Facebook
I
Adres:
Kızılarık Mahallesi, 1127 Sokak No: 36 Muratpaşa/Antalya
Mail
info@antalyaaskf.org
Ana Sayfa
Hakkımızda
Antalya ASKF
Tüzük
Yönetim Kurulu
Denetleme Kurulu
Disiplin Kurulu
Onur Kurulu
Futbol İl Temsilciliği
TFF Antalya Futbol İl Temsilciliği
İl Tertip Kurulu
İl Disiplin Kurulu
Futbol Saha Komiserleri Antalya Şubesi
Basında Biz
İletişim
ASKF TV
İBRADI ORMANA SPOR KÖYÜ TESİSLERİ
Dökümanlar
LİGE KATILIM EVRAKLARI / 2023-2024 SEZONU
LİSANS FORMLARI / 2023 - 2024 SEZONU
LİSANS ÜCRETLERİ / 2023 - 2024 SEZONU
TEKNİK ADAM SÖZLEŞMESİ
AMATÖR MÜSABAKA İSİM LİSTESİ
U11-U12 MÜSABAKA İSİM LİSTESİ
ÖZEL MAÇ İÇİN HAKEM TALEP DİLEKÇESİ
AMATÖR VE PROFESYONEL KULÜP LİSTELERİ ( TESCİL KODLARI )
İL TEMSİLCİLİĞİ YAZIŞMA DİLEKÇE ÖRNEĞİ
OKUL İZİN YAZISI
SGK SAĞLIK YARDIMINDAN FAYDALANAMAYAN AMATÖR SPORCULARIN SAĞLIK GİDERLERİNİN TEMİNİNE İLİŞKİN USUL VE ESASLAR
Uluslararası Yabancı Amatör Oyuncu Transfer Belgeleri
HATALI/EKSİK BİLGİ GİRİŞİ YAPILAN MAÇ İÇİN DÜZELTME TALEP FORMU
Ligler
SÜPER AMATÖR KÜME
SÜPER AMATÖR LİGİ
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME
1. GRUP (DOĞU-MERKEZ)
2. GRUP (BATI-MERKEZ)
PLAY-OFF 1.ELEME
PLAY-OFF GRUP MAÇLARI
PLAY-OUT
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME
1. GRUP
2. GRUP
3. GRUP
4. GRUP
FİNAL
PLAY OFF 1.MAÇ
PLAY OFF 2.MAÇ
U18 LİGİ
1. GRUP
2. GRUP
3. GRUP
4. GRUP
PLAY - OFF A GRUBU
PLAY - OFF B GRUBU
U17 LİGİ
1. GRUP
2. GRUP
3. GRUP
4. GRUP
PLAY OFF ELEME
U16 LİGİ
1. GRUP
2. GRUP
3. GRUP
4. GRUP
5. GRUP (BATI)
6. GRUP (DOĞU)
PLAY - OFF A GRUBU
PLAY - OFF B GRUBU
U15 LİGİ
1. GRUP
2. GRUP
3. GRUP
4. GRUP
5. GRUP (MANAVGAT 1. ve 2. DEVRE)
5. GRUP (MANAVGAT 3. DEVRE)
6. GRUP (ALANYA)
PLAY OFF
PLAY OFF ELEME
U14 LİGİ
1. GRUP
2. GRUP
3. GRUP
4. GRUP
5. GRUP
6. GRUP (BATI)
7. GRUP (MANAVGAT)
8. GRUP (DOĞU)
PLAY - OFF ELEME
U14 LİGİ
1. GRUP
2. GRUP
3. GRUP
4. GRUP
5. GRUP
6. GRUP (BATI)
7. GRUP (MANAVGAT)
8. GRUP (ALANYA)
9. GRUP (ALANYA)
ELEME 1.TUR 1-8
ELEME 1.TUR 9-16
ELEME 2.TUR
ELEME 3.4 LÜK MAÇI
ELEME ALANYA
FİNAL
PLAY - OFF ELEME - ÇEYREK FİNAL
U14 LİGİ
1. GRUP
2. GRUP
3. GRUP
4. GRUP
5. GRUP
6. GRUP
7. GRUP
8. GRUP
9. GRUP (BATI 1 - KAŞ-DEMRE)
PLAY - OFF ELEME - YARI FİNAL
U14 LİGİ
10. GRUP (BATI 2 - KUMLUCA - FİNİKE)
11. GRUP (MANAVGAT)
12. GRUP (ALANYA)
13. GRUP (ALANYA)
PLAY - OFF ELEME - 3. LÜK MAÇI
PLAY - OFF ELEME - FİNAL
U11 LİGİ
1. GRUP
2. GRUP
3. GRUP
4. GRUP
5. GRUP
6. GRUP
7. GRUP (BATI)
8. GRUP (MANAVGAT)
9. GRUP (ALANYA)
U11 LİGİ
10. GRUP (ALANYA)
PLAY OFF 2.ELEME
PLAY OFF ELEME 1-5 MAÇ
PLAY OFF ELEME 6-10 MAÇ
PLAY OFF SIRALAMA
U17 KIZLAR LİGİ
TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
Bilgi Bankası
» LİGLER
» TAKIMLAR
» OYUNCULAR
» STADLAR
» FİKSTÜRLER
» MAÇLAR
» CANLI SKOR
» GOL KRALLIĞI
» HAKEMLER
» TEKNİK ADAMLAR
» SAHA KOMİSERLERİ
» GÖZLEMCİLER
çiceksepeti influencer başvuru
trendyol influencer başvuru
trendyol influencer ajansı
influencer ajansı
youtube link kısaltma
youtube linki uygulamada açma
SEZON
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
KATEGORİ
SÜPER AMATÖR KÜME
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME
U18 LİGİ
U17 LİGİ
U16 LİGİ
U15 LİGİ
U14 LİGİ
U13 LİGİ
U12 LİGİ
U11 LİGİ
LİG
1.GRUP
2.GRUP
3.GRUP
4.GRUP
5.GRUP
6.GRUP - MANAVGAT
6.GRUP - MANAVGAT 3.DEVRE
7.GRUP - ALANYA
PLAY-OFF -A- GRUBU
PLAY-OFF -B- GRUBU
TÜRKİYE ŞAMPİNASI GİDECEK 3.TAKIMI BELİRLEME MAÇI
LİSTELE
»
Henüz Fikstür Belirlenmemiş...