çiceksepeti influencer başvuru trendyol influencer başvuru trendyol influencer ajansı influencer ajansı

MAÇLAR


Sezon Lig Ev Sahibi Takım Rakip Takım Tarih Saat Skor Stad
2022-2023 U12 LİGİ-6.GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 1966 AKREP SPOR 04.12.2022 17:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP ŞARAMPOLSPOR ANTALYA DSİSPOR 04.12.2022 17:00 ?-? KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 04.12.2022 16:00 ?-? MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 U12 LİGİ-3.GRUP DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 04.12.2022 16:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 04.12.2022 15.00 ?-? CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 04.12.2022 15.00 ?-? GAZİPAŞA STADI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP ALANYA BELEDİYE ALANYA KESTELSPOR 04.12.2022 15.00 ?-? ALANYA KESTEL STADI
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 04.12.2022 15.00 ?-? KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP ÇAKALLIKLI SPOR TOPTAŞ SPOR 04.12.2022 15.00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 04.12.2022 15:30 ?-? MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP ANTALYA HAL SPOR ŞARAMPOLSPOR 04.12.2022 15:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 04.12.2022 15:00 ?-? ALANYA DEMİRTAŞ SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 1960 SÜMER SPOR ANTALYA HAL SPOR 04.12.2022 15:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ AKDENİZSPOR 04.12.2022 14:30 ?-? MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR 1923 KAŞ SPOR 04.12.2022 14:30 ?-? KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-7.GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 04.12.2022 14:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP KADRİYE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 04.12.2022 14:00 ?-? KADRİYE SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 04.12.2022 14:00 ?-? MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP OBA BELEDİYE SPOR ALANYA İDMAN YURDU SPOR 04.12.2022 14:00 ?-? OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP ELMALI BELD. ANTALYA MERKEZ SPOR 04.12.2022 14:00 ?-? ELMALI RECEP GÜRBÜZ STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP AKSEKİ SPOR ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ 04.12.2022 14:00 ?-? AKSEKİ STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP MAVİKENT BELEDİYESPOR KEMER İDMANYURDU SPOR 04.12.2022 14:00 ?-? MAVİKENT SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP SERİK BELEDİYESPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 04.12.2022 14:00 ?-? SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP DEMRE BELEDİYESPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 04.12.2022 14:00 ?-? DEMRE İLÇE STADI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP KAŞ KINIK SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 04.12.2022 14:00 ?-? KAŞ KINIK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-7.GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR KALEKAPISI SPOR 04.12.2022 13:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP ANTALYA YOLSPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 04.12.2022 13:00 ?-? TCK BAHTILI SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR AKSEKİ SPOR 04.12.2022 13:00 ?-? ENES HALI SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP 1966 AKREP SPOR ANT DEMİRSPOR 04.12.2022 13:00 ?-? MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP ALANYA BELEDİYE 1966 SERİK CUMALI SPOR 04.12.2022 13:00 ?-? ALANYA KESTEL STADI
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 04.12.2022 13:00 ?-? CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 04.12.2022 12:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA DSİSPOR 04.12.2022 12:30 ?-? KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP ANTALYA 2003 SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 04.12.2022 12:30 ?-? ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP ÇIRALISPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 04.12.2022 12:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ANTALYA KALEİÇİ SPOR ILICA BELEDİYESPOR 04.12.2022 12:00 ?-? KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP ALANYA KARTALLARI SPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 04.12.2022 12:00 ?-? OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-6.GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR ANTALYA GÜL SPOR 04.12.2022 11:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 04.12.2022 11:00 ?-? MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KALEKAPISI SPOR 04.12.2022 10:30 ?-? CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP KADRİYE SPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 04.12.2022 10:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP ŞARAMPOLSPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 04.12.2022 10:00 ?-? KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 04.12.2022 10:00 ?-? ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 04.12.2022 10:00 ?-? ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ HURMA GENÇLİK VE SPOR 04.12.2022 09:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 03.12.2022 18:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 03.12.2022 17:30 ?-? KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-7.GRUP İKİZLER SPOR KULÜBÜ ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 03.12.2022 17:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP ANT DEMİRSPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 03.12.2022 16:00 ?-? ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 03.12.2022 16:00 ?-? ENES HALI SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP ASLARA SPOR ORMANSPOR 03.12.2022 16:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP ANTALYA KALEİÇİ SPOR MİA İNVEST MAHMUTLAR SPOR 03.12.2022 15.00 0 - 5 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP ÜNFA SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 03.12.2022 15.00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-6.GRUP ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 03.12.2022 15.00 ?-? ENES HALI SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR 03.12.2022 15.00 ?-? MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 03.12.2022 15.00 ?-? MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR ALANYA KESTELSPOR 03.12.2022 15.00 ?-? GAZİPAŞA STADI
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA OBA BELEDİYE SPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 03.12.2022 15.00 ?-? OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP BEYMELEK BELEDİYESPOR CK SPOR 03.12.2022 15:30 ?-? DEMRE İLÇE STADI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ANTALYA KUNDU SPOR 03.12.2022 15:30 ?-? KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 03.12.2022 15:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP AVSALLAR BELEDİYESPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 03.12.2022 14:30 4 - 2 İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 03.12.2022 14:30 ?-? ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP KAŞ KINIK SPOR ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ 03.12.2022 14:30 ?-? KAŞ KINIK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 03.12.2022 14:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U12 LİGİ-3.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR VOLE SPOR KULÜBÜ 03.12.2022 14:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-3.GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 03.12.2022 14:00 ?-? ENES HALI SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP TRABZONLULARSPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 03.12.2022 14:00 ?-? CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP KADRİYE SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 03.12.2022 14:00 ?-? KADRİYE SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP MANAVGATSPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 03.12.2022 14:00 ?-? ILICA BELEDİYE SPOR STADI STADI
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 03.12.2022 14:00 ?-? KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP ŞARAMPOLSPOR MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ 03.12.2022 14:00 ?-? KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP DEMRE BELEDİYESPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 03.12.2022 13:30 ?-? DEMRE İLÇE STADI
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA 2003 SPOR 03.12.2022 13:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 03.12.2022 13:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 03.12.2022 13:00 ?-? MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 03.12.2022 13:00 ?-? ALANYA KESTEL STADI
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 03.12.2022 13:00 ?-? SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ KONYAALTI BELEDİYE SPOR 03.12.2022 13:00 ?-? ENES HALI SAHA
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 03.12.2022 13:00 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA GAZİPAŞA BELD. ALANYA KARTALLARI SPOR 03.12.2022 13:00 ?-? GAZİPAŞA STADI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP KORKUTELİ TAN SPOR ANTALYA 07 SPOR 03.12.2022 12:30 ?-? ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 03.12.2022 12:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP ÇIRALISPOR ANTALYA KARTALSPOR 03.12.2022 12:00 ?-? CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR ANTALYA DSİSPOR 03.12.2022 12:00 ?-? KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 03.12.2022 12:00 ?-? KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-7.GRUP ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 03.12.2022 12:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-3.GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR TFA SPOR 03.12.2022 11:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP İKİZLER SPOR KULÜBÜ KALEKAPISI SPOR 03.12.2022 11:00 ?-? ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 03.12.2022 11:00 ?-? MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP CK SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 03.12.2022 10:30 ?-? CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-6.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA YOLSPOR 03.12.2022 10:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP ANTALYA 07 SPOR AKDENİZSPOR 03.12.2022 10:00 ?-? KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 03.12.2022 09:30 ?-? ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP ANTALYA DSİSPOR VARSAK SPOR KULÜBÜ 03.12.2022 09:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ÇAKALLIKLI SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 28.11.2022 17:00 5 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 28.11.2022 15:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP ANTALYA DSİSPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 28.11.2022 15:00 4 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 28.11.2022 13:00 3 - 4 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 28.11.2022 13:00 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ANTALYA KARTALSPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 28.11.2022 11:00 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP ANTALYA 07 SPOR ANT DEMİRSPOR 28.11.2022 11:00 11 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 27.11.2022 18:30 0 - 9 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 27.11.2022 17:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR ŞARAMPOLSPOR 27.11.2022 17:00 4 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 27.11.2022 16:30 1 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 27.11.2022 16:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 27.11.2022 15.00 0 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 27.11.2022 15.00 0 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 27.11.2022 15:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ILICA BELEDİYESPOR AKSU BELEDİYE SPOR 27.11.2022 15:30 3 - 0 ILICA BELEDİYE SPOR STADI STADI
2022-2023 U12 LİGİ-7.GRUP KALEKAPISI SPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 27.11.2022 15:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP ALANYA İDMAN YURDU SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 27.11.2022 15:00 2 - 3 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ ALANYA KARTALLARI SPOR 27.11.2022 15:00 1 - 1 GAZİPAŞA STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP KEMER İDMANYURDU SPOR ELMALI BELD. 27.11.2022 15:00 0 - 0 KEMER İLÇE STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP ANTALYA SANAYİ SPOR MAVİKENT BELEDİYESPOR 27.11.2022 15:00 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR KAŞ KINIK SPOR 27.11.2022 14:30 7 - 1 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 27.11.2022 14:30 3 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-3.GRUP TFA SPOR DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR 27.11.2022 14:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP 1923 KAŞ SPOR ANTALYA 2003 SPOR 27.11.2022 14:30 7 - 0 KAŞ AĞULLU SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 27.11.2022 14:30 1 - 2 ALANYA DEMİRTAŞ SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ 27.11.2022 14:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP AKDENİZSPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 27.11.2022 14:00 3 - 1 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR AKSEKİ SPOR 27.11.2022 14:00 ?-? SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-6.GRUP ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 27.11.2022 13:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT ANTALYA KÖRFEZ SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 27.11.2022 13:30 2 - 2 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR ÇIRALISPOR 27.11.2022 13:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 27.11.2022 13:00 3 - 5 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP ALANYA KESTELSPOR OBA BELEDİYE SPOR 27.11.2022 13:00 8 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR TRABZONLULARSPOR 27.11.2022 13:00 2 - 5 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 27.11.2022 12:30 4 - 0 KEMER İLÇE STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ 1960 SÜMER SPOR 27.11.2022 12:30 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-3.GRUP ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 27.11.2022 12:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP ANTALYA 2003 SPOR KADRİYE SPOR 27.11.2022 12:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP İKİZLER SPOR KULÜBÜ ANTALYA YOLSPOR 27.11.2022 12:00 2 - 0 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP ANTALYA HAL SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 27.11.2022 12:00 3 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP ORMANSPOR 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ 27.11.2022 12:00 ?-? ENES HALI SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR ALANYA BELEDİYE 27.11.2022 11:30 0 - 4 ALANYA DEMİRTAŞ SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP ANT DEMİRSPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 27.11.2022 11:30 0 - 3 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT ÇOLAKLI SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 27.11.2022 11:30 0 - 2 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U12 LİGİ-7.GRUP ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 27.11.2022 11:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 27.11.2022 11:00 0 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 27.11.2022 11:00 1 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP VARSAK SPOR KULÜBÜ ASLARA SPOR 27.11.2022 11:00 ?-? ENES HALI SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-3.GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 27.11.2022 10:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 27.11.2022 10:00 ?-? ENES HALI SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP KALEKAPISI SPOR 1966 AKREP SPOR 27.11.2022 10:00 3 - 2 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ MANAVGATSPOR 27.11.2022 10:00 5 - 1 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP ANTALYA DSİSPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 27.11.2022 09:30 0 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-3.GRUP ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 27.11.2022 09:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP MİA İNVEST MAHMUTLAR SPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 27.11.2022 ??:?? 8 - 3 MAHMUTLAR STADI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP PAYALLAR KONAKLI SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 27.11.2022 ??:?? 2 - 0 KONAKLI İLÇE STADI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 27.11.2022 ??:?? 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP TOPTAŞ SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 27.11.2022 ??:?? 1 - 0 MAVİKENT SAHASI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP BEYMELEK BELEDİYESPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 27.11.2022 ??:?? 2 - 1 DEMRE İLÇE STADI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 27.11.2022 ??:?? 3 - 1 DÖŞEMEALTI ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP KONYAALTI BELEDİYE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 26.11.2022 17:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ KEPEZ BELEDİYESPOR 26.11.2022 16:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 26.11.2022 16:30 1 - 9 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 26.11.2022 16:00 2 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP AKSU CİHADİYE SPOR ANTALYA DSİSPOR 26.11.2022 16:00 ?-? ENES HALI SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ÜNFA SPOR 26.11.2022 15.00 ?-? ENES HALI SAHA
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP KONAKLI BELEDİYESPOR ALANYA BELEDİYE 26.11.2022 15.00 4 - 2 İNCEKUM SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 26.11.2022 15.00 6 - 6 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP ANTALYA KÖRFEZ SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 26.11.2022 15.00 0 - 3 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR KORKUTELİ TAN SPOR 26.11.2022 15.00 9 - 0 MANAVGAT ATATÜRK STADI - 1 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 26.11.2022 15.00 7 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA ALANYA BELEDİYE ALANYA KARTALLARI SPOR 26.11.2022 15.00 2 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR GAZİPAŞA BELD. 26.11.2022 15.00 6 - 1 GAZİPAŞA STADI
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ANTALYA HAL SPOR 26.11.2022 15:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-7.GRUP SERİK BELEDİYESPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 26.11.2022 15:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 26.11.2022 15:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR KADRİYE SPOR 26.11.2022 15:00 1 - 1 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 26.11.2022 14:30 4 - 3 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP FİNİKE BELEDİYE SPOR KAŞ KINIK SPOR 26.11.2022 14:30 0 - 2 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ŞARAMPOLSPOR 26.11.2022 14:30 2 - 0 KEMER İLÇE STADI
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP ŞARAMPOLSPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 26.11.2022 14:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ 26.11.2022 14:00 2 - 0 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 26.11.2022 14:00 5 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 26.11.2022 14:00 ?-? ENES HALI SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR DEMRE BELEDİYESPOR 26.11.2022 14:00 5 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ 26.11.2022 14:00 8 - 0 YENİKÖY DÖŞEMEALTI STADI
2022-2023 U12 LİGİ-6.GRUP ANTALYA YOLSPOR AKDENİZSPOR 26.11.2022 13:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-7.GRUP FRAPORT-TAV ANTALYASPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 26.11.2022 13:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 26.11.2022 13:00 3 - 7 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP CK SPOR ANT DEMİRSPOR 26.11.2022 13:00 6 - 0 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP AKSU CİHADİYE SPOR MANAVGATSPOR 26.11.2022 13:00 6 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA ALANYA KESTELSPOR OBA BELEDİYE SPOR 26.11.2022 13:00 8 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2022-2023 U12 LİGİ-6.GRUP ANTALYA GÜL SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 26.11.2022 12:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ MANAVGAT BELEDİYESPOR 26.11.2022 12:30 0 - 7 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U12 LİGİ-6.GRUP 1966 AKREP SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 26.11.2022 12:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ 26.11.2022 12:00 17 - 0 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP KALEKAPISI SPOR SERİK BELEDİYESPOR 26.11.2022 12:00 1 - 6 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP ANTALYA DSİSPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 26.11.2022 12:00 0 - 1 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ŞARAMPOLSPOR 26.11.2022 11:30 6 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP AKDENİZSPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 26.11.2022 11:30 1 - 10 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP AKSEKİ SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 26.11.2022 11:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR KADRİYE SPOR 26.11.2022 11:00 9 - 0 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 26.11.2022 10:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP ANTALYA KARTALSPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 26.11.2022 10:00 6 - 0 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP ANTALYA 07 SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 26.11.2022 10:00 1 - 7 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 26.11.2022 10:00 3 - 7 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP MARMARA 07 SPOR TRABZONLULARSPOR 26.11.2022 09:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ ANTALYA KEPEZALTI SPOR 21.11.2022 16:00 1 - 4 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-6.GRUP 1966 AKREP SPOR ANTALYA GÜL SPOR 20.11.2022 19:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 20.11.2022 18:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U12 LİGİ-3.GRUP DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 20.11.2022 18:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR ÇIRALISPOR 20.11.2022 17:30 6 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP ÇIRALISPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 20.11.2022 17:15 0 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR ORMANSPOR 20.11.2022 17:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR KALEKAPISI SPOR 20.11.2022 16:30 5 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ŞARAMPOLSPOR 20.11.2022 16:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP 1966 AKREP SPOR AKDENİZSPOR 20.11.2022 16:00 0 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ VARSAK SPOR KULÜBÜ 20.11.2022 16:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP ANTALYA 2003 SPOR YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR 20.11.2022 15.00 2 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP SERİK BELEDİYESPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 20.11.2022 15.00 5 - 1 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP ASLARA SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 20.11.2022 15.00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 20.11.2022 15:30 0 - 3 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA ALANYA KARTALLARI SPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 20.11.2022 15:30 2 - 3 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR MARMARA 07 SPOR 20.11.2022 15:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 20.11.2022 14:30 1 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP KADRİYE SPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 20.11.2022 14:30 4 - 3 KADRİYE SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP KORKUTELİ TAN SPOR KEMER İDMANYURDU SPOR 20.11.2022 14:30 1 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP MAVİKENT BELEDİYESPOR 1923 KAŞ SPOR 20.11.2022 14:30 2 - 0 MAVİKENT SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP ELMALI BELD. ANTALYA SANAYİ SPOR 20.11.2022 14:30 2 - 1 ELMALI RECEP GÜRBÜZ STADI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR TOPTAŞ SPOR 20.11.2022 14:30 6 - 1 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 20.11.2022 14:30 2 - 1 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP DEMRE BELEDİYESPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 20.11.2022 14:30 0 - 1 DEMRE İLÇE STADI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP ÇAKALLIKLI SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 20.11.2022 14:30 2 - 1 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 20.11.2022 14:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP ALANYA BELEDİYE DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 20.11.2022 14:00 0 - 3 ALANYA KESTEL STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP AKSEKİ SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 20.11.2022 14:00 0 - 1 AKSEKİ STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA HAL SPOR 20.11.2022 14:00 1 - 1 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 20.11.2022 14:00 5 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U12 LİGİ-7.GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 20.11.2022 14:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT MANAVGATSPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 20.11.2022 14:00 1 - 5 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA OBA BELEDİYE SPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 20.11.2022 14:00 2 - 10 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA GAZİPAŞA BELD. ALANYA BELEDİYE 20.11.2022 14:00 1 - 11 GAZİPAŞA STADI
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP ANTALYA DSİSPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 20.11.2022 13:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR AKSEKİ SPOR 20.11.2022 13:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 20.11.2022 13:00 7 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP ŞARAMPOLSPOR CK SPOR 20.11.2022 13:00 0 - 7 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ 20.11.2022 12:30 2 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP ANTALYA HAL SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 20.11.2022 12:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 20.11.2022 12:00 1 - 4 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR ALANYA KESTELSPOR 20.11.2022 12:00 2 - 3 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-3.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR TFA SPOR 20.11.2022 12:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 1960 SÜMER SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 20.11.2022 12:00 3 - 5 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYA KARTALSPOR 20.11.2022 12:00 1 - 2 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT MANAVGAT BELEDİYESPOR MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ 20.11.2022 12:00 5 - 0 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP TRABZONLULARSPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 20.11.2022 11:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA DSİSPOR 20.11.2022 11:00 0 - 4 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR ANT DEMİRSPOR 20.11.2022 11:00 1 - 10 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 20.11.2022 11:00 2 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U12 LİGİ-7.GRUP ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 20.11.2022 10:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ 20.11.2022 10:00 3 - 0 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR ÇOLAKLI SPOR 20.11.2022 10:00 0 - 4 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 20.11.2022 09:30 1 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-6.GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 20.11.2022 09:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ 19.11.2022 18:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 19.11.2022 17:30 1 - 8 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-7.GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR KALEKAPISI SPOR 19.11.2022 17:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP ÜNFA SPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 19.11.2022 16:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP ŞARAMPOLSPOR AKDENİZSPOR 19.11.2022 16:00 5 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-6.GRUP ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ ANTALYA YOLSPOR 19.11.2022 15.00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP ALANYA BELEDİYE TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 19.11.2022 15.00 1 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP KADRİYE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 19.11.2022 15.00 0 - 8 KADRİYE SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA DSİSPOR 19.11.2022 15.00 1 - 2 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ CK SPOR 19.11.2022 15:30 1 - 20 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP ALANYA KARTALLARI SPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 19.11.2022 15:30 1 - 3 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR ANTALYA 2003 SPOR 19.11.2022 15:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR MİA İNVEST MAHMUTLAR SPOR 19.11.2022 14:30 1 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP ANTALYA KALEİÇİ SPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 19.11.2022 14:30 2 - 2 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP BEYMELEK BELEDİYESPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 19.11.2022 14:30 0 - 1 DEMRE İLÇE STADI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP KAŞ KINIK SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 19.11.2022 14:30 0 - 1 KAŞ KINIK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 19.11.2022 14:30 2 - 5 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ 19.11.2022 14:30 9 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 19.11.2022 14:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP OBA BELEDİYE SPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 19.11.2022 14:00 2 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-3.GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 19.11.2022 14:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 19.11.2022 14:00 2 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 19.11.2022 14:00 0 - 4 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP KONYAALTI BELEDİYE SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 19.11.2022 13:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP TRABZONLULARSPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 19.11.2022 13:00 2 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 U12 LİGİ-7.GRUP İKİZLER SPOR KULÜBÜ SERİK BELEDİYESPOR 19.11.2022 13:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 19.11.2022 12:30 4 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-6.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR AKDENİZSPOR 19.11.2022 12:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP ANTALYA YOLSPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 19.11.2022 12:00 3 - 0 TCK BAHTILI SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 19.11.2022 12:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP ANT DEMİRSPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 19.11.2022 12:00 0 - 15 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP MANAVGATSPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 19.11.2022 12:00 3 - 0 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA 07 SPOR 19.11.2022 12:00 2 - 2 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR KADRİYE SPOR 19.11.2022 11:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP İKİZLER SPOR KULÜBÜ AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 19.11.2022 11:00 6 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 19.11.2022 10:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 19.11.2022 10:00 0 - 6 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 19.11.2022 09:30 0 - 8 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-3.GRUP ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR VOLE SPOR KULÜBÜ 19.11.2022 09:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP AKSU BELEDİYE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 18.11.2022 15:00 2 - 3 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 18.11.2022 15:00 1 - 9 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 18.11.2022 14:30 1 - 4 ALANYA DEMİRTAŞ SAHASI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP DEMRE BELEDİYESPOR ANTALYA DSİSPOR 18.11.2022 14:30 4 - 1 DEMRE İLÇE STADI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP ŞARAMPOLSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 18.11.2022 14:30 0 - 3 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ANTALYA KALEİÇİ SPOR ANTALYA KARTALSPOR 18.11.2022 13:00 2 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 18.11.2022 13:00 0 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 18.11.2022 11:00 0 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP ANT DEMİRSPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 17.11.2022 15:00 1 - 11 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP BEYMELEK BELEDİYESPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ 17.11.2022 14:30 4 - 1 DEMRE İLÇE STADI
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 17.11.2022 13:00 6 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 17.11.2022 13:00 2 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP KORKUTELİ TAN SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 17.11.2022 10:30 0 - 11 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ANTALYA KARTALSPOR AKSU BELEDİYE SPOR 14.11.2022 15:00 5 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ÇAKALLIKLI SPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 14.11.2022 15:00 0 - 16 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 14.11.2022 12:30 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP ÜNFA SPOR ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ 13.11.2022 17:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR KEMER İDMANYURDU SPOR 13.11.2022 16:30 2 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-6.GRUP ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 1966 AKREP SPOR 13.11.2022 16:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-6.GRUP AKDENİZSPOR ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 13.11.2022 15.00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ KONYAALTI BELEDİYE SPOR 13.11.2022 15:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 1960 SÜMER SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 13.11.2022 15:00 2 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-3.GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 13.11.2022 14:30 ?-? KONUKSEVER STADI A SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP MAVİKENT BELEDİYESPOR YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR 13.11.2022 14:30 1 - 1 MAVİKENT SAHASI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP KAŞ KINIK SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 13.11.2022 14:30 2 - 1 KAŞ KINIK STADI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 13.11.2022 14:30 1 - 1 DÖŞEMEALTI ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP FİNİKE BELEDİYE SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 13.11.2022 14:30 0 - 1 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP BEYMELEK BELEDİYESPOR DEMRE BELEDİYESPOR 13.11.2022 14:30 0 - 2 DEMRE İLÇE STADI
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP ANTALYA 2003 SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 13.11.2022 14:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP AVSALLAR BELEDİYESPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 13.11.2022 14:00 2 - 1 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP MİA İNVEST MAHMUTLAR SPOR KADRİYE SPOR 13.11.2022 14:00 3 - 0 MAHMUTLAR STADI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP ANTALYA KALEİÇİ SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 13.11.2022 14:00 0 - 0 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP AKSEKİ SPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 13.11.2022 14:00 2 - 2 AKSEKİ STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP ELMALI BELD. 1923 KAŞ SPOR 13.11.2022 14:00 2 - 2 ELMALI RECEP GÜRBÜZ STADI
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP VARSAK SPOR KULÜBÜ HURMA GENÇLİK VE SPOR 13.11.2022 14:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR ORMANSPOR 13.11.2022 13:30 ?-? KONUKSEVER STADI A SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-7.GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 13.11.2022 13:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 13.11.2022 13:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP SERİK BELEDİYESPOR ALANYA BELEDİYE 13.11.2022 13:00 2 - 1 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP AKSU CİHADİYE SPOR 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ 13.11.2022 13:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ASLARA SPOR 13.11.2022 12:30 ?-? KONUKSEVER STADI A SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP ŞARAMPOLSPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 13.11.2022 12:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ILICA BELEDİYESPOR 13.11.2022 12:00 1 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP KORKUTELİ TAN SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 13.11.2022 12:00 2 - 4 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-3.GRUP ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 13.11.2022 12:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA HAL SPOR 13.11.2022 11:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP ANTALYA HAL SPOR ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ 13.11.2022 11:00 2 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR TRABZONLULARSPOR 13.11.2022 10:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ 13.11.2022 09:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 12.11.2022 17:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ ŞARAMPOLSPOR 12.11.2022 17:00 2 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 12.11.2022 16:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-7.GRUP KALEKAPISI SPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 12.11.2022 15.00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 12.11.2022 15:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 12.11.2022 15:00 2 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP ANTALYA DSİSPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 12.11.2022 15:00 0 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP ÇIRALISPOR AKSEKİ SPOR 12.11.2022 14:30 ?-? KONUKSEVER STADI A SAHASI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP PAYALLAR KONAKLI SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 12.11.2022 14:30 2 - 3 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP KADRİYE SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 12.11.2022 14:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U12 LİGİ-3.GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR VOLE SPOR KULÜBÜ 12.11.2022 14:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 12.11.2022 14:00 3 - 3 KEMER İLÇE STADI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR ANTALYA 07 SPOR 12.11.2022 13:30 1 - 0 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA DSİSPOR 12.11.2022 13:30 ?-? KONUKSEVER STADI A SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 12.11.2022 13:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U12 LİGİ-7.GRUP ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 12.11.2022 13:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 12.11.2022 13:00 4 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-3.GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR 12.11.2022 12:30 ?-? KONUKSEVER STADI A SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 12.11.2022 12:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANT DEMİRSPOR 12.11.2022 12:00 15 - 0 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 12.11.2022 12:00 9 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-7.GRUP SERİK BELEDİYESPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 12.11.2022 12:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-6.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA GÜL SPOR 12.11.2022 11:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U12 LİGİ-6.GRUP ANTALYA YOLSPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 12.11.2022 10:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 12.11.2022 10:00 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP MARMARA 07 SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 12.11.2022 09:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 07.11.2022 14:00 0 - 5 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR AKDENİZSPOR 06.11.2022 17:00 3 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 06.11.2022 17:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP KONYAALTI BELEDİYE SPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 06.11.2022 16:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 06.11.2022 15.00 3 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP TRABZONLULARSPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 06.11.2022 15.00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP ANTALYA 2003 SPOR MAVİKENT BELEDİYESPOR 06.11.2022 15.00 7 - 4 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP 1923 KAŞ SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 06.11.2022 15.00 2 - 1 KAŞ AĞULLU SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 06.11.2022 15.00 0 - 5 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP ALANYA İDMAN YURDU SPOR ALANYA KESTELSPOR 06.11.2022 15:30 1 - 6 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 06.11.2022 15:30 ?-? KONUKSEVER STADI A SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 06.11.2022 15:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U12 LİGİ-3.GRUP VOLE SPOR KULÜBÜ ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 06.11.2022 14:30 ?-? KONUKSEVER STADI A SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 1960 SÜMER SPOR 06.11.2022 14:30 8 - 1 ALANYA DEMİRTAŞ SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP KONAKLI BELEDİYESPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 06.11.2022 14:30 3 - 4 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR ELMALI BELD. 06.11.2022 14:30 3 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP SERİK BELEDİYESPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 06.11.2022 14:30 9 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP BEYMELEK BELEDİYESPOR ŞARAMPOLSPOR 06.11.2022 14:30 5 - 1 DEMRE İLÇE STADI
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 06.11.2022 14:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP KADRİYE SPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 06.11.2022 14:00 2 - 4 KADRİYE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-6.GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR AKDENİZSPOR 06.11.2022 14:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP ALANYA BELEDİYE AKSEKİ SPOR 06.11.2022 14:00 4 - 1 ALANYA KESTEL STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA HAL SPOR 06.11.2022 14:00 3 - 1 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 06.11.2022 14:00 1 - 3 KEMER İLÇE STADI
2022-2023 U12 LİGİ-6.GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA YOLSPOR 06.11.2022 13:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP ANTALYA DSİSPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 06.11.2022 13:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 06.11.2022 12:30 0 - 1 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ SERİK BELEDİYESPOR 06.11.2022 12:30 2 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 06.11.2022 12:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP ALANYA BELEDİYE 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 06.11.2022 12:00 2 - 2 ALANYA KESTEL STADI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP OBA BELEDİYE SPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 06.11.2022 12:00 0 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP ANTALYA SANAYİ SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 06.11.2022 12:00 5 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP KALEKAPISI SPOR ANTALYA DSİSPOR 06.11.2022 12:00 0 - 7 DSİ BAHTILI SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP SERİK BELEDİYESPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 06.11.2022 12:00 3 - 1 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-7.GRUP FRAPORT-TAV ANTALYASPOR ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 06.11.2022 12:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ İKİZLER SPOR KULÜBÜ 06.11.2022 12:00 2 - 6 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 06.11.2022 11:30 10 - 0 ALANYA DEMİRTAŞ SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP AKSEKİ SPOR ŞARAMPOLSPOR 06.11.2022 11:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ÇIRALISPOR 06.11.2022 11:00 3 - 1 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP İKİZLER SPOR KULÜBÜ ANTALYA KUNDU SPOR 06.11.2022 11:00 5 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KADRİYE SPOR 06.11.2022 10:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 06.11.2022 10:00 1 - 5 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 06.11.2022 10:00 1 - 5 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-6.GRUP ANTALYA GÜL SPOR ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 06.11.2022 09:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 05.11.2022 18:30 5 - 5 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 05.11.2022 17:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 05.11.2022 16:30 3 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 05.11.2022 16:00 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR MİA İNVEST MAHMUTLAR SPOR 05.11.2022 15.00 0 - 6 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-3.GRUP DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 05.11.2022 15.00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 05.11.2022 15.00 3 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP TOPTAŞ SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 05.11.2022 15.00 1 - 2 KUMLUCA İLÇE STADI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP ÇAKALLIKLI SPOR KAŞ KINIK SPOR 05.11.2022 15.00 3 - 1 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 05.11.2022 15.00 3 - 1 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP DEMRE BELEDİYESPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 05.11.2022 15.00 0 - 1 DEMRE İLÇE STADI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ ANTALYA KEPEZALTI SPOR 05.11.2022 15.00 1 - 1 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-3.GRUP ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR TFA SPOR 05.11.2022 15:30 ?-? KONUKSEVER STADI A SAHASI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ANT DEMİRSPOR 05.11.2022 15:30 14 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ MARMARA 07 SPOR 05.11.2022 15:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ANTALYA KARTALSPOR ILICA BELEDİYESPOR 05.11.2022 14:30 3 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP ANTALYA HAL SPOR ÇIRALISPOR 05.11.2022 14:30 ?-? KONUKSEVER STADI A SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ ANTALYA 2003 SPOR 05.11.2022 14:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP ASLARA SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 05.11.2022 14:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT ANTALYA KÖRFEZ SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 05.11.2022 14:00 1 - 2 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 05.11.2022 13:30 2 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-7.GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 05.11.2022 13:30 ?-? KONUKSEVER STADI A SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP ORMANSPOR VARSAK SPOR KULÜBÜ 05.11.2022 13:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR 05.11.2022 13:00 0 - 8 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ÇAKALLIKLI SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 05.11.2022 13:00 1 - 8 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP 1966 AKREP SPOR ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ 05.11.2022 13:00 15 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U12 LİGİ-7.GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR KALEKAPISI SPOR 05.11.2022 13:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 05.11.2022 12:30 ?-? KONUKSEVER STADI A SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-6.GRUP ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 1966 SERİK CUMALI SPOR 05.11.2022 12:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR 05.11.2022 12:00 2 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-7.GRUP ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR SERİK BELEDİYESPOR 05.11.2022 12:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT ÇOLAKLI SPOR MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ 05.11.2022 12:00 5 - 0 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR 05.11.2022 12:00 3 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP ANTALYA YOLSPOR CK SPOR 05.11.2022 12:00 5 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 05.11.2022 12:00 2 - 0 YENİKÖY DÖŞEMEALTI STADI
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 05.11.2022 11:30 0 - 7 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-3.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 05.11.2022 11:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR ANT DEMİRSPOR 05.11.2022 11:00 0 - 5 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 05.11.2022 10:30 8 - 0 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 05.11.2022 10:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR KALEKAPISI SPOR 05.11.2022 10:00 1 - 10 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP TRABZONLULARSPOR ANTALYA KARTALSPOR 05.11.2022 10:00 2 - 7 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT MANAVGATSPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 05.11.2022 10:00 0 - 7 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 05.11.2022 09:30 8 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR ÜNFA SPOR 05.11.2022 09:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP ANT DEMİRSPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 01.11.2022 15:30 1 - 9 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 31.10.2022 16:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA KARTALSPOR 31.10.2022 15:30 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 30.10.2022 18:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP KORKUTELİ TAN SPOR YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR 30.10.2022 17:30 1 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-7.GRUP İKİZLER SPOR KULÜBÜ PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 30.10.2022 17:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ 30.10.2022 16:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 30.10.2022 15.00 2 - 7 GAZİPAŞA STADI
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP AKDENİZSPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 30.10.2022 15.00 19 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP ANTALYA DSİSPOR ASLARA SPOR 30.10.2022 15.00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR 1923 KAŞ SPOR 30.10.2022 15:30 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP CK SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 30.10.2022 15:30 1 - 0 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 30.10.2022 15:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP ANTALYA KALEİÇİ SPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 30.10.2022 15:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 30.10.2022 15:00 2 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP AVSALLAR BELEDİYESPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 30.10.2022 15:00 1 - 0 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP MİA İNVEST MAHMUTLAR SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 30.10.2022 15:00 3 - 0 MAHMUTLAR STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP SERİK BELEDİYESPOR AKSEKİ SPOR 30.10.2022 14:30 5 - 0 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP KADRİYE SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 30.10.2022 14:30 1 - 4 KADRİYE SAHASI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP BEYMELEK BELEDİYESPOR TOPTAŞ SPOR 30.10.2022 14:30 2 - 0 DEMRE İLÇE STADI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP KAŞ KINIK SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 30.10.2022 14:30 2 - 0 KAŞ KINIK STADI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP FİNİKE BELEDİYE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 30.10.2022 14:30 0 - 4 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 30.10.2022 14:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR TRABZONLULARSPOR 30.10.2022 14:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ILICA BELEDİYESPOR ÇAKALLIKLI SPOR 30.10.2022 14:00 3 - 0 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP ALANYA KARTALLARI SPOR ALANYA BELEDİYE 30.10.2022 14:00 0 - 4 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR ALANYA İDMAN YURDU SPOR 30.10.2022 14:00 0 - 2 ALANYA DEMİRTAŞ SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP KEMER İDMANYURDU SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 30.10.2022 14:00 0 - 0 KEMER İLÇE STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP ELMALI BELD. ANTALYA 2003 SPOR 30.10.2022 14:00 3 - 2 ELMALI RECEP GÜRBÜZ STADI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ İKİZLER SPOR KULÜBÜ 30.10.2022 14:00 2 - 2 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-7.GRUP KALEKAPISI SPOR FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 30.10.2022 13:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR OBA BELEDİYE SPOR 30.10.2022 13:00 6 - 1 GAZİPAŞA STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP ANTALYA HAL SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 30.10.2022 13:00 2 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-3.GRUP DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 30.10.2022 13:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP ANTALYA KARTALSPOR SERİK BELEDİYESPOR 30.10.2022 13:00 0 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR KADRİYE SPOR 30.10.2022 13:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 1960 SÜMER SPOR ALANYA BELEDİYE 30.10.2022 12:30 2 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 30.10.2022 12:30 ?-? MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP ÜNFA SPOR MARMARA 07 SPOR 30.10.2022 12:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U12 LİGİ-7.GRUP SERİK BELEDİYESPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 30.10.2022 12:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP ŞARAMPOLSPOR ANTALYA YOLSPOR 30.10.2022 12:00 0 - 22 TCK KARAYOLLARI SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR SERİK BELEDİYESPOR 30.10.2022 11:30 2 - 1 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-6.GRUP ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 30.10.2022 11:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 1966 AKREP SPOR 30.10.2022 11:00 3 - 1 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ 1966 SERİK CUMALI SPOR 30.10.2022 11:00 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP AKSU BELEDİYE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 30.10.2022 10:30 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP KADRİYE SPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ 30.10.2022 10:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 30.10.2022 09:30 4 - 5 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR KALEKAPISI SPOR 30.10.2022 09:30 1 - 5 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP ÇIRALISPOR ŞARAMPOLSPOR 30.10.2022 09:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U12 LİGİ-6.GRUP AKDENİZSPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 29.10.2022 18:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP ŞARAMPOLSPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 29.10.2022 17:00 1 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ AKSEKİ SPOR 29.10.2022 17:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 29.10.2022 16:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 29.10.2022 15.00 12 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP KALEKAPISI SPOR DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR 29.10.2022 15.00 8 - 0 YENİKÖY DÖŞEMEALTI STADI
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR VARSAK SPOR KULÜBÜ 29.10.2022 15.00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA ALANYA BELEDİYE TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 29.10.2022 15.00 12 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP İKİZLER SPOR KULÜBÜ KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 29.10.2022 15.00 6 - 0 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 29.10.2022 15:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP KORKUTELİ TAN SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 29.10.2022 15:00 1 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 29.10.2022 15:00 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 29.10.2022 14:30 2 - 2 MANAVGAT ATATÜRK STADI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA KUNDU SPOR 29.10.2022 14:30 4 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP DEMRE BELEDİYESPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ 29.10.2022 14:30 5 - 0 DEMRE İLÇE STADI
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP ANTALYA 2003 SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 29.10.2022 14:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U12 LİGİ-6.GRUP ANTALYA YOLSPOR 1966 AKREP SPOR 29.10.2022 14:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT ÇOLAKLI SPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 29.10.2022 14:00 5 - 0 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA GAZİPAŞA BELD. OBA BELEDİYE SPOR 29.10.2022 14:00 1 - 3 GAZİPAŞA STADI
2022-2023 U12 LİGİ-7.GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 29.10.2022 13:30 ?-? KONUKSEVER STADI A SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 29.10.2022 13:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 29.10.2022 13:00 0 - 4 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP ANTALYA DSİSPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 29.10.2022 13:00 7 - 0 DSİ BAHTILI SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ KEPEZ BELEDİYESPOR 29.10.2022 13:00 0 - 16 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 29.10.2022 13:00 0 - 10 YENİKÖY DÖŞEMEALTI STADI
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP AKSU CİHADİYE SPOR ORMANSPOR 29.10.2022 13:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 29.10.2022 13:00 1 - 9 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA ALANYA KARTALLARI SPOR ALANYA KESTELSPOR 29.10.2022 13:00 3 - 3 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-3.GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 29.10.2022 12:30 ?-? KONUKSEVER STADI A SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP ANTALYA HAL SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 29.10.2022 12:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U12 LİGİ-3.GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 29.10.2022 12:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT MANAVGAT BELEDİYESPOR MANAVGATSPOR 29.10.2022 12:00 8 - 0 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U12 LİGİ-6.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 29.10.2022 11:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 29.10.2022 11:00 3 - 5 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP ÇIRALISPOR TRABZONLULARSPOR 29.10.2022 11:00 2 - 1 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ 29.10.2022 11:00 2 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ 29.10.2022 10:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP ANTALYA 07 SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 29.10.2022 10:00 1 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 29.10.2022 10:00 1 - 2 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U12 LİGİ-3.GRUP TFA SPOR VOLE SPOR KULÜBÜ 29.10.2022 09:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ANTALYA KALEİÇİ SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 28.10.2022 15:30 16 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP ANTALYA DSİSPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 28.10.2022 15:00 2 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP ŞARAMPOLSPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 24.10.2022 17:00 2 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP BEYMELEK BELEDİYESPOR DEMRE BELEDİYESPOR 24.10.2022 16:00 0 - 5 DEMRE İLÇE STADI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ KEPEZ BELEDİYESPOR 24.10.2022 16:00 2 - 7 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA DSİSPOR 24.10.2022 16:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 23.10.2022 18:00 6 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 23.10.2022 17:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP MARMARA 07 SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 23.10.2022 16:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP TRABZONLULARSPOR ÜNFA SPOR 23.10.2022 16:00 ?-? MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP ALANYA İDMAN YURDU SPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 23.10.2022 16:00 3 - 3 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 23.10.2022 16:00 2 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 23.10.2022 16:00 ?-? MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ CK SPOR 23.10.2022 16:00 2 - 4 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP ALANYA BELEDİYE ANTALYAGÜCÜ SPOR 23.10.2022 15:30 0 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR AKDENİZSPOR 23.10.2022 15:30 0 - 13 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR ANTALYA HAL SPOR 23.10.2022 15:30 0 - 0 ALANYA DEMİRTAŞ SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP ANTALYA 2003 SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 23.10.2022 15:30 6 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP SERİK BELEDİYESPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 23.10.2022 15:30 3 - 1 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP ASLARA SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 23.10.2022 15:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 23.10.2022 15:30 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 23.10.2022 15:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP KONAKLI BELEDİYESPOR ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ 23.10.2022 15:00 2 - 5 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ KEPEZ BELEDİYESPOR 23.10.2022 15:00 0 - 4 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP DEMRE BELEDİYESPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 23.10.2022 15:00 0 - 0 DEMRE İLÇE STADI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP PAYALLAR KONAKLI SPOR MİA İNVEST MAHMUTLAR SPOR 23.10.2022 15:00 0 - 1 KONAKLI İLÇE STADI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP KADRİYE SPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 23.10.2022 15:00 3 - 3 KADRİYE SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 23.10.2022 14:30 2 - 3 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-3.GRUP VOLE SPOR KULÜBÜ ANTALYA KEPEZALTI SPOR 23.10.2022 14:30 ?-? MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KAŞ KINIK SPOR 23.10.2022 14:30 1 - 1 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-7.GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 23.10.2022 14:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP AKSEKİ SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 23.10.2022 14:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP KAŞ KINIK SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 23.10.2022 14:00 2 - 2 KAŞ KINIK STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP AKSEKİ SPOR 1960 SÜMER SPOR 23.10.2022 14:00 3 - 2 AKSEKİ STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP 1923 KAŞ SPOR KEMER İDMANYURDU SPOR 23.10.2022 14:00 1 - 5 KAŞ AĞULLU SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP SERİK BELEDİYESPOR ÇIRALISPOR 23.10.2022 14:00 10 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP KALEKAPISI SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 23.10.2022 14:00 1 - 4 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 23.10.2022 14:00 1 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-6.GRUP ANTALYA GÜL SPOR ANTALYA YOLSPOR 23.10.2022 13:30 ?-? MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP ORMANSPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 23.10.2022 13:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-7.GRUP ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KALEKAPISI SPOR 23.10.2022 13:30 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 23.10.2022 13:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP OBA BELEDİYE SPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 23.10.2022 13:00 3 - 2 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP MAVİKENT BELEDİYESPOR ELMALI BELD. 23.10.2022 13:00 0 - 2 MAVİKENT SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 23.10.2022 13:00 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR AKDENİZSPOR 23.10.2022 13:00 10 - 0 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 23.10.2022 13:00 0 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 23.10.2022 12:30 1 - 12 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-3.GRUP ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR TFA SPOR 23.10.2022 12:30 ?-? MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 U12 LİGİ-3.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 23.10.2022 12:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYA HAL SPOR 23.10.2022 12:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP ALANYA KESTELSPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 23.10.2022 12:00 6 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP SERİK BELEDİYESPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 23.10.2022 12:00 0 - 3 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP TRABZONLULARSPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 23.10.2022 12:00 1 - 5 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP İKİZLER SPOR KULÜBÜ KADRİYE SPOR 23.10.2022 12:00 15 - 0 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ MANAVGATSPOR 23.10.2022 12:00 6 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ÇIRALISPOR 23.10.2022 11:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP ANT DEMİRSPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 23.10.2022 11:00 0 - 7 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR CK SPOR 23.10.2022 11:00 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 23.10.2022 11:00 0 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-3.GRUP ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 23.10.2022 10:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 23.10.2022 09:30 3 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP ŞARAMPOLSPOR ANTALYA 07 SPOR 23.10.2022 09:30 1 - 3 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP ANTALYA DSİSPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 22.10.2022 18:00 6 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 22.10.2022 17:3 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 22.10.2022 16:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 22.10.2022 16:00 0 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANT DEMİRSPOR 22.10.2022 16:00 15 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 22.10.2022 16:00 0 - 8 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR ŞARAMPOLSPOR 22.10.2022 16:00 10 - 0 YENİKÖY DÖŞEMEALTI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 22.10.2022 15:30 1 - 13 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-6.GRUP 1966 AKREP SPOR AKDENİZSPOR 22.10.2022 15:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ GAZİPAŞA BELD. 22.10.2022 15:30 5 - 4 GAZİPAŞA STADI
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ ANTALYA 2003 SPOR 22.10.2022 15:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 22.10.2022 15:00 7 - 1 İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP TOPTAŞ SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 22.10.2022 15:00 2 - 3 MAVİKENT SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA ALANYA KESTELSPOR ALANYA BELEDİYE 22.10.2022 15:00 1 - 1 ALANYA KESTEL STADI
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 22.10.2022 14:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT ANTALYA KÖRFEZ SPOR MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ 22.10.2022 14:30 3 - 0 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U12 LİGİ-6.GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 22.10.2022 14:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 22.10.2022 14:00 1 - 4 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ILICA BELEDİYESPOR 22.10.2022 14:00 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 22.10.2022 14:00 3 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 22.10.2022 14:00 2 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP VARSAK SPOR KULÜBÜ AKSU CİHADİYE SPOR 22.10.2022 14:00 ?-? MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 22.10.2022 14:00 3 - 2 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 22.10.2022 14:00 7 - 0 GAZİPAŞA STADI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 22.10.2022 14:00 1 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-7.GRUP ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 22.10.2022 13:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP KONYAALTI BELEDİYE SPOR KADRİYE SPOR 22.10.2022 13:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 22.10.2022 13:00 3 - 2 YENİKÖY DÖŞEMEALTI STADI
2022-2023 U12 LİGİ-6.GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 22.10.2022 12:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 1966 SERİK CUMALI SPOR 22.10.2022 12:30 1 - 2 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP ŞARAMPOLSPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 22.10.2022 12:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ÇAKALLIKLI SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 22.10.2022 12:00 0 - 6 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR ANTALYA 07 SPOR 22.10.2022 12:00 0 - 4 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 22.10.2022 12:00 4 - 3 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 22.10.2022 12:00 3 - 0 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 22.10.2022 12:00 1 - 2 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP ANT DEMİRSPOR KALEKAPISI SPOR 22.10.2022 11:30 0 - 2 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-7.GRUP FRAPORT-TAV ANTALYASPOR SERİK BELEDİYESPOR 22.10.2022 11:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR 22.10.2022 11:00 2 - 4 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 22.10.2022 10:30 1 - 8 YENİKÖY DÖŞEMEALTI STADI
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA KUNDU SPOR 22.10.2022 10:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 22.10.2022 10:00 8 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 22.10.2022 10:00 1 - 4 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT MANAVGATSPOR ÇOLAKLI SPOR 22.10.2022 10:00 0 - 6 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ 22.10.2022 09:30 8 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 22.10.2022 09:30 3 - 2 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ ANTALYA DSİSPOR 22.10.2022 09:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 18.10.2022 16:00 0 - 13 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA DSİSPOR 18.10.2022 16:00 1 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP DEMRE BELEDİYESPOR ŞARAMPOLSPOR 18.10.2022 14:00 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 17.10.2022 17:00 5 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP ANTALYA 07 SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 17.10.2022 16:00 2 - 4 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP AKDENİZSPOR MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ 17.10.2022 16:00 1 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ KALEKAPISI SPOR 16.10.2022 18:30 8 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 16.10.2022 17:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR AKSEKİ SPOR 16.10.2022 16:30 3 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 16.10.2022 16:30 0 - 10 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP ÇIRALISPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 16.10.2022 16:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR ALANYA İDMAN YURDU SPOR 16.10.2022 16:00 4 - 1 GAZİPAŞA STADI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP ALANYA BELEDİYE OBA BELEDİYE SPOR 16.10.2022 15.00 6 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP ALANYA KARTALLARI SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 16.10.2022 15.00 0 - 4 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP BEYMELEK BELEDİYESPOR ANT DEMİRSPOR 16.10.2022 15.00 4 - 0 DEMRE İLÇE STADI
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR TRABZONLULARSPOR 16.10.2022 15.00 2 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR SERİK BELEDİYESPOR 16.10.2022 15.00 1 - 2 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP ANTALYA SANAYİ SPOR 1923 KAŞ SPOR 16.10.2022 15:30 1 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP ANTALYA KÖRFEZ SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 16.10.2022 15:30 0 - 4 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP ANTALYA YOLSPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 16.10.2022 15:30 4 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP ANTALYA HAL SPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 16.10.2022 15:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP ANTALYA 2003 SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 16.10.2022 15:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 16.10.2022 15:00 1 - 3 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP KORKUTELİ TAN SPOR MAVİKENT BELEDİYESPOR 16.10.2022 15:00 3 - 1 YENİKÖY DÖŞEMEALTI STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP KEMER İDMANYURDU SPOR YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR 16.10.2022 15:00 3 - 0 KEMER İLÇE STADI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP ÇAKALLIKLI SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 16.10.2022 15:00 2 - 1 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP FİNİKE BELEDİYE SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 16.10.2022 15:00 1 - 1 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 16.10.2022 15:00 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP KAŞ KINIK SPOR TOPTAŞ SPOR 16.10.2022 15:00 0 - 0 KAŞ KINIK STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 16.10.2022 14:30 2 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR AKSU CİHADİYE SPOR 16.10.2022 14:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 16.10.2022 14:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U12 LİGİ-6.GRUP AKDENİZSPOR ANTALYA GÜL SPOR 16.10.2022 14:00 ?-? KONUKSEVER STADI B SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ ALANYA KESTELSPOR 16.10.2022 14:00 1 - 9 GAZİPAŞA STADI
2022-2023 U12 LİGİ-3.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANT DEMİRSPOR 16.10.2022 13:30 ?-? KONUKSEVER STADI A SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-7.GRUP İKİZLER SPOR KULÜBÜ BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 16.10.2022 13:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP KADRİYE SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 16.10.2022 13:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U12 LİGİ-3.GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 16.10.2022 13:00 ?-? KONUKSEVER STADI B SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP ANTALYA HAL SPOR ALANYA BELEDİYE 16.10.2022 13:00 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP MANAVGATSPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 16.10.2022 13:00 0 - 9 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 16.10.2022 13:00 1 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP CK SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 16.10.2022 13:00 2 - 2 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-3.GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR TFA SPOR 16.10.2022 12:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR VARSAK SPOR KULÜBÜ 16.10.2022 12:30 ?-? KONUKSEVER STADI A SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 16.10.2022 12:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 1960 SÜMER SPOR SERİK BELEDİYESPOR 16.10.2022 12:00 1 - 8 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ŞARAMPOLSPOR 16.10.2022 12:00 4 - 2 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 16.10.2022 11:30 2 - 0 KEMER İLÇE STADI
2022-2023 U12 LİGİ-3.GRUP DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 16.10.2022 11:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR ANTALYA 2003 SPOR 16.10.2022 11:00 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP ÇIRALISPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 16.10.2022 11:00 2 - 13 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U12 LİGİ-3.GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR VOLE SPOR KULÜBÜ 16.10.2022 10:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP AKSU CİHADİYE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 16.10.2022 10:00 3 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT MANAVGAT BELEDİYESPOR ÇOLAKLI SPOR 16.10.2022 10:00 2 - 1 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 16.10.2022 10:00 0 - 9 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ 16.10.2022 09:30 18 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR AKSEKİ SPOR 16.10.2022 09:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP ANTALYA DSİSPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ 15.10.2022 18:30 4 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ 15.10.2022 17:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-6.GRUP ANTALYA YOLSPOR ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 15.10.2022 16:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP ANTALYA 07 SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 15.10.2022 16:30 5 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA ALANYA BELEDİYE 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 15.10.2022 16:30 1 - 5 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 15.10.2022 16:00 13 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP AKSU BELEDİYE SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 15.10.2022 16:00 3 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP 1966 AKREP SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 15.10.2022 16:00 0 - 7 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 15.10.2022 16:00 11 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 15.10.2022 16:00 4 - 1 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP KADRİYE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 15.10.2022 15.00 0 - 13 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 15.10.2022 15:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 15.10.2022 15:30 1 - 2 KEMER İLÇE STADI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 15.10.2022 15:30 13 - 0 YENİKÖY DÖŞEMEALTI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ ALANYA KESTELSPOR 15.10.2022 15:30 1 - 11 GAZİPAŞA STADI
2022-2023 U12 LİGİ-7.GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 15.10.2022 15:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP CK SPOR KAŞ KINIK SPOR 15.10.2022 14:30 9 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ 15.10.2022 14:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 15.10.2022 14:30 1 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U12 LİGİ-7.GRUP SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 15.10.2022 14:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U12 LİGİ-6.GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 15.10.2022 14:00 ?-? KONUKSEVER STADI B SAHASI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP ANT DEMİRSPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 15.10.2022 14:00 0 - 11 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 15.10.2022 14:00 3 - 0 MANAVGAT ATATÜRK STADI - 1 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 15.10.2022 14:00 1 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA ALANYA KARTALLARI SPOR OBA BELEDİYE SPOR 15.10.2022 14:00 7 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 15.10.2022 14:00 5 - 0 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ILICA BELEDİYESPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 15.10.2022 13:30 6 - 0 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP TRABZONLULARSPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 15.10.2022 13:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP ÜNFA SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 15.10.2022 13:30 ?-? KONUKSEVER STADI A SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-6.GRUP ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 1966 AKREP SPOR 15.10.2022 13:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP ANTALYA KARTALSPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 15.10.2022 13:00 9 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 15.10.2022 13:00 6 - 0 YENİKÖY DÖŞEMEALTI STADI
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR MARMARA 07 SPOR 15.10.2022 13:00 ?-? KONUKSEVER STADI B SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ORMANSPOR 15.10.2022 12:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP ASLARA SPOR 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ 15.10.2022 12:30 ?-? KONUKSEVER STADI A SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ŞARAMPOLSPOR 15.10.2022 12:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 15.10.2022 12:00 1 - 3 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 15.10.2022 12:00 0 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 15.10.2022 11:30 4 - 3 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP AKDENİZSPOR ANT DEMİRSPOR 15.10.2022 11:30 8 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-6.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR 1207 ANTALYA SPOR 15.10.2022 11:15 3 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR 15.10.2022 11:00 1 - 6 YENİKÖY DÖŞEMEALTI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT MANAVGATSPOR MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ 15.10.2022 11:00 1 - 0 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 15.10.2022 11:00 3 - 1 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 15.10.2022 10:30 10 - 2 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-7.GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 15.10.2022 10:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ANTALYA KARTALSPOR ÇAKALLIKLI SPOR 15.10.2022 09:30 9 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP ŞARAMPOLSPOR 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ 15.10.2022 09:30 1 - 7 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP ANTALYA DSİSPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 15.10.2022 09:15 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR MANAVGATSPOR 12.10.2022 16:00 5 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ AKGÜN GENÇLİKSPOR 10.10.2022 18:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 09.10.2022 18:00 5 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ KEPEZ GENÇLİK SPOR 09.10.2022 17:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 09.10.2022 16:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP ALANYA İDMAN YURDU SPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 09.10.2022 16:00 5 - 2 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP KALEKAPISI SPOR AKDENİZSPOR 09.10.2022 16:00 1 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 09.10.2022 16:00 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 09.10.2022 16:00 2 - 2 ALANYA DEMİRTAŞ SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP ANTALYA 2003 SPOR KEMER İDMANYURDU SPOR 09.10.2022 16:00 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP ANTALYA KÖRFEZ SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 09.10.2022 16:00 0 - 3 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 09.10.2022 16:00 2 - 0 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KAŞ KINIK SPOR 09.10.2022 16:00 2 - 3 HASAN DOĞAN STADI
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR TRABZONLULARSPOR 09.10.2022 16:00 ?-? KONUKSEVER STADI B SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP ORMANSPOR ANTALYA DSİSPOR 09.10.2022 15.00 ?-? KONUKSEVER STADI B SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP KAŞ KINIK SPOR ANT DEMİRSPOR 09.10.2022 15:30 3 - 0 KAŞ KINIK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ KADRİYE SPOR 09.10.2022 15:30 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U12 LİGİ-7.GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 09.10.2022 15:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP BEYMELEK BELEDİYESPOR ANTALYA DSİSPOR 09.10.2022 15:30 3 - 0 DEMRE İLÇE STADI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR ALANYA BELEDİYE 09.10.2022 15:00 2 - 0 KONAKLI İLÇE STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP AKSEKİ SPOR ANTALYA HAL SPOR 09.10.2022 15:00 1 - 3 AKSEKİ STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP ELMALI BELD. KORKUTELİ TAN SPOR 09.10.2022 15:00 3 - 1 ELMALI RECEP GÜRBÜZ STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP ALANYA BELEDİYE ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ 09.10.2022 15:00 0 - 1 ALANYA KESTEL STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP MAVİKENT BELEDİYESPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 09.10.2022 15:00 1 - 0 MAVİKENT SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP SERİK BELEDİYESPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 09.10.2022 15:00 9 - 4 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP SERİK BELEDİYESPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 09.10.2022 15:00 7 - 2 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 09.10.2022 15:00 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ BEYMELEK BELEDİYESPOR 09.10.2022 14:30 0 - 5 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 09.10.2022 14:30 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR ÜNFA SPOR 09.10.2022 14:30 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP CK SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 09.10.2022 14:00 2 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 1960 SÜMER SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 09.10.2022 14:00 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP SERİK BELEDİYESPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 09.10.2022 14:00 3 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ ANTALYA 07 SPOR 09.10.2022 14:00 1 - 6 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U12 LİGİ-7.GRUP ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ERDEM GENÇLİK VE SPOR 09.10.2022 14:00 ?-? KONUKSEVER STADI A SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-3.GRUP ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 09.10.2022 13:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 09.10.2022 13:30 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 09.10.2022 13:30 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 09.10.2022 13:00 1 - 4 ALANYA DEMİRTAŞ SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP KALEKAPISI SPOR KADRİYE SPOR 09.10.2022 13:00 6 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP AKSEKİ SPOR ANTALYA HAL SPOR 09.10.2022 13:00 ?-? KONUKSEVER STADI A SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-6.GRUP 1207 ANTALYA SPOR ANTALYA YOLSPOR 09.10.2022 12:30 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-3.GRUP ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 09.10.2022 12:30 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 09.10.2022 12:30 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP ALANYA KESTELSPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 09.10.2022 12:00 4 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR AKDENİZSPOR 09.10.2022 12:00 10 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 09.10.2022 11:30 0 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 09.10.2022 11:30 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 1966 AKREP SPOR 09.10.2022 11:00 0 - 11 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 09.10.2022 11:00 5 - 1 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR ŞARAMPOLSPOR 09.10.2022 11:00 7 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR CK SPOR 09.10.2022 11:00 0 - 3 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ÇIRALISPOR 09.10.2022 10:30 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP ANTALYA DSİSPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 09.10.2022 10:00 2 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 09.10.2022 10:00 4 - 6 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 09.10.2022 09:30 4 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP VARSAK SPOR KULÜBÜ ANTALYAGÜCÜ SPOR 09.10.2022 09:30 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP ANT DEMİRSPOR ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ 08.10.2022 18:30 17 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-5.GRUP MARMARA 07 SPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 08.10.2022 17:30 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ILICA BELEDİYESPOR 08.10.2022 16:30 0 - 3 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 08.10.2022 16:30 0 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ ANTALYA KUNDU SPOR 08.10.2022 16:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ ŞARAMPOLSPOR 08.10.2022 16:30 16 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ANTALYA KALEİÇİ SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 08.10.2022 16:00 4 - 1 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-3.GRUP VOLE SPOR KULÜBÜ DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR 08.10.2022 16:00 ?-? KONUKSEVER STADI B SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ MANAVGAT BELEDİYESPOR 08.10.2022 16:00 0 - 3 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA OBA BELEDİYE SPOR ALANYA BELEDİYE 08.10.2022 16:00 0 - 10 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-6.GRUP ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ AKDENİZSPOR 08.10.2022 15.00 ?-? KONUKSEVER STADI B SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR ASLARA SPOR 08.10.2022 15:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP KONYAALTI BELEDİYE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 08.10.2022 15:30 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP BEYMELEK BELEDİYESPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 08.10.2022 15:30 0 - 0 DEMRE İLÇE STADI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP TOPTAŞ SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 08.10.2022 15:30 0 - 0 MAVİKENT SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 08.10.2022 15:30 9 - 1 GAZİPAŞA STADI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR ANTALYA 07 SPOR 08.10.2022 15:00 3 - 5 ALANYA KESTEL STADI
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 08.10.2022 15:00 1 - 8 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA GAZİPAŞA BELD. ALANYA KESTELSPOR 08.10.2022 15:00 1 - 6 GAZİPAŞA STADI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ ANTALYA YOLSPOR 08.10.2022 15:00 1 - 4 TCK KARAYOLLARI SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 08.10.2022 15:00 2 - 2 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-3.GRUP ANT DEMİRSPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 08.10.2022 14:30 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 08.10.2022 14:30 0 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-7.GRUP FRAPORT-TAV ANTALYASPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 08.10.2022 14:30 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 08.10.2022 14:30 0 - 7 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U12 LİGİ-6.GRUP ANTALYA GÜL SPOR ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 08.10.2022 14:00 ?-? KONUKSEVER STADI A SAHASI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 08.10.2022 14:00 1 - 6 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 08.10.2022 14:00 0 - 3 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT ANTALYA KÖRFEZ SPOR MANAVGATSPOR 08.10.2022 14:00 0 - 2 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA KARTALSPOR 08.10.2022 13:30 0 - 5 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U12 LİGİ-4.GRUP ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 2003 SPOR 08.10.2022 13:30 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U12 LİGİ-7.GRUP KALEKAPISI SPOR SERİK BELEDİYESPOR 08.10.2022 13:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-1.GRUP AKSU CİHADİYE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 08.10.2022 13:00 ?-? KONUKSEVER STADI A SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 08.10.2022 13:00 0 - 3 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 08.10.2022 13:00 5 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-6.GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 08.10.2022 12:30 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP KORKUTELİ TAN SPOR ANT DEMİRSPOR 08.10.2022 12:00 1 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP ŞARAMPOLSPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 08.10.2022 12:00 0 - 9 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT ÇOLAKLI SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 08.10.2022 12:00 4 - 0 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP İKİZLER SPOR KULÜBÜ 1966 SERİK CUMALI SPOR 08.10.2022 12:00 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 08.10.2022 11:30 0 - 3 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U12 LİGİ-2.GRUP ŞARAMPOLSPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 08.10.2022 11:30 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP ANTALYA DSİSPOR ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 08.10.2022 11:00 14 - 0 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U12 LİGİ-6.GRUP 1966 AKREP SPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 08.10.2022 10:30 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 08.10.2022 10:00 2 - 0 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 08.10.2022 10:00 0 - 8 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR ÇIRALISPOR 08.10.2022 10:00 4 - 5 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 08.10.2022 10:00 0 - 10 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U12 LİGİ-3.GRUP TFA SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 08.10.2022 09:30 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA DSİSPOR 03.10.2022 16:30 4 - 2 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP OBA BELEDİYE SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 02.10.2022 16:00 1 - 4 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP ALANYA KARTALLARI SPOR ALANYA KESTELSPOR 02.10.2022 16:00 0 - 4 ALANYA KESTEL STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR ELMALI BELD. 02.10.2022 16:00 0 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ AKSEKİ SPOR 02.10.2022 16:00 6 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP ANTALYA HAL SPOR 1960 SÜMER SPOR 02.10.2022 16:00 5 - 1 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 02.10.2022 16:00 1 - 2 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP KADRİYE SPOR ANTALYA DSİSPOR 02.10.2022 16:00 0 - 8 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP BEYMELEK BELEDİYESPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 02.10.2022 15:00 2 - 1 DEMRE İLÇE STADI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP KAŞ KINIK SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 02.10.2022 15:00 0 - 3 KAŞ KINIK STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP KONAKLI BELEDİYESPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 02.10.2022 15:00 1 - 2 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP 1923 KAŞ SPOR YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR 02.10.2022 15:00 3 - 1 KAŞ AĞULLU SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP KEMER İDMANYURDU SPOR MAVİKENT BELEDİYESPOR 02.10.2022 15:00 4 - 2 KEMER İLÇE STADI
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP TRABZONLULARSPOR SERİK BELEDİYESPOR 02.10.2022 15:00 0 - 3 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP MANAVGATSPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 02.10.2022 15:00 1 - 3 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ 02.10.2022 15:00 6 - 1 YENİKÖY DÖŞEMEALTI STADI
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 02.10.2022 14:30 4 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP ALANYA BELEDİYE ALANYA İDMAN YURDU SPOR 02.10.2022 14:00 3 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP ANTALYA SANAYİ SPOR ANTALYA 2003 SPOR 02.10.2022 14:00 4 - 1 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR SERİK BELEDİYESPOR 02.10.2022 14:00 3 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 02.10.2022 14:00 0 - 5 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ALANYA BELEDİYE 02.10.2022 13:30 5 - 1 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR CK SPOR 02.10.2022 13:00 1 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP 1966 AKREP SPOR DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR 02.10.2022 13:00 7 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP ANT DEMİRSPOR ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ 02.10.2022 12:00 7 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP İKİZLER SPOR KULÜBÜ SERİK BELEDİYESPOR 02.10.2022 12:00 2 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP ŞARAMPOLSPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 02.10.2022 12:00 0 - 5 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ AKSU CİHADİYE SPOR 02.10.2022 11:30 0 - 2 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 02.10.2022 10:30 8 - 1 GAZİPAŞA STADI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR KALEKAPISI SPOR 02.10.2022 10:00 1 - 3 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP ANTALYA 07 SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 02.10.2022 10:00 1 - 4 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR AKDENİZSPOR 02.10.2022 10:00 5 - 1 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 02.10.2022 10:00 0 - 10 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP ŞARAMPOLSPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 01.10.2022 16:30 0 - 10 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANT DEMİRSPOR 01.10.2022 16:00 12 - 4 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 01.10.2022 16:00 2 - 6 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 01.10.2022 16:00 3 - 0 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 01.10.2022 16:00 9 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ILICA BELEDİYESPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 01.10.2022 15:30 1 - 2 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 01.10.2022 15:30 1 - 1 YENİKÖY DÖŞEMEALTI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ OBA BELEDİYE SPOR 01.10.2022 15:30 3 - 3 GAZİPAŞA STADI
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA ALANYA KARTALLARI SPOR GAZİPAŞA BELD. 01.10.2022 15:30 2 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 01.10.2022 15:30 6 - 4 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA ALANYA KESTELSPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 01.10.2022 15:00 0 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP ANTALYA YOLSPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 01.10.2022 15:00 3 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP CK SPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 01.10.2022 14:30 3 - 5 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 01.10.2022 14:00 1 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 01.10.2022 14:00 2 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 01.10.2022 14:00 1 - 5 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP ANTALYA 07 SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 01.10.2022 14:00 12 - 1 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 01.10.2022 14:00 2 - 1 MANAVGAT ATATÜRK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ 01.10.2022 14:00 6 - 0 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 01.10.2022 14:00 2 - 3 KEMER OFLAZ TESİSLERİ
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ 01.10.2022 14:00 3 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT MANAVGAT BELEDİYESPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 01.10.2022 14:00 3 - 0 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 01.10.2022 14:00 9 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 01.10.2022 13:00 7 - 0 YENİKÖY DÖŞEMEALTI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 01.10.2022 13:00 2 - 11 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ KALEKAPISI SPOR 01.10.2022 12:30 0 - 25 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 01.10.2022 12:00 19 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 01.10.2022 12:00 0 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP ANTALYA DSİSPOR ŞARAMPOLSPOR 01.10.2022 12:00 3 - 0 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR MANAVGATSPOR 01.10.2022 12:00 2 - 1 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ÇAKALLIKLI SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 01.10.2022 10:00 1 - 12 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ANTALYA KARTALSPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 01.10.2022 10:00 5 - 0 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP ÇIRALISPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 01.10.2022 10:00 5 - 1 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ ARKA GENÇLİK VE SPOR 01.10.2022 10:00 7 - 6 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ ÇOLAKLI SPOR 01.10.2022 10:00 0 - 3 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP AKDENİZSPOR ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ 25.09.2022 17:30 29 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 25.09.2022 17:30 2 - 4 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP KORKUTELİ TAN SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 25.09.2022 16:30 1 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP ANTALYA 2003 SPOR 1923 KAŞ SPOR 25.09.2022 16:30 0 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 1960 SÜMER SPOR ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ 25.09.2022 16:30 2 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP SERİK BELEDİYESPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 25.09.2022 16:30 1 - 0 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 25.09.2022 16:30 2 - 1 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 25.09.2022 16:00 0 - 5 GAZİPAŞA STADI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP ALANYA İDMAN YURDU SPOR OBA BELEDİYE SPOR 25.09.2022 16:00 2 - 2 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ KAŞ KINIK SPOR 25.09.2022 16:00 0 - 18 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 25.09.2022 16:00 6 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 25.09.2022 15:30 2 - 0 KEMER OFLAZ TESİSLERİ
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP ALANYA BELEDİYE KONAKLI BELEDİYESPOR 25.09.2022 15:30 2 - 5 ALANYA KESTEL STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP ELMALI BELD. KEMER İDMANYURDU SPOR 25.09.2022 15:30 3 - 7 ELMALI RECEP GÜRBÜZ STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP MAVİKENT BELEDİYESPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 25.09.2022 15:30 0 - 1 MAVİKENT SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 25.09.2022 15:30 1 - 5 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP DEMRE BELEDİYESPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 25.09.2022 15:00 0 - 5 DEMRE İLÇE STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA HAL SPOR 25.09.2022 14:30 2 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP ALANYA KESTELSPOR ALANYA BELEDİYE 25.09.2022 14:00 0 - 1 ALANYA KESTEL STADI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP CK SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 25.09.2022 14:00 1 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP AKSEKİ SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 25.09.2022 14:00 0 - 4 AKSEKİ STADI
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP AKSU CİHADİYE SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 25.09.2022 14:00 16 - 0 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 25.09.2022 14:00 2 - 4 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ ŞARAMPOLSPOR 25.09.2022 14:00 7 - 0 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR ANTALYA YOLSPOR 25.09.2022 14:00 3 - 4 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR KADRİYE SPOR 25.09.2022 11:30 6 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 25.09.2022 11:30 1 - 3 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 25.09.2022 11:30 3 - 5 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 25.09.2022 11:00 1 - 4 ALANYA DEMİRTAŞ SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANT DEMİRSPOR 25.09.2022 10:00 9 - 0 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP ANTALYA KARTALSPOR ÇIRALISPOR 25.09.2022 10:00 8 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP KALEKAPISI SPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 25.09.2022 10:00 1 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP ANTALYA DSİSPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 25.09.2022 10:00 12 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP ANTALYA KÖRFEZ SPOR MANAVGATSPOR 25.09.2022 10:00 3 - 0 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP AKDENİZSPOR ANTALYA 07 SPOR 25.09.2022 10:00 1 - 2 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 24.09.2022 18:00 1 - 8 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 24.09.2022 17:30 2 - 1 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 24.09.2022 17:30 1 - 13 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT ANTALYA KÖRFEZ SPOR ÇOLAKLI SPOR 24.09.2022 17:30 2 - 5 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA OBA BELEDİYE SPOR ALANYA KESTELSPOR 24.09.2022 17:30 0 - 8 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP AKSU BELEDİYE SPOR ILICA BELEDİYESPOR 24.09.2022 16:30 3 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 24.09.2022 16:00 1 - 9 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 24.09.2022 16:00 2 - 1 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 24.09.2022 16:00 1 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP ŞARAMPOLSPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 24.09.2022 16:00 1 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP BEYMELEK BELEDİYESPOR ANTALYA KUNDU SPOR 24.09.2022 16:00 1 - 3 DEMRE İLÇE STADI
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA KONAKLI BELEDİYESPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 24.09.2022 16:00 0 - 3 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA GAZİPAŞA BELD. 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 24.09.2022 16:00 0 - 20 GAZİPAŞA STADI
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP KALEKAPISI SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 24.09.2022 15:30 2 - 4 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ 24.09.2022 15:30 3 - 2 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 24.09.2022 15:30 0 - 1 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP ANT DEMİRSPOR 1966 AKREP SPOR 24.09.2022 15:00 2 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP KORKUTELİ TAN SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 24.09.2022 14:00 0 - 7 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 24.09.2022 14:00 7 - 1 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR ANTALYA DSİSPOR 24.09.2022 14:00 1 - 3 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT MANAVGATSPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 24.09.2022 14:00 0 - 11 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA ALANYA KARTALLARI SPOR ALANYA BELEDİYE 24.09.2022 14:00 0 - 3 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 24.09.2022 14:00 0 - 3 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP ANTALYA DSİSPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 24.09.2022 14:00 5 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP İKİZLER SPOR KULÜBÜ ŞARAMPOLSPOR 24.09.2022 13:00 14 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ANTALYA KALEİÇİ SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 24.09.2022 12:00 0 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 24.09.2022 12:00 4 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR CK SPOR 24.09.2022 12:00 1 - 4 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 24.09.2022 11:30 0 - 17 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA KARTALSPOR 24.09.2022 10:00 0 - 3 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR TRABZONLULARSPOR 24.09.2022 10:00 3 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP ANT DEMİRSPOR ANTALYA 07 SPOR 24.09.2022 10:00 1 - 11 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 24.09.2022 10:00 2 - 4 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 24.09.2022 09:30 6 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ AKDENİZSPOR 19.09.2022 17:30 1 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP ANT DEMİRSPOR CK SPOR 18.09.2022 17:00 0 - 9 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR ALANYA İDMAN YURDU SPOR 18.09.2022 16:30 1 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR 18.09.2022 16:30 3 - 4 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR ALANYA BELEDİYE 18.09.2022 16:30 4 - 0 ALANYA DEMİRTAŞ SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 2003 SPOR 18.09.2022 16:30 5 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP KONAKLI BELEDİYESPOR AKSEKİ SPOR 18.09.2022 16:30 18 - 0 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP KEMER İDMANYURDU SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 18.09.2022 16:30 2 - 1 KEMER İLÇE STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR 1960 SÜMER SPOR 18.09.2022 16:30 2 - 0 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP 1923 KAŞ SPOR MAVİKENT BELEDİYESPOR 18.09.2022 16:30 1 - 0 KAŞ AĞULLU SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ ANTALYAGÜCÜ SPOR 18.09.2022 16:30 4 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP ANTALYA SANAYİ SPOR ELMALI BELD. 18.09.2022 16:30 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP ANTALYA HAL SPOR SERİK BELEDİYESPOR 18.09.2022 16:30 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ 18.09.2022 16:30 7 - 0 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP OBA BELEDİYE SPOR ALANYA KESTELSPOR 18.09.2022 16:00 0 - 3 ALANYA KESTEL STADI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP BEYMELEK BELEDİYESPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 18.09.2022 15:30 3 - 1 DEMRE İLÇE STADI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP KAŞ KINIK SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 18.09.2022 15:30 1 - 6 KAŞ KINIK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP KADRİYE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 18.09.2022 15:30 1 - 8 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 18.09.2022 15:30 3 - 0 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 18.09.2022 14:30 2 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP ALANYA KARTALLARI SPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 18.09.2022 14:00 1 - 2 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP SERİK BELEDİYESPOR KALEKAPISI SPOR 18.09.2022 14:00 4 - 0 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 18.09.2022 14:00 7 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP MANAVGATSPOR AKSU CİHADİYE SPOR 18.09.2022 14:00 1 - 11 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 18.09.2022 14:00 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP ANTALYA DSİSPOR DEMRE BELEDİYESPOR 18.09.2022 14:00 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP ALANYA BELEDİYE DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 18.09.2022 12:00 12 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 18.09.2022 12:00 2 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP ŞARAMPOLSPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 18.09.2022 11:30 0 - 8 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 18.09.2022 11:30 5 - 7 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 18.09.2022 11:30 1 - 6 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 18.09.2022 10:00 0 - 13 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR ANTALYA KARTALSPOR 18.09.2022 10:00 0 - 5 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP İKİZLER SPOR KULÜBÜ ANTALYA DSİSPOR 18.09.2022 10:00 4 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 18.09.2022 10:00 5 - 9 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR 18.09.2022 10:00 9 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT MANAVGAT BELEDİYESPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 18.09.2022 10:00 2 - 0 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR ANT DEMİRSPOR 17.09.2022 18:30 7 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 17.09.2022 16:30 11 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 17.09.2022 16:30 5 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 17.09.2022 16:30 4 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 17.09.2022 16:30 3 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 17.09.2022 16:30 0 - 2 KEMER OFLAZ TESİSLERİ
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ŞARAMPOLSPOR 17.09.2022 16:30 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR OBA BELEDİYE SPOR 17.09.2022 16:30 11 - 0 GAZİPAŞA STADI
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA ALANYA KESTELSPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 17.09.2022 16:30 3 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA ALANYA BELEDİYE GAZİPAŞA BELD. 17.09.2022 16:30 3 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR AKDENİZSPOR 17.09.2022 15:30 4 - 1 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 17.09.2022 15:30 1 - 3 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP ANTALYA YOLSPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 17.09.2022 15:30 2 - 3 TCK KARAYOLLARI SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP 1966 AKREP SPOR KALEKAPISI SPOR 17.09.2022 15:00 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR ANT DEMİRSPOR 17.09.2022 15:00 14 - 1 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 17.09.2022 14:00 2 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ BEYMELEK BELEDİYESPOR 17.09.2022 14:00 1 - 8 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ ALANYA KARTALLARI SPOR 17.09.2022 14:00 3 - 3 GAZİPAŞA STADI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 17.09.2022 14:00 5 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP SERİK BELEDİYESPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 17.09.2022 13:00 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 17.09.2022 13:00 0 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 17.09.2022 12:00 3 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ÇAKALLIKLI SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 17.09.2022 12:00 0 - 7 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP TRABZONLULARSPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 17.09.2022 12:00 3 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ ANTALYA KÖRFEZ SPOR 17.09.2022 12:00 2 - 0 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP ŞARAMPOLSPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 17.09.2022 11:30 0 - 11 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 17.09.2022 11:00 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 17.09.2022 11:00 8 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 17.09.2022 10:00 5 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT ÇOLAKLI SPOR MANAVGATSPOR 17.09.2022 10:00 6 - 1 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ANTALYA DSİSPOR 17.09.2022 10:00 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 17.09.2022 09:30 8 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 14.09.2022 16:30 2 - 1 GAZİPAŞA STADI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP CK SPOR ŞARAMPOLSPOR 12.09.2022 17:30 8 - 2 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP ANTALYA DSİSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 12.09.2022 15:30 4 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR MANAVGATSPOR 11.09.2022 16:00 0 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP ANTALYA KÖRFEZ SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 11.09.2022 16:00 4 - 3 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP İKİZLER SPOR KULÜBÜ 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 11.09.2022 16:00 4 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP ALANYA KESTELSPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 11.09.2022 15.00 4 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ ALANYA BELEDİYE 11.09.2022 15.00 0 - 6 GAZİPAŞA STADI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP CK SPOR ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ 11.09.2022 15.00 21 - 1 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 11.09.2022 15:30 8 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR KAŞ KINIK SPOR 11.09.2022 14:30 4 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ 11.09.2022 14:30 4 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR OBA BELEDİYE SPOR 11.09.2022 14:00 0 - 4 ALANYA DEMİRTAŞ SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANT DEMİRSPOR 11.09.2022 14:00 7 - 2 KEMER OFLAZ TESİSLERİ
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP ÇIRALISPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 11.09.2022 14:00 3 - 8 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP AKDENİZSPOR ŞARAMPOLSPOR 11.09.2022 14:00 4 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 11.09.2022 14:00 3 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 11.09.2022 13:00 10 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP ANTALYA DSİSPOR SERİK BELEDİYESPOR 11.09.2022 13:00 1 - 1 DSİ BAHTILI SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ HURMA GENÇLİK VE SPOR 11.09.2022 13:00 0 - 5 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP ANTALYA KARTALSPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 11.09.2022 12:00 2 - 3 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ KADRİYE SPOR 11.09.2022 12:00 10 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP AKSU CİHADİYE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 11.09.2022 12:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP ANTALYA 07 SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 11.09.2022 12:00 3 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR TRABZONLULARSPOR 11.09.2022 11:30 2 - 7 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP KALEKAPISI SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 11.09.2022 10:00 2 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 11.09.2022 10:00 1 - 8 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 11.09.2022 10:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 11.09.2022 10:00 0 - 7 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 11.09.2022 10:00 1 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA DSİSPOR 10.09.2022 16:30 2 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP KORKUTELİ TAN SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 10.09.2022 16:00 1 - 12 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ILICA BELEDİYESPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 10.09.2022 15.00 1 - 3 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP ANT DEMİRSPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 10.09.2022 15.00 8 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 10.09.2022 15.00 0 - 1 ALANYA KESTEL STADI
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 10.09.2022 15.00 11 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 10.09.2022 15:30 0 - 9 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP BEYMELEK BELEDİYESPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 10.09.2022 15:30 1 - 6 DEMRE İLÇE STADI
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP AKSU BELEDİYE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 10.09.2022 14:00 1 - 8 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ANTALYA KALEİÇİ SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 10.09.2022 14:00 11 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR SERİK BELEDİYESPOR 10.09.2022 14:00 0 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 10.09.2022 13:00 8 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP ANTALYA 07 SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 10.09.2022 12:30 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP DEMRE BELEDİYESPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 10.09.2022 12:30 1 - 4 DEMRE İLÇE STADI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA YOLSPOR 10.09.2022 12:30 2 - 7 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 10.09.2022 12:00 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP ŞARAMPOLSPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ 10.09.2022 12:00 5 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 10.09.2022 11:00 0 - 19 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP AKDENİZSPOR 1966 AKREP SPOR 10.09.2022 10:30 4 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 10.09.2022 10:00 8 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP ANT DEMİRSPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 10.09.2022 09:30 1 - 11 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 10.09.2022 09:30 1 - 9 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 10.09.2022 09:30 0 - 18 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA