MAÇLAR


Sezon Lig Ev Sahibi Takım Rakip Takım Tarih Saat Skor Stad
2018-2019 SÜPER AMATÖR ANTALYA HAL SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 24.03.2019 ??:?? ?-?
2018-2019 SÜPER AMATÖR KUMLUCA BELEDİYE SPOR KESTEL BELEDİYE SPOR 24.03.2019 ??:?? ?-?
2018-2019 SÜPER AMATÖR ERDEM GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 24.03.2019 ??:?? ?-?
2018-2019 SÜPER AMATÖR KINIK SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 24.03.2019 ??:?? ?-?
2018-2019 SÜPER AMATÖR PAYALLAR SPOR MANAVGATSPOR 24.03.2019 ??:?? ?-?
2018-2019 SÜPER AMATÖR BEYMELEK BELEDİYESPOR MAHMUTLAR SPOR 24.03.2019 ??:?? ?-?
2018-2019 U12-1. GRUP CK SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 17.03.2019 17:00 0 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U16-2. GRUP ANTALYA 07 SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 17.03.2019 16:00 0 - 1 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U12-4. GRUP TFA SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 17.03.2019 16:00 1 - 8 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U12-1. GRUP ANTALYA KÖRFEZ SPOR ANTALYA DOKUMA SPOR 17.03.2019 16:00 3 - 3 ANTALYA KONUKSEVER STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR MANAVGATSPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 17.03.2019 15:00 1 - 1 MANAVGAT EVRENSEKİ SAHASI
2018-2019 2. AMATÖR-3. GRUP TOPTAŞ SPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 17.03.2019 15:00 2 - 2 KUMLUCA İLÇE STADI
2018-2019 U16-2. GRUP ANTALYA DSİSPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 17.03.2019 15:00 2 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U12-2. GRUP TRABZONLULARSPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 17.03.2019 15:00 0 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U12-2. GRUP ANTALYA SANAYİ SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 17.03.2019 15:00 2 - 6 ANTALYA KONUKSEVER STADI
2018-2019 2. AMATÖR-2. GRUP ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 17.03.2019 15:00 2 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 2. AMATÖR-2. GRUP DÖŞEMEALTI ASAR SPOR VARSAK SPOR 17.03.2019 15:00 4 - 10 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2018-2019 2. AMATÖR-2. GRUP 1966 AKREP SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 17.03.2019 15:00 1 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR PAYALLAR SPOR 17.03.2019 14:30 1 - 1 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR KINIK SPOR 17.03.2019 14:30 2 - 0 KORKUTELİ 100.YIL STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 17.03.2019 14:30 2 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 SÜPER AMATÖR MAHMUTLAR SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 17.03.2019 14:30 2 - 0 ALANYA MİLLİ EGEMENLİK
2018-2019 2. AMATÖR-1. GRUP 1960 SÜMER SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 17.03.2019 14:30 1 - 3 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U14-1. GRUP AKSU CİHADİYE SPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 17.03.2019 14:30 3 - 5 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U14-6. GRUP MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 17.03.2019 14:30 3 - 2 MANAVGAT SORGUN SAHASI
2018-2019 U12-10.GRUP ALANYA DEMİRSPOR GAZİPAŞA BELD. 17.03.2019 14:00 ?-? ALANYA KESTEL SAHA NO 1
2018-2019 U12-10.GRUP TOSMUR BELEDİYESPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 17.03.2019 14:00 ?-? ALANYA KESTEL SAHA NO 2
2018-2019 U14-2. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR JANTALYA SPOR 17.03.2019 14:00 2 - 0 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 2. AMATÖR-3. GRUP ÇIRALISPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 17.03.2019 14:00 3 - 4 KEMER SAHASI
2018-2019 2. AMATÖR-4. GRUP DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR İBRADI SPOR 17.03.2019 14:00 5 - 1 ALANYA DEMİRTAŞ SAHASI
2018-2019 2. AMATÖR-4. GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR AKSEKİ SPOR 17.03.2019 14:00 4 - 2 AVSALLAR SAHASI
2018-2019 U12-2. GRUP ORMANSPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 17.03.2019 14:00 6 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U12-3. GRUP ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KEPEZ POPLİN SPOR 17.03.2019 14:00 1 - 4 ANTALYA KONUKSEVER STADI
2018-2019 U12-10.GRUP OKURCALAR MUZ SPOR AYTEMİZ ALANYASPOR 17.03.2019 13:00 0 - 7 ALANYA KESTEL SAHA NO 1
2018-2019 U12-10.GRUP BARBAROS AZAKLI İ.Ö.O.GENÇLİK VE SPOR PAYALLAR SPOR 17.03.2019 13:00 2 - 3 ALANYA KESTEL SAHA NO 2
2018-2019 U12-5. GRUP AKSEKİ SPOR ANT. DEMİRSPOR 17.03.2019 13:00 ?-? ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U12-3. GRUP DÖŞEMEALTI BELEDİYESPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 17.03.2019 13:00 0 - 4 ANTALYA KONUKSEVER STADI
2018-2019 U16-1. GRUP ŞARAMPOLSPOR ANTALYA YOLSPOR 17.03.2019 13:00 1 - 8 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U16-1. GRUP KADRİYE SPOR ALANYA BELEDİYE 17.03.2019 13:00 1 - 14 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U12-6. GRUP İBRADI SPOR ANTALYASPOR A.Ş. 17.03.2019 13:00 0 - 15 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 2. AMATÖR-3. GRUP KUMLUCA GENÇLİK SPOR YUVASPOR 17.03.2019 12:30 2 - 0 KUMLUCA İLÇE STADI
2018-2019 U16-3. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 17.03.2019 12:30 3 - 1 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U19-2-2. GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR ELMALI BELD. 17.03.2019 12:30 3 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U14-6. GRUP ILICA BELEDİYESPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 17.03.2019 12:30 0 - 3 MANAVGAT SORGUN SAHASI
2018-2019 U12-4. GRUP ALTUN GENÇLİK VE SPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 17.03.2019 12:00 ?-? ANTALYA KONUKSEVER STADI
2018-2019 U12-4. GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR MEYDAN GENÇLİK VE SPOR 17.03.2019 12:00 ?-? ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U14-4. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR 17.03.2019 12:00 2 - 2 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U12-11.GRUP ALANYA İDMAN YURDU SPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 17.03.2019 12:00 ?-? ALANYA KESTEL SAHA NO 1
2018-2019 U12-11.GRUP OBA BELEDİYE SPOR KESTEL BELEDİYE SPOR 17.03.2019 12:00 2 - 1 ALANYA KESTEL SAHA NO 2
2018-2019 U16-3. GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 17.03.2019 12:00 4 - 2 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 2. AMATÖR-1. GRUP ETİBANK FERROKROM ANTALYA ELEKTROMETALURJİ SPOR ANT. DEMİRSPOR 17.03.2019 12:00 1 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 2. AMATÖR-1. GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR YEŞİL KEMER SPOR 17.03.2019 12:00 7 - 2 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2018-2019 U12-6. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR BAHTILI SPOR 17.03.2019 12:00 2 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U14-2. GRUP VARSAK SPOR SERİK BELEDİYESPOR 17.03.2019 11:30 0 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U12-7. GRUP JANTALYA SPOR YENİ KEMER BELEDİYE SPOR 17.03.2019 11:00 8 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U12-11.GRUP KONAKLI BELEDİYESPOR YILDIRIMSPOR 17.03.2019 11:00 ?-? ALANYA KESTEL SAHA NO 1
2018-2019 U12-5. GRUP DÖŞEMEALTI ASAR SPOR ANTALYA DSİSPOR 17.03.2019 11:00 0 - 4 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U16-2. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR SERİK BELEDİYESPOR 17.03.2019 10:30 0 - 3 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U16-2. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 17.03.2019 10:30 0 - 4 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U14-6. GRUP ÇOLAKLI SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 17.03.2019 10:30 2 - 6 MANAVGAT SORGUN SAHASI
2018-2019 U12-4. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 17.03.2019 10:00 3 - 2 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U14-4. GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 17.03.2019 10:00 7 - 0 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U16-3. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 17.03.2019 10:00 0 - 6 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U12-5. GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR 1966 AKREP SPOR 17.03.2019 10:00 1 - 7 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U16-1. GRUP GENÇLİKSPOR ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR 17.03.2019 10:00 4 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U12-6. GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 17.03.2019 09:00 ?-? VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U14-7. GRUP TOSMUR BELEDİYESPOR MAHMUTLAR SPOR 16.03.2019 18:30 4 - 2 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U14-7. GRUP BARBAROS AZAKLI İ.Ö.O.GENÇLİK VE SPOR ALANYA BELEDİYE 16.03.2019 17:00 0 - 8 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U12-7. GRUP KALEKAPISI SPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 16.03.2019 17:00 4 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U12-2. GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR KEMERSPOR 2003 16.03.2019 16.30 15 - 1 ANTALYA KONUKSEVER STADI
2018-2019 U14-2. GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR 16.03.2019 16:30 16 - 0 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U12-7. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 16.03.2019 16:00 9 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U14-7. GRUP PAYALLAR SPOR OBA BELEDİYE SPOR 16.03.2019 15:30 5 - 3 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U12-1. GRUP ŞARAMPOLSPOR VARSAK SPOR 16.03.2019 15:30 1 - 5 ANTALYA KONUKSEVER STADI
2018-2019 U12-7. GRUP AKSU BELEDİYE SPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR 16.03.2019 15:00 2 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-PLAY OFF SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA 07 SPOR 16.03.2019 15:00 5 - 3 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 U14-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR CK SPOR 16.03.2019 15:00 1 - 8 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U14-4. GRUP BAHTILI SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 16.03.2019 14:30 2 - 2 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U12-7. GRUP KONYAALTI BELEDİYE SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 16.03.2019 14:30 1 - 9 ANTALYA KONUKSEVER STADI
2018-2019 U19-2-1. GRUP 1960 SÜMER SPOR ALANYA BELEDİYE 16.03.2019 14:30 1 - 1 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U19-2-1. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 16.03.2019 14:30 2 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U16-3. GRUP FİNİKE BELEDİYE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 16.03.2019 14:30 1 - 4 FİNİKE HASYURT STADI
2018-2019 U19-2-2. GRUP DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR ZEYTİNKÖY SPOR 16.03.2019 14:30 2 - 4 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U19-2-2. GRUP DEMRE BELEDİYESPOR KUMLUCA GENÇLİK SPOR 16.03.2019 14:30 0 - 0 DEMRE SAHASI
2018-2019 U14-7. GRUP GAZİPAŞA BELD. AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 16.03.2019 14:00 0 - 3 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U12-11.GRUP İNCEKUM BELEDİYESPOR ALANYA BELEDİYE 16.03.2019 14:00 ?-? ALANYA KESTEL SAHA NO 1
2018-2019 U19-1 MANAVGAT BELEDİYESPOR ANTALYA DSİSPOR 16.03.2019 14:00 3 - 4 MANAVGAT ATATÜRK 1 NO. SAHA
2018-2019 U19-1 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 16.03.2019 14:00 3 - 0 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2018-2019 U19-1 YENİ KEMER BELEDİYE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 16.03.2019 14:00 2 - 0 KEMER STADI
2018-2019 U12-2. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 1905 SERİK SPOR 16.03.2019 14:00 0 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U14-5. GRUP KUMLUCA GENÇLİK SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 16.03.2019 14:00 0 - 11 KUMLUCA İLÇE STADI
2018-2019 U14-1. GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR KALEKAPISI SPOR 16.03.2019 14:00 4 - 5 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U12-3. GRUP SERİK DİKMEN SPOR ANTALYA 07 SPOR 16.03.2019 13.00 2 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U12-6. GRUP ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR KADRİYE SPOR 16.03.2019 13:30 7 - 2 ANTALYA KONUKSEVER STADI
2018-2019 U14-2. GRUP ŞARAMPOLSPOR YENİ KEMER BELEDİYE SPOR 16.03.2019 13:00 4 - 0 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U15-PLAY OFF ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 16.03.2019 13:00 4 - 3 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U15-PLAY OFF MANAVGAT BELEDİYESPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 16.03.2019 13:00 3 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U14-7. GRUP YILDIRIMSPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 16.03.2019 12:30 13 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U12-1. GRUP AKSU CİHADİYE SPOR ANTALYA HAL SPOR 16.03.2019 12:30 5 - 2 ANTALYA KONUKSEVER STADI
2018-2019 U14-3. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 16.03.2019 12:00 2 - 4 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U19-2-1. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 16.03.2019 12:00 3 - 7 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U19-2-1. GRUP ANT. DEMİRSPOR MAHMUTLAR SPOR 16.03.2019 12:00 3 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U12-5. GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 16.03.2019 12:00 ?-? VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U14-5. GRUP ELMALI BELD. MAVİKENT BELEDİYESPOR 16.03.2019 12:00 4 - 0 ELMALI RECEP GÜRBÜZ STADI
2018-2019 U14-5. GRUP DEMRE BELEDİYESPOR 1923 KAŞ SPOR 16.03.2019 12:00 2 - 0 DEMRE İLÇE STADI
2018-2019 U14-1. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 16.03.2019 12:00 3 - 2 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U12-6. GRUP 1207 ANTALYA SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 16.03.2019 12:00 ?-? ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U19-1 SERİK BELEDİYESPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 16.03.2019 11:30 0 - 3 SERİK İSMAİL OGAN
2018-2019 U12-1. GRUP YEŞİL KEMER SPOR ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR 16.03.2019 11:30 ?-? ANTALYA KONUKSEVER STADI
2018-2019 U14-3. GRUP ANTALYA DSİSPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 16.03.2019 11:00 1 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U12-3. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR GENÇLİKSPOR 16.03.2019 11:00 3 - 0 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U12-3. GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 16.03.2019 11:00 2 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U12-4. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 16.03.2019 10:00 7 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U14-3. GRUP TRABZONLULARSPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 16.03.2019 10:00 0 - 3 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U14-3. GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 16.03.2019 10:00 0 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U14-4. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 1966 AKREP SPOR 16.03.2019 10:00 4 - 0 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 U12-1. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 16.03.2019 10:00 1 - 2 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U12-5. GRUP ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 16.03.2019 09:00 3 - 7 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 SÜPER AMATÖR KESTEL BELEDİYE SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 15.03.2019 14:00 10 - 0 ALANYA MİLLİ EGEMENLİK
2018-2019 U12-1. GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 10.03.2019 18:00 6 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U12-5. GRUP 1966 AKREP SPOR ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 10.03.2019 17:00 3 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U12-4. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ALTUN GENÇLİK VE SPOR 10.03.2019 16:00 7 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U14-1. GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 10.03.2019 16:00 12 - 0 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-PLAY OFF DEMRE BELEDİYESPOR ZEYTİNKÖY SPOR 10.03.2019 15:30 2 - 0 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 1. AMATÖR-PLAY OFF KADRİYE SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 10.03.2019 15:30 0 - 3 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 2. AMATÖR-2. GRUP KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 1966 AKREP SPOR 10.03.2019 15:30 3 - 4 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U12-7. GRUP SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 10.03.2019 15:00 2 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U14-1. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR KALEKAPISI SPOR 10.03.2019 15:00 5 - 1 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 2. AMATÖR-3. GRUP YUVASPOR MAVİKENT BELEDİYESPOR 10.03.2019 14:30 1 - 1 ELMALI RECEP GÜRBÜZ STADI
2018-2019 U16-2. GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 10.03.2019 14:30 1 - 1 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 2. AMATÖR-4. GRUP İBRADI SPOR SERİK DİKMEN SPOR 10.03.2019 14:30 1 - 2 İBRADI İLÇE SAHASI
2018-2019 2. AMATÖR-4. GRUP AKSEKİ SPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 10.03.2019 14:30 1 - 3 AKSEKİ STADI
2018-2019 2. AMATÖR-2. GRUP KORKUTELİ TAN SPOR DÖŞEMEALTI ASAR SPOR 10.03.2019 14:30 ?-? ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 SÜPER AMATÖR KUMLUCA BELEDİYE SPOR ANTALYA HAL SPOR 10.03.2019 14:00 3 - 1 KUMLUCA İLÇE STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR ERDEM GENÇLİK VE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 10.03.2019 14:00 1 - 6 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2018-2019 SÜPER AMATÖR KINIK SPOR KESTEL BELEDİYE SPOR 10.03.2019 14:00 1 - 1 KAŞ KINIK STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR BEYMELEK BELEDİYESPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 10.03.2019 14:00 1 - 1 DEMRE İLÇE STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR FİNİKE BELEDİYE SPOR MANAVGATSPOR 10.03.2019 14:00 2 - 3 FİNİKE 100.YIL STADI
2018-2019 U14-7. GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR BARBAROS AZAKLI İ.Ö.O.GENÇLİK VE SPOR 10.03.2019 14:00 1 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U14-4. GRUP BAHTILI SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 10.03.2019 14:00 0 - 3 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U15-PLAY OFF ANTALYA 07 SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 10.03.2019 14:00 3 - 2 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U12-3. GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 10.03.2019 14:00 4 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U12-1. GRUP ANTALYA KARTALSPOR AKSU CİHADİYE SPOR 10.03.2019 13:30 2 - 2 ANT.KONUKSEVER STADI B
2018-2019 U14-2. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR 10.03.2019 13:00 22 - 0 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U12-4. GRUP SERİK BELEDİYESPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 10.03.2019 13:00 0 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U14-3. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 10.03.2019 13:00 3 - 1 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 2. AMATÖR-1. GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 10.03.2019 13:00 0 - 2 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 2. AMATÖR-2. GRUP VARSAK SPOR ANTALYA DSİSPOR 10.03.2019 13:00 0 - 6 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U14-7. GRUP MAHMUTLAR SPOR PAYALLAR SPOR 10.03.2019 12:30 2 - 4 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U12-3. GRUP GENÇLİKSPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 10.03.2019 12:30 7 - 1 ANT.KONUKSEVER STADI B
2018-2019 2. AMATÖR-3. GRUP 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR KUMLUCA GENÇLİK SPOR 10.03.2019 12:00 1 - 2 FİNİKE HASYURT STADI
2018-2019 U12-2. GRUP 1905 SERİK SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 10.03.2019 12:00 3 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 2. AMATÖR-1. GRUP ANT. DEMİRSPOR 1960 SÜMER SPOR 10.03.2019 12:00 0 - 4 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U16-1. GRUP ANTALYA YOLSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 10.03.2019 12:00 3 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U14-6. GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 10.03.2019 12:00 6 - 0 MANAVGAT ATATÜRK 1 NO. SAHA
2018-2019 U16-1. GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR ŞARAMPOLSPOR 10.03.2019 11:30 9 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U14-2. GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR SERİK BELEDİYESPOR 10.03.2019 11:00 1 - 6 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U12-5. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR AKSEKİ SPOR 10.03.2019 11:00 1 - 6 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U12-1. GRUP ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 10.03.2019 10:30 6 - 2 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U16-2. GRUP ANTALYA KARTALSPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 10.03.2019 10:00 4 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U16-3. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 10.03.2019 10:00 12 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U12-6. GRUP BAHTILI SPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 10.03.2019 10:00 1 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U12-3. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 10.03.2019 09.30 2 - 1 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U12-1. GRUP ANTALYA HAL SPOR ŞARAMPOLSPOR 10.03.2019 09:00 1 - 15 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U12-7. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 09.03.2019 17:00 3 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U14-3. GRUP ANTALYA DSİSPOR TRABZONLULARSPOR 09.03.2019 16:00 8 - 0 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U12-7. GRUP ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR JANTALYA SPOR 09.03.2019 16:00 1 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U14-7. GRUP ALANYA BELEDİYE YILDIRIMSPOR 09.03.2019 15:30 2 - 3 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U12-4. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 09.03.2019 15:30 8 - 1 ANTALYA KONUKSEVER STADI A
2018-2019 U14-4. GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA 07 SPOR 09.03.2019 15:00 3 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U19-2-2. GRUP KUMLUCA GENÇLİK SPOR DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR 09.03.2019 15:00 6 - 0 KUMLUCA İLÇE STADI
2018-2019 U19-2-2. GRUP ELMALI BELD. ZEYTİNKÖY SPOR 09.03.2019 15:00 2 - 3 ELMALI RECEP GÜRBÜZ STADI
2018-2019 U14-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 09.03.2019 15:00 7 - 1 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U12-6. GRUP KADRİYE SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 09.03.2019 15:00 0 - 14 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 SÜPER AMATÖR PAYALLAR SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 09.03.2019 14:30 0 - 0 KONAKLI İLÇE STADI
2018-2019 U16-2. GRUP BARBAROS AZAKLI İ.Ö.O.GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR 09.03.2019 14:30 0 - 6 GAZİPAŞA STADI
2018-2019 U12-4. GRUP MEYDAN GENÇLİK VE SPOR TFA SPOR 09.03.2019 14:30 1 - 0 ANTALYA KONUKSEVER STADI A
2018-2019 U19-2-1. GRUP KORKUTELİ TAN SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 09.03.2019 14:30 1 - 0 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2018-2019 U19-2-1. GRUP MAHMUTLAR SPOR ALANYA BELEDİYE 09.03.2019 14:30 0 - 5 ALANYA KESTEL STADI
2018-2019 U19-2-2. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 09.03.2019 14:30 6 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 2. AMATÖR-3. GRUP HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR ÇIRALISPOR 09.03.2019 14:00 2 - 0 KAŞ KINIK STADI
2018-2019 U14-7. GRUP DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR TOSMUR BELEDİYESPOR 09.03.2019 14:00 0 - 8 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U14-4. GRUP KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 1966 AKREP SPOR 09.03.2019 14:00 1 - 2 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U12-7. GRUP YENİ KEMER BELEDİYE SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 09.03.2019 14:00 ?-? VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U19-1 KONYAALTI BELEDİYE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 09.03.2019 14:00 1 - 0 KONYAALTI ATATÜRK STADI
2018-2019 U19-1 ETİBANK FERROKROM ANTALYA ELEKTROMETALURJİ SPOR SERİK BELEDİYESPOR 09.03.2019 14:00 0 - 7 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U16-3. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 09.03.2019 14:00 4 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U15-PLAY OFF AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 09.03.2019 14:00 2 - 4 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U14-5. GRUP DEMRE BELEDİYESPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 09.03.2019 14:00 1 - 5 FİNİKE HASYURT STADI
2018-2019 U14-6. GRUP MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 09.03.2019 14:00 1 - 3 MANAVGAT ATATÜRK STADI
2018-2019 U12-4. GRUP HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 09.03.2019 13:30 1 - 9 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U19-1 KEPEZ BELEDİYESPOR YENİ KEMER BELEDİYE SPOR 09.03.2019 13:30 5 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U12-2. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 09.03.2019 13:30 2 - 2 ANTALYA KONUKSEVER STADI A
2018-2019 U12-7. GRUP ANTALYA SAĞLIKSPOR KALEKAPISI SPOR 09.03.2019 13:00 1 - 9 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U14-5. GRUP ELMALI BELD. KUMLUCA BELEDİYE SPOR 09.03.2019 13:00 2 - 7 ELMALI RECEP GÜRBÜZ STADI
2018-2019 U14-5. GRUP KUMLUCA GENÇLİK SPOR 1923 KAŞ SPOR 09.03.2019 13:00 0 - 2 KUMLUCA İLÇE STADI
2018-2019 U14-1. GRUP CK SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 09.03.2019 13:00 3 - 3 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U14-7. GRUP GAZİPAŞA BELD. OBA BELEDİYE SPOR 09.03.2019 12:30 4 - 6 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U14-4. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 09.03.2019 12:30 8 - 0 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 U19-1 ANTALYA KUNDU SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 09.03.2019 12:30 1 - 6 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U12-3. GRUP ANTALYA 07 SPOR DÖŞEMEALTI BELEDİYESPOR 09.03.2019 12:30 2 - 2 ANTALYA KONUKSEVER STADI A
2018-2019 U12-6. GRUP ANTALYASPOR A.Ş. 1207 ANTALYA SPOR 09.03.2019 12:30 15 - 0 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U14-3. GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 09.03.2019 12:00 3 - 2 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U19-2-1. GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR 1960 SÜMER SPOR 09.03.2019 12:00 4 - 3 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U19-2-2. GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR ANTALYA HAL SPOR 09.03.2019 12:00 3 - 0 ELMALI RECEP GÜRBÜZ STADI
2018-2019 U12-3. GRUP ANTALYA KEPEZ POPLİN SPOR SERİK DİKMEN SPOR 09.03.2019 12:00 5 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U16-1. GRUP ALANYA BELEDİYE GENÇLİKSPOR 09.03.2019 12:00 0 - 2 ALANYA KESTEL STADI
2018-2019 U14-6. GRUP ÇOLAKLI SPOR ILICA BELEDİYESPOR 09.03.2019 12:00 6 - 1 MANAVGAT ATATÜRK STADI
2018-2019 U14-2. GRUP YENİ KEMER BELEDİYE SPOR JANTALYA SPOR 09.03.2019 11:30 0 - 11 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U14-2. GRUP ŞARAMPOLSPOR VARSAK SPOR 09.03.2019 11:30 2 - 3 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U15-PLAY OFF KEPEZ BELEDİYESPOR SERİK BELEDİYESPOR 09.03.2019 11:30 1 - 2 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U12-5. GRUP ANTALYA KALEİÇİ SPOR DÖŞEMEALTI ASAR SPOR 09.03.2019 11:30 ?-? ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U12-2. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ORMANSPOR 09.03.2019 11:00 1 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U12-1. GRUP ANTALYA DOKUMA SPOR CK SPOR 09.03.2019 10:30 1 - 10 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U16-2. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA 07 SPOR 09.03.2019 10:00 0 - 1 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 U14-3. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 09.03.2019 10:00 3 - 0 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U19-2-1. GRUP ANT. DEMİRSPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 09.03.2019 10:00 3 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U16-3. GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 09.03.2019 10:00 1 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U16-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 09.03.2019 10:00 4 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U12-5. GRUP ANTALYA DSİSPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 09.03.2019 10:00 3 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U12-2. GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR TRABZONLULARSPOR 09.03.2019 09:00 1 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U16-2. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 03.03.2019 15:30 0 - 3 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-PLAY OFF KADRİYE SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 03.03.2019 15:30 0 - 0 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 2. AMATÖR-3. GRUP KUMLUCA GENÇLİK SPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 03.03.2019 15:00 3 - 0 KUMLUCA İLÇE STADI
2018-2019 U16-3. GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 03.03.2019 15:00 1 - 2 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U14-1. GRUP AKSU CİHADİYE SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 03.03.2019 15:00 0 - 15 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 2. AMATÖR-2. GRUP 1966 AKREP SPOR ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR 03.03.2019 15:00 0 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 2. AMATÖR-4. GRUP SERİK DİKMEN SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 03.03.2019 14:30 3 - 1 SERİK İSMAİL OGAN
2018-2019 2. AMATÖR-2. GRUP ANTALYA DSİSPOR KORKUTELİ TAN SPOR 03.03.2019 14:30 2 - 3 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 SÜPER AMATÖR ANTALYA HAL SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 03.03.2019 14:00 3 - 1 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 SÜPER AMATÖR MANAVGATSPOR MAHMUTLAR SPOR 03.03.2019 14:00 6 - 0 MANAVGAT EVRENSEKİ SAHASI
2018-2019 SÜPER AMATÖR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 03.03.2019 14:00 2 - 4 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 03.03.2019 14:00 4 - 0 KORKUTELİ 100.YIL STADI
2018-2019 U14-2. GRUP SERİK BELEDİYESPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 03.03.2019 14:00 4 - 1 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 2. AMATÖR-3. GRUP ÇIRALISPOR TOPTAŞ SPOR 03.03.2019 14:00 1 - 1 TEKİROVA DR.FEHMİ ÖNCEL STADI
2018-2019 U16-2. GRUP ANTALYA 07 SPOR BARBAROS AZAKLI İ.Ö.O.GENÇLİK VE SPOR 03.03.2019 14:00 2 - 0 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 2. AMATÖR-4. GRUP AKSEKİ SPOR İBRADI SPOR 03.03.2019 14:00 0 - 2 AKSEKİ STADI
2018-2019 2. AMATÖR-1. GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ANT. DEMİRSPOR 03.03.2019 14:00 5 - 1 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2018-2019 U14-5. GRUP 1923 KAŞ SPOR ELMALI BELD. 03.03.2019 14:00 3 - 2 KAŞ AĞULLU SAHASI
2018-2019 2. AMATÖR-2. GRUP DÖŞEMEALTI ASAR SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 03.03.2019 14:00 1 - 8 YENİKÖY DÖŞEMEALTI STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR KESTEL BELEDİYE SPOR PAYALLAR SPOR 03.03.2019 14:00 7 - 0 ALANYA MİLLİ EGEMENLİK
2018-2019 U16-2. GRUP SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA KARTALSPOR 03.03.2019 13:00 3 - 5 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U16-1. GRUP ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR ALANYA BELEDİYE 03.03.2019 13:00 0 - 10 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U14-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 03.03.2019 12:30 1 - 5 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 1. AMATÖR-PLAY OFF KONAKLI BELEDİYESPOR ZEYTİNKÖY SPOR 03.03.2019 12:30 2 - 0 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U16-3. GRUP KUMLUCA BELEDİYE SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 03.03.2019 12:30 3 - 2 KUMLUCA İLÇE STADI
2018-2019 2. AMATÖR-3. GRUP MAVİKENT BELEDİYESPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 03.03.2019 12:00 0 - 3 MAVİKENT SAHASI
2018-2019 U16-2. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 03.03.2019 12:00 2 - 6 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U14-4. GRUP 1966 AKREP SPOR BAHTILI SPOR 03.03.2019 12:00 3 - 0 TCK KARAYOLLARI 2 NO SAHA
2018-2019 2. AMATÖR-1. GRUP 1960 SÜMER SPOR ETİBANK FERROKROM ANTALYA ELEKTROMETALURJİ SPOR 03.03.2019 12:00 1 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U14-6. GRUP SARILAR BELEDİYE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 03.03.2019 12:00 0 - 3 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U16-3. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 03.03.2019 11:00 0 - 7 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U16-3. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 03.03.2019 11:00 3 - 3 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U16-1. GRUP KADRİYE SPOR ANTALYA YOLSPOR 03.03.2019 11:00 1 - 14 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U14-4. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 03.03.2019 10:30 2 - 2 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U16-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 03.03.2019 10:00 2 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U14-7. GRUP TOSMUR BELEDİYESPOR ALANYA BELEDİYE 02.03.2019 17:00 1 - 2 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U14-3. GRUP TRABZONLULARSPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 02.03.2019 16:30 1 - 7 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U14-4. GRUP SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 02.03.2019 16:00 2 - 0 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U14-7. GRUP YILDIRIMSPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 02.03.2019 15:30 9 - 2 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U19-2-2. GRUP DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 02.03.2019 15:30 0 - 6 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U19-1 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 02.03.2019 15:00 1 - 0 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 U14-2. GRUP ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR YENİ KEMER BELEDİYE SPOR 02.03.2019 14:30 1 - 5 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U19-1 MANAVGAT BELEDİYESPOR ANTALYA YOLSPOR 02.03.2019 14:30 2 - 2 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U19-2-1. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR MAHMUTLAR SPOR 02.03.2019 14:30 1 - 2 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U19-2-2. GRUP ZEYTİNKÖY SPOR KUMLUCA GENÇLİK SPOR 02.03.2019 14:30 6 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U14-1. GRUP AKSU BELEDİYE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 02.03.2019 14:30 2 - 1 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 SÜPER AMATÖR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR KINIK SPOR 02.03.2019 14:30 1 - 0 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U14-7. GRUP BARBAROS AZAKLI İ.Ö.O.GENÇLİK VE SPOR GAZİPAŞA BELD. 02.03.2019 14:00 7 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U19-2-1. GRUP ALANYA BELEDİYE ANTALYA MERKEZ SPOR 02.03.2019 14:00 0 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2018-2019 U19-1 YENİ KEMER BELEDİYE SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 02.03.2019 14:00 1 - 2 KEMER STADI
2018-2019 U19-2-2. GRUP DEMRE BELEDİYESPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 02.03.2019 14:00 2 - 2 DEMRE İLÇE STADI
2018-2019 U14-6. GRUP MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR ÇOLAKLI SPOR 02.03.2019 14:00 ?-? ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U19-2-2. GRUP ANTALYA HAL SPOR ELMALI BELD. 02.03.2019 13:00 0 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U14-1. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 02.03.2019 13:00 0 - 11 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U14-1. GRUP KALEKAPISI SPOR CK SPOR 02.03.2019 13:00 1 - 5 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U14-7. GRUP PAYALLAR SPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 02.03.2019 12:30 5 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U19-2-1. GRUP 1960 SÜMER SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 02.03.2019 12:00 1 - 2 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U19-1 SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA DSİSPOR 02.03.2019 12:00 2 - 4 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-PLAY OFF MANAVGAT BELEDİYESPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 02.03.2019 12:00 2 - 1 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U15-PLAY OFF LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 02.03.2019 12:00 0 - 1 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 U15-PLAY OFF SERİK BELEDİYESPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 02.03.2019 12:00 2 - 0 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U14-6. GRUP ILICA BELEDİYESPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 02.03.2019 12:00 3 - 0 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U14-2. GRUP VARSAK SPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 02.03.2019 11:30 3 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U14-2. GRUP JANTALYA SPOR ŞARAMPOLSPOR 02.03.2019 11:30 1 - 1 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U19-1 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ETİBANK FERROKROM ANTALYA ELEKTROMETALURJİ SPOR 02.03.2019 11:00 6 - 2 BÜYÜKŞEHİR ASAT ARITMA TESİSLERİ SAHASI
2018-2019 U14-5. GRUP KUMLUCA BELEDİYE SPOR MAVİKENT BELEDİYESPOR 02.03.2019 11:00 12 - 0 KUMLUCA İLÇE STADI
2018-2019 U14-5. GRUP FİNİKE BELEDİYE SPOR KUMLUCA GENÇLİK SPOR 02.03.2019 10:30 6 - 1 FİNİKE HASYURT STADI
2018-2019 U14-7. GRUP OBA BELEDİYE SPOR MAHMUTLAR SPOR 02.03.2019 10:00 0 - 1 ALANYA KESTEL STADI
2018-2019 U14-4. GRUP ANTALYA 07 SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 02.03.2019 10:00 3 - 4 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U14-3. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 02.03.2019 10:00 2 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U14-3. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR 02.03.2019 10:00 2 - 5 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U19-2-1. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ANT. DEMİRSPOR 02.03.2019 10:00 1 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-PLAY OFF ZEYTİNKÖY SPOR KADRİYE SPOR 24.02.2019 15:30 2 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 2. AMATÖR-3. GRUP ÇIRALISPOR KUMLUCA GENÇLİK SPOR 24.02.2019 15:00 0 - 3 KEMER STADI
2018-2019 2. AMATÖR-4. GRUP SERİK DİKMEN SPOR AKSEKİ SPOR 24.02.2019 15:00 7 - 0 SERİK İSMAİL OGAN
2018-2019 2. AMATÖR-2. GRUP ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR DÖŞEMEALTI ASAR SPOR 24.02.2019 15:00 18 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 SÜPER AMATÖR ERDEM GENÇLİK VE SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 24.02.2019 15:00 1 - 7 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 SÜPER AMATÖR FİNİKE BELEDİYE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 24.02.2019 15:00 2 - 2 FİNİKE HASYURT STADI
2018-2019 2. AMATÖR-2. GRUP KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR ANTALYA DSİSPOR 24.02.2019 14:30 1 - 3 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2018-2019 SÜPER AMATÖR KINIK SPOR ANTALYA HAL SPOR 24.02.2019 14:30 2 - 1 KAŞ KINIK STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR PAYALLAR SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 24.02.2019 14:30 1 - 2 KONAKLI İLÇE STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR BEYMELEK BELEDİYESPOR KESTEL BELEDİYE SPOR 24.02.2019 14:30 2 - 2 DEMRE İLÇE STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR MAHMUTLAR SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 24.02.2019 14:30 2 - 3 ALANYA KESTEL STADI
2018-2019 2. AMATÖR-3. GRUP HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR MAVİKENT BELEDİYESPOR 24.02.2019 14:00 0 - 1 MAVİKENT SAHASI
2018-2019 2. AMATÖR-3. GRUP TOPTAŞ SPOR YUVASPOR 24.02.2019 14:00 1 - 0 KUMLUCA İLÇE STADI
2018-2019 U16-2. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 24.02.2019 14:00 5 - 0 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 U14-3. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR TRABZONLULARSPOR 24.02.2019 14:00 9 - 0 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U14-4. GRUP BAHTILI SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 24.02.2019 14:00 0 - 9 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U16-3. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 24.02.2019 14:00 2 - 2 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U14-7. GRUP BARBAROS AZAKLI İ.Ö.O.GENÇLİK VE SPOR YILDIRIMSPOR 24.02.2019 12:30 2 - 6 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U16-2. GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR SERİK BELEDİYESPOR 24.02.2019 12:30 0 - 1 YENİKÖY DÖŞEMEALTI STADI
2018-2019 1. AMATÖR-PLAY OFF DEMRE BELEDİYESPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 24.02.2019 12:30 2 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U16-3. GRUP FİNİKE BELEDİYE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 24.02.2019 12:30 4 - 0 FİNİKE HASYURT STADI
2018-2019 U16-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 24.02.2019 12:30 5 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 2. AMATÖR-2. GRUP KORKUTELİ TAN SPOR VARSAK SPOR 24.02.2019 12:30 3 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 2. AMATÖR-4. GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 24.02.2019 12:00 3 - 4 AVSALLAR SAHASI
2018-2019 U16-1. GRUP ŞARAMPOLSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 24.02.2019 12:00 0 - 3 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U16-1. GRUP ANTALYA YOLSPOR GENÇLİKSPOR 24.02.2019 12:00 4 - 2 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U14-1. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 24.02.2019 12:00 10 - 0 TCK KARAYOLLARI 2 NO SAHA
2018-2019 U14-3. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 24.02.2019 11:30 0 - 1 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U14-4. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 24.02.2019 11:30 1 - 0 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 U16-1. GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR KADRİYE SPOR 24.02.2019 11:30 15 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 2. AMATÖR-1. GRUP ETİBANK FERROKROM ANTALYA ELEKTROMETALURJİ SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 24.02.2019 10:30 1 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U16-2. GRUP ANTALYA DSİSPOR ANTALYA 07 SPOR 24.02.2019 10:00 2 - 1 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U14-7. GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR TOSMUR BELEDİYESPOR 23.02.2019 17:00 0 - 5 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U14-7. GRUP ALANYA BELEDİYE PAYALLAR SPOR 23.02.2019 15:30 10 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U14-5. GRUP MAVİKENT BELEDİYESPOR 1923 KAŞ SPOR 23.02.2019 15:00 5 - 1 MAVİKENT SAHASI
2018-2019 U14-1. GRUP AKSU BELEDİYE SPOR KALEKAPISI SPOR 23.02.2019 15:00 3 - 1 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U16-2. GRUP BARBAROS AZAKLI İ.Ö.O.GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 23.02.2019 14:30 0 - 2 GAZİPAŞA STADI
2018-2019 U14-3. GRUP ANTALYA DSİSPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 23.02.2019 14:30 3 - 0 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-PLAY OFF KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA 07 SPOR 23.02.2019 14:30 5 - 0 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 2. AMATÖR-1. GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR YEŞİL KEMER SPOR 23.02.2019 14:30 4 - 1 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U14-6. GRUP ÇOLAKLI SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 23.02.2019 14:30 1 - 1 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U14-2. GRUP YENİ KEMER BELEDİYE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 23.02.2019 14:00 0 - 14 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U14-7. GRUP GAZİPAŞA BELD. MAHMUTLAR SPOR 23.02.2019 14:00 0 - 4 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U14-4. GRUP 1966 AKREP SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 23.02.2019 14:00 0 - 1 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U19-1 KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA KUNDU SPOR 23.02.2019 14:00 2 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U19-1 KONYAALTI BELEDİYE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 23.02.2019 14:00 4 - 0 KONYAALTI ATATÜRK STADI
2018-2019 U14-5. GRUP ELMALI BELD. FİNİKE BELEDİYE SPOR 23.02.2019 14:00 1 - 3 ELMALI RECEP GÜRBÜZ STADI
2018-2019 U14-5. GRUP KUMLUCA GENÇLİK SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 23.02.2019 13:00 1 - 4 MAVİKENT SAHASI
2018-2019 U14-1. GRUP CK SPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 23.02.2019 13:00 11 - 0 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U14-2. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR VARSAK SPOR 23.02.2019 12:30 2 - 5 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U14-7. GRUP DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR OBA BELEDİYE SPOR 23.02.2019 12:30 2 - 4 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U15-PLAY OFF ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR SERİK BELEDİYESPOR 23.02.2019 12:30 0 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U14-6. GRUP SARILAR BELEDİYE SPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 23.02.2019 12:30 5 - 0 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U14-2. GRUP JANTALYA SPOR ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR 23.02.2019 12:00 15 - 0 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U19-1 ANTALYA DSİSPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 23.02.2019 12:00 0 - 2 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U19-1 ETİBANK FERROKROM ANTALYA ELEKTROMETALURJİ SPOR YENİ KEMER BELEDİYE SPOR 23.02.2019 12:00 1 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U14-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 23.02.2019 12:00 3 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U14-2. GRUP ŞARAMPOLSPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 23.02.2019 10:30 3 - 2 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U15-PLAY OFF AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 23.02.2019 10:30 4 - 2 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U14-6. GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR ILICA BELEDİYESPOR 23.02.2019 10:30 3 - 0 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U14-3. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 23.02.2019 10:00 2 - 5 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U14-4. GRUP KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR ANTALYA 07 SPOR 23.02.2019 10:00 1 - 8 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U16-3. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 23.02.2019 10:00 2 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-2. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 17.02.2019 16:00 5 - 1 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 SÜPER AMATÖR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 17.02.2019 15:00 3 - 1 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 2. AMATÖR-3. GRUP YUVASPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 17.02.2019 14:30 1 - 0 YUVA STADI
2018-2019 U13-3. GRUP 1966 AKREP SPOR ANTALYASPOR A.Ş. 17.02.2019 14:30 ?-? TCK KARAYOLLARI 2 NO SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP GÜNEYSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 17.02.2019 14:30 1 - 5 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ANTALYA SAĞLIKSPOR 1923 KAŞ SPOR 17.02.2019 14:30 4 - 6 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 17.02.2019 14:30 1 - 2 FANATIC TOUR 1 NO SAHA
2018-2019 U15-PLAY OFF SERİK BELEDİYESPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 17.02.2019 14:30 1 - 0 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 2. AMATÖR-2. GRUP DÖŞEMEALTI ASAR SPOR 1966 AKREP SPOR 17.02.2019 14:30 1 - 14 YENİKÖY DÖŞEMEALTI STADI
2018-2019 2. AMATÖR-2. GRUP ANTALYA DSİSPOR ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR 17.02.2019 14:30 2 - 1 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP ALANYA BELEDİYE SERİK ESNAF SPOR SPOR 17.02.2019 14:30 3 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR KUMLUCA BELEDİYE SPOR KINIK SPOR 17.02.2019 14:30 2 - 2 KUMLUCA İLÇE STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR MANAVGATSPOR 17.02.2019 14:30 1 - 1 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR MAHMUTLAR SPOR 17.02.2019 14:30 2 - 1 KORKUTELİ 100.YIL STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR KESTEL BELEDİYE SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 17.02.2019 14:30 7 - 1 ALANYA MİLLİ EGEMENLİK
2018-2019 2. AMATÖR-3. GRUP KAŞ GENÇ SPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 17.02.2019 14:00 0 - 3 KAŞ AĞULLU SAHASI
2018-2019 U14-7. GRUP TOSMUR BELEDİYESPOR BARBAROS AZAKLI İ.Ö.O.GENÇLİK VE SPOR 17.02.2019 14:00 7 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 2. AMATÖR-4. GRUP DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR SERİK DİKMEN SPOR 17.02.2019 14:00 1 - 4 ALANYA DEMİRTAŞ SAHASI
2018-2019 2. AMATÖR-4. GRUP AKSEKİ SPOR İNCEKUM BELEDİYESPOR 17.02.2019 14:00 3 - 0 AKSEKİ STADI
2018-2019 2. AMATÖR-4. GRUP İBRADI SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 17.02.2019 14:00 2 - 2 İBRADI İLÇE SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP DEMRE BELEDİYESPOR MEYDAN GENÇLİK VE SPOR 17.02.2019 14:00 2 - 0 DEMRE İLÇE STADI
2018-2019 2. AMATÖR-1. GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1960 SÜMER SPOR 17.02.2019 14:00 5 - 2 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2018-2019 2. AMATÖR-1. GRUP YEŞİL KEMER SPOR ANT. DEMİRSPOR 17.02.2019 14:00 3 - 1 KEMER STADI
2018-2019 U13-5. GRUP JANTALYA SPOR ANTALYA DSİSPOR 17.02.2019 14:00 1 - 10 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U14-1. GRUP AKSU CİHADİYE SPOR CK SPOR 17.02.2019 13:00 1 - 15 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U13-2. GRUP BEYMELEK BELEDİYESPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 17.02.2019 13:00 ?-? TCK KARAYOLLARI 2 NO SAHA
2018-2019 U14-7. GRUP OBA BELEDİYE SPOR ALANYA BELEDİYE 17.02.2019 12:30 0 - 7 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 SÜPER AMATÖR ANTALYA HAL SPOR PAYALLAR SPOR 17.02.2019 12:30 1 - 2 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U14-2. GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 17.02.2019 12:00 1 - 2 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 2. AMATÖR-3. GRUP MAVİKENT BELEDİYESPOR ÇIRALISPOR 17.02.2019 12:00 1 - 0 MAVİKENT SAHASI
2018-2019 U16-2. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR 17.02.2019 12:00 0 - 4 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U14-3. GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 1966 SERİK CUMALI SPOR 17.02.2019 12:00 2 - 1 KONUKSEVER SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ANTALYA SANAYİ SPOR ZEYTİNKÖY SPOR 17.02.2019 12:00 3 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 2. AMATÖR-1. GRUP ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR ETİBANK FERROKROM ANTALYA ELEKTROMETALURJİ SPOR 17.02.2019 12:00 0 - 3 YENİKÖY DÖŞEMEALTI STADI
2018-2019 U14-5. GRUP DEMRE BELEDİYESPOR ELMALI BELD. 17.02.2019 12:00 2 - 1 DEMRE İLÇE STADI
2018-2019 2. AMATÖR-2. GRUP VARSAK SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 17.02.2019 12:00 0 - 2 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U16-3. GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 17.02.2019 11:30 1 - 0 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2018-2019 U16-2. GRUP ANTALYA KARTALSPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 17.02.2019 10:00 2 - 2 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U17-PLAY OFF ANTALYA MERKEZ SPOR ANTALYA DSİSPOR 17.02.2019 10:00 1 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U16-1. GRUP ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR ANTALYA YOLSPOR 17.02.2019 10:00 0 - 5 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U16-1. GRUP GENÇLİKSPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 17.02.2019 10:00 2 - 3 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U14-3. GRUP TRABZONLULARSPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 16.02.2019 16:00 1 - 1 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U14-7. GRUP PAYALLAR SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 16.02.2019 15:30 1 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 2. AMATÖR-3. GRUP KUMLUCA GENÇLİK SPOR TOPTAŞ SPOR 16.02.2019 15:00 1 - 2 KUMLUCA İLÇE STADI
2018-2019 U14-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 16.02.2019 15:00 2 - 1 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U16-3. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 16.02.2019 15:00 2 - 1 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U14-1. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 16.02.2019 15:00 0 - 10 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP GAZİPAŞA BELD. TÜRKLER BELEDİYESİSPOR 16.02.2019 15:00 0 - 7 GAZİPAŞA STADI
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP KADRİYE SPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 16.02.2019 15:00 3 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U16-2. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR BARBAROS AZAKLI İ.Ö.O.GENÇLİK VE SPOR 16.02.2019 14:30 0 - 1 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U19-1 ANTALYA KUNDU SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 16.02.2019 14:30 0 - 3 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-PLAY OFF ANTALYA 07 SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 16.02.2019 14:30 1 - 2 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U14-5. GRUP 1923 KAŞ SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 16.02.2019 14:30 1 - 6 KAŞ AĞULLU SAHASI
2018-2019 U14-2. GRUP VARSAK SPOR YENİ KEMER BELEDİYE SPOR 16.02.2019 14:00 14 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U14-2. GRUP SERİK BELEDİYESPOR JANTALYA SPOR 16.02.2019 14:00 3 - 2 TCK KARAYOLLARI 2 NO SAHA
2018-2019 U14-7. GRUP YILDIRIMSPOR GAZİPAŞA BELD. 16.02.2019 14:00 3 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U14-4. GRUP BAHTILI SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 16.02.2019 14:00 5 - 1 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U19-1 YENİ KEMER BELEDİYE SPOR ANTALYA DSİSPOR 16.02.2019 14:00 2 - 2 KEMER İLÇE STADI
2018-2019 U19-1 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ETİBANK FERROKROM ANTALYA ELEKTROMETALURJİ SPOR 16.02.2019 14:00 4 - 3 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 U14-5. GRUP FİNİKE BELEDİYE SPOR MAVİKENT BELEDİYESPOR 16.02.2019 14:00 3 - 7 FİNİKE HASYURT STADI
2018-2019 U14-6. GRUP ILICA BELEDİYESPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 16.02.2019 14:00 0 - 2 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U16-2. GRUP SERİK BELEDİYESPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 16.02.2019 13:30 0 - 0 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U14-3. GRUP ANTALYA DSİSPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 16.02.2019 13:00 1 - 1 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U17-PLAY OFF ALANYA BELEDİYE MANAVGAT BELEDİYESPOR 16.02.2019 13:00 0 - 3 MANAVGAT ATATÜRK 1 NO. SAHA
2018-2019 U14-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR KALEKAPISI SPOR 16.02.2019 13:00 2 - 6 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U14-7. GRUP MAHMUTLAR SPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 16.02.2019 12:30 5 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U16-3. GRUP KUMLUCA BELEDİYE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 16.02.2019 12:30 2 - 2 MAVİKENT SAHASI
2018-2019 U13-5. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR CK SPOR 16.02.2019 12:00 0 - 2 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U14-4. GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 16.02.2019 12:00 3 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U14-4. GRUP ANTALYA 07 SPOR 1966 AKREP SPOR 16.02.2019 12:00 7 - 2 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U19-1 SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA YOLSPOR 16.02.2019 12:00 2 - 4 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U17-PLAY OFF 1905 SERİK SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 16.02.2019 12:00 5 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U14-1. GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 16.02.2019 12:00 0 - 4 TCK KARAYOLLARI 2 NO SAHA
2018-2019 U14-6. GRUP ÇOLAKLI SPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 16.02.2019 12:00 3 - 2 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U16-1. GRUP KADRİYE SPOR ŞARAMPOLSPOR 16.02.2019 11:30 1 - 5 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U13-2. GRUP ALTUN GENÇLİK VE SPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 16.02.2019 11:30 0 - 10 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U16-3. GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 16.02.2019 10:30 2 - 0 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2018-2019 U14-2. GRUP ŞARAMPOLSPOR ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR 16.02.2019 10:00 7 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U13-3. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 1966 AKREP SPOR 16.02.2019 10:00 0 - 11 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U14-4. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 16.02.2019 10:00 6 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-PLAY OFF LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 16.02.2019 10:00 1 - 2 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U14-6. GRUP MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 16.02.2019 10:00 0 - 3 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U11-1.GRUP 1905 SERİK SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 13.02.2019 18:00 3 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U19-1 ANTALYA DSİSPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 13.02.2019 14:30 0 - 2 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 U14-3. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 12.02.2019 18:30 0 - 2 KONUKSEVER SAHASI
2018-2019 U17-PLAY OFF ANTALYA DSİSPOR ALANYA BELEDİYE 12.02.2019 14:30 2 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U11-3.GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 11.02.2019 18:00 5 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-3.GRUP ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 11.02.2019 17:00 0 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-2.GRUP TRABZONLULARSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 10.02.2019 17:00 4 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U14-7. GRUP GAZİPAŞA BELD. DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 10.02.2019 16:00 1 - 6 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U11-1.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 10.02.2019 16:00 0 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U16-1. GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR 10.02.2019 16:00 2 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U11-4.GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 10.02.2019 15:00 0 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U16-3. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 10.02.2019 15:00 0 - 8 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U16-2. GRUP ANTALYA 07 SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 10.02.2019 14:30 2 - 2 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 10.02.2019 14:30 1 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ZEYTİNKÖY SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 10.02.2019 14:30 1 - 2 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 SÜPER AMATÖR KINIK SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 10.02.2019 14:30 5 - 2 KAŞ KINIK STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR PAYALLAR SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 10.02.2019 14:30 0 - 2 KONAKLI İLÇE STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR BEYMELEK BELEDİYESPOR ANTALYA HAL SPOR 10.02.2019 14:30 2 - 1 DEMRE İLÇE STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR FİNİKE BELEDİYE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 10.02.2019 14:30 0 - 3 FİNİKE HASYURT STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR MAHMUTLAR SPOR KESTEL BELEDİYE SPOR 10.02.2019 14:30 0 - 1 ALANYA KESTEL STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR MANAVGATSPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 10.02.2019 14:30 0 - 0 MANAVGAT EVRENSEKİ SAHASI
2018-2019 SPOR TOTO BAL KONYAALTI BELEDİYE SPOR DİDİM BELEDİYESPOR 10.02.2019 14:00 ?-? KONYAALTI ATATÜRK STADI
2018-2019 U14-7. GRUP YILDIRIMSPOR TOSMUR BELEDİYESPOR 10.02.2019 14:00 0 - 3 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 SPOR TOTO BAL MANAVGAT BELEDİYESPOR SÖKESPOR 10.02.2019 14:00 ?-? MANAVGAT ATATÜRK STADI
2018-2019 U11-1.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR AKDENİZSPOR 10.02.2019 14:00 5 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U17-PLAY OFF MANAVGAT BELEDİYESPOR 1905 SERİK SPOR 10.02.2019 14:00 1 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP 1923 KAŞ SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 10.02.2019 14:00 4 - 1 KAŞ AĞULLU SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 10.02.2019 14:00 2 - 11 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP TÜRKLER BELEDİYESİSPOR KADRİYE SPOR 10.02.2019 14:00 4 - 4 ALANYA MİLLİ EGEMENLİK
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP MEYDAN GENÇLİK VE SPOR GÜNEYSPOR 10.02.2019 13:00 1 - 1 FANATIC TOUR LARA SAHALARI
2018-2019 U11-5.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR BAHTILI SPOR 10.02.2019 13:00 6 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U16-1. GRUP ANTALYA YOLSPOR ALANYA BELEDİYE 10.02.2019 13:00 2 - 3 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U16-1. GRUP ŞARAMPOLSPOR GENÇLİKSPOR 10.02.2019 13:00 0 - 4 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U14-2. GRUP ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR SERİK BELEDİYESPOR 10.02.2019 12:30 1 - 20 TCK KARAYOLLARI 2 NO SAHA
2018-2019 U14-7. GRUP ALANYA BELEDİYE MAHMUTLAR SPOR 10.02.2019 12:30 7 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U14-4. GRUP SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR 10.02.2019 12:30 2 - 4 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U11-4.GRUP SERİK BELEDİYESPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 10.02.2019 12:00 4 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR 10.02.2019 12:00 4 - 2 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U11-3.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 10.02.2019 12:00 4 - 1 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U14-2. GRUP YENİ KEMER BELEDİYE SPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 10.02.2019 11:00 1 - 11 TCK KARAYOLLARI 2 NO SAHA
2018-2019 U16-2. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 10.02.2019 11:00 3 - 2 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 U17-PLAY OFF KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 10.02.2019 11:00 2 - 3 HASAN DOĞAN STADI
2018-2019 U11-2.GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 10.02.2019 11:00 1 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-6.GRUP ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 10.02.2019 11:00 0 - 2 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U14-3. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA DSİSPOR 10.02.2019 10:30 2 - 2 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U14-6. GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR ÇOLAKLI SPOR 10.02.2019 10:30 7 - 1 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U16-2. GRUP ANTALYA DSİSPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 10.02.2019 10:00 6 - 1 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U11-1.GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 10.02.2019 10:00 3 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U14-3. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 10.02.2019 10:00 1 - 2 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U16-3. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 10.02.2019 10:00 4 - 3 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2018-2019 U11-2.GRUP KONYAALTI BELEDİYE SPOR ANT. DEMİRSPOR 10.02.2019 10:00 2 - 0 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U11-4.GRUP ÇIRALISPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 10.02.2019 09:00 1 - 6 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-3.GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA HAL SPOR 09.02.2019 17:00 14 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U14-7. GRUP BARBAROS AZAKLI İ.Ö.O.GENÇLİK VE SPOR PAYALLAR SPOR 09.02.2019 16:00 1 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U14-4. GRUP KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 09.02.2019 16:00 2 - 9 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U11-6.GRUP KALEKAPISI SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 09.02.2019 16:00 3 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U19-1 ETİBANK FERROKROM ANTALYA ELEKTROMETALURJİ SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 09.02.2019 15:30 0 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U14-2. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ŞARAMPOLSPOR 09.02.2019 15:00 7 - 1 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U16-3. GRUP FİNİKE BELEDİYE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 09.02.2019 15:00 1 - 5 MAVİKENT SAHASI
2018-2019 U11-5.GRUP ALTUN GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 09.02.2019 15:00 1 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U19-1 MANAVGAT BELEDİYESPOR SERİK BELEDİYESPOR 09.02.2019 14:30 3 - 0 MANAVGAT ATATÜRK STADI
2018-2019 U19-1 KONYAALTI BELEDİYE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 09.02.2019 14:30 2 - 4 KONYAALTI ATATÜRK STADI
2018-2019 U16-3. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 09.02.2019 14:30 1 - 2 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP AVSALLAR BELEDİYESPOR ALANYA BELEDİYE 09.02.2019 14:30 4 - 3 AVSALLAR SAHASI
2018-2019 U14-7. GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR OBA BELEDİYE SPOR 09.02.2019 14:00 4 - 5 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U14-4. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR BAHTILI SPOR 09.02.2019 14:00 8 - 1 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U15-PLAY OFF AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 09.02.2019 14:00 2 - 1 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2018-2019 U15-PLAY OFF MANAVGAT BELEDİYESPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 09.02.2019 14:00 0 - 2 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 U15-PLAY OFF ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ANTALYA 07 SPOR 09.02.2019 14:00 6 - 2 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U14-5. GRUP ELMALI BELD. KUMLUCA GENÇLİK SPOR 09.02.2019 14:00 8 - 0 ELMALI RECEP GÜRBÜZ STADI
2018-2019 U16-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR KADRİYE SPOR 09.02.2019 14:00 10 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U14-1. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 09.02.2019 14:00 2 - 12 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U14-6. GRUP MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 09.02.2019 14:00 1 - 4 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U11-6.GRUP SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 1966 AKREP SPOR 09.02.2019 14:00 1 - 7 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U14-5. GRUP MAVİKENT BELEDİYESPOR DEMRE BELEDİYESPOR 09.02.2019 13:00 1 - 3 MAVİKENT SAHASI
2018-2019 U14-1. GRUP AKSU BELEDİYE SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 09.02.2019 13:00 8 - 0 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U14-6. GRUP SARILAR BELEDİYE SPOR ILICA BELEDİYESPOR 09.02.2019 12:30 2 - 0 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U14-2. GRUP JANTALYA SPOR VARSAK SPOR 09.02.2019 12:00 2 - 4 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U19-1 ANTALYA YOLSPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 09.02.2019 12:00 1 - 4 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U11-2.GRUP ANTALYA DSİSPOR SERİK DİKMEN SPOR 09.02.2019 12:00 2 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U14-1. GRUP KALEKAPISI SPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 09.02.2019 12:00 ?-? UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U16-2. GRUP BARBAROS AZAKLI İ.Ö.O.GENÇLİK VE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 09.02.2019 11:00 2 - 4 GAZİPAŞA STADI
2018-2019 U11-4.GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ŞARAMPOLSPOR 09.02.2019 11:00 1 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U14-3. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR TRABZONLULARSPOR 09.02.2019 11:00 1 - 0 TCK KARAYOLLARI 2 NO SAHA
2018-2019 U14-5. GRUP KUMLUCA BELEDİYE SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 09.02.2019 11:00 8 - 2 KUMLUCA İLÇE STADI
2018-2019 U14-1. GRUP CK SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 09.02.2019 11:00 2 - 0 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U14-4. GRUP 1966 AKREP SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 09.02.2019 10:00 0 - 3 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U11-5.GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ANTALYASPOR A.Ş. 09.02.2019 10:00 0 - 7 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-6.GRUP JANTALYA SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 09.02.2019 09:00 0 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-2.GRUP SERİK DİKMEN SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 04.02.2019 18:00 4 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-2.GRUP ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 03.02.2019 17:30 1 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-4.GRUP ŞARAMPOLSPOR ÇIRALISPOR 03.02.2019 16.30 8 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U14-7. GRUP MAHMUTLAR SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 03.02.2019 15:30 4 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U11-6.GRUP ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR KALEKAPISI SPOR 03.02.2019 15:30 0 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-1.GRUP 1905 SERİK SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 03.02.2019 14:30 0 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U17-PLAY OFF ANTALYA MERKEZ SPOR ALANYA BELEDİYE 03.02.2019 14:30 0 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP DEMRE BELEDİYESPOR 1923 KAŞ SPOR 03.02.2019 14:30 4 - 1 DEMRE İLÇE STADI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR MEYDAN GENÇLİK VE SPOR 03.02.2019 14:30 5 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 03.02.2019 14:30 1 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 SÜPER AMATÖR ANTALYA HAL SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 03.02.2019 14:30 0 - 1 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U14-7. GRUP OBA BELEDİYE SPOR BARBAROS AZAKLI İ.Ö.O.GENÇLİK VE SPOR 03.02.2019 14:00 3 - 3 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP KONAKLI BELEDİYESPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 03.02.2019 14:00 3 - 3 KONAKLI İLÇE STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 03.02.2019 14:00 2 - 1 KORKUTELİ 100.YIL STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR KESTEL BELEDİYE SPOR MANAVGATSPOR 03.02.2019 14:00 3 - 0 ALANYA MİLLİ EGEMENLİK
2018-2019 SÜPER AMATÖR KUMLUCA BELEDİYE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 03.02.2019 14:00 3 - 2 KUMLUCA İLÇE STADI
2018-2019 U11-6.GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 03.02.2019 13:30 0 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U14-7. GRUP DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR ALANYA BELEDİYE 03.02.2019 12:30 3 - 11 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U11-4.GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 03.02.2019 12:30 4 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U16-2. GRUP SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA DSİSPOR 03.02.2019 12:00 1 - 1 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U17-PLAY OFF MANAVGAT BELEDİYESPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 03.02.2019 12:00 0 - 0 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ANTALYA SANAYİ SPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR 03.02.2019 12:00 3 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP GÜNEYSPOR ZEYTİNKÖY SPOR 03.02.2019 12:00 1 - 3 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 SÜPER AMATÖR ERDEM GENÇLİK VE SPOR PAYALLAR SPOR 03.02.2019 12:00 1 - 4 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U11-5.GRUP ANTALYASPOR A.Ş. TFA SPOR 03.02.2019 11:30 8 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-1.GRUP AKDENİZSPOR ANTALYA KEPEZ POPLİN SPOR 03.02.2019 10:30 1 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-1.GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 03.02.2019 09:30 1 - 8 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-2.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 02.02.2019 16:30 1 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-6.GRUP AKSU BELEDİYE SPOR GENÇLİKSPOR 02.02.2019 15:30 2 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U14-7. GRUP TOSMUR BELEDİYESPOR GAZİPAŞA BELD. 02.02.2019 14:30 8 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U11-4.GRUP ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 02.02.2019 14:30 0 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U16-3. GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 02.02.2019 14:30 2 - 4 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U17-PLAY OFF 1905 SERİK SPOR ANTALYA DSİSPOR 02.02.2019 14:30 1 - 3 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 SÜPER AMATÖR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR MAHMUTLAR SPOR 02.02.2019 14:30 2 - 1 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U16-2. GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 02.02.2019 14:00 0 - 1 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U16-2. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA 07 SPOR 02.02.2019 14:00 0 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U16-2. GRUP ANTALYA KARTALSPOR BARBAROS AZAKLI İ.Ö.O.GENÇLİK VE SPOR 02.02.2019 14:00 7 - 2 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U16-1. GRUP ALANYA BELEDİYE KEPEZ BELEDİYESPOR 02.02.2019 14:00 2 - 3 ALANYA KESTEL STADI
2018-2019 U11-4.GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 02.02.2019 13:30 10 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U14-7. GRUP PAYALLAR SPOR YILDIRIMSPOR 02.02.2019 13:00 2 - 7 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U16-1. GRUP GENÇLİKSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 02.02.2019 13:00 0 - 5 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-2.GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ KONYAALTI BELEDİYE SPOR 02.02.2019 12:30 6 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U16-3. GRUP KUMLUCA BELEDİYE SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 02.02.2019 12:00 1 - 2 KUMLUCA İLÇE STADI
2018-2019 U16-1. GRUP ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR ŞARAMPOLSPOR 02.02.2019 12:00 2 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U13-2. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 02.02.2019 12:00 2 - 0 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U11-5.GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 02.02.2019 11:30 2 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-2. GRUP SERİK DİKMEN SPOR ALTUN GENÇLİK VE SPOR 02.02.2019 11:30 8 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U16-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 02.02.2019 10:30 3 - 4 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U11-5.GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 02.02.2019 10:30 2 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U16-3. GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 02.02.2019 10:00 3 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-2.GRUP SERİK DİKMEN SPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 02.02.2019 09:30 3 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-5. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR SERİK BELEDİYESPOR 01.02.2019 16:00 1 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-8. GRUP MAHMUTLAR SPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 01.02.2019 16:00 0 - 3 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U19-1 KEPEZ BELEDİYESPOR ETİBANK FERROKROM ANTALYA ELEKTROMETALURJİ SPOR 01.02.2019 15:30 6 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U13-8. GRUP ALANYA İDMAN YURDU SPOR PAYALLAR SPOR 01.02.2019 15:30 1 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U19-1 ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA DSİSPOR 01.02.2019 15:00 1 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U14-4. GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR 1966 AKREP SPOR 01.02.2019 14:30 7 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U14-3. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 01.02.2019 14:30 5 - 1 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U14-5. GRUP FİNİKE BELEDİYE SPOR 1923 KAŞ SPOR 01.02.2019 14:30 3 - 6 MAVİKENT SAHASI
2018-2019 U15-PLAY OFF ANTALYA 07 SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 01.02.2019 14:00 1 - 2 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U14-5. GRUP DEMRE BELEDİYESPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 01.02.2019 14:00 2 - 8 DEMRE İLÇE STADI
2018-2019 U13-8. GRUP ALANYA DEMİRSPOR TOSMUR BELEDİYESPOR 01.02.2019 14:00 1 - 9 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U14-2. GRUP ŞARAMPOLSPOR SERİK BELEDİYESPOR 01.02.2019 13:00 2 - 11 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U14-4. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 01.02.2019 13:00 12 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U19-1 YENİ KEMER BELEDİYE SPOR ANTALYA YOLSPOR 01.02.2019 13:00 2 - 6 KEMER STADI
2018-2019 U13-4. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 01.02.2019 13:00 9 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-8. GRUP ALANYA BELEDİYE YILDIRIMSPOR 01.02.2019 12:30 2 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U14-2. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR YENİ KEMER BELEDİYE SPOR 01.02.2019 12:00 10 - 1 KEMER OFLAZ TESİSLERİ
2018-2019 U19-1 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 01.02.2019 12:00 3 - 1 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U14-5. GRUP KUMLUCA GENÇLİK SPOR MAVİKENT BELEDİYESPOR 01.02.2019 12:00 4 - 10 MAVİKENT SAHASI
2018-2019 U13-4. GRUP ANTALYA SAĞLIKSPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 01.02.2019 11:30 1 - 4 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U14-4. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 01.02.2019 11:00 3 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U13-4. GRUP ANTALYA KARTALSPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 01.02.2019 11:00 0 - 3 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U14-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 01.02.2019 10:30 1 - 1 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U13-3. GRUP ANTALYASPOR A.Ş. LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 01.02.2019 10:00 1 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-3. GRUP 1966 AKREP SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 31.01.2019 16:00 2 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-8. GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR BARBAROS AZAKLI İ.Ö.O.GENÇLİK VE SPOR 31.01.2019 15:30 8 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U13-2. GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR SERİK DİKMEN SPOR 31.01.2019 14:30 0 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-5. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR TRABZONLULARSPOR 31.01.2019 14:30 1 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U13-8. GRUP AYTEMİZ ALANYASPOR İNCEKUM BELEDİYESPOR 31.01.2019 14:00 5 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U13-2. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 31.01.2019 13:00 5 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-5. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR JANTALYA SPOR 31.01.2019 13:00 2 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U13-8. GRUP ALANYA KARTALLARI SPOR OBA BELEDİYE SPOR 31.01.2019 12:30 1 - 5 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U13-2. GRUP ALTUN GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 31.01.2019 11:30 0 - 3 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-5. GRUP CK SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 31.01.2019 11:30 1 - 2 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U13-8. GRUP PAYALLAR SPOR ALANYA DEMİRSPOR 31.01.2019 11:00 7 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U13-2. GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 31.01.2019 10:00 0 - 8 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-2.GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYA DSİSPOR 30.01.2019 16:00 4 - 6 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-1. GRUP ŞARAMPOLSPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 30.01.2019 16:00 0 - 3 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-3.GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 30.01.2019 15:00 2 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-1. GRUP ANTALYA ATLETİK SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 30.01.2019 14:30 0 - 3 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U17-PLAY OFF ALANYA BELEDİYE 1905 SERİK SPOR 30.01.2019 14:00 2 - 0 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U11-3.GRUP ANTALYA HAL SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 30.01.2019 14:00 0 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-1. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 30.01.2019 13:00 6 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U14-3. GRUP ANTALYA DSİSPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 30.01.2019 11:30 3 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U14-3. GRUP TRABZONLULARSPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 30.01.2019 10:00 1 - 5 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U16-2. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 29.01.2019 16:00 4 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-5. GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA DSİSPOR 29.01.2019 15:30 1 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U16-3. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 29.01.2019 14:30 1 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U14-5. GRUP MAVİKENT BELEDİYESPOR ELMALI BELD. 29.01.2019 14:00 1 - 0 MAVİKENT SAHASI
2018-2019 U13-3. GRUP 1905 SERİK SPOR ANTALYASPOR A.Ş. 29.01.2019 13:00 0 - 3 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U14-5. GRUP 1923 KAŞ SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 29.01.2019 13:00 3 - 0 KAŞ AĞULLU SAHASI
2018-2019 U13-5. GRUP SERİK BELEDİYESPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 29.01.2019 12:00 2 - 2 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U13-5. GRUP TRABZONLULARSPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 29.01.2019 11:30 0 - 4 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U14-5. GRUP KUMLUCA BELEDİYE SPOR KUMLUCA GENÇLİK SPOR 29.01.2019 11:30 11 - 0 KUMLUCA İLÇE STADI
2018-2019 U13-5. GRUP JANTALYA SPOR CK SPOR 29.01.2019 10:30 0 - 8 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U16-2. GRUP ANTALYA DSİSPOR ANTALYA KARTALSPOR 29.01.2019 10:00 6 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-2.GRUP ANT. DEMİRSPOR TRABZONLULARSPOR 28.01.2019 16:00 0 - 14 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U14-1. GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR AKSU BELEDİYE SPOR 28.01.2019 16:00 1 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U14-2. GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR JANTALYA SPOR 28.01.2019 15:30 1 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U11-6.GRUP 1966 AKREP SPOR ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR 28.01.2019 15:00 9 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U16-3. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KUMLUCA BELEDİYE SPOR 28.01.2019 14:30 1 - 8 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U16-2. GRUP BARBAROS AZAKLI İ.Ö.O.GENÇLİK VE SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 28.01.2019 14:00 0 - 1 GAZİPAŞA STADI
2018-2019 U16-2. GRUP ANTALYA 07 SPOR SERİK BELEDİYESPOR 28.01.2019 14:00 1 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U16-3. GRUP FİNİKE BELEDİYE SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 28.01.2019 14:00 1 - 1 FİNİKE HASYURT STADI
2018-2019 U16-1. GRUP ŞARAMPOLSPOR ALANYA BELEDİYE 28.01.2019 13:00 0 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U17-PLAY OFF ANTALYA DSİSPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 28.01.2019 12:00 3 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U16-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR 28.01.2019 12:00 5 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U16-1. GRUP KADRİYE SPOR GENÇLİKSPOR 28.01.2019 11:30 0 - 11 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U16-3. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 28.01.2019 10:00 2 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP GAZİPAŞA BELD. TRABZONLULARSPOR 27.01.2019 14:30 3 - 0 GAZİPAŞA STADI
2018-2019 SPOR TOTO BAL MANAVGAT BELEDİYESPOR DİDİM BELEDİYESPOR 27.01.2019 14:00 ?-? KONYAALTI ATATÜRK STADI
2018-2019 SPOR TOTO BAL KONYAALTI BELEDİYE SPOR ISPARTA DAVRAZ SPOR 27.01.2019 14:00 ?-? KONYAALTI ATATÜRK STADI
2018-2019 U13-8. GRUP YILDIRIMSPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 26.01.2019 15:30 1 - 5 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U13-4. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 26.01.2019 14:00 3 - 1 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-8. GRUP BARBAROS AZAKLI İ.Ö.O.GENÇLİK VE SPOR AYTEMİZ ALANYASPOR 26.01.2019 14:00 0 - 6 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP ALANYA BELEDİYE TÜRKLER BELEDİYESİSPOR 26.01.2019 14:00 0 - 1 ALANYA KESTEL STADI
2018-2019 U13-1. GRUP KALEKAPISI SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 26.01.2019 13:00 1 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U13-8. GRUP TOSMUR BELEDİYESPOR ALANYA BELEDİYE 26.01.2019 12:30 2 - 2 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U13-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ŞARAMPOLSPOR 26.01.2019 11:00 3 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-8. GRUP OBA BELEDİYE SPOR ALANYA İDMAN YURDU SPOR 26.01.2019 11:00 9 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U13-4. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 26.01.2019 10:00 0 - 3 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-4. GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR GENÇLİKSPOR 26.01.2019 09:30 ?-? ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-1. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYA ATLETİK SPOR 25.01.2019 16:00 3 - 0 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U14-1. GRUP AKSU CİHADİYE SPOR KALEKAPISI SPOR 25.01.2019 16:00 0 - 6 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U14-2. GRUP VARSAK SPOR ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR 25.01.2019 14:30 21 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U17-PLAY OFF ANTALYA MERKEZ SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 25.01.2019 14:30 0 - 0 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U13-2. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 25.01.2019 14:30 1 - 3 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U14-4. GRUP BAHTILI SPOR ANTALYA 07 SPOR 25.01.2019 13:00 0 - 6 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1966 AKREP SPOR 25.01.2019 11:30 1 - 1 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U14-1. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR CK SPOR 25.01.2019 11:30 2 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U14-3. GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 25.01.2019 10:00 1 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-2. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 25.01.2019 10:00 5 - 6 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-1. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KALEKAPISI SPOR 24.01.2019 15:30 3 - 3 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-2.GRUP GENÇLİKSPOR TOSMUR BELEDİYESPOR 24.01.2019 14:00 3 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-3.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 24.01.2019 14:00 4 - 0 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U15-2.GRUP ALANYA BELEDİYE ANTALYA DSİSPOR 24.01.2019 13:00 3 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2018-2019 U15-1.GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 24.01.2019 12:00 2 - 0 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2018-2019 U15-2.GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR SERİK BELEDİYESPOR 24.01.2019 11:30 0 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-3.GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 24.01.2019 10:00 0 - 8 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-1.GRUP ANTALYA 07 SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 23.01.2019 14:00 5 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U19-1 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 23.01.2019 13:00 1 - 0 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 U19-1 KONYAALTI BELEDİYE SPOR ANTALYA DSİSPOR 23.01.2019 13:00 1 - 1 KONYAALTI ATATÜRK STADI
2018-2019 U15-1.GRUP CK SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 23.01.2019 12:00 1 - 1 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U15-3.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 23.01.2019 12:00 0 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-1.GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 23.01.2019 10:30 4 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-1. GRUP SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 22.01.2019 14:00 0 - 5 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U16-1. GRUP ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR KADRİYE SPOR 21.01.2019 14:30 8 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U16-2. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR BARBAROS AZAKLI İ.Ö.O.GENÇLİK VE SPOR 21.01.2019 14:00 11 - 1 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 U16-3. GRUP KUMLUCA BELEDİYE SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 21.01.2019 14:00 2 - 4 KUMLUCA İLÇE STADI
2018-2019 U16-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 21.01.2019 14:00 6 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U16-1. GRUP ANTALYA YOLSPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 21.01.2019 14:00 1 - 1 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U16-1. GRUP ALANYA BELEDİYE ANTALYA KUNDU SPOR 21.01.2019 14:00 4 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2018-2019 U16-2. GRUP SERİK BELEDİYESPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 21.01.2019 13:00 3 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U16-2. GRUP ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA 07 SPOR 21.01.2019 12:00 4 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U16-3. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 21.01.2019 12:00 2 - 1 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U14-2. GRUP JANTALYA SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 21.01.2019 11:00 ?-? ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U16-3. GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 21.01.2019 10:00 5 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-6.GRUP SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR JANTALYA SPOR 20.01.2019 17:00 4 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-3.GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 20.01.2019 16:00 1 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-8. GRUP ALANYA İDMAN YURDU SPOR MAHMUTLAR SPOR 20.01.2019 15:30 2 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U11-1.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR AKDENİZSPOR 20.01.2019 15:00 7 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP 1923 KAŞ SPOR GÜNEYSPOR 20.01.2019 15:00 2 - 1 KAŞ AĞULLU SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ZEYTİNKÖY SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 20.01.2019 14:30 2 - 1 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U14-2. GRUP SERİK BELEDİYESPOR VARSAK SPOR 20.01.2019 14:30 1 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U16-2. GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR ANTALYA DSİSPOR 20.01.2019 14:00 0 - 1 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U14-4. GRUP KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR BAHTILI SPOR 20.01.2019 14:00 3 - 2 KONUKSEVER SAHASI
2018-2019 U19-1 ANTALYA YOLSPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 20.01.2019 14:00 3 - 1 TCK KARAYOLLARI 2 NO SAHA
2018-2019 U19-1 MANAVGAT BELEDİYESPOR YENİ KEMER BELEDİYE SPOR 20.01.2019 14:00 2 - 1 MANAVGAT SORGUN SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ANTALYA SAĞLIKSPOR DEMRE BELEDİYESPOR 20.01.2019 14:00 2 - 4 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-5.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ALTUN GENÇLİK VE SPOR 20.01.2019 14:00 5 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-8. GRUP ALANYA BELEDİYE PAYALLAR SPOR 20.01.2019 14:00 9 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U14-1. GRUP AKSU BELEDİYE SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 20.01.2019 14:00 3 - 5 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR BEYMELEK BELEDİYESPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 20.01.2019 14:00 3 - 0 DEMRE İLÇE STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR FİNİKE BELEDİYE SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 20.01.2019 14:00 1 - 1 FİNİKE HASYURT STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR MANAVGATSPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 20.01.2019 14:00 1 - 4 EVRENSEKİ STADI
2018-2019 SPOR TOTO BAL KEPEZ BELEDİYESPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 20.01.2019 14:00 ?-? HASAN DOĞAN STADI
2018-2019 U14-2. GRUP YENİ KEMER BELEDİYE SPOR ŞARAMPOLSPOR 20.01.2019 14:00 0 - 8 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U13-2. GRUP BEYMELEK BELEDİYESPOR SERİK DİKMEN SPOR 20.01.2019 13:30 1 - 2 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP MEYDAN GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 20.01.2019 13:00 2 - 3 FANATIC TOUR LARA SAHALARI
2018-2019 U11-5.GRUP TFA SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 20.01.2019 13:00 3 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U14-1. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 20.01.2019 13:00 6 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP AVSALLAR BELEDİYESPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 20.01.2019 13:00 3 - 1 AVSALLAR SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP TRABZONLULARSPOR KADRİYE SPOR 20.01.2019 13:00 1 - 4 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2018-2019 U13-8. GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR TOSMUR BELEDİYESPOR 20.01.2019 12:30 1 - 8 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U11-4.GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 20.01.2019 12:00 3 - 6 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U14-4. GRUP ANTALYA 07 SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 20.01.2019 12:00 1 - 6 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U14-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR TRABZONLULARSPOR 20.01.2019 12:00 1 - 0 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U14-3. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 20.01.2019 12:00 1 - 7 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U14-3. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR 20.01.2019 12:00 1 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U17-PLAY OFF 1905 SERİK SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 20.01.2019 12:00 2 - 0 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ANTALYA SANAYİ SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 20.01.2019 12:00 2 - 4 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U14-2. GRUP ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 20.01.2019 11:30 1 - 16 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U14-4. GRUP 1966 AKREP SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 20.01.2019 11:00 0 - 6 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 U11-2.GRUP KONYAALTI BELEDİYE SPOR SERİK DİKMEN SPOR 20.01.2019 11:00 0 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U14-1. GRUP CK SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 20.01.2019 11:00 9 - 1 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U11-4.GRUP ANTALYA KALEİÇİ SPOR ŞARAMPOLSPOR 20.01.2019 10:00 5 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U14-4. GRUP SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 20.01.2019 10:00 0 - 9 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U14-3. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 20.01.2019 10:00 3 - 3 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U19-1 ANTALYA DSİSPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 20.01.2019 10:00 2 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U14-1. GRUP KALEKAPISI SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 20.01.2019 10:00 2 - 4 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U11-5.GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR BAHTILI SPOR 20.01.2019 09:00 5 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-2.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 19.01.2019 17:00 2 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-4.GRUP ÇIRALISPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 19.01.2019 16:00 0 - 10 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-4. GRUP GENÇLİKSPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 19.01.2019 15:30 0 - 10 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U13-8. GRUP İNCEKUM BELEDİYESPOR BARBAROS AZAKLI İ.Ö.O.GENÇLİK VE SPOR 19.01.2019 15:30 0 - 7 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U13-5. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 19.01.2019 15:00 0 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U11-1.GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1905 SERİK SPOR 19.01.2019 15:00 3 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-3.GRUP AKSU BELEDİYE SPOR ANT. DEMİRSPOR 19.01.2019 15:00 6 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-4. GRUP ANTALYA KARTALSPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 19.01.2019 15:00 1 - 4 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U15-1.GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR CK SPOR 19.01.2019 14:30 0 - 5 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U11-1.GRUP ANTALYA KEPEZ POPLİN SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 19.01.2019 14:00 2 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-1.GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 19.01.2019 14:00 2 - 1 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2018-2019 U19-1 ETİBANK FERROKROM ANTALYA ELEKTROMETALURJİ SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 19.01.2019 14:00 0 - 3 KONYAALTI ATATÜRK STADI
2018-2019 U15-2.GRUP ANTALYA DSİSPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 19.01.2019 14:00 1 - 1 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U15-2.GRUP KALEKAPISI SPOR GENÇLİKSPOR 19.01.2019 14:00 1 - 1 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U17-PLAY OFF KEPEZ BELEDİYESPOR ALANYA BELEDİYE 19.01.2019 14:00 0 - 2 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U13-8. GRUP AYTEMİZ ALANYASPOR YILDIRIMSPOR 19.01.2019 14:00 6 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP TÜRKLER BELEDİYESİSPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 19.01.2019 14:00 5 - 2 AVSALLAR SAHASI
2018-2019 SÜPER AMATÖR PAYALLAR SPOR KINIK SPOR 19.01.2019 14:00 1 - 0 KONAKLI İLÇE STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR MAHMUTLAR SPOR ANTALYA HAL SPOR 19.01.2019 14:00 0 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2018-2019 U13-5. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 19.01.2019 13:00 0 - 4 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-2.GRUP TOSMUR BELEDİYESPOR 1966 AKREP SPOR 19.01.2019 13:00 2 - 3 İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2018-2019 U13-3. GRUP 1966 AKREP SPOR 1905 SERİK SPOR 19.01.2019 13:00 0 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U11-2.GRUP TRABZONLULARSPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 19.01.2019 13:00 3 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 SÜPER AMATÖR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KESTEL BELEDİYE SPOR 19.01.2019 13:00 1 - 6 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 U13-2. GRUP ALTUN GENÇLİK VE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 19.01.2019 13:00 0 - 3 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U13-1. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA KUNDU SPOR 19.01.2019 12:30 6 - 1 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U13-8. GRUP ALANYA DEMİRSPOR OBA BELEDİYE SPOR 19.01.2019 12:30 0 - 9 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U13-3. GRUP ORMANSPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 19.01.2019 12:00 2 - 1 KONUKSEVER SAHASI
2018-2019 U17-PLAY OFF MANAVGAT BELEDİYESPOR ANTALYA DSİSPOR 19.01.2019 12:00 1 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U11-2.GRUP ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR ANT. DEMİRSPOR 19.01.2019 12:00 2 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-1. GRUP ŞARAMPOLSPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 19.01.2019 12:00 0 - 11 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U15-3.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 19.01.2019 12:00 0 - 5 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U13-4. GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR 19.01.2019 12:00 1 - 0 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2018-2019 U13-2. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 19.01.2019 12:00 6 - 0 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U15-3.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 19.01.2019 11:30 4 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-2. GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 19.01.2019 11:30 0 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U13-5. GRUP CK SPOR SERİK BELEDİYESPOR 19.01.2019 11:00 0 - 1 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U11-4.GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR SERİK BELEDİYESPOR 19.01.2019 11:00 2 - 10 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-1. GRUP AKSU BELEDİYE SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 19.01.2019 11:00 0 - 3 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U11-6.GRUP GENÇLİKSPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 19.01.2019 11:00 3 - 1 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U13-5. GRUP ANTALYA DSİSPOR JANTALYA SPOR 19.01.2019 10:30 6 - 2 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U15-1.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR 19.01.2019 10:00 1 - 3 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-1.GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 19.01.2019 10:00 1 - 3 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U13-1. GRUP ANTALYA ATLETİK SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 19.01.2019 10:00 0 - 3 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U11-6.GRUP ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 19.01.2019 10:00 1 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-6.GRUP KALEKAPISI SPOR 1966 AKREP SPOR 19.01.2019 10:00 4 - 6 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U11-2.GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR ANTALYA DSİSPOR 19.01.2019 09:00 0 - 3 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U11-3.GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ANTALYA HAL SPOR 19.01.2019 09:00 10 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-2.GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 13.01.2019 17:00 2 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-3. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ANTALYASPOR A.Ş. 13.01.2019 16.00 0 - 5 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U11-1.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 13.01.2019 16:00 0 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-8. GRUP PAYALLAR SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 13.01.2019 15:30 5 - 2 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U11-6.GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR KALEKAPISI SPOR 13.01.2019 15:00 1 - 6 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP DEMRE BELEDİYESPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 13.01.2019 14:30 0 - 1 DEMRE İLÇE STADI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1923 KAŞ SPOR 13.01.2019 14:30 3 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR MEYDAN GENÇLİK VE SPOR 13.01.2019 14:30 4 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP KADRİYE SPOR GAZİPAŞA BELD. 13.01.2019 14:30 7 - 2 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP ALANYA BELEDİYE TRABZONLULARSPOR 13.01.2019 14:30 2 - 1 AVSALLAR SAHASI
2018-2019 SÜPER AMATÖR ERDEM GENÇLİK VE SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 13.01.2019 14:30 0 - 7 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U13-5. GRUP SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA DSİSPOR 13.01.2019 14:00 2 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U11-5.GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 13.01.2019 14:00 5 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 13.01.2019 14:00 0 - 0 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-8. GRUP YILDIRIMSPOR İNCEKUM BELEDİYESPOR 13.01.2019 14:00 7 - 2 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 SÜPER AMATÖR KESTEL BELEDİYE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 13.01.2019 14:00 2 - 0 ALANYA MİLLİ EGEMENLİK
2018-2019 SÜPER AMATÖR KUMLUCA BELEDİYE SPOR MAHMUTLAR SPOR 13.01.2019 14:00 2 - 0 KUMLUCA İLÇE STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR KINIK SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 13.01.2019 14:00 3 - 0 KAŞ KINIK STADI
2018-2019 U13-2. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 13.01.2019 14:00 3 - 3 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U11-2.GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 13.01.2019 13:00 2 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR TÜRKLER BELEDİYESİSPOR 13.01.2019 13:00 0 - 8 AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ZEKİ BUDAK SAHASI
2018-2019 U11-4.GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ÇIRALISPOR 13.01.2019 12.00 14 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-8. GRUP ALANYA KARTALLARI SPOR ALANYA İDMAN YURDU SPOR 13.01.2019 12:30 7 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP GÜNEYSPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR 13.01.2019 12:00 2 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-5.GRUP BAHTILI SPOR TFA SPOR 13.01.2019 12:00 2 - 2 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U13-1. GRUP SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR KALEKAPISI SPOR 13.01.2019 12:00 2 - 3 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U13-1. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 13.01.2019 12:00 0 - 3 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U13-4. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 13.01.2019 12:00 1 - 1 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 SÜPER AMATÖR ANTALYA HAL SPOR MANAVGATSPOR 13.01.2019 12:00 1 - 3 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U13-2. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ALTUN GENÇLİK VE SPOR 13.01.2019 11:30 12 - 0 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 U11-4.GRUP SERİK BELEDİYESPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 13.01.2019 11:00 2 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-6.GRUP 1966 AKREP SPOR GENÇLİKSPOR 13.01.2019 11:00 2 - 0 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U13-5. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR TRABZONLULARSPOR 13.01.2019 10:00 1 - 3 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ZEYTİNKÖY SPOR 13.01.2019 10:00 2 - 2 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U13-4. GRUP ANTALYA SAĞLIKSPOR ANTALYA KARTALSPOR 13.01.2019 10:00 1 - 6 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-6.GRUP JANTALYA SPOR ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR 13.01.2019 10:00 4 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-2.GRUP ANT. DEMİRSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 13.01.2019 09.00 2 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-3.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 12.01.2019 17:00 5 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-6.GRUP ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 12.01.2019 16:00 1 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-3. GRUP 1905 SERİK SPOR ORMANSPOR 12.01.2019 15:30 2 - 0 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U13-8. GRUP OBA BELEDİYE SPOR ALANYA BELEDİYE 12.01.2019 15:30 1 - 2 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U11-4.GRUP ŞARAMPOLSPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 12.01.2019 15:00 2 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-2.GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ALANYA BELEDİYE 12.01.2019 14:30 0 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U19-1 ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA YOLSPOR 12.01.2019 14:30 5 - 1 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 SÜPER AMATÖR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 12.01.2019 14:30 2 - 1 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U13-2. GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 12.01.2019 14:30 0 - 5 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U11-1.GRUP AKDENİZSPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 12.01.2019 14:00 0 - 10 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 12.01.2019 14:00 6 - 1 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-8. GRUP TOSMUR BELEDİYESPOR AYTEMİZ ALANYASPOR 12.01.2019 14:00 1 - 4 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U11-1.GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 12.01.2019 13:00 3 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-2.GRUP 1966 AKREP SPOR KALEKAPISI SPOR 12.01.2019 13:00 2 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U15-2.GRUP GENÇLİKSPOR SERİK BELEDİYESPOR 12.01.2019 13:00 2 - 3 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-1.GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 12.01.2019 12:30 3 - 0 KORKUTELİ 100.YIL STADI
2018-2019 U13-8. GRUP MAHMUTLAR SPOR ALANYA DEMİRSPOR 12.01.2019 12:30 2 - 3 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U13-5. GRUP JANTALYA SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 12.01.2019 12:00 3 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U15-1.GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 12.01.2019 12:00 4 - 1 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2018-2019 U11-1.GRUP 1905 SERİK SPOR ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 12.01.2019 12:00 8 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U19-1 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 12.01.2019 12:00 0 - 2 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U13-1. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ŞARAMPOLSPOR 12.01.2019 12:00 14 - 2 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U13-2. GRUP SERİK DİKMEN SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 12.01.2019 12:00 1 - 1 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-3.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 12.01.2019 11:30 4 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U15-3.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 12.01.2019 11:30 2 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-5.GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYASPOR A.Ş. 12.01.2019 11:00 0 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-3.GRUP ANTALYA HAL SPOR ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR 12.01.2019 11:00 1 - 12 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U15-1.GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR CK SPOR 12.01.2019 10:00 7 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U15-1.GRUP ANTALYA 07 SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 12.01.2019 10:00 3 - 1 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U11-4.GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 12.01.2019 10:00 1 - 3 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U11-2.GRUP SERİK DİKMEN SPOR TRABZONLULARSPOR 12.01.2019 10:00 1 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-3.GRUP ANT. DEMİRSPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 12.01.2019 10:00 0 - 7 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-4. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 12.01.2019 10:00 5 - 0 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U11-2.GRUP ANTALYA DSİSPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 12.01.2019 09:00 4 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP TÜRKLER BELEDİYESİSPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 02.01.2019 14:30 6 - 1 AVSALLAR SAHASI
2018-2019 U13-8. GRUP ALANYA DEMİRSPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 01.01.2019 17:30 1 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U13-8. GRUP AYTEMİZ ALANYASPOR PAYALLAR SPOR 01.01.2019 16:00 8 - 2 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U17-1.GRUP ANTALYA YOLSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 01.01.2019 14:30 2 - 1 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U13-8. GRUP BARBAROS AZAKLI İ.Ö.O.GENÇLİK VE SPOR YILDIRIMSPOR 01.01.2019 14:30 1 - 5 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U13-8. GRUP İNCEKUM BELEDİYESPOR TOSMUR BELEDİYESPOR 01.01.2019 13:30 0 - 11 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U13-8. GRUP ALANYA BELEDİYE MAHMUTLAR SPOR 01.01.2019 11:30 10 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U13-8. GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR OBA BELEDİYE SPOR 01.01.2019 10:00 0 - 3 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U11-1.GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 30.12.2018 17:00 3 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-1.GRUP ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR AKDENİZSPOR 30.12.2018 16:00 3 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-8. GRUP MAHMUTLAR SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 30.12.2018 15:30 0 - 3 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U11-4.GRUP ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 30.12.2018 15:00 1 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP 1923 KAŞ SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 30.12.2018 15:00 1 - 4 KAŞ AĞULLU SAHASI
2018-2019 U13-1. GRUP AKSU BELEDİYE SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 30.12.2018 15:00 2 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U17-1.GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 30.12.2018 14:30 4 - 1 MANAVGAT SORGUN SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ANTALYA SAĞLIKSPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 30.12.2018 14:30 3 - 7 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP DEMRE BELEDİYESPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 30.12.2018 14:30 4 - 0 DEMRE İLÇE STADI
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP GAZİPAŞA BELD. ALANYA BELEDİYE 30.12.2018 14:30 2 - 0 GAZİPAŞA STADI
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP TRABZONLULARSPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 30.12.2018 14:30 0 - 3 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U11-2.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 30.12.2018 14:00 3 - 8 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-1. GRUP ŞARAMPOLSPOR ANTALYA ATLETİK SPOR 30.12.2018 14:00 2 - 5 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U17-2.GRUP SERİK BELEDİYESPOR YENİ KEMER BELEDİYE SPOR 30.12.2018 14:00 4 - 0 KEMER İLÇE STADI
2018-2019 U17-2.GRUP ANTALYA DSİSPOR 1905 SERİK SPOR 30.12.2018 14:00 1 - 2 BÜYÜKŞEHİR ASAT ARITMA TESİSLERİ SAHASI
2018-2019 U13-8. GRUP OBA BELEDİYE SPOR AYTEMİZ ALANYASPOR 30.12.2018 14:00 2 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U11-6.GRUP GENÇLİKSPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 30.12.2018 14:00 6 - 1 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U13-2. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 30.12.2018 14:00 2 - 5 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-2. GRUP BEYMELEK BELEDİYESPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 30.12.2018 14:00 2 - 0 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U17-1.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA YOLSPOR 30.12.2018 13:30 1 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U13-5. GRUP ANTALYA DSİSPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 30.12.2018 13:30 3 - 2 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U11-1.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KEPEZ POPLİN SPOR 30.12.2018 13:00 5 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-5.GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ALTUN GENÇLİK VE SPOR 30.12.2018 13:00 1 - 1 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U13-8. GRUP ALANYA İDMAN YURDU SPOR ALANYA DEMİRSPOR 30.12.2018 12:30 6 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U11-4.GRUP ANTALYA KALEİÇİ SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 30.12.2018 12:00 3 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ANTALYA SANAYİ SPOR GÜNEYSPOR 30.12.2018 12:00 4 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ZEYTİNKÖY SPOR MEYDAN GENÇLİK VE SPOR 30.12.2018 12:00 5 - 1 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U13-4. GRUP GENÇLİKSPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 30.12.2018 12:00 0 - 12 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-4.GRUP MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 30.12.2018 12:00 3 - 2 SİDE STADI
2018-2019 U13-5. GRUP TRABZONLULARSPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 30.12.2018 12:00 0 - 2 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U11-4.GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 30.12.2018 11:00 4 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-6.GRUP ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 30.12.2018 11:00 1 - 4 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U11-2.GRUP KONYAALTI BELEDİYE SPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 30.12.2018 10:00 1 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-1. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 30.12.2018 10:00 1 - 3 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U15-3.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 30.12.2018 10:00 4 - 1 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 U11-3.GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 30.12.2018 10:00 2 - 2 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U13-5. GRUP CK SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 30.12.2018 10:00 6 - 1 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U11-6.GRUP KALEKAPISI SPOR JANTALYA SPOR 30.12.2018 09:00 10 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-2.GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANT. DEMİRSPOR 29.12.2018 17:00 8 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-5.GRUP TFA SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 29.12.2018 16:00 0 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-2.GRUP KALEKAPISI SPOR TOSMUR BELEDİYESPOR 29.12.2018 15.00 2 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-8. GRUP ALANYA KARTALLARI SPOR ALANYA BELEDİYE 29.12.2018 15:30 2 - 9 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U13-3. GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 1905 SERİK SPOR 29.12.2018 15:00 0 - 4 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-5.GRUP ANTALYASPOR A.Ş. BAHTILI SPOR 29.12.2018 15:00 14 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U19-1 ANTALYA YOLSPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 29.12.2018 14.00 0 - 1 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U19-1 MANAVGAT BELEDİYESPOR ANTALYA KUNDU SPOR 29.12.2018 14:30 1 - 3 MANAVGAT SORGUN SAHASI
2018-2019 U15-2.GRUP SERİK BELEDİYESPOR 1966 AKREP SPOR 29.12.2018 14:30 6 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U15-1.GRUP CK SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 29.12.2018 14:00 3 - 2 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U19-1 ANTALYA DSİSPOR ETİBANK FERROKROM ANTALYA ELEKTROMETALURJİ SPOR 29.12.2018 14:00 2 - 0 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U17-2.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ALANYA BELEDİYE 29.12.2018 14:00 1 - 0 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 U13-8. GRUP TOSMUR BELEDİYESPOR BARBAROS AZAKLI İ.Ö.O.GENÇLİK VE SPOR 29.12.2018 14:00 4 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U11-6.GRUP AKSU BELEDİYE SPOR 1966 AKREP SPOR 29.12.2018 14:00 2 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-5. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR SERİK BELEDİYESPOR 29.12.2018 14:00 1 - 4 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U15-1.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 29.12.2018 13:00 2 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U11-1.GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 1905 SERİK SPOR 29.12.2018 13:00 1 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-2. GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 29.12.2018 13:00 2 - 2 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-2. GRUP ALTUN GENÇLİK VE SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 29.12.2018 13:00 0 - 6 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-8. GRUP PAYALLAR SPOR İNCEKUM BELEDİYESPOR 29.12.2018 12:30 5 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U15-2.GRUP ANTALYA DSİSPOR GENÇLİKSPOR 29.12.2018 12:00 2 - 0 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U11-2.GRUP ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR SERİK DİKMEN SPOR 29.12.2018 12:00 2 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-3.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 29.12.2018 12:00 2 - 3 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U15-3.GRUP AKSU BELEDİYE SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 29.12.2018 12:00 0 - 0 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U13-4. GRUP ANTALYA KARTALSPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 29.12.2018 12:00 1 - 2 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U15-4.GRUP ÇOLAKLI SPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 29.12.2018 12:00 0 - 3 SİDE STADI
2018-2019 U15-1.GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 29.12.2018 11.30 3 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-3. GRUP 1966 AKREP SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 29.12.2018 11:30 1 - 1 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-4. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR 29.12.2018 11:30 8 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U11-4.GRUP ÇIRALISPOR SERİK BELEDİYESPOR 29.12.2018 11:00 0 - 17 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U19-1 SERİK BELEDİYESPOR YENİ KEMER BELEDİYE SPOR 29.12.2018 11:00 2 - 2 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 U15-1.GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA 07 SPOR 29.12.2018 10:00 1 - 3 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U11-2.GRUP TRABZONLULARSPOR ANTALYA DSİSPOR 29.12.2018 10:00 1 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-1. GRUP KALEKAPISI SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 29.12.2018 10:00 5 - 2 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U17-2.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ŞARAMPOLSPOR 29.12.2018 10:00 2 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-4.GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR ILICA BELEDİYESPOR 29.12.2018 10:00 2 - 1 SİDE STADI
2018-2019 U11-3.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 29.12.2018 09:00 3 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U17-2.GRUP ANTALYA DSİSPOR SERİK BELEDİYESPOR 27.12.2018 15:00 1 - 1 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U11-3.GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 23.12.2018 17:00 5 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-4. GRUP ANTALYA SAĞLIKSPOR GENÇLİKSPOR 23.12.2018 16:00 1 - 2 KONUKSEVER SAHASI
2018-2019 U11-3.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 23.12.2018 16:00 2 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-8. GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 23.12.2018 15:30 2 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U17-2.GRUP YENİ KEMER BELEDİYE SPOR ANTALYA DSİSPOR 23.12.2018 15:00 0 - 6 KEMER İLÇE STADI
2018-2019 U11-6.GRUP SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR KALEKAPISI SPOR 23.12.2018 15:00 2 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP MEYDAN GENÇLİK VE SPOR 1923 KAŞ SPOR 23.12.2018 14:30 3 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP ALANYA BELEDİYE KADRİYE SPOR 23.12.2018 14:30 3 - 1 AVSALLAR SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP KONAKLI BELEDİYESPOR GAZİPAŞA BELD. 23.12.2018 14:30 2 - 0 KONAKLI İLÇE STADI
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR TRABZONLULARSPOR 23.12.2018 14:30 5 - 1 SERİK İSMAİL OGAN
2018-2019 U17-1.GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR ANT. DEMİRSPOR 23.12.2018 14:00 2 - 0 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP GÜNEYSPOR DEMRE BELEDİYESPOR 23.12.2018 14:00 1 - 1 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U11-5.GRUP BAHTILI SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 23.12.2018 14:00 0 - 6 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U17-2.GRUP 1905 SERİK SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 23.12.2018 14:00 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR ASAT ARITMA TESİSLERİ SAHASI
2018-2019 U13-4. GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 23.12.2018 14:00 0 - 11 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-8. GRUP AYTEMİZ ALANYASPOR MAHMUTLAR SPOR 23.12.2018 14:00 5 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR 23.12.2018 13:00 5 - 2 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-5.GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR ANTALYASPOR A.Ş. 23.12.2018 13:00 1 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-8. GRUP İNCEKUM BELEDİYESPOR OBA BELEDİYE SPOR 23.12.2018 12:30 0 - 6 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U15-4.GRUP SARILAR BELEDİYE SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 23.12.2018 12:30 0 - 4 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U13-2. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR SERİK DİKMEN SPOR 23.12.2018 12:30 2 - 3 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-1.GRUP AKDENİZSPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 23.12.2018 12:00 0 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U17-1.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 23.12.2018 12:00 0 - 2 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ZEYTİNKÖY SPOR 23.12.2018 12:00 1 - 5 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-5. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR 23.12.2018 12:00 0 - 8 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U13-3. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ORMANSPOR 23.12.2018 11:30 1 - 4 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U11-4.GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 23.12.2018 11:00 8 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U17-1.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 23.12.2018 11:00 0 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U13-1. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 23.12.2018 11:00 3 - 0 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-4.GRUP ILICA BELEDİYESPOR ÇOLAKLI SPOR 23.12.2018 10:30 3 - 2 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 23.12.2018 10:00 5 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-2.GRUP SERİK DİKMEN SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 23.12.2018 10:00 0 - 8 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U17-2.GRUP ŞARAMPOLSPOR SERİK BELEDİYESPOR 23.12.2018 10:00 0 - 14 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U13-4. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 23.12.2018 10:00 5 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U11-2.GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ ANT. DEMİRSPOR 23.12.2018 09:00 8 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-2.GRUP KONYAALTI BELEDİYE SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 22.12.2018 17:00 0 - 6 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-6.GRUP JANTALYA SPOR GENÇLİKSPOR 22.12.2018 17:00 1 - 3 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U11-6.GRUP 1966 AKREP SPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 22.12.2018 16:00 7 - 0 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U11-6.GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 22.12.2018 16:00 0 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-2. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ALTUN GENÇLİK VE SPOR 22.12.2018 16:00 2 - 0 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-5. GRUP CK SPOR TRABZONLULARSPOR 22.12.2018 16:00 1 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-8. GRUP BARBAROS AZAKLI İ.Ö.O.GENÇLİK VE SPOR PAYALLAR SPOR 22.12.2018 15:30 4 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U11-1.GRUP 1905 SERİK SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 22.12.2018 15:00 2 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-2.GRUP ANTALYA DSİSPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 22.12.2018 15:00 3 - 1 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U19-1 MANAVGAT BELEDİYESPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 22.12.2018 14:30 1 - 1 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U15-2.GRUP GENÇLİKSPOR ALANYA BELEDİYE 22.12.2018 14:30 1 - 1 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U13-1. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR KALEKAPISI SPOR 22.12.2018 14:30 7 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U17-2.GRUP ALANYA BELEDİYE ANTALYAGÜCÜ SPOR 22.12.2018 14:30 2 - 0 AVSALLAR SAHASI
2018-2019 U15-3.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR AKSU BELEDİYE SPOR 22.12.2018 14:30 5 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U11-1.GRUP ANTALYA KEPEZ POPLİN SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 22.12.2018 14:00 1 - 3 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U11-1.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 22.12.2018 14:00 2 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U19-1 SERİK BELEDİYESPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 22.12.2018 14:00 0 - 1 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 U13-8. GRUP YILDIRIMSPOR TOSMUR BELEDİYESPOR 22.12.2018 14:00 1 - 3 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U13-2. GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 22.12.2018 14:00 1 - 11 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U13-5. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 22.12.2018 14:00 9 - 0 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-1.GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 22.12.2018 13:00 2 - 0 KORKUTELİ 100.YIL STADI
2018-2019 U11-4.GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR ŞARAMPOLSPOR 22.12.2018 13:00 3 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-3. GRUP 1905 SERİK SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 22.12.2018 13:00 4 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U11-5.GRUP ALTUN GENÇLİK VE SPOR TFA SPOR 22.12.2018 13:00 2 - 1 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U13-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 22.12.2018 13:00 2 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U19-1 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR YENİ KEMER BELEDİYE SPOR 22.12.2018 12:30 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR ASAT ARITMA TESİSLERİ SAHASI
2018-2019 U13-8. GRUP ALANYA BELEDİYE ALANYA İDMAN YURDU SPOR 22.12.2018 12:30 3 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U15-1.GRUP ANTALYA 07 SPOR CK SPOR 22.12.2018 12:00 2 - 1 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U19-1 ANTALYA YOLSPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 22.12.2018 12:00 1 - 5 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U15-2.GRUP TOSMUR BELEDİYESPOR SERİK BELEDİYESPOR 22.12.2018 12:00 0 - 4 AVSALLAR SAHASI
2018-2019 U11-2.GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR TRABZONLULARSPOR 22.12.2018 12:00 1 - 3 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U11-5.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 22.12.2018 12:00 2 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-4.GRUP MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 22.12.2018 12:00 0 - 2 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U15-1.GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 22.12.2018 11:30 2 - 5 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U15-1.GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 22.12.2018 11:30 2 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-1. GRUP ANTALYA ATLETİK SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 22.12.2018 11:30 0 - 4 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-2. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 22.12.2018 11:30 5 - 1 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 U13-5. GRUP JANTALYA SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 22.12.2018 11:30 0 - 8 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U11-4.GRUP SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 22.12.2018 11:00 2 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-2.GRUP 1966 AKREP SPOR ANTALYA DSİSPOR 22.12.2018 11:00 0 - 4 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U11-4.GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ÇIRALISPOR 22.12.2018 10:00 10 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-3.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANT. DEMİRSPOR 22.12.2018 10:00 16 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U15-3.GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 22.12.2018 10:00 0 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-3.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR 22.12.2018 09:00 4 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U17-2.GRUP 1905 SERİK SPOR SERİK BELEDİYESPOR 19.12.2018 14:30 0 - 2 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U11-1.GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 16.12.2018 17:00 0 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-1.GRUP ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KEPEZ POPLİN SPOR 16.12.2018 16:00 3 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-3. GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 16.12.2018 16:00 1 - 1 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-4.GRUP ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 16.12.2018 15.00 0 - 8 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-8. GRUP ALANYA İDMAN YURDU SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 16.12.2018 15:30 2 - 3 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U13-3. GRUP ORMANSPOR ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR 16.12.2018 14:30 3 - 0 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP DEMRE BELEDİYESPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 16.12.2018 14:30 1 - 1 DEMRE İLÇE STADI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP 1923 KAŞ SPOR ZEYTİNKÖY SPOR 16.12.2018 14:30 1 - 4 KAŞ AĞULLU SAHASI
2018-2019 U13-1. GRUP AKSU BELEDİYE SPOR ANTALYA ATLETİK SPOR 16.12.2018 14:30 2 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP KADRİYE SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 16.12.2018 14:30 4 - 0 SERİK İSMAİL OGAN
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP TRABZONLULARSPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 16.12.2018 14:30 3 - 5 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP GAZİPAŞA BELD. SERİK ESNAF SPOR SPOR 16.12.2018 14:30 5 - 1 GAZİPAŞA STADI
2018-2019 U11-4.GRUP ÇIRALISPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 16.12.2018 14:00 0 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-8. GRUP ALANYA KARTALLARI SPOR AYTEMİZ ALANYASPOR 16.12.2018 14:00 0 - 7 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U13-2. GRUP SERİK DİKMEN SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 16.12.2018 14:00 3 - 3 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 SPOR TOTO BAL KALE BELEDİYESPOR YATAĞANSPOR 16.12.2018 14:00 ?-? 0
2018-2019 SPOR TOTO BAL KEPEZ BELEDİYESPOR SÖKESPOR 16.12.2018 14:00 ?-? HASAN DOĞAN STADI
2018-2019 SPOR TOTO BAL MANAVGAT BELEDİYESPOR TAVAS BİRLİKSPOR 16.12.2018 14:00 ?-? MANAVGAT ATATÜRK STADI
2018-2019 U17-1.GRUP ANT. DEMİRSPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 16.12.2018 13:00 0 - 10 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U11-2.GRUP ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 16.12.2018 13:00 2 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-4. GRUP GENÇLİKSPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 16.12.2018 13:00 2 - 0 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-8. GRUP ALANYA DEMİRSPOR ALANYA BELEDİYE 16.12.2018 12:30 0 - 10 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ANTALYA SANAYİ SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 16.12.2018 12:00 1 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP GÜNEYSPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 16.12.2018 12:00 0 - 3 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U13-1. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ŞARAMPOLSPOR 16.12.2018 12:00 8 - 0 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U11-6.GRUP KALEKAPISI SPOR ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR 16.12.2018 12:00 4 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U17-1.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 16.12.2018 11:30 1 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U17-2.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR YENİ KEMER BELEDİYE SPOR 16.12.2018 11:30 5 - 2 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 U11-2.GRUP ANT. DEMİRSPOR SERİK DİKMEN SPOR 16.12.2018 11:00 2 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-4. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 16.12.2018 11:00 2 - 1 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-5. GRUP ANTALYA DSİSPOR CK SPOR 16.12.2018 10:30 1 - 2 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ANTALYA SAĞLIKSPOR MEYDAN GENÇLİK VE SPOR 16.12.2018 10:00 1 - 3 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U13-1. GRUP KALEKAPISI SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 16.12.2018 10:00 3 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-4. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 16.12.2018 10:00 3 - 0 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U11-6.GRUP GENÇLİKSPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 16.12.2018 10:00 5 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-3.GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ KEPEZ BELEDİYESPOR 16.12.2018 09:00 1 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 SPOR TOTO BAL KUŞADASI KÜÇÜKADA SPOR SERİNHİSARSPOR 16.12.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL AYDINSPOR 1923 BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR 16.12.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL ORTACA BELEDİYESPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 16.12.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL ISPARTA DAVRAZ SPOR DİDİM BELEDİYESPOR 16.12.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 U11-6.GRUP AKSU BELEDİYE SPOR JANTALYA SPOR 15.12.2018 17:00 3 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-2.GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 15.12.2018 16:00 1 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-8. GRUP MAHMUTLAR SPOR İNCEKUM BELEDİYESPOR 15.12.2018 15:30 5 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U11-2.GRUP TRABZONLULARSPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 15.12.2018 15:00 1 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-1. GRUP SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 15.12.2018 15:00 4 - 5 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U17-2.GRUP ALANYA BELEDİYE ŞARAMPOLSPOR 15.12.2018 15:00 5 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2018-2019 U15-1.GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 15.12.2018 14:30 0 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U19-1 KONYAALTI BELEDİYE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 15.12.2018 14:30 2 - 2 KONYAALTI ATATÜRK STADI
2018-2019 U19-1 ANTALYA KUNDU SPOR SERİK BELEDİYESPOR 15.12.2018 14:30 0 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-2.GRUP ANTALYA DSİSPOR TOSMUR BELEDİYESPOR 15.12.2018 14:30 2 - 0 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U15-3.GRUP AKSU BELEDİYE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 15.12.2018 14:30 1 - 6 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U17-2.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR 1905 SERİK SPOR 15.12.2018 14:30 1 - 4 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U15-4.GRUP ÇOLAKLI SPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 15.12.2018 14:30 2 - 2 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U11-1.GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR AKDENİZSPOR 15.12.2018 14:00 3 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-1.GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 15.12.2018 14:00 6 - 0 YENİKÖY DÖŞEMEALTI STADI
2018-2019 U19-1 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 15.12.2018 14:00 3 - 1 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 U13-8. GRUP OBA BELEDİYE SPOR BARBAROS AZAKLI İ.Ö.O.GENÇLİK VE SPOR 15.12.2018 14:00 8 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U11-3.GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA HAL SPOR 15.12.2018 14:00 13 - 3 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U13-5. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 15.12.2018 13:30 3 - 2 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-2.GRUP SERİK BELEDİYESPOR KALEKAPISI SPOR 15.12.2018 13:00 1 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U15-2.GRUP ALANYA BELEDİYE 1966 AKREP SPOR 15.12.2018 13:00 4 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2018-2019 U11-2.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA DSİSPOR 15.12.2018 13:00 0 - 6 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U11-5.GRUP TFA SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 15.12.2018 13:00 1 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-3.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 15.12.2018 12.00 0 - 5 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U15-1.GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 15.12.2018 12:30 0 - 2 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U19-1 ETİBANK FERROKROM ANTALYA ELEKTROMETALURJİ SPOR ANTALYA YOLSPOR 15.12.2018 12:30 0 - 3 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-8. GRUP PAYALLAR SPOR YILDIRIMSPOR 15.12.2018 12:30 4 - 7 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U15-4.GRUP MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 15.12.2018 12:30 1 - 1 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U15-2.GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR GENÇLİKSPOR 15.12.2018 12:00 1 - 2 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U11-5.GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 15.12.2018 12:00 0 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-3.GRUP ANT. DEMİRSPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 15.12.2018 12:00 1 - 4 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U11-6.GRUP ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 15.12.2018 12:00 6 - 0 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U13-4. GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR 15.12.2018 11:30 1 - 3 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-5. GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR SERİK BELEDİYESPOR 15.12.2018 11:30 3 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U11-4.GRUP ŞARAMPOLSPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 15.12.2018 11:00 1 - 11 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-5.GRUP ANTALYASPOR A.Ş. ALTUN GENÇLİK VE SPOR 15.12.2018 11:00 3 - 0 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U15-3.GRUP ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 15.12.2018 10:30 0 - 3 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-4.GRUP ILICA BELEDİYESPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 15.12.2018 10:30 1 - 1 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U13-5. GRUP TRABZONLULARSPOR JANTALYA SPOR 15.12.2018 10:30 1 - 0 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U15-1.GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR 15.12.2018 10:00 4 - 2 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U11-1.GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 15.12.2018 10:00 2 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-3.GRUP ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 15.12.2018 10:00 1 - 8 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U11-4.GRUP ANTALYA KALEİÇİ SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 15.12.2018 09:00 3 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-3.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 12.12.2018 15:00 1 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U19-1 ANTALYA DSİSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 12.12.2018 14:30 3 - 2 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 SÜPER AMATÖR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 10.12.2018 14:30 3 - 1 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U11-3.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR 09.12.2018 17:00 1 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-5. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR TFA SPOR 09.12.2018 17:00 3 - 0 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-1.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 09.12.2018 16:00 5 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-3. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 09.12.2018 15:30 0 - 11 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-8. GRUP BARBAROS AZAKLI İ.Ö.O.GENÇLİK VE SPOR MAHMUTLAR SPOR 09.12.2018 15:30 2 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 09.12.2018 15:00 1 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR 1923 KAŞ SPOR 09.12.2018 15:00 1 - 5 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-6.GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 1966 AKREP SPOR 09.12.2018 15:00 1 - 7 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U17-1.GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 09.12.2018 14:30 0 - 1 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP KONAKLI BELEDİYESPOR ALANYA BELEDİYE 09.12.2018 14:30 2 - 1 ALANYA KESTEL STADI
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP TÜRKLER BELEDİYESİSPOR TRABZONLULARSPOR 09.12.2018 14:30 4 - 2 AVSALLAR SAHASI
2018-2019 SÜPER AMATÖR PAYALLAR SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 09.12.2018 14:30 4 - 0 KONAKLI İLÇE STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR KINIK SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 09.12.2018 14:30 3 - 2 KAŞ KINIK STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR ANTALYA HAL SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 09.12.2018 14:30 2 - 1 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U13-2. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 09.12.2018 14:30 0 - 2 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 U11-4.GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 09.12.2018 14:00 1 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-1. GRUP ANTALYA ATLETİK SPOR KALEKAPISI SPOR 09.12.2018 14:00 4 - 1 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U17-2.GRUP ANTALYA DSİSPOR ŞARAMPOLSPOR 09.12.2018 14:00 11 - 0 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U13-8. GRUP YILDIRIMSPOR OBA BELEDİYE SPOR 09.12.2018 14:00 1 - 5 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 SPOR TOTO BAL KONYAALTI BELEDİYE SPOR KALE BELEDİYESPOR 09.12.2018 14:00 ?-? KONYAALTI ATATÜRK STADI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP MEYDAN GENÇLİK VE SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 09.12.2018 13:00 0 - 5 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U11-5.GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR BAHTILI SPOR 09.12.2018 13:00 7 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-3. GRUP ANTALYASPOR A.Ş. ORMANSPOR 09.12.2018 12:30 3 - 0 ORMAN STADI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR GÜNEYSPOR 09.12.2018 12:30 3 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-8. GRUP TOSMUR BELEDİYESPOR PAYALLAR SPOR 09.12.2018 12:30 2 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U13-2. GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR SERİK DİKMEN SPOR 09.12.2018 12:30 1 - 3 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-4.GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 09.12.2018 12:00 3 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-3.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 09.12.2018 12:00 3 - 1 BÜYÜKŞEHİR ASAT ARITMA TESİSLERİ SAHASI
2018-2019 U17-2.GRUP SERİK BELEDİYESPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 09.12.2018 12:00 3 - 1 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U15-4.GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 09.12.2018 12:00 4 - 2 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U13-5. GRUP CK SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 09.12.2018 12:00 1 - 0 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U17-2.GRUP YENİ KEMER BELEDİYE SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 09.12.2018 11:00 5 - 2 KEMER STADI
2018-2019 U13-4. GRUP ANTALYA KARTALSPOR GENÇLİKSPOR 09.12.2018 11:00 2 - 0 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR KADRİYE SPOR 09.12.2018 11:00 0 - 6 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U11-3.GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 09.12.2018 11:00 4 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-1. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 09.12.2018 10:30 3 - 4 ORMAN STADI
2018-2019 U17-1.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA YOLSPOR 09.12.2018 10:00 1 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ZEYTİNKÖY SPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR 09.12.2018 10:00 3 - 3 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-2.GRUP SERİK DİKMEN SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 09.12.2018 10:00 1 - 7 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-4.GRUP MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR ILICA BELEDİYESPOR 09.12.2018 10:00 1 - 1 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U13-5. GRUP SERİK BELEDİYESPOR JANTALYA SPOR 09.12.2018 10:00 5 - 0 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U13-5. GRUP ANTALYA DSİSPOR TRABZONLULARSPOR 09.12.2018 10:00 0 - 1 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U11-1.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 09.12.2018 09:00 4 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 SPOR TOTO BAL TAVAS BİRLİKSPOR ISPARTA DAVRAZ SPOR 09.12.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL DİDİM BELEDİYESPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 09.12.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL SÖKESPOR ORTACA BELEDİYESPOR 09.12.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL YATAĞANSPOR AYDINSPOR 1923 09.12.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR KUŞADASI KÜÇÜKADA SPOR 09.12.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL SERİNHİSARSPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 09.12.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 U11-2.GRUP TRABZONLULARSPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 08.12.2018 17:00 4 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-1.GRUP AKDENİZSPOR 1905 SERİK SPOR 08.12.2018 16:00 0 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-3. GRUP ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 08.12.2018 16:00 0 - 3 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-8. GRUP İNCEKUM BELEDİYESPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 08.12.2018 15:30 1 - 6 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U15-1.GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR CK SPOR 08.12.2018 15:00 5 - 6 KORKUTELİ 100.YIL STADI
2018-2019 U15-1.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 08.12.2018 15:00 1 - 3 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U19-1 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 08.12.2018 15:00 4 - 1 BÜYÜKŞEHİR ASAT ARITMA TESİSLERİ SAHASI
2018-2019 U19-1 SERİK BELEDİYESPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 08.12.2018 15:00 3 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U19-1 ANTALYA YOLSPOR ANTALYA DSİSPOR 08.12.2018 15:00 2 - 0 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U11-6.GRUP SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 08.12.2018 15:00 1 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U19-1 FİNİKE BELEDİYE SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 08.12.2018 14:30 2 - 6 MAVİKENT SAHASI
2018-2019 U19-1 MANAVGAT BELEDİYESPOR ETİBANK FERROKROM ANTALYA ELEKTROMETALURJİ SPOR 08.12.2018 14:30 2 - 1 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP AVSALLAR BELEDİYESPOR GAZİPAŞA BELD. 08.12.2018 14:30 3 - 1 AVSALLAR SAHASI
2018-2019 SÜPER AMATÖR ERDEM GENÇLİK VE SPOR MAHMUTLAR SPOR 08.12.2018 14:30 1 - 9 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U13-2. GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 08.12.2018 14:30 0 - 3 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U19-1 YENİ KEMER BELEDİYE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 08.12.2018 14:00 1 - 4 KEMER STADI
2018-2019 U11-2.GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 08.12.2018 14:00 4 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-2.GRUP KONYAALTI BELEDİYE SPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 08.12.2018 14:00 2 - 1 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U15-3.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 08.12.2018 14:00 4 - 0 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 U13-8. GRUP AYTEMİZ ALANYASPOR ALANYA İDMAN YURDU SPOR 08.12.2018 14:00 5 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U15-2.GRUP 1966 AKREP SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 08.12.2018 13:30 0 - 7 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-2.GRUP ANTALYA DSİSPOR ANT. DEMİRSPOR 08.12.2018 13:00 2 - 0 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U11-5.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYASPOR A.Ş. 08.12.2018 13:00 0 - 6 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-1. GRUP ŞARAMPOLSPOR AKSU BELEDİYE SPOR 08.12.2018 13:00 1 - 7 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U17-2.GRUP 1905 SERİK SPOR ALANYA BELEDİYE 08.12.2018 13:00 1 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U13-2. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 08.12.2018 13:00 3 - 0 BÜYÜKŞEHİR ASAT ARITMA TESİSLERİ SAHASI
2018-2019 U15-1.GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 08.12.2018 12:30 0 - 3 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U13-4. GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 08.12.2018 12:30 4 - 3 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U13-8. GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR ALANYA DEMİRSPOR 08.12.2018 12:30 10 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U15-1.GRUP ANTALYA 07 SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 08.12.2018 12:00 4 - 2 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U15-2.GRUP TOSMUR BELEDİYESPOR ALANYA BELEDİYE 08.12.2018 12:00 0 - 2 ALANYA KESTEL STADI
2018-2019 U17-1.GRUP ANT. DEMİRSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 08.12.2018 12:00 0 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-5.GRUP ALTUN GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 08.12.2018 12:00 0 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-4.GRUP MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR ÇOLAKLI SPOR 08.12.2018 12:00 8 - 0 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U11-6.GRUP ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR GENÇLİKSPOR 08.12.2018 12:00 0 - 6 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U15-3.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR ANT. DEMİRSPOR 08.12.2018 11:30 13 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2018-2019 U13-5. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 08.12.2018 11:30 4 - 2 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-4.GRUP SERİK BELEDİYESPOR ŞARAMPOLSPOR 08.12.2018 11:00 9 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-6.GRUP JANTALYA SPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 08.12.2018 11:00 1 - 3 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U13-1. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 08.12.2018 10:30 2 - 0 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U13-4. GRUP ANTALYA SAĞLIKSPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 08.12.2018 10:30 0 - 10 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U11-1.GRUP ANTALYA KEPEZ POPLİN SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 08.12.2018 10:00 1 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-2.GRUP KALEKAPISI SPOR ANTALYA DSİSPOR 08.12.2018 10:00 0 - 4 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-3.GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 08.12.2018 10:00 1 - 2 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U11-4.GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 08.12.2018 09:00 4 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 SÜPER AMATÖR KUMLUCA BELEDİYE SPOR MANAVGATSPOR 07.12.2018 15:00 5 - 2 KUMLUCA İLÇE STADI
2018-2019 U11-6.GRUP ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 02.12.2018 17:00 4 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-2.GRUP ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR TRABZONLULARSPOR 02.12.2018 16:00 4 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-8. GRUP OBA BELEDİYE SPOR TOSMUR BELEDİYESPOR 02.12.2018 15:30 8 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U13-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR 02.12.2018 15:00 12 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U17-1.GRUP ANTALYA YOLSPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 02.12.2018 15:00 1 - 0 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-2.GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ ANTALYA DSİSPOR 02.12.2018 15:00 0 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 02.12.2018 14:30 0 - 1 YENİKÖY DÖŞEMEALTI STADI
2018-2019 U13-1. GRUP SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ATLETİK SPOR 02.12.2018 14:30 2 - 3 KONUKSEVER SAHASI
2018-2019 U17-2.GRUP ŞARAMPOLSPOR 1905 SERİK SPOR 02.12.2018 14:30 1 - 6 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 SÜPER AMATÖR KESTEL BELEDİYE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 02.12.2018 14:30 2 - 1 ALANYA MİLLİ EGEMENLİK
2018-2019 SÜPER AMATÖR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA HAL SPOR 02.12.2018 14:30 3 - 1 KORKUTELİ 100.YIL STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 02.12.2018 14:30 3 - 0 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR MANAVGATSPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 02.12.2018 14:30 7 - 0 MANAVGAT EVRENSEKİ SAHASI
2018-2019 SÜPER AMATÖR MAHMUTLAR SPOR KINIK SPOR 02.12.2018 14:30 1 - 2 ALANYA KESTEL STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR FİNİKE BELEDİYE SPOR PAYALLAR SPOR 02.12.2018 14:30 4 - 1 MAVİKENT SAHASI
2018-2019 U17-2.GRUP ALANYA BELEDİYE YENİ KEMER BELEDİYE SPOR 02.12.2018 14:00 7 - 0 KONAKLI İLÇE STADI
2018-2019 U13-8. GRUP ALANYA BELEDİYE AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 02.12.2018 14:00 10 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U11-3.GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DOKUMA SPOR 02.12.2018 14:00 6 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-2. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 02.12.2018 14:00 9 - 0 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 SPOR TOTO BAL KEPEZ BELEDİYESPOR TAVAS BİRLİKSPOR 02.12.2018 14:00 ?-? HASAN DOĞAN STADI
2018-2019 SPOR TOTO BAL MANAVGAT BELEDİYESPOR ISPARTA DAVRAZ SPOR 02.12.2018 14:00 ?-? MANAVGAT ATATÜRK STADI
2018-2019 U11-4.GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR SERİK BELEDİYESPOR 02.12.2018 13:00 1 - 8 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-3. GRUP 1905 SERİK SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 02.12.2018 13:00 6 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U17-1.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR ANT. DEMİRSPOR 02.12.2018 13:00 6 - 0 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-5.GRUP BAHTILI SPOR ALTUN GENÇLİK VE SPOR 02.12.2018 13:00 1 - 3 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U13-1. GRUP KALEKAPISI SPOR ŞARAMPOLSPOR 02.12.2018 13:00 2 - 3 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U13-4. GRUP GENÇLİKSPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 02.12.2018 13:00 0 - 5 YENİKÖY DÖŞEMEALTI STADI
2018-2019 U13-5. GRUP JANTALYA SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 02.12.2018 13:00 1 - 10 KONUKSEVER SAHASI
2018-2019 U13-8. GRUP ALANYA İDMAN YURDU SPOR İNCEKUM BELEDİYESPOR 02.12.2018 12:30 5 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U11-4.GRUP ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 02.12.2018 12:00 2 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-3.GRUP ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 02.12.2018 12:00 0 - 6 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U13-5. GRUP TRABZONLULARSPOR SERİK BELEDİYESPOR 02.12.2018 12:00 0 - 3 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U13-1. GRUP AKSU BELEDİYE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 02.12.2018 11:30 2 - 4 KONUKSEVER SAHASI
2018-2019 U17-2.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA DSİSPOR 02.12.2018 11:30 0 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U17-2.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR SERİK BELEDİYESPOR 02.12.2018 11:30 1 - 3 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-2.GRUP ANT. DEMİRSPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 02.12.2018 11:00 3 - 2 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U11-5.GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 02.12.2018 11:00 1 - 7 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-1.GRUP ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 02.12.2018 10:00 1 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-1.GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 02.12.2018 10:00 1 - 3 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U17-1.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 02.12.2018 10:00 1 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-5. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ANTALYA DSİSPOR 02.12.2018 10:00 1 - 4 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U11-1.GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KEPEZ POPLİN SPOR 02.12.2018 09:00 4 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-6.GRUP GENÇLİKSPOR KALEKAPISI SPOR 02.12.2018 09:00 3 - 3 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 SPOR TOTO BAL KUŞADASI KÜÇÜKADA SPOR YATAĞANSPOR 02.12.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL AYDINSPOR 1923 KONYAALTI BELEDİYE SPOR 02.12.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL KALE BELEDİYESPOR SÖKESPOR 02.12.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL ORTACA BELEDİYESPOR DİDİM BELEDİYESPOR 02.12.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL SERİNHİSARSPOR BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR 02.12.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 U11-2.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 01.12.2018 17:00 4 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-1.GRUP 1905 SERİK SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 01.12.2018 16:00 4 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-3. GRUP ORMANSPOR 1966 AKREP SPOR 01.12.2018 16:00 3 - 2 KONUKSEVER SAHASI
2018-2019 U13-8. GRUP ALANYA KARTALLARI SPOR BARBAROS AZAKLI İ.Ö.O.GENÇLİK VE SPOR 01.12.2018 15:30 1 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U11-4.GRUP ŞARAMPOLSPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 01.12.2018 15:00 6 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-3.GRUP ANT. DEMİRSPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 01.12.2018 15:00 0 - 12 YENİKÖY DÖŞEMEALTI STADI
2018-2019 U19-1 ANTALYA DSİSPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 01.12.2018 14:30 1 - 1 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U19-1 ETİBANK FERROKROM ANTALYA ELEKTROMETALURJİ SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 01.12.2018 14:30 3 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U19-1 KONYAALTI BELEDİYE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 01.12.2018 14:30 2 - 1 KONYAALTI ATATÜRK STADI
2018-2019 U19-1 KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 01.12.2018 14:30 0 - 1 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-2.GRUP ALANYA BELEDİYE KALEKAPISI SPOR 01.12.2018 14:30 3 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2018-2019 U15-2.GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR TOSMUR BELEDİYESPOR 01.12.2018 14:30 5 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP 1923 KAŞ SPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR 01.12.2018 14:30 3 - 3 KAŞ AĞULLU SAHASI
2018-2019 U13-2. GRUP BEYMELEK BELEDİYESPOR ALTUN GENÇLİK VE SPOR 01.12.2018 14:30 7 - 1 KONUKSEVER SAHASI
2018-2019 U11-2.GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR SERİK DİKMEN SPOR 01.12.2018 14:00 4 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-8. GRUP ALANYA DEMİRSPOR AYTEMİZ ALANYASPOR 01.12.2018 14:00 1 - 8 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U15-4.GRUP SARILAR BELEDİYE SPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 01.12.2018 14:00 3 - 1 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U13-5. GRUP TFA SPOR CK SPOR 01.12.2018 14:00 0 - 3 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U15-1.GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 01.12.2018 13:00 0 - 2 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-1.GRUP ANTALYA 07 SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 01.12.2018 13:00 6 - 0 YENİKÖY DÖŞEMEALTI STADI
2018-2019 U11-5.GRUP TFA SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 01.12.2018 13:00 1 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-2. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 01.12.2018 13:00 2 - 0 KONUKSEVER SAHASI
2018-2019 U15-3.GRUP AKSU BELEDİYE SPOR ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR 01.12.2018 12:30 3 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U13-8. GRUP MAHMUTLAR SPOR YILDIRIMSPOR 01.12.2018 12:30 1 - 6 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U19-1 ANTALYA KUNDU SPOR YENİ KEMER BELEDİYE SPOR 01.12.2018 12:00 1 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-4.GRUP ÇOLAKLI SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 01.12.2018 12:00 0 - 10 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U11-6.GRUP AKSU BELEDİYE SPOR ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR 01.12.2018 12:00 3 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-5. GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 01.12.2018 12:00 9 - 1 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U15-2.GRUP ANTALYA DSİSPOR SERİK BELEDİYESPOR 01.12.2018 11:30 1 - 2 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2018-2019 U13-4. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 01.12.2018 11:30 5 - 0 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-2. GRUP SERİK DİKMEN SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 01.12.2018 11:30 2 - 3 KONUKSEVER SAHASI
2018-2019 U13-3. GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ ANTALYASPOR A.Ş. 01.12.2018 11:00 0 - 5 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U11-3.GRUP ANTALYA HAL SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 01.12.2018 11:00 0 - 15 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-1.GRUP CK SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 01.12.2018 10:30 0 - 0 YENİKÖY DÖŞEMEALTI STADI
2018-2019 U15-1.GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 01.12.2018 10:00 1 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-3.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 01.12.2018 10:00 0 - 4 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U13-4. GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 01.12.2018 10:00 1 - 3 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U15-4.GRUP ILICA BELEDİYESPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 01.12.2018 10:00 1 - 4 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U11-6.GRUP 1966 AKREP SPOR JANTALYA SPOR 01.12.2018 10:00 3 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-4.GRUP ANTALYA KALEİÇİ SPOR ÇIRALISPOR 01.12.2018 09:00 5 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-2.GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 25.11.2018 17:00 3 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-2.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR TRABZONLULARSPOR 25.11.2018 16:00 4 - 2 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U11-6.GRUP AKSU BELEDİYE SPOR KALEKAPISI SPOR 25.11.2018 16:00 0 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-8. GRUP İNCEKUM BELEDİYESPOR ALANYA DEMİRSPOR 25.11.2018 15.30 1 - 3 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U11-4.GRUP ŞARAMPOLSPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 25.11.2018 15:00 5 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U17-1.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA KUNDU SPOR 25.11.2018 15:00 2 - 3 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ZEYTİNKÖY SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 25.11.2018 15:00 3 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-5.GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR ALTUN GENÇLİK VE SPOR 25.11.2018 15:00 5 - 0 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U17-2.GRUP SERİK BELEDİYESPOR ALANYA BELEDİYE 25.11.2018 15:00 0 - 1 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP TÜRKLER BELEDİYESİSPOR GAZİPAŞA BELD. 25.11.2018 15:00 3 - 1 AVSALLAR SAHASI
2018-2019 U13-8. GRUP BARBAROS AZAKLI İ.Ö.O.GENÇLİK VE SPOR ALANYA İDMAN YURDU SPOR 25.11.2018 14.00 1 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 25.11.2018 14:30 1 - 5 YENİKÖY DÖŞEMEALTI STADI
2018-2019 U13-4. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR 25.11.2018 14:30 7 - 2 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U17-2.GRUP YENİ KEMER BELEDİYE SPOR 1905 SERİK SPOR 25.11.2018 14:30 0 - 6 ASAT LARA ARITMA SAHASI
2018-2019 SÜPER AMATÖR PAYALLAR SPOR MAHMUTLAR SPOR 25.11.2018 14:30 2 - 0 KONAKLI İLÇE STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR KINIK SPOR MANAVGATSPOR 25.11.2018 14:30 3 - 2 KAŞ KINIK STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR ERDEM GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 25.11.2018 14:30 0 - 4 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR KUMLUCA BELEDİYE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 25.11.2018 14:30 1 - 0 KUMLUCA İLÇE STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR ANTALYA HAL SPOR KESTEL BELEDİYE SPOR 25.11.2018 14:30 0 - 5 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 SÜPER AMATÖR BEYMELEK BELEDİYESPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 25.11.2018 14:30 0 - 0 DEMRE İLÇE STADI
2018-2019 U11-4.GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 25.11.2018 14:00 4 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-5. GRUP TFA SPOR ANTALYA DSİSPOR 25.11.2018 14:00 0 - 12 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U13-3. GRUP 1905 SERİK SPOR ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR 25.11.2018 13.00 5 - 1 ASAT LARA ARITMA SAHASI
2018-2019 U11-5.GRUP BAHTILI SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 25.11.2018 13:00 2 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA ATLETİK SPOR 25.11.2018 13:00 1 - 5 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYASPOR A.Ş. 25.11.2018 12.30 0 - 2 ORMAN STADI
2018-2019 U13-8. GRUP YILDIRIMSPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 25.11.2018 12:30 1 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR ALANYA BELEDİYE 25.11.2018 12:30 0 - 1 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2018-2019 U13-3. GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 1966 AKREP SPOR 25.11.2018 12:00 0 - 3 YENİKÖY DÖŞEMEALTI STADI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR GÜNEYSPOR 25.11.2018 12:00 6 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-1. GRUP KALEKAPISI SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 25.11.2018 12:00 0 - 6 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP AVSALLAR BELEDİYESPOR KADRİYE SPOR 25.11.2018 12:00 0 - 4 AVSALLAR SAHASI
2018-2019 U11-6.GRUP ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR 25.11.2018 12:00 3 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-3.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 25.11.2018 11.30 6 - 0 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-4. GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 25.11.2018 11:30 0 - 5 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-2.GRUP ANT. DEMİRSPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 25.11.2018 11:00 1 - 6 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-2. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 25.11.2018 11:00 2 - 1 ASAT LARA ARITMA SAHASI
2018-2019 U17-2.GRUP ANTALYA DSİSPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 25.11.2018 10:30 4 - 0 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U13-5. GRUP JANTALYA SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 25.11.2018 10:30 3 - 3 ORMAN STADI
2018-2019 U17-1.GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 25.11.2018 10:00 1 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U17-2.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ŞARAMPOLSPOR 25.11.2018 10:00 6 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-1.GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 25.11.2018 10:00 2 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-4.GRUP ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR ÇIRALISPOR 25.11.2018 09:00 3 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 SPOR TOTO BAL ISPARTA DAVRAZ SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 25.11.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL TAVAS BİRLİKSPOR ORTACA BELEDİYESPOR 25.11.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL DİDİM BELEDİYESPOR KALE BELEDİYESPOR 25.11.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL SÖKESPOR AYDINSPOR 1923 25.11.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL KONYAALTI BELEDİYE SPOR KUŞADASI KÜÇÜKADA SPOR 25.11.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL YATAĞANSPOR SERİNHİSARSPOR 25.11.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 25.11.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 U11-3.GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR 24.11.2018 17:00 4 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-2.GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 24.11.2018 16:00 1 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-8. GRUP AYTEMİZ ALANYASPOR ALANYA BELEDİYE 24.11.2018 15:30 2 - 2 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U11-4.GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 24.11.2018 15:00 4 - 0 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U13-2. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR ALTUN GENÇLİK VE SPOR 24.11.2018 15:00 2 - 1 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-5. GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR CK SPOR 24.11.2018 15:00 4 - 6 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-1.GRUP 1905 SERİK SPOR ANTALYA KEPEZ POPLİN SPOR 24.11.2018 15:00 5 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U19-1 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 24.11.2018 14:30 1 - 1 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 U17-1.GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR ANTALYA YOLSPOR 24.11.2018 14:30 2 - 1 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP MEYDAN GENÇLİK VE SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 24.11.2018 14:30 0 - 3 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-1. GRUP SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR ŞARAMPOLSPOR 24.11.2018 14:30 6 - 1 YENİKÖY DÖŞEMEALTI STADI
2018-2019 U19-1 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 24.11.2018 14:00 0 - 0 ASAT LARA ARITMA SAHASI
2018-2019 U19-1 SERİK BELEDİYESPOR ETİBANK FERROKROM ANTALYA ELEKTROMETALURJİ SPOR 24.11.2018 14:00 3 - 1 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2018-2019 U19-1 FİNİKE BELEDİYE SPOR ANTALYA DSİSPOR 24.11.2018 14:00 1 - 5 FİNİKE HASYURT STADI
2018-2019 U19-1 YENİ KEMER BELEDİYE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 24.11.2018 14:00 2 - 3 KEMER STADI
2018-2019 U15-2.GRUP SERİK BELEDİYESPOR ALANYA BELEDİYE 24.11.2018 14:00 1 - 4 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U11-5.GRUP ANTALYASPOR A.Ş. BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 24.11.2018 14:00 6 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-8. GRUP TOSMUR BELEDİYESPOR MAHMUTLAR SPOR 24.11.2018 14:00 5 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U11-3.GRUP ANTALYA HAL SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 24.11.2018 14:00 0 - 13 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U15-1.GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 24.11.2018 13:00 0 - 7 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U15-2.GRUP KALEKAPISI SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 24.11.2018 13:00 0 - 5 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-1. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 24.11.2018 13:00 3 - 6 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-2. GRUP SERİK DİKMEN SPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 24.11.2018 13:00 5 - 0 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-1.GRUP AKDENİZSPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 24.11.2018 13:00 3 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-1.GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 24.11.2018 13:00 2 - 3 KORKUTELİ 100.YIL STADI
2018-2019 U11-1.GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 24.11.2018 13:00 0 - 4 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U13-8. GRUP PAYALLAR SPOR OBA BELEDİYE SPOR 24.11.2018 12.30 0 - 9 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U15-3.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ANT. DEMİRSPOR 24.11.2018 12:30 11 - 2 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2018-2019 U13-4. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 24.11.2018 12:30 5 - 2 ASAT LARA ARITMA SAHASI
2018-2019 U15-3.GRUP ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 24.11.2018 12:00 1 - 1 YENİKÖY DÖŞEMEALTI STADI
2018-2019 U11-6.GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR JANTALYA SPOR 24.11.2018 12:00 2 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-3.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 24.11.2018 11:30 6 - 0 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-2. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 24.11.2018 11:30 5 - 2 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 U15-1.GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR CK SPOR 24.11.2018 11:30 1 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-2.GRUP 1966 AKREP SPOR GENÇLİKSPOR 24.11.2018 11:00 1 - 6 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U11-2.GRUP SERİK DİKMEN SPOR ANTALYA DSİSPOR 24.11.2018 11:00 0 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-5. GRUP TRABZONLULARSPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 24.11.2018 11:00 2 - 2 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U13-5. GRUP SERİK BELEDİYESPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 24.11.2018 10.30 2 - 0 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2018-2019 U11-3.GRUP ANTALYA DOKUMA SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 24.11.2018 10:00 0 - 8 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-1.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 24.11.2018 10:00 2 - 4 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-6.GRUP 1966 AKREP SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 24.11.2018 09:00 2 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-2.GRUP KONYAALTI BELEDİYE SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 18.11.2018 17:00 2 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-3.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 18.11.2018 16:00 5 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-8. GRUP ALANYA BELEDİYE İNCEKUM BELEDİYESPOR 18.11.2018 15:30 12 - 2 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U11-4.GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 18.11.2018 15:00 2 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U17-1.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 18.11.2018 15:00 1 - 1 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ANTALYA SANAYİ SPOR 1923 KAŞ SPOR 18.11.2018 15:00 1 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-1. GRUP ANTALYA ATLETİK SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 18.11.2018 15:00 1 - 6 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP DEMRE BELEDİYESPOR ZEYTİNKÖY SPOR 18.11.2018 14:30 1 - 0 DEMRE İLÇE STADI
2018-2019 U17-2.GRUP ALANYA BELEDİYE ANTALYA DSİSPOR 18.11.2018 14:30 1 - 1 AVSALLAR SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP KONAKLI BELEDİYESPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 18.11.2018 14:30 3 - 2 KONAKLI İLÇE STADI
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP KADRİYE SPOR TÜRKLER BELEDİYESİSPOR 18.11.2018 14:30 2 - 0 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2018-2019 SÜPER AMATÖR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANTALYA HAL SPOR 18.11.2018 14:30 3 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 SÜPER AMATÖR KESTEL BELEDİYE SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 18.11.2018 14:30 5 - 0 ALANYA MİLLİ EGEMENLİK
2018-2019 SÜPER AMATÖR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 18.11.2018 14:30 5 - 1 KORKUTELİ 100.YIL STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KINIK SPOR 18.11.2018 14:30 2 - 2 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR MANAVGATSPOR PAYALLAR SPOR 18.11.2018 14:30 1 - 3 EVRENSEKİ STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR MAHMUTLAR SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 18.11.2018 14:30 2 - 2 ALANYA KESTEL STADI
2018-2019 U13-8. GRUP ALANYA DEMİRSPOR BARBAROS AZAKLI İ.Ö.O.GENÇLİK VE SPOR 18.11.2018 14:00 0 - 5 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U11-6.GRUP SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 18.11.2018 14:00 1 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ANTALYA SAĞLIKSPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 18.11.2018 13:00 6 - 3 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-2.GRUP TRABZONLULARSPOR ANT. DEMİRSPOR 18.11.2018 13:00 6 - 2 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U17-2.GRUP ŞARAMPOLSPOR YENİ KEMER BELEDİYE SPOR 18.11.2018 13:00 0 - 9 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-6.GRUP GENÇLİKSPOR AKSU BELEDİYE SPOR 18.11.2018 13:00 3 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-5. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR TFA SPOR 18.11.2018 13:00 7 - 2 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-4.GRUP ANTALYA KALEİÇİ SPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 18.11.2018 12:00 8 - 0 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 18.11.2018 12:00 2 - 0 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U13-8. GRUP MAHMUTLAR SPOR PAYALLAR SPOR 18.11.2018 12:00 0 - 7 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U11-3.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA HAL SPOR 18.11.2018 12:00 8 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U17-1.GRUP ANTALYA YOLSPOR ANT. DEMİRSPOR 18.11.2018 11:30 3 - 0 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-5. GRUP CK SPOR JANTALYA SPOR 18.11.2018 11:30 7 - 0 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-3. GRUP ORMANSPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 18.11.2018 11:00 4 - 2 ORMAN STADI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP GÜNEYSPOR MEYDAN GENÇLİK VE SPOR 18.11.2018 11:00 1 - 4 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-6.GRUP ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR 1966 AKREP SPOR 18.11.2018 11:00 1 - 6 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U17-1.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 18.11.2018 10:00 0 - 3 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U11-1.GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 18.11.2018 10:00 7 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U17-2.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 18.11.2018 09:30 0 - 4 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-4.GRUP ÇIRALISPOR ŞARAMPOLSPOR 18.11.2018 09:00 0 - 7 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 SPOR TOTO BAL KUŞADASI KÜÇÜKADA SPOR SÖKESPOR 18.11.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL AYDINSPOR 1923 DİDİM BELEDİYESPOR 18.11.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL KALE BELEDİYESPOR TAVAS BİRLİKSPOR 18.11.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL ORTACA BELEDİYESPOR ISPARTA DAVRAZ SPOR 18.11.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR YATAĞANSPOR 18.11.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL SERİNHİSARSPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 18.11.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL MANAVGAT BELEDİYESPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 18.11.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 U11-2.GRUP ANTALYA DSİSPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 17.11.2018 17:00 2 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-8. GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR AYTEMİZ ALANYASPOR 17.11.2018 17:00 0 - 7 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U11-6.GRUP KALEKAPISI SPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 17.11.2018 16:00 4 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-8. GRUP ALANYA İDMAN YURDU SPOR YILDIRIMSPOR 17.11.2018 15:30 1 - 5 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U11-4.GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 17.11.2018 15:00 2 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-2.GRUP ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 17.11.2018 15:00 0 - 3 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U13-2. GRUP BEYMELEK BELEDİYESPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 17.11.2018 15:00 9 - 1 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U19-1 ANTALYA DSİSPOR SERİK BELEDİYESPOR 17.11.2018 14:30 1 - 0 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U19-1 KEPEZ BELEDİYESPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 17.11.2018 14:30 2 - 3 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP ALANYA BELEDİYE AVSALLAR BELEDİYESPOR 17.11.2018 14:30 5 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2018-2019 U19-1 ANTALYA YOLSPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 17.11.2018 14:00 2 - 1 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U19-1 ETİBANK FERROKROM ANTALYA ELEKTROMETALURJİ SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 17.11.2018 14:00 0 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U19-1 KONYAALTI BELEDİYE SPOR YENİ KEMER BELEDİYE SPOR 17.11.2018 14:00 1 - 1 KONYAALTI ATATÜRK STADI
2018-2019 U11-5.GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 17.11.2018 14:00 4 - 0 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U13-4. GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 17.11.2018 14:00 1 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U13-8. GRUP ALANYA KARTALLARI SPOR TOSMUR BELEDİYESPOR 17.11.2018 14:00 0 - 6 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U11-1.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 1905 SERİK SPOR 17.11.2018 14:00 2 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-5.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 17.11.2018 13:00 3 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-1. GRUP AKSU BELEDİYE SPOR KALEKAPISI SPOR 17.11.2018 13:00 1 - 0 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-5. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR TRABZONLULARSPOR 17.11.2018 13:00 0 - 0 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-1.GRUP ANTALYA KEPEZ POPLİN SPOR AKDENİZSPOR 17.11.2018 13:00 1 - 2 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U13-3. GRUP 1966 AKREP SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 17.11.2018 12:30 0 - 7 ORMAN STADI
2018-2019 U11-5.GRUP TFA SPOR ANTALYASPOR A.Ş. 17.11.2018 12:00 0 - 10 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-1. GRUP ŞARAMPOLSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 17.11.2018 12:00 1 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-2. GRUP ALTUN GENÇLİK VE SPOR SERİK DİKMEN SPOR 17.11.2018 12:00 0 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U13-2. GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 17.11.2018 12:00 1 - 3 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U13-1. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 17.11.2018 11:30 5 - 2 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-5. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 17.11.2018 11:30 1 - 6 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-3. GRUP ANTALYASPOR A.Ş. 1905 SERİK SPOR 17.11.2018 11:00 3 - 0 ORMAN STADI
2018-2019 U11-1.GRUP ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 17.11.2018 11:00 2 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-2. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 17.11.2018 10:30 1 - 3 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 U11-2.GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR SERİK DİKMEN SPOR 17.11.2018 10:00 3 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-4. GRUP GENÇLİKSPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 17.11.2018 10:00 1 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U13-4. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 17.11.2018 10:00 5 - 3 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-5. GRUP ANTALYA DSİSPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 17.11.2018 10:00 0 - 0 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U11-3.GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DOKUMA SPOR 17.11.2018 09:00 18 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-4.GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 11.11.2018 17:00 5 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-2.GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ TRABZONLULARSPOR 11.11.2018 16:00 0 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-2. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ALTUN GENÇLİK VE SPOR 11.11.2018 16:00 1 - 3 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-3. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR 11.11.2018 15:30 0 - 3 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-8. GRUP YILDIRIMSPOR ALANYA DEMİRSPOR 11.11.2018 15:30 10 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U13-5. GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 11.11.2018 15:30 7 - 0 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-2.GRUP ANTALYA DSİSPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 11.11.2018 15:00 7 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-2.GRUP ANT. DEMİRSPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 11.11.2018 15:00 0 - 4 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP 1923 KAŞ SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 11.11.2018 14:30 4 - 0 KAŞ AĞULLU SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP MEYDAN GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 11.11.2018 14:30 0 - 3 BÜYÜKŞEHİR ASAT ARITMA TESİSLERİ SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP AVSALLAR BELEDİYESPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 11.11.2018 14:30 3 - 3 AVSALLAR SAHASI
2018-2019 SÜPER AMATÖR PAYALLAR SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 11.11.2018 14:30 0 - 0 KONAKLI İLÇE STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR KINIK SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 11.11.2018 14:30 1 - 0 KAŞ KINIK STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR ERDEM GENÇLİK VE SPOR KESTEL BELEDİYE SPOR 11.11.2018 14:30 0 - 9 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 SÜPER AMATÖR KUMLUCA BELEDİYE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 11.11.2018 14:30 0 - 2 MAVİKENT SAHASI
2018-2019 SÜPER AMATÖR BEYMELEK BELEDİYESPOR MANAVGATSPOR 11.11.2018 14:30 2 - 2 DEMRE SAHASI
2018-2019 U11-4.GRUP ŞARAMPOLSPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 11.11.2018 14:00 1 - 5 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U13-1. GRUP SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 11.11.2018 14:00 1 - 3 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-8. GRUP TOSMUR BELEDİYESPOR ALANYA İDMAN YURDU SPOR 11.11.2018 14:00 6 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP TRABZONLULARSPOR GAZİPAŞA BELD. 11.11.2018 14:00 2 - 5 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-6.GRUP 1966 AKREP SPOR KALEKAPISI SPOR 11.11.2018 14:00 2 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 SPOR TOTO BAL KEPEZ BELEDİYESPOR ORTACA BELEDİYESPOR 11.11.2018 14:00 ?-? HASAN DOĞAN STADI
2018-2019 SPOR TOTO BAL KONYAALTI BELEDİYE SPOR BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR 11.11.2018 14:00 ?-? KONYAALTI ATATÜRK STADI
2018-2019 U13-5. GRUP SERİK BELEDİYESPOR CK SPOR 11.11.2018 14:00 4 - 0 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U19-1 FİNİKE BELEDİYE SPOR ANTALYA YOLSPOR 11.11.2018 13:00 0 - 1 FİNİKE HASYURT STADI
2018-2019 U11-5.GRUP ALTUN GENÇLİK VE SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 11.11.2018 13:00 6 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-6.GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR 11.11.2018 13:00 2 - 1 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U13-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 11.11.2018 12:30 0 - 4 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-8. GRUP OBA BELEDİYE SPOR MAHMUTLAR SPOR 11.11.2018 12:30 14 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U15-2.GRUP SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 11.11.2018 12:00 0 - 2 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ANTALYA SAĞLIKSPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 11.11.2018 12:00 3 - 3 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ZEYTİNKÖY SPOR GÜNEYSPOR 11.11.2018 12:00 6 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-1. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ATLETİK SPOR 11.11.2018 12:00 7 - 1 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U13-4. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR GENÇLİKSPOR 11.11.2018 12:00 7 - 0 ORMAN STADI
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP TÜRKLER BELEDİYESİSPOR ALANYA BELEDİYE 11.11.2018 12:00 1 - 0 AVSALLAR SAHASI
2018-2019 U11-6.GRUP ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR GENÇLİKSPOR 11.11.2018 12:00 1 - 3 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U13-2. GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 11.11.2018 12:00 1 - 5 BÜYÜKŞEHİR ASAT ARITMA TESİSLERİ SAHASI
2018-2019 U11-1.GRUP AKDENİZSPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 11.11.2018 12:00 0 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-5. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 11.11.2018 11:30 4 - 1 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-3.GRUP ANTALYA DOKUMA SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 11.11.2018 11:00 0 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-2. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 11.11.2018 11:00 1 - 1 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 U13-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ORMANSPOR 11.11.2018 10:00 0 - 1 ORMAN STADI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 11.11.2018 10:00 1 - 9 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U11-2.GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 11.11.2018 10:00 5 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-4. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 11.11.2018 10:00 1 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-1.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA KEPEZ POPLİN SPOR 11.11.2018 09:00 3 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 SPOR TOTO BAL ISPARTA DAVRAZ SPOR KALE BELEDİYESPOR 11.11.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL TAVAS BİRLİKSPOR AYDINSPOR 1923 11.11.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL DİDİM BELEDİYESPOR KUŞADASI KÜÇÜKADA SPOR 11.11.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL SÖKESPOR SERİNHİSARSPOR 11.11.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL YATAĞANSPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 11.11.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 U11-1.GRUP 1905 SERİK SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 10.11.2018 17:00 4 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-6.GRUP JANTALYA SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 10.11.2018 16:00 3 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-8. GRUP İNCEKUM BELEDİYESPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 10.11.2018 15:30 1 - 6 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U11-4.GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR ÇIRALISPOR 10.11.2018 15:00 2 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-2.GRUP ANTALYA DSİSPOR ALANYA BELEDİYE 10.11.2018 15:00 0 - 1 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U13-1. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ŞARAMPOLSPOR 10.11.2018 15:00 11 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U19-1 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 10.11.2018 14:30 0 - 1 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 U19-1 YENİ KEMER BELEDİYE SPOR ETİBANK FERROKROM ANTALYA ELEKTROMETALURJİ SPOR 10.11.2018 14:30 2 - 1 KEMER STADI
2018-2019 U15-3.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 10.11.2018 14:30 5 - 0 BÜYÜKŞEHİR ASAT ARITMA TESİSLERİ SAHASI
2018-2019 U15-3.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 10.11.2018 14:30 2 - 0 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2018-2019 SÜPER AMATÖR FİNİKE BELEDİYE SPOR MAHMUTLAR SPOR 10.11.2018 14:30 1 - 1 FİNİKE HASYURT STADI
2018-2019 U15-1.GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ CK SPOR 10.11.2018 14:30 2 - 2 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U15-2.GRUP TOSMUR BELEDİYESPOR GENÇLİKSPOR 10.11.2018 14:00 0 - 1 KESTEL STADI
2018-2019 U13-3. GRUP 1905 SERİK SPOR 1966 AKREP SPOR 10.11.2018 14:00 0 - 0 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-8. GRUP BARBAROS AZAKLI İ.Ö.O.GENÇLİK VE SPOR ALANYA BELEDİYE 10.11.2018 14:00 1 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U15-4.GRUP MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 10.11.2018 14:00 3 - 1 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U13-2. GRUP SERİK DİKMEN SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 10.11.2018 14:00 4 - 3 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-5.GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR TFA SPOR 10.11.2018 13:00 0 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-3.GRUP ANTALYA HAL SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 10.11.2018 13:00 1 - 10 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U15-1.GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA 07 SPOR 10.11.2018 13:00 1 - 5 KORKUTELİ 100.YIL STADI
2018-2019 U13-8. GRUP PAYALLAR SPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 10.11.2018 12:30 2 - 4 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2018-2019 U15-1.GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 10.11.2018 12:30 1 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U11-4.GRUP SERİK BELEDİYESPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 10.11.2018 12:00 12 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U19-1 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR 10.11.2018 12:00 1 - 0 BÜYÜKŞEHİR ASAT ARITMA TESİSLERİ SAHASI
2018-2019 U11-5.GRUP BAHTILI SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 10.11.2018 12:00 0 - 1 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U15-3.GRUP AKSU BELEDİYE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 10.11.2018 12:00 1 - 4 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-4. GRUP ANTALYA SAĞLIKSPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 10.11.2018 12:00 0 - 2 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-1.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 10.11.2018 11:30 0 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-2.GRUP SERİK DİKMEN SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 10.11.2018 11:00 1 - 6 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U19-1 ANTALYA KUNDU SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 10.11.2018 10:00 2 - 3 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U15-3.GRUP ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR ANT. DEMİRSPOR 10.11.2018 10:00 5 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-1.GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 10.11.2018 10:00 7 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-3.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 10.11.2018 09:00 1 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-2.GRUP ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 04.11.2018 17:00 1 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-2.GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 04.11.2018 16:00 7 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-1. GRUP AKSU BELEDİYE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 04.11.2018 15:00 3 - 0 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP KADRİYE SPOR TRABZONLULARSPOR 04.11.2018 15:00 3 - 2 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2018-2019 U11-3.GRUP ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR ANTALYA HAL SPOR 04.11.2018 15:00 14 - 2 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U11-4.GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 04.11.2018 15:00 3 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP GÜNEYSPOR 1923 KAŞ SPOR 04.11.2018 14:30 1 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP DEMRE BELEDİYESPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR 04.11.2018 14:30 2 - 2 DEMRE SAHASI
2018-2019 U13-1. GRUP ŞARAMPOLSPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 04.11.2018 14:30 4 - 6 TCK KARAYOLLARI 2 NO SAHA
2018-2019 SÜPER AMATÖR ANTALYA HAL SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 04.11.2018 14:30 1 - 6 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 SÜPER AMATÖR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 04.11.2018 14:30 6 - 0 BÜYÜKŞEHİR ASAT ARITMA TESİSLERİ SAHASI
2018-2019 SÜPER AMATÖR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR PAYALLAR SPOR 04.11.2018 14:30 1 - 0 KORKUTELİ 100.YIL STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 04.11.2018 14:30 5 - 1 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR MANAVGATSPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 04.11.2018 14:30 2 - 0 EVRENSEKİ STADI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 04.11.2018 14:00 1 - 2 YENİKÖY DÖŞEMEALTI STADI
2018-2019 U11-6.GRUP ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR JANTALYA SPOR 04.11.2018 14:00 1 - 3 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U15-4.GRUP MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 04.11.2018 14:00 0 - 3 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U11-1.GRUP ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 1905 SERİK SPOR 04.11.2018 14:00 1 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-2. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR SERİK DİKMEN SPOR 04.11.2018 13:30 1 - 2 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 SÜPER AMATÖR KESTEL BELEDİYE SPOR KINIK SPOR 04.11.2018 13:00 1 - 0 ALANYA MİLLİ EGEMENLİK
2018-2019 U11-6.GRUP GENÇLİKSPOR 1966 AKREP SPOR 04.11.2018 13:00 0 - 7 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-4. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 04.11.2018 12:30 1 - 1 TCK KARAYOLLARI 2 NO SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 04.11.2018 12:30 1 - 0 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2018-2019 U13-5. GRUP ANTALYA DSİSPOR SERİK BELEDİYESPOR 04.11.2018 12:30 0 - 3 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U13-3. GRUP ORMANSPOR 1905 SERİK SPOR 04.11.2018 12:00 2 - 4 ORMAN STADI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR MEYDAN GENÇLİK VE SPOR 04.11.2018 12:00 4 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ZEYTİNKÖY SPOR 04.11.2018 12:00 3 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U11-3.GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 04.11.2018 12:00 0 - 8 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-4.GRUP SARILAR BELEDİYE SPOR ÇOLAKLI SPOR 04.11.2018 12:00 4 - 1 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U13-5. GRUP TFA SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 04.11.2018 12:00 0 - 12 BÜYÜKŞEHİR ASAT ARITMA TESİSLERİ SAHASI
2018-2019 U13-1. GRUP KALEKAPISI SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 04.11.2018 11:30 2 - 0 YENİKÖY DÖŞEMEALTI STADI
2018-2019 U13-5. GRUP CK SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 04.11.2018 11:30 0 - 6 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-2.GRUP TRABZONLULARSPOR SERİK DİKMEN SPOR 04.11.2018 11:00 6 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP KONAKLI BELEDİYESPOR TÜRKLER BELEDİYESİSPOR 04.11.2018 11:00 1 - 2 KONAKLI İLÇE STADI
2018-2019 U13-4. GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 04.11.2018 10:30 1 - 1 TCK KARAYOLLARI 2 NO SAHA
2018-2019 U13-5. GRUP TRABZONLULARSPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 04.11.2018 10:30 4 - 1 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U13-3. GRUP ANTALYASPOR A.Ş. ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 04.11.2018 10:00 8 - 0 ORMAN STADI
2018-2019 U15-4.GRUP ILICA BELEDİYESPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 04.11.2018 10:00 1 - 3 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U13-2. GRUP ALTUN GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 04.11.2018 10:00 0 - 4 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-4.GRUP ANTALYA KALEİÇİ SPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 04.11.2018 10:00 5 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-4.GRUP ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR ŞARAMPOLSPOR 04.11.2018 09:00 3 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 SPOR TOTO BAL KUŞADASI KÜÇÜKADA SPOR TAVAS BİRLİKSPOR 04.11.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL AYDINSPOR 1923 ISPARTA DAVRAZ SPOR 04.11.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL KALE BELEDİYESPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 04.11.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL YATAĞANSPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 04.11.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR SÖKESPOR 04.11.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL SERİNHİSARSPOR DİDİM BELEDİYESPOR 04.11.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL MANAVGAT BELEDİYESPOR ORTACA BELEDİYESPOR 04.11.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 U11-4.GRUP ÇIRALISPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 03.11.2018 17:00 3 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-3.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 03.11.2018 16:00 1 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-2. GRUP BEYMELEK BELEDİYESPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 03.11.2018 15:30 5 - 1 KEMER OFLAZ TESİSLERİ
2018-2019 U19-1 ANTALYA DSİSPOR YENİ KEMER BELEDİYE SPOR 03.11.2018 15:00 3 - 0 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U15-3.GRUP ANT. DEMİRSPOR AKSU BELEDİYE SPOR 03.11.2018 15:00 1 - 3 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-6.GRUP AKSU BELEDİYE SPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 03.11.2018 15:00 2 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-2. GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 03.11.2018 15:00 4 - 0 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U19-1 ANTALYA YOLSPOR SERİK BELEDİYESPOR 03.11.2018 14:30 2 - 0 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2018-2019 U19-1 KONYAALTI BELEDİYE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 03.11.2018 14:30 2 - 0 KONYAALTI ATATÜRK STADI
2018-2019 U13-3. GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 03.11.2018 14:00 1 - 6 BÜYÜKŞEHİR ASAT ARITMA TESİSLERİ SAHASI
2018-2019 U11-5.GRUP TFA SPOR BAHTILI SPOR 03.11.2018 14:00 1 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-3.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR 03.11.2018 14:00 0 - 5 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U15-2.GRUP 1966 AKREP SPOR TOSMUR BELEDİYESPOR 03.11.2018 13:30 1 - 0 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U19-1 MANAVGAT BELEDİYESPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 03.11.2018 13:00 5 - 1 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U19-1 ETİBANK FERROKROM ANTALYA ELEKTROMETALURJİ SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 03.11.2018 13:00 0 - 4 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-2.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR SERİK BELEDİYESPOR 03.11.2018 13:00 0 - 3 YENİKÖY DÖŞEMEALTI STADI
2018-2019 U11-5.GRUP ANTALYASPOR A.Ş. KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 03.11.2018 13:00 10 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-6.GRUP KALEKAPISI SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 03.11.2018 13:00 5 - 1 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U13-1. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 03.11.2018 12:30 3 - 3 TCK KARAYOLLARI 2 NO SAHA
2018-2019 U15-2.GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ANTALYA DSİSPOR 03.11.2018 12:00 3 - 0 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U11-2.GRUP KONYAALTI BELEDİYE SPOR ANTALYA DSİSPOR 03.11.2018 12:00 1 - 2 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U15-3.GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 03.11.2018 12:00 2 - 6 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U13-5. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR JANTALYA SPOR 03.11.2018 12:00 5 - 1 BÜYÜKŞEHİR ASAT ARITMA TESİSLERİ SAHASI
2018-2019 U11-1.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 03.11.2018 12:00 3 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-1.GRUP CK SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 03.11.2018 12:00 6 - 0 KEMER OFLAZ TESİSLERİ
2018-2019 U15-3.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 03.11.2018 11:30 5 - 2 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-2.GRUP GENÇLİKSPOR KALEKAPISI SPOR 03.11.2018 11:00 6 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-2.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANT. DEMİRSPOR 03.11.2018 11:00 9 - 0 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U11-5.GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 03.11.2018 11:00 0 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-1.GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 03.11.2018 11:00 3 - 1 YENİKÖY DÖŞEMEALTI STADI
2018-2019 U13-4. GRUP ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR 03.11.2018 10:30 2 - 1 TCK KARAYOLLARI 2 NO SAHA
2018-2019 U11-3.GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ANTALYA DOKUMA SPOR 03.11.2018 10:00 5 - 1 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U11-1.GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ARKA GENÇLİK VE SPOR 03.11.2018 10:00 2 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-1.GRUP ANTALYA 07 SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 03.11.2018 10:00 8 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U15-1.GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 03.11.2018 09:30 2 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-1.GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR AKDENİZSPOR 03.11.2018 09:00 6 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-1. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 31.10.2018 16:00 3 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U17-1.GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 29.10.2018 14:30 0 - 0 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U17-1.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANT. DEMİRSPOR 29.10.2018 14:30 5 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U17-2.GRUP ALANYA BELEDİYE MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 29.10.2018 14:30 0 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2018-2019 U17-2.GRUP YENİ KEMER BELEDİYE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 29.10.2018 14:30 1 - 3 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2018-2019 U17-1.GRUP ANTALYA YOLSPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 29.10.2018 12:00 0 - 3 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U17-2.GRUP 1905 SERİK SPOR ANTALYA DSİSPOR 29.10.2018 12:00 2 - 3 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2018-2019 U17-2.GRUP ŞARAMPOLSPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 29.10.2018 12:00 1 - 5 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-2.GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ ANTALYA KUNDU SPOR 28.10.2018 17:00 3 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-4.GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 28.10.2018 16:00 5 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-2.GRUP ANT. DEMİRSPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 28.10.2018 15:00 0 - 7 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ANTALYA SANAYİ SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 28.10.2018 14:30 1 - 7 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP 1923 KAŞ SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 28.10.2018 14:30 2 - 3 KAŞ AĞULLU SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP GAZİPAŞA BELD. KADRİYE SPOR 28.10.2018 14:30 1 - 3 GAZİPAŞA STADI
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP TÜRKLER BELEDİYESİSPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 28.10.2018 14:30 2 - 0 AVSALLAR SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP TRABZONLULARSPOR ALANYA BELEDİYE 28.10.2018 14:30 1 - 3 YENİKÖY DÖŞEMEALTI STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR KINIK SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 28.10.2018 14:30 0 - 0 KAŞ KINIK STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR ERDEM GENÇLİK VE SPOR ANTALYA HAL SPOR 28.10.2018 14:30 0 - 3 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 SÜPER AMATÖR MAHMUTLAR SPOR MANAVGATSPOR 28.10.2018 14:30 2 - 1 ALANYA KESTEL STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR FİNİKE BELEDİYE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 28.10.2018 14:30 0 - 0 FİNİKE HASYURT STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR BEYMELEK BELEDİYESPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 28.10.2018 14:30 1 - 1 DEMRE SAHASI
2018-2019 U11-5.GRUP BAHTILI SPOR ANTALYASPOR A.Ş. 28.10.2018 14:00 0 - 10 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 SPOR TOTO BAL KEPEZ BELEDİYESPOR AYDINSPOR 1923 28.10.2018 14:00 ?-? HASAN DOĞAN STADI
2018-2019 SPOR TOTO BAL KONYAALTI BELEDİYE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 28.10.2018 14:00 ?-? KONYAALTI ATATÜRK STADI
2018-2019 U13-5. GRUP JANTALYA SPOR TFA SPOR 28.10.2018 14:00 9 - 3 BÜYÜKŞEHİR ASAT ARITMA TESİSLERİ SAHASI
2018-2019 U13-3. GRUP 1905 SERİK SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 28.10.2018 13:00 2 - 0 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-2.GRUP ANTALYA DSİSPOR TRABZONLULARSPOR 28.10.2018 13:00 3 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-4. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR GENÇLİKSPOR 28.10.2018 13:00 3 - 0 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U13-2. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 28.10.2018 13:00 8 - 0 TCK KARAYOLLARI 2 NO SAHA
2018-2019 U13-1. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 28.10.2018 12:30 1 - 2 ORMAN STADI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ANTALYA SAĞLIKSPOR GÜNEYSPOR 28.10.2018 12:00 0 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ZEYTİNKÖY SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 28.10.2018 12:00 3 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-3.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 28.10.2018 12:00 0 - 4 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2018-2019 U11-6.GRUP SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR 28.10.2018 12:00 3 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-2. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 28.10.2018 12:00 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR ASAT ARITMA TESİSLERİ SAHASI
2018-2019 U11-1.GRUP AKDENİZSPOR ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 28.10.2018 12:00 4 - 3 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U13-5. GRUP SERİK BELEDİYESPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 28.10.2018 11:30 6 - 1 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-5.GRUP ALTUN GENÇLİK VE SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 28.10.2018 11:00 4 - 2 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U13-1. GRUP ANTALYA ATLETİK SPOR ŞARAMPOLSPOR 28.10.2018 11:00 4 - 3 TCK KARAYOLLARI 2 NO SAHA
2018-2019 U13-5. GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR TRABZONLULARSPOR 28.10.2018 11:00 5 - 0 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U11-4.GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 28.10.2018 11:00 2 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-3. GRUP ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR ANTALYASPOR A.Ş. 28.10.2018 10:30 0 - 10 ORMAN STADI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP MEYDAN GENÇLİK VE SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 28.10.2018 10:00 1 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U13-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR KALEKAPISI SPOR 28.10.2018 10:00 1 - 6 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-1.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 28.10.2018 10:00 1 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-4.GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 28.10.2018 10:00 1 - 1 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U11-5.GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR TFA SPOR 28.10.2018 09:00 8 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 SPOR TOTO BAL ORTACA BELEDİYESPOR KALE BELEDİYESPOR 28.10.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL ISPARTA DAVRAZ SPOR KUŞADASI KÜÇÜKADA SPOR 28.10.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL TAVAS BİRLİKSPOR SERİNHİSARSPOR 28.10.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL DİDİM BELEDİYESPOR BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR 28.10.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL SÖKESPOR YATAĞANSPOR 28.10.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 U11-6.GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR GENÇLİKSPOR 27.10.2018 17:00 5 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-1.GRUP ANTALYA KEPEZ POPLİN SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 27.10.2018 16:00 0 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-6.GRUP 1966 AKREP SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 27.10.2018 15:00 5 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-5. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR CK SPOR 27.10.2018 15:00 2 - 3 TCK KARAYOLLARI 2 NO SAHA
2018-2019 U19-1 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA DSİSPOR 27.10.2018 14:30 1 - 3 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 SÜPER AMATÖR PAYALLAR SPOR KESTEL BELEDİYE SPOR 27.10.2018 14:30 1 - 6 KONAKLI İLÇE STADI
2018-2019 U15-1.GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 27.10.2018 14:30 0 - 7 KEMER OFLAZ TESİSLERİ
2018-2019 U19-1 SERİK BELEDİYESPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 27.10.2018 14:30 1 - 0 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2018-2019 U15-2.GRUP ALANYA BELEDİYE ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 27.10.2018 14:00 1 - 5 ALANYA KESTEL STADI
2018-2019 U15-3.GRUP AKSU BELEDİYE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 27.10.2018 14:00 1 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-4.GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 27.10.2018 14:00 7 - 0 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U15-1.GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR 27.10.2018 14:00 1 - 3 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U11-4.GRUP SERİK BELEDİYESPOR ÇIRALISPOR 27.10.2018 14:00 3 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U19-1 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANTALYA YOLSPOR 27.10.2018 14:00 4 - 0 BÜYÜKŞEHİR ASAT ARITMA TESİSLERİ SAHASI
2018-2019 U19-1 KEPEZ BELEDİYESPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 27.10.2018 14:00 0 - 0 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-2. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 27.10.2018 13:30 0 - 4 TCK KARAYOLLARI 2 NO SAHA
2018-2019 U11-2.GRUP SERİK DİKMEN SPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 27.10.2018 13:00 1 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-2. GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ALTUN GENÇLİK VE SPOR 27.10.2018 13:00 1 - 0 YENİKÖY DÖŞEMEALTI STADI
2018-2019 U13-4. GRUP ANTALYA SAĞLIKSPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 27.10.2018 12:30 0 - 4 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U19-1 ANTALYA KUNDU SPOR ETİBANK FERROKROM ANTALYA ELEKTROMETALURJİ SPOR 27.10.2018 12:00 2 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-2.GRUP KALEKAPISI SPOR 1966 AKREP SPOR 27.10.2018 12:00 0 - 1 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-2.GRUP SERİK BELEDİYESPOR GENÇLİKSPOR 27.10.2018 12:00 3 - 2 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2018-2019 U15-3.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANT. DEMİRSPOR 27.10.2018 12:00 11 - 2 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U11-3.GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 27.10.2018 12:00 5 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-3.GRUP ANTALYA DOKUMA SPOR ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR 27.10.2018 11.00 1 - 6 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-4. GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 27.10.2018 11:00 1 - 5 YENİKÖY DÖŞEMEALTI STADI
2018-2019 U13-5. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA DSİSPOR 27.10.2018 11:00 1 - 0 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U15-3.GRUP ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 27.10.2018 10:00 2 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-6.GRUP JANTALYA SPOR KALEKAPISI SPOR 27.10.2018 10:00 1 - 7 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-4.GRUP ÇOLAKLI SPOR ILICA BELEDİYESPOR 27.10.2018 10:00 0 - 1 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U15-1.GRUP CK SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 27.10.2018 10:00 1 - 4 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U11-2.GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 27.10.2018 09:00 2 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-1.GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 25.10.2018 18:00 1 - 1 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U11-1.GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR 1905 SERİK SPOR 21.10.2018 17.00 3 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-6.GRUP ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 1966 AKREP SPOR 21.10.2018 16:00 0 - 6 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR 1923 KAŞ SPOR 21.10.2018 15.30 5 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U17-2.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ALANYA BELEDİYE 21.10.2018 15.30 0 - 3 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR 21.10.2018 15.00 3 - 0 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2018-2019 U11-2.GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 21.10.2018 15.00 7 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 SÜPER AMATÖR KUMLUCA BELEDİYE SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 21.10.2018 15:30 6 - 2 KUMLUCA İLÇE STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR PAYALLAR SPOR 21.10.2018 15:30 2 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 SÜPER AMATÖR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 21.10.2018 15:30 3 - 1 KORKUTELİ 100.YIL STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR MAHMUTLAR SPOR 21.10.2018 15:30 4 - 3 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 U13-5. GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR JANTALYA SPOR 21.10.2018 15:30 8 - 0 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U17-1.GRUP ANT. DEMİRSPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 21.10.2018 15:00 0 - 4 DSİ BAHTILI 2 NO SAHA
2018-2019 U17-2.GRUP ANTALYA DSİSPOR YENİ KEMER BELEDİYE SPOR 21.10.2018 15:00 6 - 1 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U13-2. GRUP BEYMELEK BELEDİYESPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 21.10.2018 15:00 6 - 0 TCK KARAYOLLARI 2 NO SAHA
2018-2019 U11-2.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR SERİK DİKMEN SPOR 21.10.2018 14.00 3 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-1.GRUP ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 21.10.2018 14.00 1 - 2 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U11-4.GRUP ÇIRALISPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 21.10.2018 13.00 5 - 11 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U13-3. GRUP ORMANSPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 21.10.2018 13:30 7 - 0 ORMAN STADI
2018-2019 U17-2.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 1905 SERİK SPOR 21.10.2018 13:30 2 - 0 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP GÜNEYSPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 21.10.2018 13:00 4 - 3 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 21.10.2018 13:00 2 - 0 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U13-1. GRUP KALEKAPISI SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 21.10.2018 13:00 0 - 1 TCK KARAYOLLARI 2 NO SAHA
2018-2019 U13-1. GRUP AKSU BELEDİYE SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 21.10.2018 13:00 1 - 4 DSİ BAHTILI 2 NO SAHA
2018-2019 U15-4.GRUP MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR ÇOLAKLI SPOR 21.10.2018 13:00 6 - 1 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U11-4.GRUP ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 21.10.2018 13:00 0 - 14 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP MEYDAN GENÇLİK VE SPOR ZEYTİNKÖY SPOR 21.10.2018 12.30 1 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-6.GRUP GENÇLİKSPOR JANTALYA SPOR 21.10.2018 12.00 7 - 3 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U13-5. GRUP TRABZONLULARSPOR CK SPOR 21.10.2018 12.00 1 - 1 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U11-5.GRUP ANTALYASPOR A.Ş. ANTALYA KEPEZALTI SPOR 21.10.2018 12:00 6 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U17-2.GRUP SERİK BELEDİYESPOR ŞARAMPOLSPOR 21.10.2018 12:00 12 - 0 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP KONAKLI BELEDİYESPOR TRABZONLULARSPOR 21.10.2018 12:00 4 - 1 KONAKLI İLÇE STADI
2018-2019 U17-1.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 21.10.2018 11.30 2 - 1 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U17-1.GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR ANTALYA KUNDU SPOR 21.10.2018 11.00 2 - 1 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U13-3. GRUP 1966 AKREP SPOR ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR 21.10.2018 11:00 1 - 0 TCK KARAYOLLARI 2 NO SAHA
2018-2019 U11-2.GRUP ANT. DEMİRSPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 21.10.2018 11:00 2 - 6 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-2. GRUP SERİK DİKMEN SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 21.10.2018 11:00 0 - 5 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U13-5. GRUP TFA SPOR SERİK BELEDİYESPOR 21.10.2018 11:00 0 - 12 DSİ BAHTILI 2 NO SAHA
2018-2019 U13-5. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 21.10.2018 10.30 0 - 6 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-6.GRUP KALEKAPISI SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 21.10.2018 10.00 10 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-1. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA ATLETİK SPOR 21.10.2018 10:00 2 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U13-4. GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 21.10.2018 10:00 0 - 7 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U11-1.GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KEPEZ POPLİN SPOR 21.10.2018 09.00 4 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 SPOR TOTO BAL KUŞADASI KÜÇÜKADA SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 21.10.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL AYDINSPOR 1923 ORTACA BELEDİYESPOR 21.10.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL KONYAALTI BELEDİYE SPOR SÖKESPOR 21.10.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL YATAĞANSPOR DİDİM BELEDİYESPOR 21.10.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR TAVAS BİRLİKSPOR 21.10.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL SERİNHİSARSPOR ISPARTA DAVRAZ SPOR 21.10.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL MANAVGAT BELEDİYESPOR KALE BELEDİYESPOR 21.10.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 U11-2.GRUP TRABZONLULARSPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 20.10.2018 17.00 1 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-4.GRUP ŞARAMPOLSPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 20.10.2018 16:00 4 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-3.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR 20.10.2018 15.30 5 - 0 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP AVSALLAR BELEDİYESPOR TÜRKLER BELEDİYESİSPOR 20.10.2018 15.30 2 - 7 AVSALLAR SAHASI
2018-2019 U15-2.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ALANYA BELEDİYE 20.10.2018 15.00 0 - 11 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP ALANYA BELEDİYE GAZİPAŞA BELD. 20.10.2018 15:30 1 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR ANTALYA HAL SPOR KINIK SPOR 20.10.2018 15:30 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 4 NO.SAHA
2018-2019 SÜPER AMATÖR KESTEL BELEDİYE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 20.10.2018 15:30 6 - 0 KONAKLI İLÇE STADI
2018-2019 U15-1.GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 20.10.2018 15:30 2 - 1 KORKUTELİ 100.YIL STADI
2018-2019 U19-1 ANTALYA YOLSPOR YENİ KEMER BELEDİYE SPOR 20.10.2018 15:30 0 - 1 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2018-2019 U13-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1905 SERİK SPOR 20.10.2018 15:00 6 - 0 TCK KARAYOLLARI 2 NO SAHA
2018-2019 U13-4. GRUP GENÇLİKSPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR 20.10.2018 15:00 4 - 2 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U11-6.GRUP AKSU BELEDİYE SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 20.10.2018 15:00 1 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U19-1 FİNİKE BELEDİYE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 20.10.2018 15:00 0 - 1 FİNİKE HASYURT STADI
2018-2019 U19-1 MANAVGAT BELEDİYESPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 20.10.2018 15:00 2 - 2 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U11-4.GRUP ANTALYA KALEİÇİ SPOR SERİK BELEDİYESPOR 20.10.2018 14:00 0 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-3.GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 20.10.2018 13.30 2 - 0 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-2.GRUP ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR 20.10.2018 13.00 1 - 2 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U13-1. GRUP SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 20.10.2018 13:00 2 - 3 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U13-2. GRUP ALTUN GENÇLİK VE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 20.10.2018 13:00 2 - 4 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U13-2. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 20.10.2018 13:00 0 - 6 TCK KARAYOLLARI 2 NO SAHA
2018-2019 U11-1.GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ AKDENİZSPOR 20.10.2018 13:00 4 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-1.GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR CK SPOR 20.10.2018 13:00 1 - 3 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2018-2019 U15-2.GRUP TOSMUR BELEDİYESPOR KALEKAPISI SPOR 20.10.2018 12.30 2 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2018-2019 U15-4.GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 20.10.2018 12.00 1 - 0 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U15-2.GRUP GENÇLİKSPOR ANTALYA DSİSPOR 20.10.2018 12:00 2 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U11-5.GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR BAHTILI SPOR 20.10.2018 12:00 1 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-3.GRUP ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 20.10.2018 12:00 0 - 5 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U19-1 ETİBANK FERROKROM ANTALYA ELEKTROMETALURJİ SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 20.10.2018 12:00 0 - 4 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-2.GRUP 1966 AKREP SPOR SERİK BELEDİYESPOR 20.10.2018 11.30 1 - 7 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-5.GRUP TFA SPOR ALTUN GENÇLİK VE SPOR 20.10.2018 11.00 1 - 8 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U15-3.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 20.10.2018 11.00 1 - 3 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U15-1.GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 20.10.2018 11.00 0 - 6 KEMER OFLAZ TESİSLERİ
2018-2019 U11-5.GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 20.10.2018 11:00 2 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-4. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 20.10.2018 11:00 5 - 1 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2018-2019 U15-3.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 20.10.2018 10.00 2 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-3.GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 20.10.2018 10.00 1 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-4.GRUP SARILAR BELEDİYE SPOR ILICA BELEDİYESPOR 20.10.2018 10.00 1 - 0 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U13-5. GRUP ANTALYA DSİSPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 20.10.2018 10.00 1 - 0 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U15-1.GRUP ANTALYA 07 SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 20.10.2018 10.00 1 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U11-3.GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 20.10.2018 09.00 4 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-2.GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 14.10.2018 17:00 4 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-5.GRUP ALTUN GENÇLİK VE SPOR ANTALYASPOR A.Ş. 14.10.2018 16:00 0 - 9 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ANTALYA SAĞLIKSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 14.10.2018 15:30 0 - 4 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP 1923 KAŞ SPOR MEYDAN GENÇLİK VE SPOR 14.10.2018 15:30 2 - 3 KAŞ AĞULLU SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ZEYTİNKÖY SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 14.10.2018 15:30 2 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP KADRİYE SPOR ALANYA BELEDİYE 14.10.2018 15:30 3 - 1 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP GAZİPAŞA BELD. KONAKLI BELEDİYESPOR 14.10.2018 15:30 0 - 2 GAZİPAŞA STADI
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP TRABZONLULARSPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 14.10.2018 15:30 0 - 0 DSİ BAHTILI 2 NO SAHA
2018-2019 SÜPER AMATÖR PAYALLAR SPOR ANTALYA HAL SPOR 14.10.2018 15:30 1 - 1 KONAKLI İLÇE STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR KINIK SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 14.10.2018 15:30 1 - 0 KAŞ KINIK STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR MANAVGATSPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 14.10.2018 15:30 2 - 1 EVRENSEKİ STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR FİNİKE BELEDİYE SPOR KESTEL BELEDİYE SPOR 14.10.2018 15:30 1 - 2 FİNİKE HASYURT STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR BEYMELEK BELEDİYESPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 14.10.2018 15:30 1 - 1 DEMRE SAHASI
2018-2019 U17-1.GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR ANT. DEMİRSPOR 14.10.2018 15:00 6 - 0 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U13-1. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 14.10.2018 15:00 6 - 0 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2018-2019 U13-5. GRUP CK SPOR ANTALYA DSİSPOR 14.10.2018 15:00 2 - 2 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U11-4.GRUP SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 14.10.2018 15:00 9 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-3.GRUP ANTALYA HAL SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 14.10.2018 14:00 1 - 12 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-3. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 14.10.2018 13:00 1 - 4 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP DEMRE BELEDİYESPOR GÜNEYSPOR 14.10.2018 13:00 3 - 0 DEMRE SAHASI
2018-2019 U11-2.GRUP KONYAALTI BELEDİYE SPOR TRABZONLULARSPOR 14.10.2018 13:00 0 - 5 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U13-4. GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR GENÇLİKSPOR 14.10.2018 13:00 4 - 0 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2018-2019 U11-4.GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 14.10.2018 13:00 1 - 6 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ANTALYA SANAYİ SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 14.10.2018 12:30 0 - 2 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U17-2.GRUP SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA DSİSPOR 14.10.2018 12:30 0 - 2 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2018-2019 U17-2.GRUP YENİ KEMER BELEDİYE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 14.10.2018 12:30 1 - 4 DSİ BAHTILI 2 NO SAHA
2018-2019 U13-3. GRUP ANTALYASPOR A.Ş. 1966 AKREP SPOR 14.10.2018 12:00 2 - 0 ORMAN STADI
2018-2019 U11-2.GRUP ANTALYA DSİSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 14.10.2018 12:00 2 - 0 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U13-1. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR KALEKAPISI SPOR 14.10.2018 12:00 3 - 0 TCK KARAYOLLARI 2 NO SAHA
2018-2019 U11-6.GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 14.10.2018 12:00 3 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-1.GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 14.10.2018 11.00 4 - 2 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2018-2019 U11-5.GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 14.10.2018 11:00 6 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-1. GRUP ANTALYA ATLETİK SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 14.10.2018 11:00 2 - 2 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-1. GRUP ŞARAMPOLSPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 14.10.2018 10:30 0 - 8 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U13-3. GRUP ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR ORMANSPOR 14.10.2018 10:00 2 - 8 ORMAN STADI
2018-2019 U11-2.GRUP SERİK DİKMEN SPOR ANT. DEMİRSPOR 14.10.2018 10:00 1 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U17-1.GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 14.10.2018 10:00 1 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U17-1.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA YOLSPOR 14.10.2018 10:00 1 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-4. GRUP ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 14.10.2018 10:00 0 - 3 TCK KARAYOLLARI 2 NO SAHA
2018-2019 U13-4. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 14.10.2018 10:00 4 - 2 DSİ BAHTILI 2 NO SAHA
2018-2019 U11-6.GRUP ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR KALEKAPISI SPOR 14.10.2018 09:00 0 - 9 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 SPOR TOTO BAL KALE BELEDİYESPOR AYDINSPOR 1923 14.10.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL ORTACA BELEDİYESPOR KUŞADASI KÜÇÜKADA SPOR 14.10.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL KEPEZ BELEDİYESPOR SERİNHİSARSPOR 14.10.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL ISPARTA DAVRAZ SPOR BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR 14.10.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL TAVAS BİRLİKSPOR YATAĞANSPOR 14.10.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL DİDİM BELEDİYESPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 14.10.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 SPOR TOTO BAL SÖKESPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 14.10.2018 ??:?? ?-?
2018-2019 U11-2.GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 13.10.2018 17:00 4 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-6.GRUP JANTALYA SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 13.10.2018 16:00 0 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-2. GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 13.10.2018 16:00 2 - 2 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U19-1 KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA DSİSPOR 13.10.2018 16:00 3 - 2 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U19-1 YENİ KEMER BELEDİYE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 13.10.2018 15.30 1 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U17-2.GRUP 1905 SERİK SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 13.10.2018 15:30 7 - 2 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2018-2019 SÜPER AMATÖR MAHMUTLAR SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 13.10.2018 15:30 5 - 1 ALANYA KESTEL STADI
2018-2019 U11-6.GRUP SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR GENÇLİKSPOR 13.10.2018 15:30 1 - 8 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U13-2. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 13.10.2018 15:30 0 - 3 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U15-1.GRUP CK SPOR ANTALYA 07 SPOR 13.10.2018 15:30 2 - 3 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U19-1 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 13.10.2018 15:30 2 - 1 DSİ BAHTILI 2 NO SAHA
2018-2019 U15-2.GRUP ALANYA BELEDİYE GENÇLİKSPOR 13.10.2018 15:00 1 - 1 AVSALLAR SAHASI
2018-2019 U11-4.GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ÇIRALISPOR 13.10.2018 15:00 6 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-3.GRUP ANT. DEMİRSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 13.10.2018 14:00 0 - 13 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U15-4.GRUP ÇOLAKLI SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 13.10.2018 14:00 0 - 3 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U13-2. GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR ALTUN GENÇLİK VE SPOR 13.10.2018 14:00 0 - 0 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-1.GRUP ANTALYA KEPEZ POPLİN SPOR ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 13.10.2018 14:00 4 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-1.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 13.10.2018 13:30 6 - 0 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-2.GRUP SERİK BELEDİYESPOR TOSMUR BELEDİYESPOR 13.10.2018 13:00 3 - 0 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2018-2019 U11-5.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR TFA SPOR 13.10.2018 13:00 8 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U17-2.GRUP ŞARAMPOLSPOR ALANYA BELEDİYE 13.10.2018 13:00 0 - 5 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U13-5. GRUP SERİK BELEDİYESPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 13.10.2018 13:00 2 - 2 TCK KARAYOLLARI 2 NO SAHA
2018-2019 U15-2.GRUP ANTALYA DSİSPOR 1966 AKREP SPOR 13.10.2018 12:30 4 - 0 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U15-3.GRUP ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 13.10.2018 12:30 0 - 8 DSİ BAHTILI 2 NO SAHA
2018-2019 U19-1 KONYAALTI BELEDİYE SPOR ETİBANK FERROKROM ANTALYA ELEKTROMETALURJİ SPOR 13.10.2018 12:30 3 - 3 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-4.GRUP ILICA BELEDİYESPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 13.10.2018 12:00 1 - 2 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U13-2. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR SERİK DİKMEN SPOR 13.10.2018 12:00 5 - 1 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-5. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR TFA SPOR 13.10.2018 12:00 15 - 0 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U11-1.GRUP AKDENİZSPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 13.10.2018 12:00 1 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-3.GRUP AKSU BELEDİYE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 13.10.2018 11:30 0 - 8 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-3.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 13.10.2018 11:00 2 - 3 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U13-5. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 13.10.2018 11:00 1 - 2 TCK KARAYOLLARI 2 NO SAHA
2018-2019 U11-4.GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ŞARAMPOLSPOR 13.10.2018 11:00 3 - 6 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-2.GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 13.10.2018 10:30 10 - 0 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U15-1.GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 13.10.2018 10:30 1 - 0 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2018-2019 U15-3.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 13.10.2018 10:00 0 - 1 DSİ BAHTILI 2 NO SAHA
2018-2019 U13-4. GRUP ANTALYA SAĞLIKSPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 13.10.2018 10:00 0 - 7 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U11-3.GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR 13.10.2018 10:00 8 - 0 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U15-4.GRUP SARILAR BELEDİYE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 13.10.2018 10:00 0 - 1 ÇOLAKLI STADI
2018-2019 U13-5. GRUP JANTALYA SPOR TRABZONLULARSPOR 13.10.2018 10:00 0 - 4 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U11-1.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 13.10.2018 10:00 2 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U19-1 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA YOLSPOR 13.10.2018 10:00 2 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-1.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 13.10.2018 09:00 2 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-2.GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ SERİK DİKMEN SPOR 07.10.2018 17:00 4 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-2.GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR TRABZONLULARSPOR 07.10.2018 16.00 6 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP KONAKLI BELEDİYESPOR KADRİYE SPOR 07.10.2018 16:00 1 - 2 KONAKLI İLÇE STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR KUMLUCA BELEDİYE SPOR PAYALLAR SPOR 07.10.2018 15.30 3 - 1 KUMLUCA İLÇE STADI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 07.10.2018 15:30 2 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 07.10.2018 15:30 2 - 1 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ZEYTİNKÖY SPOR 1923 KAŞ SPOR 07.10.2018 15:30 5 - 2 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U17-2.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR YENİ KEMER BELEDİYE SPOR 07.10.2018 15:30 3 - 3 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U17-2.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 07.10.2018 15:30 0 - 2 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP AVSALLAR BELEDİYESPOR TRABZONLULARSPOR 07.10.2018 15:30 2 - 3 AVSALLAR SAHASI
2018-2019 SÜPER AMATÖR ERDEM GENÇLİK VE SPOR KINIK SPOR 07.10.2018 15:30 0 - 4 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR GAZİPAŞA BELD. 07.10.2018 15:30 4 - 4 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2018-2019 SÜPER AMATÖR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 07.10.2018 15:30 1 - 2 ASAT LARA ARITMA SAHASI
2018-2019 SÜPER AMATÖR KESTEL BELEDİYE SPOR MAHMUTLAR SPOR 07.10.2018 15:30 4 - 0 ALANYA MİLLİ EGEMENLİK
2018-2019 SÜPER AMATÖR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR MANAVGATSPOR 07.10.2018 15:30 4 - 3 KORKUTELİ 100.YIL STADI
2018-2019 U13-3. GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR 07.10.2018 15:00 5 - 2 TCK KARAYOLLARI 2 NO SAHA
2018-2019 U13-1. GRUP AKSU BELEDİYE SPOR ŞARAMPOLSPOR 07.10.2018 15:00 3 - 0 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 SPOR TOTO BAL KONYAALTI BELEDİYE SPOR TAVAS BİRLİKSPOR 07.10.2018 15:00 0 - 2 AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ STADI
2018-2019 SPOR TOTO BAL MANAVGAT BELEDİYESPOR AYDINSPOR 1923 07.10.2018 15:00 2 - 0 MANAVGAT ATATÜRK STADI
2018-2019 U11-1.GRUP ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 07.10.2018 15:00 0 - 8 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-2. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 07.10.2018 14:00 1 - 0 DSİ BAHTILI 2 NO SAHA
2018-2019 U11-1.GRUP 1905 SERİK SPOR AKDENİZSPOR 07.10.2018 14:00 5 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U17-1.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 07.10.2018 13:30 2 - 1 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 SÜPER AMATÖR ANTALYA HAL SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 07.10.2018 13:30 0 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP MEYDAN GENÇLİK VE SPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR 07.10.2018 13:00 4 - 4 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-5.GRUP ANTALYASPOR A.Ş. 1966 SERİK CUMALI SPOR 07.10.2018 13:00 6 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-1. GRUP KALEKAPISI SPOR ANTALYA ATLETİK SPOR 07.10.2018 13:00 4 - 4 TCK KARAYOLLARI 2 NO SAHA
2018-2019 U17-2.GRUP ŞARAMPOLSPOR ANTALYA DSİSPOR 07.10.2018 13:00 0 - 7 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U13-5. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR CK SPOR 07.10.2018 13:00 0 - 5 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U13-5. GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 07.10.2018 13:00 4 - 3 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-3. GRUP ORMANSPOR ANTALYASPOR A.Ş. 07.10.2018 12:00 0 - 4 ORMAN STADI
2018-2019 U11-5.GRUP BAHTILI SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 07.10.2018 12:00 1 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-1. GRUP SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 07.10.2018 12:00 0 - 9 DSİ BAHTILI 2 NO SAHA
2018-2019 U11-4.GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 07.10.2018 11.00 1 - 7 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-3. GRUP 1905 SERİK SPOR ANT. DEMİRSPOR 07.10.2018 11:00 3 - 0 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U13-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 07.10.2018 11:00 11 - 0 TCK KARAYOLLARI 2 NO SAHA
2018-2019 U17-1.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANT. DEMİRSPOR 07.10.2018 11:00 3 - 1 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-4. GRUP GENÇLİKSPOR ANTALYA KARTALSPOR 07.10.2018 11:00 0 - 7 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-3.GRUP ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 07.10.2018 11:00 2 - 3 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR GÜNEYSPOR 07.10.2018 10:30 1 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-2.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 07.10.2018 10:00 5 - 1 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U17-1.GRUP ANTALYA YOLSPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 07.10.2018 10:00 0 - 1 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U13-5. GRUP TRABZONLULARSPOR ANTALYA DSİSPOR 07.10.2018 10:00 0 - 1 DSİ BAHTILI 2 NO SAHA
2018-2019 U11-1.GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 07.10.2018 10:00 7 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-3.GRUP ANTALYA HAL SPOR ANTALYA DOKUMA SPOR 07.10.2018 09:00 1 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 SPOR TOTO BAL KUŞADASI KÜÇÜKADA SPOR KALE BELEDİYESPOR 07.10.2018 ??:?? 3 - 2
2018-2019 SPOR TOTO BAL SÖKESPOR DİDİM BELEDİYESPOR 07.10.2018 ??:?? 1 - 1
2018-2019 SPOR TOTO BAL YATAĞANSPOR ISPARTA DAVRAZ SPOR 07.10.2018 ??:?? 0 - 2
2018-2019 SPOR TOTO BAL BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 07.10.2018 ??:?? 3 - 3
2018-2019 SPOR TOTO BAL SERİNHİSARSPOR ORTACA BELEDİYESPOR 07.10.2018 ??:?? 2 - 2
2018-2019 U11-6.GRUP 1966 AKREP SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 06.10.2018 17:00 8 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-2.GRUP ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 06.10.2018 16:00 4 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-3.GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANT. DEMİRSPOR 06.10.2018 16:00 4 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-2.GRUP 1966 AKREP SPOR ALANYA BELEDİYE 06.10.2018 15:30 1 - 3 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U19-1 SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 06.10.2018 15:30 1 - 1 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2018-2019 U19-1 FİNİKE BELEDİYE SPOR YENİ KEMER BELEDİYE SPOR 06.10.2018 15:30 3 - 2 FİNİKE HASYURT STADI
2018-2019 U19-1 MANAVGAT BELEDİYESPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 06.10.2018 15:30 0 - 1 MANAVGAT ATATÜRK STADI
2018-2019 U19-1 ANTALYA YOLSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 06.10.2018 15:30 0 - 2 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U19-1 ANTALYA DSİSPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 06.10.2018 15:30 0 - 0 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U15-2.GRUP TOSMUR BELEDİYESPOR ANTALYA DSİSPOR 06.10.2018 15:00 2 - 4 ALANYA KESTEL STADI
2018-2019 U13-2. GRUP BEYMELEK BELEDİYESPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 06.10.2018 15:00 3 - 0 DSİ BAHTILI 2 NO SAHA
2018-2019 U13-2. GRUP SERİK DİKMEN SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 06.10.2018 15:00 2 - 0 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U13-5. GRUP JANTALYA SPOR SERİK BELEDİYESPOR 06.10.2018 15:00 1 - 12 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-4.GRUP ŞARAMPOLSPOR SERİK BELEDİYESPOR 06.10.2018 15:00 6 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-1.GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 06.10.2018 14:30 1 - 4 KORKUTELİ 100.YIL STADI
2018-2019 U13-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 06.10.2018 14:00 1 - 6 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-3.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR 06.10.2018 14:00 4 - 2 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2018-2019 U11-6.GRUP AKSU BELEDİYE SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 06.10.2018 14:00 1 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-1.GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 06.10.2018 14:00 1 - 3 KEMER OFLAZ TESİSLERİ
2018-2019 U13-2. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 06.10.2018 13:30 0 - 3 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-3.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 06.10.2018 13:00 3 - 0 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U17-2.GRUP ALANYA BELEDİYE 1905 SERİK SPOR 06.10.2018 13:00 2 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2018-2019 U15-4.GRUP MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR ILICA BELEDİYESPOR 06.10.2018 13:00 5 - 1 MANAVGAT SORGUN SAHASI
2018-2019 U13-5. GRUP TFA SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 06.10.2018 13:00 0 - 2 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-1.GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA KEPEZ POPLİN SPOR 06.10.2018 13:00 6 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-3.GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 06.10.2018 12:30 3 - 3 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U15-2.GRUP KALEKAPISI SPOR SERİK BELEDİYESPOR 06.10.2018 12:00 1 - 11 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-2.GRUP GENÇLİKSPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 06.10.2018 12:00 0 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U11-4.GRUP ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 06.10.2018 12:00 2 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-2.GRUP ANT. DEMİRSPOR ANTALYA DSİSPOR 06.10.2018 11:30 0 - 7 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U15-3.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 06.10.2018 11:30 7 - 0 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-5.GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ALTUN GENÇLİK VE SPOR 06.10.2018 11:00 1 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-4. GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 06.10.2018 11:00 4 - 1 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-4.GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR ÇOLAKLI SPOR 06.10.2018 11:00 11 - 1 MANAVGAT SORGUN SAHASI
2018-2019 U11-6.GRUP GENÇLİKSPOR ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR 06.10.2018 10:30 7 - 1 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2018-2019 U13-4. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR 06.10.2018 10:00 11 - 0 DSİ BAHTILI 2 NO SAHA
2018-2019 U11-6.GRUP ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR JANTALYA SPOR 06.10.2018 10:00 4 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-1.GRUP ANTALYA 07 SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 06.10.2018 10:00 3 - 3 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U15-1.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 06.10.2018 10:00 0 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-4.GRUP ANTALYA KALEİÇİ SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 06.10.2018 09:00 4 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-4.GRUP MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 06.10.2018 ??:?? 0 - 1 MANAVGAT SORGUN SAHASI
2018-2019 U15-1.GRUP ALTUN GENÇLİK VE SPOR CK SPOR 06.10.2018 ??:?? 0 - 3 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U11-6.GRUP KALEKAPISI SPOR GENÇLİKSPOR 01.10.2018 16:00 3 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP DEMRE BELEDİYESPOR ANTALYA KUNDU SPOR 30.09.2018 16:30 2 - 1 DEMRE SAHASI
2018-2019 U17-2.GRUP YENİ KEMER BELEDİYE SPOR ALANYA BELEDİYE 30.09.2018 16:00 0 - 7 KEMER İLÇE STADI
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP KADRİYE SPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 30.09.2018 16:00 0 - 3 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2018-2019 U13-2. GRUP ALTUN GENÇLİK VE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 30.09.2018 16:00 1 - 4 KONUKSEVER SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP 1923 KAŞ SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 30.09.2018 15:30 3 - 2 KAŞ AĞULLU SAHASI
2018-2019 U17-2.GRUP ANTALYA DSİSPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 30.09.2018 15:30 2 - 0 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 SÜPER AMATÖR PAYALLAR SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 30.09.2018 15:30 7 - 3 KONAKLI İLÇE STADI
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP TRABZONLULARSPOR TÜRKLER BELEDİYESİSPOR 30.09.2018 15:30 0 - 4 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 SÜPER AMATÖR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 30.09.2018 15:30 3 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 SÜPER AMATÖR MANAVGATSPOR KESTEL BELEDİYE SPOR 30.09.2018 15:30 0 - 7 EVRENSEKİ STADI
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP GAZİPAŞA BELD. AVSALLAR BELEDİYESPOR 30.09.2018 15:30 3 - 1 GAZİPAŞA STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR MAHMUTLAR SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 30.09.2018 15:30 1 - 1 ALANYA KESTEL STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR FİNİKE BELEDİYE SPOR ANTALYA HAL SPOR 30.09.2018 15:30 2 - 2 FİNİKE HASYURT STADI
2018-2019 U13-5. GRUP CK SPOR TFA SPOR 30.09.2018 15:30 17 - 1 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U17-1.GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 30.09.2018 15:00 3 - 0 MANAVGAT SORGUN SAHASI
2018-2019 SPOR TOTO BAL AYDINSPOR 1923 KUŞADASI KÜÇÜKADA SPOR 30.09.2018 15:00 1 - 0
2018-2019 SPOR TOTO BAL KALE BELEDİYESPOR SERİNHİSARSPOR 30.09.2018 15:00 1 - 0
2018-2019 SPOR TOTO BAL ORTACA BELEDİYESPOR BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR 30.09.2018 15:00 1 - 1
2018-2019 SPOR TOTO BAL KEPEZ BELEDİYESPOR YATAĞANSPOR 30.09.2018 15:00 2 - 0 HASAN DOĞAN STADI
2018-2019 SPOR TOTO BAL ISPARTA DAVRAZ SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 30.09.2018 15:00 1 - 1
2018-2019 SPOR TOTO BAL TAVAS BİRLİKSPOR SÖKESPOR 30.09.2018 15:00 1 - 0
2018-2019 SPOR TOTO BAL DİDİM BELEDİYESPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 30.09.2018 15:00 1 - 2
2018-2019 U13-2. GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 30.09.2018 15:00 1 - 2 DSİ BAHTILI 2 NO SAHA
2018-2019 U11-1.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 1905 SERİK SPOR 30.09.2018 15:00 0 - 9 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-6.GRUP SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 30.09.2018 14:30 3 - 0 HASAN SUBAŞI STADI
2018-2019 U11-2.GRUP ANTALYA DSİSPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 30.09.2018 14:00 2 - 8 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-4. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR GENÇLİKSPOR 30.09.2018 14:00 11 - 1 KONUKSEVER SAHASI
2018-2019 SÜPER AMATÖR BEYMELEK BELEDİYESPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 30.09.2018 14:00 1 - 4 DEMRE SAHASI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ANTALYA SAĞLIKSPOR ZEYTİNKÖY SPOR 30.09.2018 13:00 0 - 4 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U11-2.GRUP TRABZONLULARSPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 30.09.2018 13:00 5 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-1. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ AKSU BELEDİYE SPOR 30.09.2018 13:00 1 - 1 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U13-1. GRUP ŞARAMPOLSPOR KALEKAPISI SPOR 30.09.2018 13:00 3 - 4 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U17-2.GRUP SERİK BELEDİYESPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 30.09.2018 13:00 10 - 0 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2018-2019 U13-5. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 30.09.2018 13:00 1 - 2 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP GÜNEYSPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 30.09.2018 12:30 1 - 9 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U13-3. GRUP 1966 AKREP SPOR ORMANSPOR 30.09.2018 12:00 1 - 4 ORMAN STADI
2018-2019 U13-1. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 30.09.2018 12:00 6 - 0 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U11-1.GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 30.09.2018 12:00 9 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-1.GRUP ANTALYA KEPEZ POPLİN SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 30.09.2018 11.00 2 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U17-1.GRUP ANT. DEMİRSPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 30.09.2018 11:30 1 - 5 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-1. GRUP ANTALYA ATLETİK SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 30.09.2018 11:00 5 - 0 DSİ BAHTILI 2 NO SAHA
2018-2019 U13-5. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR JANTALYA SPOR 30.09.2018 11:00 9 - 1 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U13-3. GRUP ANTALYASPOR A.Ş. YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 30.09.2018 10:00 9 - 0 ORMAN STADI
2018-2019 1. AMATÖR-1. GRUP ANTALYA SANAYİ SPOR MEYDAN GENÇLİK VE SPOR 30.09.2018 10:00 1 - 3 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U17-1.GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR ANTALYA YOLSPOR 30.09.2018 10:00 3 - 0 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U17-1.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 30.09.2018 10:00 3 - 3 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U11-1.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 30.09.2018 10:00 7 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U11-3.GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR 30.09.2018 09:00 5 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U19-1 KONYAALTI BELEDİYE SPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 29.09.2018 17:30 3 - 0 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U15-3.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 29.09.2018 16:30 2 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 1. AMATÖR-2. GRUP ALANYA BELEDİYE KONAKLI BELEDİYESPOR 29.09.2018 16:00 3 - 4 ALANYA KESTEL STADI
2018-2019 U15-2.GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 1966 AKREP SPOR 29.09.2018 15:30 10 - 0 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2018-2019 U17-2.GRUP 1905 SERİK SPOR ŞARAMPOLSPOR 29.09.2018 15:30 7 - 1 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2018-2019 U19-1 KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA YOLSPOR 29.09.2018 15:30 1 - 1 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U19-1 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 29.09.2018 15:30 1 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U11-5.GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR TFA SPOR 29.09.2018 15:00 7 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-4. GRUP ANTALYA SAĞLIKSPOR AKSU CİHADİYE SPOR 29.09.2018 15:00 3 - 0 KONUKSEVER SAHASI
2018-2019 U13-2. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR SERİK DİKMEN SPOR 29.09.2018 15:00 0 - 2 DSİ BAHTILI 2 NO SAHA
2018-2019 U15-1.GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 29.09.2018 15:00 4 - 0 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U19-1 YENİ KEMER BELEDİYE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 29.09.2018 15:00 0 - 3 KEMER İLÇE STADI
2018-2019 U15-1.GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR 29.09.2018 14.00 2 - 7 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2018-2019 U15-1.GRUP CK SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 29.09.2018 14.00 8 - 0 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U15-3.GRUP ANT. DEMİRSPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 29.09.2018 14:30 0 - 8 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-2.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR GENÇLİKSPOR 29.09.2018 13.00 0 - 9 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-2.GRUP ALANYA BELEDİYE TOSMUR BELEDİYESPOR 29.09.2018 13:30 4 - 1 ALANYA KESTEL STADI
2018-2019 U13-3. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 1905 SERİK SPOR 29.09.2018 13:00 0 - 3 KONUKSEVER SAHASI
2018-2019 U11-5.GRUP ALTUN GENÇLİK VE SPOR BAHTILI SPOR 29.09.2018 13:00 1 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-2. GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 29.09.2018 13:00 2 - 0 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U13-5. GRUP ANTALYA DSİSPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 29.09.2018 13:00 3 - 1 DSİ BAHTILI 2 NO SAHA
2018-2019 U15-1.GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 29.09.2018 13:00 4 - 0 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U19-1 ANTALYA KUNDU SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 29.09.2018 13:00 0 - 4 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U11-6.GRUP ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 29.09.2018 12:30 2 - 1 HASAN SUBAŞI STADI
2018-2019 U13-4. GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 29.09.2018 12:00 0 - 4 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U13-5. GRUP SERİK BELEDİYESPOR TRABZONLULARSPOR 29.09.2018 11:30 6 - 0 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U11-5.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 29.09.2018 11:00 6 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-3.GRUP AKSU BELEDİYE SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 29.09.2018 11:00 0 - 4 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-3.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 29.09.2018 11:00 0 - 4 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-2.GRUP ANTALYA DSİSPOR KALEKAPISI SPOR 29.09.2018 10:00 9 - 1 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U13-4. GRUP ANTALYA KARTALSPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 29.09.2018 10:00 2 - 2 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U19-1 ETİBANK FERROKROM ANTALYA ELEKTROMETALURJİ SPOR ANTALYA DSİSPOR 29.09.2018 10:00 1 - 5 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U11-2.GRUP KONYAALTI BELEDİYE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 29.09.2018 09.00 1 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U15-1.GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ALTUN GENÇLİK VE SPOR 29.09.2018 09:30 19 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-2.GRUP 1966 AKREP SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 23.09.2018 15.30 5 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-3.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA KUNDU SPOR 23.09.2018 15.30 7 - 0 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 SÜPER AMATÖR KINIK SPOR PAYALLAR SPOR 23.09.2018 15:30 1 - 0 KAŞ KINIK STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR ERDEM GENÇLİK VE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 23.09.2018 15:30 1 - 4 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2018-2019 SÜPER AMATÖR KUMLUCA BELEDİYE SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 23.09.2018 15:30 1 - 0 KUMLUCA İLÇE STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR ANTALYA HAL SPOR MAHMUTLAR SPOR 23.09.2018 15:30 2 - 4 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 SÜPER AMATÖR KESTEL BELEDİYE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 23.09.2018 15:30 3 - 0 MİLLİ EGEMENLİK STADI
2018-2019 U15-2.GRUP SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA DSİSPOR 23.09.2018 15:00 4 - 2 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U15-2.GRUP KALEKAPISI SPOR ALANYA BELEDİYE 23.09.2018 15:00 0 - 7 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U15-2.GRUP TOSMUR BELEDİYESPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 23.09.2018 15:00 1 - 9 ALANYA KESTEL STADI
2018-2019 SPOR TOTO BAL DİDİM BELEDİYESPOR TAVAS BİRLİKSPOR 23.09.2018 15:00 4 - 1 DİDİM İLÇE STADI - AYDIN - DİDİM
2018-2019 SPOR TOTO BAL SÖKESPOR ISPARTA DAVRAZ SPOR 23.09.2018 15:00 0 - 0 Söke İlçe Stadyumu - AYDIN - SÖKE
2018-2019 SPOR TOTO BAL KONYAALTI BELEDİYE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 23.09.2018 15:00 0 - 0 KONYAALTI ATATÜRK STADI
2018-2019 SPOR TOTO BAL YATAĞANSPOR ORTACA BELEDİYESPOR 23.09.2018 15:00 1 - 0 YATAĞAN İLÇE STADI - MUĞLA - YATAĞAN
2018-2019 SPOR TOTO BAL BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR KALE BELEDİYESPOR 23.09.2018 15:00 2 - 1 BUCAK İLÇE STADI
2018-2019 SPOR TOTO BAL SERİNHİSARSPOR AYDINSPOR 1923 23.09.2018 15:00 1 - 0 Kızılcabölük Semt Sahası - Tavas - DENİZLİ
2018-2019 SPOR TOTO BAL MANAVGAT BELEDİYESPOR KUŞADASI KÜÇÜKADA SPOR 23.09.2018 15:00 2 - 1 MANAVGAT ATATÜRK STADI
2018-2019 U15-1.GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR 23.09.2018 15:00 1 - 6 KEMER OFLAZ TESİSLERİ
2018-2019 U15-3.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANT. DEMİRSPOR 23.09.2018 13:00 8 - 0 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U15-1.GRUP ALTUN GENÇLİK VE SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 23.09.2018 13:00 0 - 4 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2018-2019 U15-1.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR CK SPOR 23.09.2018 13:00 1 - 2 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U15-3.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 23.09.2018 11:00 2 - 3 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U15-1.GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 23.09.2018 10:00 6 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 SÜPER AMATÖR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR MANAVGATSPOR 22.09.2018 16:30 0 - 0 HASAN DOĞAN STADI
2018-2019 U17-1.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 22.09.2018 15:30 0 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U17-1.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 22.09.2018 15:30 3 - 3 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U17-2.GRUP 1905 SERİK SPOR YENİ KEMER BELEDİYE SPOR 22.09.2018 15:30 5 - 1 KEMER STADI
2018-2019 U17-1.GRUP ANTALYA YOLSPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 22.09.2018 15:00 0 - 1 TCK KARAYOLLARI SAHA
2018-2019 U15-3.GRUP ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 22.09.2018 15:00 2 - 1 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U17-2.GRUP ALANYA BELEDİYE SERİK BELEDİYESPOR 22.09.2018 15:00 1 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2018-2019 U17-2.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA DSİSPOR 22.09.2018 13:00 1 - 7 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U15-1.GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 22.09.2018 11:00 1 - 5 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2018-2019 U17-1.GRUP ANTALYA KÖRFEZ SPOR ANT. DEMİRSPOR 22.09.2018 10:00 3 - 3 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U17-2.GRUP ŞARAMPOLSPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 22.09.2018 10:00 0 - 5 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-3.GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 16.09.2018 17:00 0 - 7 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2018-2019 U15-3.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 16.09.2018 17:00 1 - 3 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U15-1.GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 16.09.2018 17:00 4 - 1 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U15-1.GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 16.09.2018 17:00 4 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 4 NO.SAHA
2018-2019 SÜPER AMATÖR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR KESTEL BELEDİYE SPOR 16.09.2018 16:00 0 - 6 KORKUTELİ STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 16.09.2018 16:00 1 - 0 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR MANAVGATSPOR ANTALYA HAL SPOR 16.09.2018 16:00 0 - 2 EVRENSEKİ STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR MAHMUTLAR SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 16.09.2018 16:00 2 - 0 KESTEL STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR FİNİKE BELEDİYE SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 16.09.2018 16:00 6 - 0 FİNİKE HASYURT STADI
2018-2019 SÜPER AMATÖR BEYMELEK BELEDİYESPOR KINIK SPOR 16.09.2018 16:00 0 - 1 DEMRE SAHASI
2018-2019 U15-1.GRUP CK SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 16.09.2018 15:00 3 - 2 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2018-2019 U15-2.GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR KALEKAPISI SPOR 16.09.2018 15:00 13 - 0 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U15-2.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR TOSMUR BELEDİYESPOR 16.09.2018 14:30 0 - 3 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U15-3.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR 16.09.2018 10:00 7 - 2 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U15-3.GRUP ANT. DEMİRSPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 16.09.2018 10:00 0 - 14 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U17-1.GRUP ANT. DEMİRSPOR ANTALYA YOLSPOR 15.09.2018 17:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU SENTETİK SAHA
2018-2019 U17-1.GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 15.09.2018 17:00 3 - 2 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U17-1.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 15.09.2018 16:00 3 - 0 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2018-2019 U17-2.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 15.09.2018 16:00 3 - 0 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2018-2019 U17-2.GRUP YENİ KEMER BELEDİYE SPOR ŞARAMPOLSPOR 15.09.2018 16:00 5 - 2 KEMER STADI
2018-2019 U15-1.GRUP ANTALYA 07 SPOR ALTUN GENÇLİK VE SPOR 15.09.2018 16:00 11 - 1 UĞUR MUMCU STADI
2018-2019 U15-2.GRUP ALANYA BELEDİYE SERİK BELEDİYESPOR 15.09.2018 16:00 1 - 2 ALANYA KESTEL STADI
2018-2019 U17-1.GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 15.09.2018 15:00 1 - 2 MANAVGAT ATATÜRK 1 NO. SAHA
2018-2019 U17-2.GRUP ANTALYA DSİSPOR ALANYA BELEDİYE 15.09.2018 15:00 0 - 0 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2018-2019 U15-1.GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 15.09.2018 15:00 3 - 3 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2018-2019 U17-2.GRUP SERİK BELEDİYESPOR 1905 SERİK SPOR 15.09.2018 14:30 1 - 3 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U15-2.GRUP GENÇLİKSPOR 1966 AKREP SPOR 15.09.2018 10:00 6 - 0 ZEYTİNKÖY 4 NO
2018-2019 U11-1.GRUP ANTALYA KEPEZ POPLİN SPOR 1905 SERİK SPOR 09.02.2018 13:00 0 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2018-2019 U13-3. GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ ORMANSPOR 29.01.2018 14:00 0 - 1 ZEYTİNKÖY 2 NO
2018-2019 U17-1.GRUP ANT. DEMİRSPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 30.12.2008 10:00 0 - 13 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
© S.KARALAR