SPOR |
PARKANTALYA SPOR |
18:45 |
C SAHASI |
U14 A |
KALEKAPISI SPOR |
AKDENİZ SANAYİ SPOR |
18:45 |
D SAHASI |
(27.07.2021) SALI |
U13 C |
ANTALYASPOR |
AKDENİZ SANAYİ SPOR |
18:10 |
B SAHASI |
U15 C |
MANAVGAT 07 SPOR |
KORKUTELİ BLD. SPOR |
17:30 |
A SAHASI |
U15 C |
AKGÜN SPOR |
ASAT SPOR |
17:30 |
B SAHASI |
U15 C |
AKDENİZ SANAYİ SPOR |
KORKUTELİ BLD. SPOR |
18:10 |
A SAHASI |
U15 C |
MANAVGAT 07 SPOR |
AKDENİZ SANAYİ SPOR |
18:45 |
B SAHASI |
U14 A |
ASLANSARAY SPOR |
KALEKAPISI SPOR |
17:30 |
C SAHASI |
U14 A |
FİNİKE BLD. SPOR |
KEPEZ BLD. SPOR |
17:30 |
D SAHASI |
U14 A |
ŞİMŞEK SPOR |
FİNİKE BLD. SPOR |
18:10 |
C SAHASI |
U14 A |
ASLANSARAY SPOR |
ŞİMŞEK SPOR |
18:10 |
D SAHASI |
U15 A |
BÜLENT DEMİR SPOR |
KARTAL SPOR |
18:45 |
C SAHASI |
U15 A |
GENÇLİK SPOR |
ÇİSEM SPOR |
18:45 |
D SAHASI |
(29.07.2021) PERŞEMBE |
U14 B |
KARTAL SPOR |
KUNDU SPOR |
17:30 |
A SAHASI |
U14 B |
AKSU SPOR |
DSİ SPOR |
17:30 |
B SAHASI |
U14 B |
ANTALYASPOR |
KUNDU SPOR |
18:10 |
A SAHASI |
U14 B |
İKİZLER SPOR |
KARTAL SPOR |
18:10 |
B SAHASI |
U13 A |
DSİ SPOR |
ÇAKALLIKLI SPOR |
17:30 |
C SAHASI |
U13 A |
ŞİMŞEK SPOR |
PARKANTALYA SPOR |
17:30 |
D SAHASI |
U13 A |
DSİ SPOR |
PARKANTALYA SPOR |
18:10 |
C SAHASI |
U13 A |
ÇAKALLIKLI SPOR |
ANTALYA SPOR |
18:10 |
D SAHASI |
U15 A |
ANTALYA 07 SPOR |
GENÇLİK SPOR |
18:45 |
A SAHASI |
U15 A |
BÜLENT DEMİR SPOR |
ÇİSEM SPOR |
18:45 |
B SAHASI |
U15 B |
ASLANSARAY SPOR |
ŞİMŞEK SPOR |
18:45 |
C SAHASI |
U15 B |
PARKANTALYA SPOR |
KUNDU SPOR |
18:45 |
D SAHASI |
(30.07.2021) CUMA |
U13 B |
KALEKAPISI SPOR |
MANAVGAT 07 SPOR |
17:30 |
A SAHASI |
U13 B |
BÜLENT DEMİR SPOR |
ASLANSARAY SPOR |
17:30 |
B SAHASI |
U13 B |
ÇİSEM SPOR |
KALEKAPISI SPOR |
18:10 |
A SAHASI |
U13 B |
ASLANSARAY SPOR |
MANAVGAT 07 SPOR |
18:10 |
B SAHASI |
U13 C |
KUNDU SPOR |
ÖZER SPOR |
17:30 |
C SAHASI |
U13 C |
ANTALYASPOR |
KEPEZ BLD. SPOR |
17:30 |
D SAHASI |
U13 C |
RUS TÜRK AKADEMİ SPOR |
AKDENİZ SANAYİ SPOR |
18:10 |
C SAHASI |
U13 C |
KEPEZ BLD. SPOR |
KUNDU SPOR |
18:10 |
D SAHASI |
U15 B |
ÖZERSPOR |
CK SPOR |
18:45 |
A SAHASI |
U15 B |
ŞİMŞEK SPOR |
KUNDU SPOR |
18:45 |
B SAHASI |
U15 C |
AKGÜN SPOR |
AKDENİZ SANAYİ SPOR |
18:45 |
C SAHASI |
(02.08.2021) PAZARTESİ |
U12 A |
AFA SPOR |
FİNİKE BLD. SPOR |
17:30 |
A SAHASI |
U12 A |
MANAVGAT 07 SPOR |
PARKANTALYA SPOR |
17:30 |
B SAHASI |
U12 A |
KALEKAPISI SPOR |
MANAVGAT 07 SPOR |
18:10 |
A SAHASI |
U12 A |
FİNİKE BLD. SPOR |
PARKANTALYA SPOR |
18:10 |
B SAHASI |
U15 B |
CK SPOR |
PARKANTALYA SPOR |
17:30 |
C SAHASI |
U13 B |
BÜLENT DEMİR SPOR |
KORKUTELİ BLD. SPOR |
17:30 |
D SAHASI |
U13 B |
ASLANSARAY SPOR |
KORKUTELİ BLD. SPOR |
18:10 |
C SAHASI |
U13 B |
BÜLENT DEMİR SPOR |
MANAVGAT 07 SPOR |
18:10 |
D SAHASI |
U15 B |
ASLANSARAY SPOR |
KUNDU SPOR |
18:45 |
A SAHASI |
U14 A |
ŞİMŞEK SPOR |
AKDENİZ SANAYİ SPOR |
18:45 |
B SAHASI |
U14 A |
KALEKAPISI SPOR |
FİNİKE BLD. SPOR |
18:45 |
C SAHASI |
U14 B |
KARTAL SPOR |
DSİ SPOR |
18:45 |
D SAHASI |
(03.08.2021) SALI |
U12 B |
ANTALYASPOR (BEYAZ) |
DSİ SPOR |
17:30 |
A SAHASI |
U12 B |
KEPEZ BLD. SPOR |
ŞİMŞEK SPOR |
17:30 |
B SAHASI |
U12 B |
DSİ SPOR |
ASLANSARAY SPOR |
18:10 |
A SAHASI |
U12 C |
ANTALYASPOR |
KEPEZ BLD. SPOR |
18:10 |
B SAHASI |
U12 C |
ŞİMŞEK SPOR |
İKİZLER SPOR |
17:30 |
C SAHASI |
U12 D |
ÇAKALLIKLI SPOR |
HAŞİM İŞCAN SPOR |
17:30 |
D SAHASI |
U12 D |
ÇAKALLIKLI SPOR |
ÇİSEMSPOR |
18:10 |
C SAHASI |
U12 D |
ÇIRALI SPOR |
HAŞİM İŞCAN SPOR |
18:10 |
D SAHASI |
U14 B |
AKSU SPOR |
İKİZLER SPOR |
18:45 |
A SAHASI |
U13 A |
AKGÜN SPOR |
ŞİMŞEK SPOR |
18:45 |
B SAHASI |
U13 A |
DSİ SPOR |
ANTALYASPOR |
18:45 |
C SAHASI |
U13 A |
ÇAKALLIKLI SPOR |
PARKANTALYA SPOR |
18:45 |
D SAHASI |
(05.08.2021) PERŞEMBE |
U11 A |
AKDENİZ SPOR |
ÇAKALLIKLI SPOR |
17:30 |
A SAHASI |
U11 A |
ÖZER SPOR |
ANTALYA DEMİR B. |
17:30 |
B SAHASI |
U11 A |
ÖZER SPOR |
AKDENİZ SPOR |
18:10 |
A SAHASI |
U11 A |
ÇAKALLIKLI SPOR |
YENİKAPI GENÇLERBİRLİĞİ |
18:10 |
B SAHASI |
U11 B |
İKİZLER SPOR |
BÜLENT DEMİR SPOR |
17:30 |
C SAHASI |
U11 B |
ANTALYA DEMİR K. |
H.İŞCAN |
17:30 |
D SAHASI |
U11 B |
ASLANSARAY SPOR |
BÜLENT DEMİR SPOR |
18:10 |
C SAHASI |
U11 B |
PARK ANTALYA |
ANTALYA DEMİR K. |
18:10 |
D SAHASI |
U15 B |
ASLANSARAY SPOR |
CK SPOR |
18:45 |
A SAHASI |
U15 B |
ÖZER SPOR |
ŞİMŞEK SPOR |
18:45 |
B SAHASI |
U14 A |
PARKANTALYA SPOR |
KALEKAPISI SPOR |
18:45 |
C SAHASI |
U14 A |
FİNİKE BLD. SPOR |
AKDENİZ SANAYİ SPOR |
18:45 |
D SAHASI |
(06.08.2021) CUMA |
U11C |
DSİ SPOR |
KEPEZ BLD. SPOR |
17:30 |
A SAHASI |
U11C |
BAHTILI SPOR |
KALEKAPISI SPOR |
17:30 |
B SAHASI |
U11C |
BAHTILI SPOR |
KEPEZ BLD. SPOR |
18:10 |
A SAHASI |
U11C |
DSİ SPOR |
AKGÜN SPOR |
18:10 |
B SAHASI |
U11 A |
AKSU SPOR |
YENİKAPI SPOR |
17:30 |
C SAHASI |
U11 A |
ANTALYA DEMİR BEYAZ |
ÖZER SPOR |
17:30 |
D SAHASI |
U11 A |
ÇAKALLIKLI SPOR |
AKSU SPOR |
18:10 |
C SAHASI |
U11 A |
YENİKAPI SPOR |
ÖZER SPOR |
18:10 |
D SAHASI |
U14 B |
KARTAL SPOR |
ANTALYASPOR |
18:45 |
A SAHASI |
U14 B |
DSİ SPOR |
İKİZLER SPOR |
18:45 |
B SAHASI |
U13 B |
KALEKAPISI SPOR |
KORKUTELİ BLD. SPOR |
18:45 |
C SAHASI |
U13 C |
KUNDU SPOR |
RUS TÜRK AKADEMİSİ |
18:45 |
D SAHASI |
(09.08.2021) PAZARTESİ |
U11 B |
PARKANTALYA SPOR |
ASLANSARAY SPOR |
17:30 |
A SAHASI |
U11 B |
İKİZLER SPOR |
ANTALYA DEMİR KIRMIZI |
17:30 |
B SAHASI |
U11 B |
PARKANTALYA SPOR |
İKİZLER SPOR |
18:10 |
A SAHASI |
U11 B |
ANTALYA DEMİR KIRMIZI |
BÜLENT DEMİR SPOR |
18:10 |
B SAHASI |
U11C |
KEPEZ BLD. SPOR |
AKGÜN SPOR |
17:30 |
C SAHASI |
U11C |
BAHTILI SPOR |
DSİ SPOR |
17:30 |
D SAHASI |
U11C |
VEFA SPOR |
BAHTILI SPOR |
18:10 |
C SAHASI |
U11C |
KEPEZ BLD. SPOR |
KALEKAPISI SPOR |
18:10 |
D SAHASI |
U14 B |
KARTAL SPOR |
AKSU SPOR |
18:45 |
A SAHASI |
U14 B |
ANTALYASPOR |
DSİ SPOR |
18:45 |
B SAHASI |
U13 C |
ÖZER SPOR |
KEPEZ BLD. SPOR |
18:45 |
C SAHASI |
U13 C |
ANTALYA SPOR |
RUS TÜRK AKADEMİSİ |
18:45 |
D SAHASI |
(10.08.2021) SALI |
U11 B |
H.İŞÇAN SPOR |
İKFA SPOR |
17:30 |
A SAHASI |
U11 B |
İKİZLER SPOR |
ASLANSARAY SPOR |
17:30 |
B SAHASI |
U11 B |
ASLANSARAY SPOR |
İKFA SPOR |
18:10 |
A SAHASI |
U11 B |
H.İŞÇAN SPOR |
İKİZLER SPOR |
18:10 |
B SAHASI |
U11C |
KEPEZ SPOR |
VEFA SPOR |
17:30 |
C SAHASI |
U11C |
AKGÜN SPOR |
BAHTILI SPOR |
17:30 |
D SAHASI |
U11C |
KALEKAPISI SPOR |
VEFA SPOR |
18:10 |
C SAHASI |
U11 B |
ASLANSARAY SPOR |
H.İŞÇAN SPOR |
18:45 |
A SAHASI |
U11 B |
PARKANTALYA SPOR |
BÜLENT DEMİR SPOR |
18:45 |
B SAHASI |
U14 B |
KUNDU SPOR |
DSİ SPOR |
18:45 |
C SAHASI |
U14 A |
AKDENİZ SANAYİ SPOR |
ASLANSARAY SPOR |
18:45 |
D SAHASI |
(12.08.2021) PERŞEMBE |
U13 C |
KEPEZ BLD. SPOR |
AKDENİZ SANAYİ SPOR |
17:30 |
A SAHASI |
U14 A |
ASLANSARAY SPOR |
ŞİMŞEK SPOR |
17:30 |
B SAHASI |
U14 A |
FİNİKE BLD. SPOR |
PARKANTALYASPOR |
17:30 |
C SAHASI |
U14 A |
KEPEZ BLD. SPOR |
KALEKAPISI SPOR |
17:30 |
D SAHASI |
U14 A |
FİNİKE BLD. SPOR |
ASLANSARAY SPOR |
18:10 |
A SAHASI |
U12 B |
ANTALYASPOR (BEYAZ) |
İKFA SPOR |
18:10 |
B SAHASI |
U12 C |
ŞİMŞEK SPOR |
KEPEZ BLD. SPOR |
18:10 |
C SAHASI |
U11 A |
DEMİRSPOR (BEYAZ) |
AKDENİZ SPOR |
18:10 |
D SAHASI |
U12 B |
ANTALYASPOR (BEYAZ) |
AKSU SPOR |
18:45 |
A SAHASI |
U12 B |
AKSU SPOR |
İKFA SPOR |
18:45 |
B SAHASI |
U12 A |
PARKANTALYA SPOR |
FİNİKE BLD. SPOR |
18:45 |
C SAHASI |
U12 A |
MANAVGAT 07 SPOR |
KALEKAPISI SPOR |
18:45 |
D SAHASI |
(13.08.2021) CUMA |
U12 A |
MANAVGAT 07 SPOR |
PARKANTALYASPOR |
17:30 |
A SAHASI |
U12 A |
FİNİKE BLD. SPOR |
YENİKAPI GENÇLERBİRLİĞİ |
17:30 |
B SAHASI |
U12 A |
MANAVGAT 07 SPOR |
YENİKAPI GENÇLERBİRLİĞİ |
18:10 |
A SAHASI |
U12 A |
FİNİKE BLD. SPOR |
KALEKAPISI SPOR |
18:10 |
B SAHASI |
U12 A |
MANAVGAT 07 SPOR |
FİNİKE BLD. SPOR |
18:45 |
A SAHASI |