çiceksepeti influencer başvuru trendyol influencer başvuru trendyol influencer ajansı influencer ajansı youtube link kısaltma youtube linki uygulamada açma

MAÇLAR


Sezon Lig Ev Sahibi Takım Rakip Takım Tarih Saat Skor Stad
2023-2024 U13 LİGİ-ELEME 1.TUR 9-16 MANAVGAT BELEDİYESPOR ASLARA SPOR 04.07.2024 18:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-PLAY OFF ELEME 1-5 MAÇ ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA KEPEZALTI SPOR 04.07.2024 18:00 4 - 1 ZEYTİNKÖY 1 NOLU B
2023-2024 U14 LİGİ-PLAY - OFF ELEME - ÇEYREK FİNAL ANTALYA YOLSPOR DEMRE BELEDİYESPOR 04.07.2024 16:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-PLAY - OFF ELEME - FİNAL ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA KEPEZALTI SPOR 04.07.2024 16:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-ELEME 1.TUR 1-8 ANTALYA YOLSPOR ALANYA KESTELSPOR 04.07.2024 16:00 1 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-ELEME 2.TUR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. İKİZLER SPOR KULÜBÜ 04.07.2024 16:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-PLAY - OFF ELEME ANTALYA DSİSPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 04.07.2024 15:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-PLAY - OFF ELEME ANTALYA YOLSPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 04.07.2024 15:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-PLAY - OFF ELEME ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ALANYA BELEDİYESPOR 04.07.2024 15:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-PLAY - OFF ELEME - ÇEYREK FİNAL ANTALYA DSİSPOR ALANYA KESTELSPOR 04.07.2024 14:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-PLAY - OFF ELEME - YARI FİNAL ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ALANYA KESTELSPOR 04.07.2024 14:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-PLAY - OFF ELEME - 3. LÜK MAÇI ANTALYA YOLSPOR ALANYA KESTELSPOR 04.07.2024 14:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-PLAY - OFF ELEME DEMRE BELEDİYESPOR ALANYA DEMİRSPOR 04.07.2024 13:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-PLAY - OFF ELEME KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 04.07.2024 13:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-PLAY - OFF ELEME ALANYA KESTELSPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 04.07.2024 13:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-PLAY - OFF ELEME - ÇEYREK FİNAL ANTALYA KEPEZALTI SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 04.07.2024 12:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-PLAY - OFF ELEME - YARI FİNAL ANTALYA YOLSPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 04.07.2024 12:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-PLAY - OFF ELEME KALEKAPISI SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 04.07.2024 11:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-PLAY - OFF ELEME ANTALYA KEPEZALTI SPOR SERİK BELEDİYESPOR 04.07.2024 11:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-PLAY - OFF ELEME - ÇEYREK FİNAL ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 04.07.2024 10:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-PLAY OFF 2.ELEME ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 03.07.2024 19:30 0 - 4 ZEYTİNKÖY 1 NOLU A
2023-2024 U11 LİGİ-PLAY OFF SIRALAMA ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR CORENDON ALANYASPOR 30.06.2024 19:00 0 - 3 ZEYTİNKÖY 1 NOLU A
2023-2024 U11 LİGİ-PLAY OFF SIRALAMA KARDELENSPOR BİTEXEN ANTALYASPOR 30.06.2024 19:00 1 - 7 ZEYTİNKÖY 1 NOLU B
2023-2024 U11 LİGİ-PLAY OFF SIRALAMA BİTEXEN ANTALYASPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 30.06.2024 17:30 6 - 0 ZEYTİNKÖY 1 NOLU A
2023-2024 U11 LİGİ-PLAY OFF SIRALAMA CORENDON ALANYASPOR KARDELENSPOR 30.06.2024 17:30 3 - 2 ZEYTİNKÖY 1 NOLU B
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-FİNAL ANTALYA 07 SPOR GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ 30.06.2024 17:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-PLAY OFF SIRALAMA KARDELENSPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 28.06.2024 19:00 1 - 4 ZEYTİNKÖY 1 NOLU A
2023-2024 U11 LİGİ-PLAY OFF SIRALAMA ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ CORENDON ALANYASPOR 28.06.2024 19:00 2 - 7 ZEYTİNKÖY 1 NOLU B
2023-2024 U13 LİGİ-FİNAL KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ANTALYA YOLSPOR 28.06.2024 18:00 7 - 8 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-PLAY OFF SIRALAMA CORENDON ALANYASPOR BİTEXEN ANTALYASPOR 28.06.2024 17:30 2 - 2 ZEYTİNKÖY 1 NOLU A
2023-2024 U11 LİGİ-PLAY OFF SIRALAMA ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 28.06.2024 17:30 2 - 1 ZEYTİNKÖY 1 NOLU B
2023-2024 U13 LİGİ-ELEME ALANYA CORENDON ALANYASPOR ALANYA BELEDİYESPOR 27.06.2024 18:00 1 - 0 KONAKLI İLÇE STADI
2023-2024 U11 LİGİ-PLAY OFF SIRALAMA ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KARDELENSPOR 27.06.2024 18:00 0 - 2 ZEYTİNKÖY 1 NOLU A
2023-2024 U11 LİGİ-PLAY OFF SIRALAMA BİTEXEN ANTALYASPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 27.06.2024 18:00 5 - 3 ZEYTİNKÖY 1 NOLU B
2023-2024 U17 LİGİ-PLAY OFF ELEME MANAVGAT BELEDİYESPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 27.06.2024 17:00 0 - 1 HASAN DOĞAN STADI
2023-2024 U17 LİGİ-PLAY OFF ELEME ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR KALEKAPISI SPOR 27.06.2024 17:00 2 - 4 HASAN DOĞAN STADI
2023-2024 U17 LİGİ-PLAY OFF ELEME KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ANTALYA DSİSPOR 27.06.2024 17:00 0 - 1 HASAN DOĞAN STADI
2023-2024 U15 LİGİ-PLAY OFF ELEME 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 27.06.2024 17:00 4 - 3 S&B SPORT FOOTBALL COMPLEX BELEK
2023-2024 U15 LİGİ-PLAY OFF ELEME AKDENİZSPOR ANTALYA YOLSPOR 27.06.2024 17:00 0 - 3 S&B SPORT FOOTBALL COMPLEX BELEK
2023-2024 U15 LİGİ-PLAY OFF ELEME 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 27.06.2024 17:00 4 - 3 S&B SPORT FOOTBALL COMPLEX BELEK
2023-2024 U13 LİGİ-ELEME ALANYA ALANYA KESTELSPOR ALANYA DEMİRSPOR 27.06.2024 16:30 4 - 2 KONAKLI İLÇE STADI
2023-2024 U15 LİGİ-PLAY OFF ELEME ALANYA KESTELSPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 27.06.2024 15:30 6 - 7 S&B SPORT FOOTBALL COMPLEX BELEK
2023-2024 U15 LİGİ-PLAY OFF ELEME KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 27.06.2024 15:00 3 - 0 S&B SPORT FOOTBALL COMPLEX BELEK
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-PLAY-OFF 1.ELEME PAYALLAR KONAKLI SPOR ELMALI BELEDİYESPOR 27.06.2024 14:30 ?-? DÖŞEMEALTI ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-PLAY-OFF 1.ELEME ANTALYA 2003 SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 27.06.2024 14:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-PLAY-OFF 1.ELEME KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ KONAKLI BELEDİYESPOR 27.06.2024 14:30 7 - 1 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U17 LİGİ-PLAY OFF ELEME KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ALANYA BELEDİYESPOR 27.06.2024 14:00 1 - 0 HASAN DOĞAN STADI
2023-2024 U17 LİGİ-PLAY OFF ELEME SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA DSİSPOR 27.06.2024 14:00 1 - 2 HASAN DOĞAN STADI
2023-2024 U15 LİGİ-PLAY OFF ELEME MANAVGAT BELEDİYESPOR AKDENİZSPOR 27.06.2024 13:30 0 - 1 S&B SPORT FOOTBALL COMPLEX BELEK
2023-2024 U15 LİGİ-PLAY OFF ELEME ANTALYA KÖRFEZ SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 27.06.2024 13:30 0 - 5 S&B SPORT FOOTBALL COMPLEX BELEK
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-PLAY-OUT ANTALYA HAL SPOR ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR 27.06.2024 12:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-PLAY OFF ELEME ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 27.06.2024 11:00 5 - 1 S&B SPORT FOOTBALL COMPLEX BELEK
2023-2024 U15 LİGİ-PLAY OFF ELEME ANTALYA YOLSPOR ANTALYA DSİSPOR 27.06.2024 11:00 2 - 1 S&B SPORT FOOTBALL COMPLEX BELEK
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-PLAY-OFF 1.ELEME LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 27.06.2024 10:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-PLAY OFF 2.ELEME ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 26.06.2024 19:30 2 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-PLAY OFF 2.ELEME ARKA GENÇLİK VE SPOR BİTEXEN ANTALYASPOR 26.06.2024 19:30 3 - 8 ZEYTİNKÖY 1 NOLU B
2023-2024 U11 LİGİ-PLAY OFF 2.ELEME ALANYA KALESPOR KARDELENSPOR 26.06.2024 19:30 0 - 5 ZEYTİNKÖY 2 NOLU A
2023-2024 U11 LİGİ-PLAY OFF 2.ELEME HURMA GENÇLİK VE SPOR CORENDON ALANYASPOR 26.06.2024 19:30 ?-? ZEYTİNKÖY 2 NOLU B
2023-2024 U11 LİGİ-PLAY OFF ELEME 1-5 MAÇ ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 26.06.2024 18:00 4 - 0 ZEYTİNKÖY 1 NOLU A
2023-2024 U11 LİGİ-PLAY OFF ELEME 1-5 MAÇ ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ŞAHİNGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 26.06.2024 18:00 2 - 0 ZEYTİNKÖY 1 NOLU A
2023-2024 U11 LİGİ-PLAY OFF ELEME 1-5 MAÇ ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR ASLARA SPOR 26.06.2024 18:00 ?-? ZEYTİNKÖY 2 NOLU B
2023-2024 U11 LİGİ-PLAY OFF ELEME 1-5 MAÇ ARKA GENÇLİK VE SPOR TOPTAŞ SPOR 26.06.2024 17:30 6 - 3 ZEYTİNKÖY 1 NOLU A
2023-2024 U11 LİGİ-PLAY OFF ELEME 6-10 MAÇ BİTEXEN ANTALYASPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 26.06.2024 17:00 3 - 2 ZEYTİNKÖY 1 NOLU B
2023-2024 U11 LİGİ-PLAY OFF ELEME 6-10 MAÇ KAŞ KINIK SPOR ALANYA KALESPOR 26.06.2024 17:00 0 - 4 ZEYTİNKÖY 2 NOLU A
2023-2024 U11 LİGİ-PLAY OFF ELEME 6-10 MAÇ KARDELENSPOR ALANYA BELEDİYESPOR 26.06.2024 17:00 ?-? ZEYTİNKÖY 2 NOLU B
2023-2024 U11 LİGİ-PLAY OFF ELEME 6-10 MAÇ ALANYA ASLANLARI SPOR KULÜBÜ HURMA GENÇLİK VE SPOR 26.06.2024 17:00 5 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-PLAY OFF ELEME 6-10 MAÇ CORENDON ALANYASPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 26.06.2024 17:00 ?-? ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-PLAY OFF 1.MAÇ ANTALYA 07 SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 25.06.2024 17:00 1 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-PLAY OFF 2.MAÇ ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ 25.06.2024 17:00 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-7. GRUP (BATI) KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ KAŞ KINIK SPOR 14.06.2024 19:00 0 - 1 KAŞ AĞULLU A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-7. GRUP (BATI) KUMLUCA GENÇLİK SPOR ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 14.06.2024 19:00 6 - 0 KAŞ AĞULLU 8 SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-7. GRUP (BATI) BEYMELEK BELEDİYESPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 14.06.2024 18:00 0 - 2 KAŞ AĞULLU A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-7. GRUP (BATI) 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR TOPTAŞ SPOR 14.06.2024 18:00 1 - 5 KAŞ AĞULLU 8 SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-ELEME 3.4 LÜK MAÇI KARDELENSPOR CORENDON ALANYASPOR 14.06.2024 18:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR MANAVGATSPOR 14.06.2024 17:30 5 - 8 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP ALANYA BELEDİYESPOR ANTİK SİDE SPOR KULÜBÜ 14.06.2024 17:30 2 - 5 KONAKLI İLÇE STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ 14.06.2024 17:30 0 - 0 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 U11 LİGİ-7. GRUP (BATI) TOPTAŞ SPOR KUMLUCA GENÇLİK SPOR 14.06.2024 17:00 0 - 1 KAŞ AĞULLU A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-7. GRUP (BATI) ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 14.06.2024 17:00 2 - 2 KAŞ AĞULLU 8 SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-7. GRUP (BATI) 1923 KAŞ SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 14.06.2024 16:00 5 - 2 KAŞ AĞULLU A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-7. GRUP (BATI) KAŞ KINIK SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 14.06.2024 16:00 3 - 0 KAŞ AĞULLU 8 SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-ELEME 2.TUR ARKA GENÇLİK VE SPOR KARDELENSPOR 12.06.2024 18:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-ELEME 2.TUR CORENDON ALANYASPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 12.06.2024 18:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP MANAVGATSPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 12.06.2024 17:30 1 - 1 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI 2 NO SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP ANTİK SİDE SPOR KULÜBÜ MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 12.06.2024 17:30 4 - 2 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI 1 NO SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP SERİK BİNGÜL SÜLEYMAN GEDİK SPOR KULÜBÜ ALANYA BELEDİYESPOR 12.06.2024 17:30 3 - 0 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 12.06.2024 17:30 6 - 1 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP YEŞİL KEMER SPOR YUVASPOR 12.06.2024 17:30 3 - 0 KEMER İLÇE STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP KORKUTELİ İDMAN YURDU MAVİKENT BELEDİYESPOR 12.06.2024 17:30 3 - 0 KORKUTELİ 100.YIL ATATÜRK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-ELEME 2.TUR ANTALYA YOLSPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 12.06.2024 16:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-7. GRUP (BATI) FİNİKE BELEDİYE SPOR KAŞ KINIK SPOR 11.06.2024 19:00 0 - 6 KUMLUCA İLÇE STADI A
2023-2024 U11 LİGİ-7. GRUP (BATI) KUMLUCA GENÇLİK SPOR 1923 KAŞ SPOR 11.06.2024 19:00 9 - 0 KUMLUCA İLÇE STADI B
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP ANTALYA DSİSPOR DEMİR 07 SPOR KULÜBÜ 11.06.2024 18:00 0 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP DÖŞEMEALTI BELEDİYESPOR ANTALYA 07 SPOR 11.06.2024 18:00 5 - 4 DÖŞEMEALTI ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP VARSAKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ 11.06.2024 18:00 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-7. GRUP (BATI) BEYMELEK BELEDİYESPOR ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 11.06.2024 18:00 2 - 4 KUMLUCA İLÇE STADI A
2023-2024 U11 LİGİ-7. GRUP (BATI) KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ TOPTAŞ SPOR 11.06.2024 18:00 0 - 5 KUMLUCA İLÇE STADI B
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP KORKUTELİ TAN SPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ 11.06.2024 18:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-7. GRUP (BATI) 1923 KAŞ SPOR KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 11.06.2024 17:00 2 - 4 KUMLUCA İLÇE STADI A
2023-2024 U11 LİGİ-7. GRUP (BATI) TOPTAŞ SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 11.06.2024 17:00 5 - 0 KUMLUCA İLÇE STADI B
2023-2024 U11 LİGİ-7. GRUP (BATI) 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR KUMLUCA GENÇLİK SPOR 11.06.2024 16:00 1 - 6 KUMLUCA İLÇE STADI A
2023-2024 U11 LİGİ-7. GRUP (BATI) ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 11.06.2024 16:00 4 - 2 KUMLUCA İLÇE STADI B
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP ÜNFA SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 11.06.2024 16:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP 1966 AKREP SPOR VARSAK SPOR KULÜBÜ 11.06.2024 16:00 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ANTALYA DSİSPOR BİTEXEN ANTALYASPOR 10.06.2024 18:30 0 - 5 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP AKDENİZSPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 10.06.2024 18:00 3 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-ELEME 1.TUR 1-8 BİTEXEN ANTALYASPOR CORENDON ALANYASPOR 10.06.2024 18:00 ?-? MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U13 LİGİ-ELEME 1.TUR 9-16 ANTALYA BUCAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ İKİZLER SPOR KULÜBÜ 10.06.2024 18:00 ?-? DÖŞEMEALTI ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU
2023-2024 U13 LİGİ-ELEME 1.TUR 9-16 KARDELENSPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 10.06.2024 17:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 10.06.2024 17:30 2 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR ANTALYA YOLSPOR 10.06.2024 16:30 0 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U13 LİGİ-ELEME 1.TUR 9-16 KUMLUCA GENÇLİK SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 10.06.2024 16:30 ?-? DÖŞEMEALTI ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU
2023-2024 U17 KIZLAR LİGİ-TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BİTEXEN 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ ANTALYA DENİZ KADIN SPOR 10.06.2024 15:30 1 - 6 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 10.06.2024 15:30 0 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U13 LİGİ-ELEME 1.TUR 1-8 KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. KAŞ KINIK SPOR 10.06.2024 15:30 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-ELEME 1.TUR 1-8 ARKA GENÇLİK VE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 10.06.2024 15:00 ?-? DÖŞEMEALTI ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP İKİZLER SPOR KULÜBÜ KALEKAPISI SPOR 09.06.2024 20:00 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ 09.06.2024 19:00 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR 09.06.2024 18:15 5 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ ANTİK SİDE SPOR KULÜBÜ 09.06.2024 18:00 3 - 2 ALANYA MİLLİ EGEMENLİK
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP MANAVGATSPOR GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ 09.06.2024 18:00 1 - 1 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP ANTALYA 07 SPOR ŞARAMPOLSPOR 09.06.2024 18:00 4 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR ÜNFA SPOR 09.06.2024 18:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ 1966 AKREP SPOR 09.06.2024 18:00 5 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR YEŞİL KEMER SPOR 09.06.2024 18:00 0 - 5 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR MARMARA 07 SPOR 09.06.2024 18:00 5 - 7 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP KEMER BELEDİYE SPOR VOLE SPOR KULÜBÜ 09.06.2024 17:30 8 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ANTALYA DOKUMA SPOR ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ 09.06.2024 17:15 0 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 09.06.2024 17:00 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP ANTALYA ALTINAYAKLAR SPOR KULÜBÜ ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 09.06.2024 16:30 3 - 3 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - A SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP İBRADI SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 09.06.2024 16:30 0 - 3 İBRADI İLÇE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 09.06.2024 16:30 1 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - B SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP MAVİKENT BELEDİYESPOR KUMLUCA GENÇLİK SPOR 09.06.2024 16:30 2 - 3 MAVİKENT SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP YUVASPOR KORKUTELİ İDMAN YURDU 09.06.2024 16:30 3 - 0 ELMALI YUVA SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP TRABZONLULARSPOR YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ 09.06.2024 16:15 3 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP DEMİR 07 SPOR KULÜBÜ VARSAKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 09.06.2024 16:00 0 - 16 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP KONYAALTI BELEDİYE SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 09.06.2024 16:00 0 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 09.06.2024 16:00 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP ASLARA SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 09.06.2024 16:00 0 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR SERİK BİNGÜL SÜLEYMAN GEDİK SPOR KULÜBÜ 09.06.2024 15:30 2 - 6 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 09.06.2024 15:30 7 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - A SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ DÖŞEMEALTI BELEDİYESPOR 09.06.2024 15:30 0 - 19 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 09.06.2024 15:30 3 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - B SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ 09.06.2024 15:15 0 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 09.06.2024 15:00 0 - 8 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 09.06.2024 14:30 3 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - B SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ANTALYA 07 ASLANLARI SPOR KUÜBÜ GÜNEYSPOR 09.06.2024 14:30 1 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ORMANSPOR ŞARAMPOLSPOR 09.06.2024 14:15 4 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 09.06.2024 14:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP İYİLER SPOR KULÜBÜ VARSAKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 09.06.2024 13:30 1 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - B SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP KORKUTELİ TAN SPOR ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 09.06.2024 13:30 4 - 4 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 09.06.2024 13:15 0 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP TFA SPOR ANTALYA HAL SPOR 09.06.2024 13:00 4 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ANTALYA GÜL SPOR ALTI AYAK SPOR KULÜBÜ 09.06.2024 12:30 5 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - B SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 09.06.2024 12:30 2 - 4 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ANTALYA BUCAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ ANTALYA KÜRESEL SPOR 09.06.2024 12:15 1 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ 09.06.2024 12:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 09.06.2024 11:15 3 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR 1966 AKREP SPOR 09.06.2024 11:00 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA 07 SPOR 09.06.2024 10:15 0 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP BİTEXEN ANTALYASPOR ANTALYA YOLSPOR 09.06.2024 10:00 6 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ASLARA SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 09.06.2024 09:15 5 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ANTALYA DSİSPOR EREN SPOR 09.06.2024 09:00 4 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ALTI AYAK SPOR KULÜBÜ ANTALYA KEPEZALTI SPOR 08.06.2024 20:00 2 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ANTALYA 07 SPOR ORMANSPOR 08.06.2024 19:30 1 - 7 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - B SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 08.06.2024 19:30 2 - 5 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ALTUN GENÇLİK VE SPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 08.06.2024 19:15 0 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ İKİZLER SPOR KULÜBÜ 08.06.2024 19:00 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 08.06.2024 18:30 1 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 08.06.2024 18:30 0 - 3 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - B SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP KALEKAPISI SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 08.06.2024 18:15 1 - 4 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-7. GRUP (BATI) FİNİKE BELEDİYE SPOR TOPTAŞ SPOR 08.06.2024 18:00 2 - 3 KAŞ AĞULLU A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-7. GRUP (BATI) BEYMELEK BELEDİYESPOR 1923 KAŞ SPOR 08.06.2024 18:00 1 - 2 KAŞ AĞULLU 8 SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 08.06.2024 18:00 5 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 08.06.2024 17:30 1 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR KEMER BELEDİYE SPOR 08.06.2024 17:30 0 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - B SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP 1905 SERİK SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 08.06.2024 17:30 3 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 08.06.2024 17:30 1 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 08.06.2024 17:30 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP VARSAKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ KORKUTELİ TAN SPOR 08.06.2024 17:30 2 - 4 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KÜRESEL SPOR TRABZONLULARSPOR 08.06.2024 17:15 1 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 08.06.2024 17:00 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-7. GRUP (BATI) KAŞ KINIK SPOR ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 08.06.2024 17:00 2 - 0 KAŞ AĞULLU A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-7. GRUP (BATI) KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 08.06.2024 17:00 5 - 2 KAŞ AĞULLU 8 SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR AKDENİZSPOR 08.06.2024 17:00 4 - 0 DÖŞEMEALTI ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ŞARAMPOLSPOR ANTALYA 07 ASLANLARI SPOR KUÜBÜ 08.06.2024 16:30 0 - 6 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 08.06.2024 16:30 0 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - B SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ AKGÜN GENÇLİKSPOR 08.06.2024 16:15 2 - 8 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ALTINAYAKLAR SPOR KULÜBÜ 08.06.2024 16:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP DEMİR 07 SPOR KULÜBÜ ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 08.06.2024 16:00 0 - 6 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP VARSAK SPOR KULÜBÜ ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 08.06.2024 16:00 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ANTALYA HAL SPOR İYİLER SPOR KULÜBÜ 08.06.2024 16:00 1 - 3 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 08.06.2024 16:00 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP TFA SPOR ANTALYA YOLSPOR 08.06.2024 16:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ SERİK ESNAF SPOR SPOR 08.06.2024 16:00 3 - 0 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U11 LİGİ-7. GRUP (BATI) 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 08.06.2024 16:00 3 - 3 KAŞ AĞULLU A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-7. GRUP (BATI) 1923 KAŞ SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 08.06.2024 16:00 2 - 3 KAŞ AĞULLU 8 SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ ANTALYA GÜL SPOR 08.06.2024 16:00 5 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR 08.06.2024 15:30 0 - 7 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - B SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP VOLE SPOR KULÜBÜ KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 08.06.2024 15:30 2 - 4 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ 1905 SERİK SPOR 08.06.2024 15:15 5 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-7. GRUP (BATI) KUMLUCA GENÇLİK SPOR KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 08.06.2024 15:00 3 - 4 KAŞ AĞULLU A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-7. GRUP (BATI) TOPTAŞ SPOR KAŞ KINIK SPOR 08.06.2024 15:00 3 - 0 KAŞ AĞULLU 8 SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ANTALYAGÜCÜ SPOR 08.06.2024 15:00 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ANTALYA SANAYİ SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 08.06.2024 14:30 4 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP GÜNEYSPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 08.06.2024 14:30 0 - 7 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - B SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 08.06.2024 14:30 5 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR 08.06.2024 14:30 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 08.06.2024 14:30 1 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ KADRİYE SPOR 08.06.2024 14:30 3 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ ANTALYA GÜL SPOR 08.06.2024 14:15 0 - 5 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP SERİK BELEDİYESPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 08.06.2024 14:00 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP EREN SPOR ANTALYA DOKUMA SPOR 08.06.2024 13:30 5 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP 1966 AKREP SPOR İYİLER SPOR KULÜBÜ 08.06.2024 13:30 10 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - B SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 08.06.2024 13:15 10 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP AKDENİZSPOR BİTEXEN ANTALYASPOR 08.06.2024 13:00 0 - 9 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ ŞAHİNGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 08.06.2024 12:30 1 - 10 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - B SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ANTALYA YOLSPOR ASLARA SPOR 08.06.2024 12:30 1 - 3 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 08.06.2024 12:00 4 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ANTALYA HAL SPOR ANTALYA BUCAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 08.06.2024 11:00 0 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 08.06.2024 10:00 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP MARMARA 07 SPOR TFA SPOR 08.06.2024 09:00 0 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP AKDENİZSPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 07.06.2024 18:30 1 - 7 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1905 SERİK SPOR 07.06.2024 18:30 9 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP ANTALYA GÜL SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 07.06.2024 18:30 0 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 07.06.2024 17:00 2 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 07.06.2024 17:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 07.06.2024 17:00 0 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 07.06.2024 17:00 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ASLARA SPOR 07.06.2024 16:00 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U17 KIZLAR LİGİ-TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ÜMİT KARAN GENÇLİK VE SPOR BİTEXEN 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ 06.06.2024 19:00 0 - 3 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 06.06.2024 18:30 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR TFA SPOR 06.06.2024 18:30 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ANTALYA YOLSPOR ANTALYA KARTALSPOR 06.06.2024 18:30 4 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA HAL SPOR 06.06.2024 18:30 11 - 3 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP İYİLER SPOR KULÜBÜ VARSAK SPOR KULÜBÜ 06.06.2024 18:30 1 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR DEMİR 07 SPOR KULÜBÜ 06.06.2024 18:30 2 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP SERİK BİNGÜL SÜLEYMAN GEDİK SPOR KULÜBÜ CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 06.06.2024 18:00 0 - 2 FANATIC TOUR LARA SAHALARI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP ANTİK SİDE SPOR KULÜBÜ MANAVGATSPOR 06.06.2024 17:00 2 - 1 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR ALANYA BELEDİYESPOR 06.06.2024 17:00 1 - 2 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP İBRADI SPOR GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ 06.06.2024 17:00 0 - 3 İBRADI İLÇE SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 06.06.2024 17:00 1 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP KADRİYE SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 06.06.2024 17:00 0 - 9 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 06.06.2024 17:00 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP ANTALYA 07 SPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 06.06.2024 17:00 2 - 4 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 1966 AKREP SPOR 06.06.2024 17:00 4 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP ADRASAN SPOR MAVİKENT BELEDİYESPOR 06.06.2024 17:00 0 - 3 KOMLUCA TOPTAŞ SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP KORKUTELİ İDMAN YURDU 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 06.06.2024 17:00 0 - 6 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP KUMLUCA GENÇLİK SPOR YUVASPOR 06.06.2024 17:00 8 - 2 KAŞ AĞULLU SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP VARSAKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ ANTALYA ALTINAYAKLAR SPOR KULÜBÜ 05.06.2024 19:00 1 - 11 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR KALEKAPISI SPOR 05.06.2024 18:30 8 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 05.06.2024 18:30 0 - 2 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI B SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT BELEDİYESPOR MANAVGAT GENÇLERBİRLİĞİ KULÜBÜ 05.06.2024 18:30 4 - 1 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI A SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP İKİZLER SPOR KULÜBÜ KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ 05.06.2024 18:30 8 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-7. GRUP (BATI) BEYMELEK BELEDİYESPOR KUMLUCA GENÇLİK SPOR 05.06.2024 18:00 0 - 8 DEMRE İLÇE STADI
2023-2024 U11 LİGİ-7. GRUP (BATI) KAŞ KINIK SPOR 1923 KAŞ SPOR 05.06.2024 18:00 5 - 2 KAŞ BLD.YEŞİLKÖY HALI SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-7. GRUP (BATI) FİNİKE BELEDİYE SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 05.06.2024 18:00 2 - 2 KUMLUCA İLÇE STADI A
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP ŞARAMPOLSPOR ANTALYA BUCAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 05.06.2024 17:45 0 - 3 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP ÜNFA SPOR VARSAK SPOR KULÜBÜ 05.06.2024 17:30 1 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP KORKUTELİ TAN SPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 05.06.2024 17:30 2 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP VOLE SPOR KULÜBÜ SERİK BELEDİYESPOR 05.06.2024 17:00 5 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 05.06.2024 17:00 8 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-7. GRUP (BATI) ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR TOPTAŞ SPOR 05.06.2024 17:00 3 - 3 DEMRE İLÇE STADI
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) ÇOLAKLI SPOR MANAVGATSPOR 05.06.2024 17:00 2 - 4 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI A SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) KARDELENSPOR MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ 05.06.2024 17:00 3 - 0 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI B SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP ANTALYA DSİSPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 05.06.2024 17:00 2 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 05.06.2024 16:00 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ 05.06.2024 15:30 5 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP 1905 SERİK SPOR AKDENİZSPOR 04.06.2024 18:30 4 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 04.06.2024 18:30 0 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GÜL SPOR 04.06.2024 18:30 6 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP SERİK BİNGÜL SÜLEYMAN GEDİK SPOR KULÜBÜ ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 04.06.2024 18:30 0 - 14 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA KARTALLARI SPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 04.06.2024 18:00 10 - 6 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP DEMİR 07 SPOR KULÜBÜ ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ 04.06.2024 18:00 5 - 10 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR 04.06.2024 18:00 1 - 1 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP BİTEXEN ANTALYASPOR ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ 04.06.2024 18:00 11 - 0 HASAN SUBAŞI STADI
2023-2024 U17 KIZLAR LİGİ-TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BİTEXEN 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ ISPARTA DAVRAZ GENÇLİK VE SPOR 04.06.2024 17:30 11 - 0 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP ŞARAMPOLSPOR DÖŞEMEALTI BELEDİYESPOR 04.06.2024 17:30 1 - 7 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 04.06.2024 17:00 1 - 1 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 04.06.2024 17:00 5 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ TRABZONLULARSPOR 04.06.2024 17:00 0 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ 04.06.2024 17:00 2 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP ANTALYA DSİSPOR ANTALYA 07 SPOR 04.06.2024 15:30 3 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U17 KIZLAR LİGİ-TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ANTALYA DENİZ KADIN SPOR ÜMİT KARAN GENÇLİK VE SPOR 04.06.2024 14:30 3 - 0 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 04.06.2024 14:00 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP DEMİR 07 SPOR KULÜBÜ İYİLER SPOR KULÜBÜ 03.06.2024 18:30 3 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP VARSAK SPOR KULÜBÜ ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 03.06.2024 18:30 4 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP 1966 AKREP SPOR ANTALYA 07 SPOR 03.06.2024 18:30 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 03.06.2024 18:30 0 - 3 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR KADRİYE SPOR 03.06.2024 18:30 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ANTALYA HAL SPOR ANTALYA YOLSPOR 03.06.2024 18:00 0 - 14 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KARTALSPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 03.06.2024 17:00 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP TFA SPOR YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ 03.06.2024 17:00 1 - 10 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 03.06.2024 17:00 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR ASLARA SPOR 03.06.2024 17:00 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 03.06.2024 17:00 5 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP VARSAKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 1966 AKREP SPOR 02.06.2024 18:15 2 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP SERİK BELEDİYESPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 02.06.2024 17:30 10 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 02.06.2024 17:15 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ANTALYA YOLSPOR İYİLER SPOR KULÜBÜ 02.06.2024 17:00 7 - 1 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ AKSEKİ SPOR 02.06.2024 17:00 3 - 0 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP MANAVGATSPOR SERİK BİNGÜL SÜLEYMAN GEDİK SPOR KULÜBÜ 02.06.2024 17:00 5 - 1 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP DÖŞEMEALTI BELEDİYESPOR ANTALYA DSİSPOR 02.06.2024 17:00 4 - 3 DÖŞEMEALTI ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP VARSAK SPOR KULÜBÜ KORKUTELİ TAN SPOR 02.06.2024 17:00 4 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ TRABZONLULARSPOR 02.06.2024 17:00 1 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP YEŞİL KEMER SPOR KORKUTELİ İDMAN YURDU 02.06.2024 16:30 8 - 1 KEMER İLÇE STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR KUMLUCA GENÇLİK SPOR 02.06.2024 16:30 3 - 0 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 02.06.2024 16:15 5 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ ANTİK SİDE SPOR KULÜBÜ 02.06.2024 16:00 1 - 0 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP ANTALYA 07 SPOR VARSAKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 02.06.2024 15:30 8 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 02.06.2024 15:30 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP YUVASPOR ADRASAN SPOR 02.06.2024 15:30 3 - 0 ELMALI YUVA SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP 1905 SERİK SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 02.06.2024 15:15 1 - 11 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP SERİK BELEDİYESPOR 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ 02.06.2024 15:15 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 02.06.2024 15:00 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP ALANYA BELEDİYESPOR İBRADI SPOR 02.06.2024 14:30 1 - 0 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 02.06.2024 14:30 2 - 2 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP TFA SPOR ALTUN GENÇLİK VE SPOR 02.06.2024 14:30 3 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ŞARAMPOLSPOR 02.06.2024 14:15 5 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR KALEKAPISI SPOR 02.06.2024 14:15 5 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP KADRİYE SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 02.06.2024 14:00 0 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KÜRESEL SPOR ANTALYA HAL SPOR 02.06.2024 13:30 8 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ 02.06.2024 13:15 3 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ALTI AYAK SPOR KULÜBÜ 02.06.2024 13:15 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP ŞAHİNGÜCÜ SPOR KULÜBÜ BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 02.06.2024 12:30 1 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ANTALYA DOKUMA SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 02.06.2024 12:15 2 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ANTALYA BUCAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ MARMARA 07 SPOR 02.06.2024 12:15 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR 02.06.2024 11:15 3 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP 1966 AKREP SPOR ÜNFA SPOR 02.06.2024 11:00 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ASLARA SPOR AKDENİZSPOR 02.06.2024 10:15 9 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP ŞARAMPOLSPOR ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ 02.06.2024 10:00 1 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 02.06.2024 09:15 1 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP İYİLER SPOR KULÜBÜ ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 01.06.2024 18:15 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-7. GRUP (BATI) KUMLUCA GENÇLİK SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 01.06.2024 18:00 1 - 2 KUMLUCA İLÇE STADI A
2023-2024 U11 LİGİ-7. GRUP (BATI) 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR KAŞ KINIK SPOR 01.06.2024 18:00 0 - 2 KUMLUCA İLÇE STADI B
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 01.06.2024 17:30 1 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 01.06.2024 17:30 7 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 01.06.2024 17:15 6 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TFA SPOR 01.06.2024 17:00 6 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ANTALYA YOLSPOR VARSAK SPOR KULÜBÜ 01.06.2024 17:00 4 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-7. GRUP (BATI) KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ BEYMELEK BELEDİYESPOR 01.06.2024 17:00 4 - 2 KUMLUCA İLÇE STADI B
2023-2024 U11 LİGİ-7. GRUP (BATI) 1923 KAŞ SPOR ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 01.06.2024 17:00 1 - 1 KUMLUCA İLÇE STADI A
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP AKDENİZSPOR ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 01.06.2024 17:00 0 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) SARILAR BELEDİYE SPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 01.06.2024 17:00 1 - 2 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ 01.06.2024 17:00 4 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 01.06.2024 16:15 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR ANTALYA HAL SPOR 01.06.2024 16:00 7 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U11 LİGİ-7. GRUP (BATI) ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 01.06.2024 16:00 2 - 2 KUMLUCA İLÇE STADI A
2023-2024 U11 LİGİ-7. GRUP (BATI) KAŞ KINIK SPOR KUMLUCA GENÇLİK SPOR 01.06.2024 16:00 1 - 1 KUMLUCA İLÇE STADI B
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR 1905 SERİK SPOR 01.06.2024 16:00 2 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP BİTEXEN ANTALYASPOR TRABZONLULARSPOR 01.06.2024 16:00 4 - 0 HASAN SUBAŞI STADI
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP VARSAKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 01.06.2024 15:30 1 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ANTALYA 07 ASLANLARI SPOR KUÜBÜ ANTALYA 07 SPOR 01.06.2024 15:30 4 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ ÇOLAKLI SPOR 01.06.2024 15:30 4 - 2 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 01.06.2024 15:30 0 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP ASLARA SPOR 1966 AKREP SPOR 01.06.2024 15:30 6 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ANTALYA DSİSPOR 01.06.2024 15:30 3 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP KORKUTELİ TAN SPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 01.06.2024 15:15 5 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ 01.06.2024 15:15 4 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-7. GRUP (BATI) TOPTAŞ SPOR 1923 KAŞ SPOR 01.06.2024 15:00 2 - 2 KUMLUCA İLÇE STADI A
2023-2024 U11 LİGİ-7. GRUP (BATI) FİNİKE BELEDİYE SPOR KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 01.06.2024 15:00 4 - 2 KUMLUCA İLÇE STADI B
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ÇAKALLIKLI SPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 01.06.2024 14:30 1 - 5 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR GÜNEYSPOR 01.06.2024 14:15 15 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ 01.06.2024 14:15 4 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP ANTALYA ALTINAYAKLAR SPOR KULÜBÜ ANTALYA KUNDU SPOR 01.06.2024 14:00 1 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP İYİLER SPOR KULÜBÜ ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 01.06.2024 14:00 0 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 01.06.2024 14:00 2 - 1 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 01.06.2024 14:00 4 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR MANAVGAT BELEDİYESPOR 01.06.2024 14:00 1 - 5 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 01.06.2024 14:00 0 - 10 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR EREN SPOR 01.06.2024 13:30 3 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 01.06.2024 13:15 0 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP KONYAALTI BELEDİYE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 01.06.2024 13:15 3 - 8 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 01.06.2024 12:30 3 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ORMANSPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 01.06.2024 12:15 3 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 01.06.2024 12:15 4 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP ANTALYA BUCAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ ANTALYA KEPEZALTI SPOR 01.06.2024 12:00 3 - 2 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) ANTALYA KÖRFEZ SPOR KARDELENSPOR 01.06.2024 12:00 0 - 3 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP KALEKAPISI SPOR VOLE SPOR KULÜBÜ 01.06.2024 11:30 4 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR DEMİR 07 SPOR KULÜBÜ 01.06.2024 11:30 3 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ SERİK BİNGÜL SÜLEYMAN GEDİK SPOR KULÜBÜ 01.06.2024 11:30 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ 01.06.2024 11:15 1 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ANTALYA DSİSPOR ANTALYA YOLSPOR 01.06.2024 10:15 3 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP KORKUTELİ TAN SPOR ŞARAMPOLSPOR 01.06.2024 10:00 4 - 9 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ ANTALYA KARTALSPOR 01.06.2024 10:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 01.06.2024 10:00 1 - 5 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT GENÇLERBİRLİĞİ KULÜBÜ MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 01.06.2024 10:00 2 - 3 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 01.06.2024 10:00 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP TRABZONLULARSPOR ANTALYA GÜL SPOR 01.06.2024 09:15 2 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 31.05.2024 18:00 3 - 0 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ SERİK BELEDİYESPOR 31.05.2024 17:00 0 - 9 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR VARSAKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 30.05.2024 18:30 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR 30.05.2024 18:30 2 - 5 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI B SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT BELEDİYESPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 30.05.2024 18:30 4 - 0 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI A SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP ANTALYA DSİSPOR ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ 30.05.2024 18:30 7 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGATSPOR MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ 30.05.2024 18:00 0 - 5 MANAVGAT EVRENSEKİ SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP SERİK BİNGÜL SÜLEYMAN GEDİK SPOR KULÜBÜ BİTEXEN ANTALYASPOR 30.05.2024 18:00 0 - 12 HASAN SUBAŞI STADI
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR KALEKAPISI SPOR 30.05.2024 17:00 4 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) ÇOLAKLI SPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 30.05.2024 17:00 0 - 8 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI A SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) KARDELENSPOR MANAVGAT GENÇLERBİRLİĞİ KULÜBÜ 30.05.2024 17:00 3 - 0 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI B SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP İKİZLER SPOR KULÜBÜ ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 30.05.2024 17:00 3 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP MAVİKENT BELEDİYESPOR YUVASPOR 30.05.2024 17:00 3 - 1 MAVİKENT SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP KUMLUCA GENÇLİK SPOR YEŞİL KEMER SPOR 30.05.2024 17:00 0 - 6 KAŞ AĞULLU SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP ADRASAN SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 30.05.2024 17:00 3 - 4 KOMLUCA TOPTAŞ SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 29.05.2024 18:30 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 29.05.2024 18:30 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP ŞARAMPOLSPOR ANTALYA ALTINAYAKLAR SPOR KULÜBÜ 29.05.2024 18:00 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR AKDENİZSPOR 29.05.2024 17:00 5 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP ANTALYA GÜL SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 29.05.2024 17:00 1 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 28.05.2024 18:30 11 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP DEMİR 07 SPOR KULÜBÜ ANTALYA YOLSPOR 28.05.2024 18:30 0 - 8 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ANTALYA HAL SPOR YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ 28.05.2024 18:30 2 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 28.05.2024 18:30 1 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR KARDELENSPOR 28.05.2024 18:00 0 - 5 MANAVGAT EVRENSEKİ SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP VOLE SPOR KULÜBÜ ANTALYA BUCAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 28.05.2024 17:00 2 - 9 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 28.05.2024 17:00 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP TRABZONLULARSPOR 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ 28.05.2024 17:00 1 - 1 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ 28.05.2024 17:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) ÇOLAKLI SPOR KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR 28.05.2024 17:00 1 - 1 MANAVGAT EVRENSEKİ SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP VARSAK SPOR KULÜBÜ SERİK ESNAF SPOR SPOR 27.05.2024 18:30 1 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 27.05.2024 18:30 5 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP 1905 SERİK SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 27.05.2024 18:30 3 - 10 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 27.05.2024 18:30 4 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 27.05.2024 18:30 1 - 11 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR İYİLER SPOR KULÜBÜ 27.05.2024 17:00 7 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ ERDEM GENÇLİK VE SPOR 27.05.2024 17:00 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP 1966 AKREP SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 27.05.2024 17:00 3 - 8 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR KADRİYE SPOR 27.05.2024 17:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR 27.05.2024 17:00 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA HAL SPOR 26.05.2024 18:00 5 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP BİTEXEN ANTALYASPOR ASLARA SPOR 26.05.2024 17:15 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 26.05.2024 17:00 1 - 7 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 1923 KAŞ SPOR 26.05.2024 17:00 0 - 7 KAŞ AĞULLU SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP KADRİYE SPOR 1966 AKREP SPOR 26.05.2024 17:00 2 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR MAVİKENT BELEDİYESPOR 26.05.2024 16:30 1 - 0 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP YEŞİL KEMER SPOR ADRASAN SPOR 26.05.2024 16:30 4 - 0 KEMER İLÇE STADI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ALTINAYAKLAR SPOR KULÜBÜ 26.05.2024 16:30 0 - 3 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 26.05.2024 16:15 0 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP ANTALYA DSİSPOR ŞARAMPOLSPOR 26.05.2024 16:00 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ SERİK ESNAF SPOR SPOR 26.05.2024 16:00 0 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP SERİK BİNGÜL SÜLEYMAN GEDİK SPOR KULÜBÜ ANTİK SİDE SPOR KULÜBÜ 26.05.2024 15:30 0 - 3 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ANTALYA GÜL SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 26.05.2024 15:30 1 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ ÇAKALLIKLI SPOR 26.05.2024 15:15 1 - 6 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ANTALYA HAL SPOR TRABZONLULARSPOR 26.05.2024 15:15 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP AKSEKİ SPOR MANAVGATSPOR 26.05.2024 15:00 1 - 11 AKSEKİ STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP İBRADI SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 26.05.2024 15:00 5 - 5 İBRADI İLÇE SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR TOPTAŞ SPOR 26.05.2024 15:00 1 - 0 DEMRE İLÇE STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP ALANYA BELEDİYESPOR GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ 26.05.2024 14:30 1 - 5 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 26.05.2024 14:30 3 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP KEMER BELEDİYE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 26.05.2024 14:15 4 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 1905 SERİK SPOR 26.05.2024 14:15 3 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP VARSAKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ DÖŞEMEALTI BELEDİYESPOR 26.05.2024 14:00 0 - 8 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP KORKUTELİ TAN SPOR 1966 AKREP SPOR 26.05.2024 14:00 2 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) KONAKLI BELEDİYESPOR OKURCALAR MUZ SPOR 26.05.2024 13:45 1 - 7 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP EREN SPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 26.05.2024 13:30 1 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ŞARAMPOLSPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 26.05.2024 13:15 0 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 26.05.2024 13:15 4 - 5 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA KESTELSPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 26.05.2024 12:30 0 - 2 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP AKDENİZSPOR ANTALYA DSİSPOR 26.05.2024 12:30 1 - 5 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP GÜNEYSPOR SERİK BELEDİYESPOR 26.05.2024 12:15 1 - 7 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 26.05.2024 12:15 0 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP DEMİR 07 SPOR KULÜBÜ ANTALYA 07 SPOR 26.05.2024 11:30 1 - 21 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA ASLANLARI SPOR KULÜBÜ GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ 26.05.2024 11:15 3 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ORMANSPOR 26.05.2024 11:15 1 - 5 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR VARSAK SPOR KULÜBÜ 26.05.2024 11:00 5 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 26.05.2024 10:15 12 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR DEMİR 07 SPOR KULÜBÜ 26.05.2024 10:00 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA KALESPOR OBA BELEDİYE SPOR 26.05.2024 10:00 6 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 26.05.2024 09:15 2 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ VARSAKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 25.05.2024 18:15 1 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ 25.05.2024 17:30 8 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ ANTALYAGÜCÜ SPOR 25.05.2024 17:15 3 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ANTALYA YOLSPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 25.05.2024 17:00 6 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 1905 SERİK SPOR 25.05.2024 17:00 6 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP AKDENİZSPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 25.05.2024 17:00 0 - 15 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 25.05.2024 17:00 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP BİTEXEN ANTALYASPOR 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ 25.05.2024 17:00 4 - 0 HASAN SUBAŞI STADI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ALTUN GENÇLİK VE SPOR ANTALYA BUCAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 25.05.2024 16:15 0 - 8 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP KALEKAPISI SPOR ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 25.05.2024 15:30 3 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP VARSAKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ SERİK BELEDİYESPOR 25.05.2024 15:30 0 - 9 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ VARSAK SPOR KULÜBÜ 25.05.2024 15:30 0 - 7 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 25.05.2024 15:30 2 - 1 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 25.05.2024 15:30 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 25.05.2024 15:15 9 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP İKİZLER SPOR KULÜBÜ ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 25.05.2024 15:15 0 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) FİNİKE BELEDİYE SPOR ELMALI BELEDİYESPOR 25.05.2024 15:00 3 - 3 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) KAŞ KINIK SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 25.05.2024 15:00 3 - 0 KAŞ KINIK STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP KORKUTELİ İDMAN YURDU KUMLUCA GENÇLİK SPOR 25.05.2024 15:00 6 - 1 KORKUTELİ 100.YIL ATATÜRK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) SARILAR BELEDİYE SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 25.05.2024 14:30 1 - 4 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 25.05.2024 14:30 0 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ANTALYA 07 SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 25.05.2024 14:15 0 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR TFA SPOR 25.05.2024 14:15 4 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP ANTALYA ALTINAYAKLAR SPOR KULÜBÜ ANTALYA KEPEZALTI SPOR 25.05.2024 14:00 4 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP ANTALYA BUCAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 25.05.2024 14:00 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 25.05.2024 14:00 1 - 11 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ HURMA GENÇLİK VE SPOR 25.05.2024 14:00 3 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ TRABZONLULARSPOR 25.05.2024 14:00 0 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 25.05.2024 13:45 0 - 14 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ANTALYA SANAYİ SPOR ANTALYA 07 ASLANLARI SPOR KUÜBÜ 25.05.2024 13:30 0 - 4 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP 1966 AKREP SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 25.05.2024 13:15 8 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 25.05.2024 13:15 2 - 7 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 25.05.2024 13:00 2 - 6 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) OKURCALAR MUZ SPOR ALANYA KESTELSPOR 25.05.2024 12:30 5 - 2 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR ŞAHİNGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 25.05.2024 12:30 0 - 3 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ANTALYA YOLSPOR ANTALYA DOKUMA SPOR 25.05.2024 12:15 3 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP MARMARA 07 SPOR ANTALYA KÜRESEL SPOR 25.05.2024 12:15 4 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ŞARAMPOLSPOR 25.05.2024 12:00 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 25.05.2024 12:00 1 - 1 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP ASLARA SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 25.05.2024 12:00 10 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ İKİZLER SPOR KULÜBÜ 25.05.2024 12:00 0 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP SERİK BİNGÜL SÜLEYMAN GEDİK SPOR KULÜBÜ ANTALYA DSİSPOR 25.05.2024 12:00 0 - 10 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) ANTALYA KÖRFEZ SPOR MANAVGATSPOR 25.05.2024 11:30 7 - 0 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR ALANYA KALESPOR 25.05.2024 11:15 0 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ALTI AYAK SPOR KULÜBÜ ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 25.05.2024 11:15 2 - 5 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 25.05.2024 10:30 6 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP KALEKAPISI SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 25.05.2024 10:15 10 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP KORKUTELİ TAN SPOR VOLE SPOR KULÜBÜ 25.05.2024 10:00 1 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP TFA SPOR ANTALYA KARTALSPOR 25.05.2024 10:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) OBA BELEDİYE SPOR ALANYA ASLANLARI SPOR KULÜBÜ 25.05.2024 10:00 0 - 5 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 25.05.2024 10:00 0 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GÜL SPOR 25.05.2024 10:00 8 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT GENÇLERBİRLİĞİ KULÜBÜ ÇOLAKLI SPOR 25.05.2024 10:00 7 - 1 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İYİLER SPOR KULÜBÜ 25.05.2024 09:15 2 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP VOLE SPOR KULÜBÜ ANTALYA ALTINAYAKLAR SPOR KULÜBÜ 24.05.2024 18:30 8 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP ŞARAMPOLSPOR VARSAKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 24.05.2024 18:00 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 24.05.2024 18:00 1 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP İYİLER SPOR KULÜBÜ ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 24.05.2024 17:00 2 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ ANTALYA BUCAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 23.05.2024 18:30 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ 23.05.2024 18:30 6 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP ANTALYA DSİSPOR BİTEXEN ANTALYASPOR 23.05.2024 18:30 1 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA DEMİRSPOR CORENDON ALANYASPOR 23.05.2024 18:00 1 - 4 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA YOLSPOR 23.05.2024 18:00 2 - 4 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP SERİK BELEDİYESPOR KALEKAPISI SPOR 23.05.2024 17:00 8 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ 23.05.2024 17:00 3 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP İKİZLER SPOR KULÜBÜ SERİK BİNGÜL SÜLEYMAN GEDİK SPOR KULÜBÜ 23.05.2024 17:00 8 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 22.05.2024 18:30 4 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 22.05.2024 18:30 3 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP ANTALYA GÜL SPOR AKDENİZSPOR 22.05.2024 18:30 2 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 22.05.2024 18:30 0 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) DEMRE BELEDİYESPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 22.05.2024 17:30 11 - 1 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ 22.05.2024 17:00 0 - 3 İNCEKUM SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 22.05.2024 17:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP 1905 SERİK SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 22.05.2024 17:00 0 - 11 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 22.05.2024 17:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 22.05.2024 17:00 8 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP DEMİR 07 SPOR KULÜBÜ YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ 21.05.2024 18:30 3 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP VARSAK SPOR KULÜBÜ ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 21.05.2024 18:30 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP TRABZONLULARSPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 21.05.2024 18:30 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA ALTYAPI SPOR KULÜBÜ GAZİPAŞA BELD. 21.05.2024 18:00 3 - 0 İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 21.05.2024 17:30 0 - 10 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ANTALYA HAL SPOR TFA SPOR 21.05.2024 17:00 0 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 21.05.2024 17:00 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) ELMALI BELEDİYESPOR YEŞİLKÖY BELEDİYE SPOR 21.05.2024 17:00 3 - 0 ELMALI İLÇE STADI
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP ANTALYA DSİSPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 21.05.2024 17:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 20.05.2024 18:00 6 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP 1966 AKREP SPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 20.05.2024 18:00 2 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP ANTALYA 07 SPOR ASLARA SPOR 20.05.2024 18:00 1 - 7 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 20.05.2024 18:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP BİTEXEN ANTALYASPOR KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ 20.05.2024 18:00 8 - 0 HASAN SUBAŞI STADI
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 20.05.2024 17:00 9 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP KORKUTELİ TAN SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 19.05.2024 18:30 3 - 8 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR ALANYA KALESPOR 19.05.2024 17:30 2 - 1 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) ALANYA KESTELSPOR OKURCALAR MUZ SPOR 19.05.2024 17:30 5 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP ANTALYA ALTINAYAKLAR SPOR KULÜBÜ ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ 19.05.2024 17:30 5 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP ANTİK SİDE SPOR KULÜBÜ AKSEKİ SPOR 19.05.2024 17:00 3 - 0 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 19.05.2024 17:00 4 - 2 MANAVGAT EVRENSEKİ SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ANTALYA 07 ASLANLARI SPOR KUÜBÜ AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 19.05.2024 16:30 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP ADRASAN SPOR KORKUTELİ İDMAN YURDU 19.05.2024 16:30 5 - 3 KOMLUCA TOPTAŞ SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP TFA SPOR VARSAK SPOR KULÜBÜ 19.05.2024 16:00 1 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DEMİR 07 SPOR KULÜBÜ 19.05.2024 16:00 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 19.05.2024 16:00 5 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ İBRADI SPOR 19.05.2024 15:30 3 - 0 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ SERİK BİNGÜL SÜLEYMAN GEDİK SPOR KULÜBÜ 19.05.2024 15:30 4 - 1 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP 1966 AKREP SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 19.05.2024 15:30 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ 19.05.2024 15:15 7 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR ALANYA BELEDİYESPOR 19.05.2024 15:00 3 - 1 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ ANTALYA KÖRFEZ SPOR 19.05.2024 15:00 0 - 2 MANAVGAT EVRENSEKİ SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP YUVASPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 19.05.2024 15:00 1 - 5 ELMALI YUVA SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP MAVİKENT BELEDİYESPOR YEŞİL KEMER SPOR 19.05.2024 15:00 1 - 5 MAVİKENT SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ANTALYA GÜL SPOR 19.05.2024 14:30 1 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 19.05.2024 14:30 0 - 9 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 19.05.2024 14:15 2 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA HAL SPOR 19.05.2024 14:00 15 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) KUMLUCA GENÇLİK SPOR ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 19.05.2024 14:00 5 - 0 KOMLUCA TOPTAŞ SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP ŞARAMPOLSPOR VARSAKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 19.05.2024 14:00 1 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP VARSAK SPOR KULÜBÜ SERİK ESNAF SPOR SPOR 19.05.2024 14:00 0 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ANTALYA BUCAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR 19.05.2024 13:30 7 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 19.05.2024 13:15 5 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP MANAVGATSPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 19.05.2024 13:00 6 - 1 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) KARDELENSPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 19.05.2024 13:00 8 - 0 MANAVGAT EVRENSEKİ SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR 19.05.2024 12:30 8 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP ŞAHİNGÜCÜ SPOR KULÜBÜ ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 19.05.2024 12:30 4 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 19.05.2024 12:15 4 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP DÖŞEMEALTI BELEDİYESPOR DEMİR 07 SPOR KULÜBÜ 19.05.2024 12:00 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP 1966 AKREP SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 19.05.2024 12:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP KADRİYE SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 19.05.2024 12:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGATSPOR MANAVGAT GENÇLERBİRLİĞİ KULÜBÜ 19.05.2024 11:30 0 - 4 MANAVGAT EVRENSEKİ SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP TFA SPOR ALTI AYAK SPOR KULÜBÜ 19.05.2024 11:30 11 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 19.05.2024 11:15 8 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ GÜNEYSPOR 19.05.2024 10:30 10 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR KALEKAPISI SPOR 19.05.2024 10:15 3 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR VOLE SPOR KULÜBÜ 19.05.2024 10:00 4 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP ANTALYA DSİSPOR ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ 19.05.2024 10:00 5 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) ÇOLAKLI SPOR KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR 19.05.2024 10:00 0 - 3 MANAVGAT EVRENSEKİ SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP ÜNFA SPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ 19.05.2024 10:00 1 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 19.05.2024 09:30 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ÇAKALLIKLI SPOR EREN SPOR 19.05.2024 09:15 2 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 18.05.2024 18:30 5 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP KORKUTELİ TAN SPOR ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 18.05.2024 17:30 2 - 7 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 18.05.2024 17:30 4 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1905 SERİK SPOR 18.05.2024 17:30 7 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 1966 AKREP SPOR 18.05.2024 17:30 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 18.05.2024 17:30 3 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP ALANYA KESTELSPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 18.05.2024 17:00 1 - 1 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP SERİK BELEDİYESPOR ŞARAMPOLSPOR 18.05.2024 16:30 0 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) AVSALLAR BELEDİYESPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 18.05.2024 16:30 3 - 0 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) ALANYA ASLANLARI SPOR KULÜBÜ ALANYA BELEDİYESPOR 18.05.2024 16:30 1 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP ANTALYA ALTINAYAKLAR SPOR KULÜBÜ KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 18.05.2024 16:00 5 - 7 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 18.05.2024 16:00 2 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 18.05.2024 16:00 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP AKDENİZSPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 18.05.2024 16:00 0 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 18.05.2024 15:30 2 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA 07 SPOR 18.05.2024 15:30 6 - 0 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ 18.05.2024 15:15 12 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA KARTALLARI SPOR İNCEKUM BELEDİYESPOR 18.05.2024 15:00 4 - 1 İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA İDMAN YURDU SPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 18.05.2024 15:00 1 - 2 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR KAŞ KINIK SPOR 18.05.2024 15:00 1 - 1 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) TOPTAŞ SPOR KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 18.05.2024 15:00 11 - 0 KOMLUCA TOPTAŞ SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ 18.05.2024 15:00 4 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KÜRESEL SPOR ALTUN GENÇLİK VE SPOR 18.05.2024 14:30 7 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP KONYAALTI BELEDİYE SPOR VOLE SPOR KULÜBÜ 18.05.2024 14:15 2 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 18.05.2024 14:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 18.05.2024 14:00 0 - 9 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KARTALSPOR TOPTAŞ SPOR 18.05.2024 14:00 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ 18.05.2024 14:00 6 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA ASLANLARI SPOR KULÜBÜ 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 18.05.2024 13:45 3 - 1 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ANTALYA HAL SPOR MARMARA 07 SPOR 18.05.2024 13:30 0 - 7 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP TRABZONLULARSPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 18.05.2024 13:15 1 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP VARSAKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ KALEKAPISI SPOR 18.05.2024 13:00 1 - 8 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 18.05.2024 13:00 1 - 8 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GÜL SPOR 18.05.2024 13:00 1 - 6 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 18.05.2024 12:30 0 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ OBA BELEDİYE SPOR 18.05.2024 12:30 4 - 1 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 18.05.2024 12:30 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ANTALYA DOKUMA SPOR AKDENİZSPOR 18.05.2024 12:15 1 - 5 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP ANTALYA BUCAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ SERİK BELEDİYESPOR 18.05.2024 12:00 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 18.05.2024 12:00 3 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP ANTALYA 07 SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 18.05.2024 12:00 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA KALESPOR OKURCALAR MUZ SPOR 18.05.2024 11:15 2 - 1 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP VARSAKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 18.05.2024 11:15 2 - 4 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 18.05.2024 11:00 1 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 18.05.2024 11:00 2 - 2 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) ANTİK SİDE SPOR KULÜBÜ MANAVGATSPOR 18.05.2024 11:00 5 - 5 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI B SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP SERİK BİNGÜL SÜLEYMAN GEDİK SPOR KULÜBÜ BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 18.05.2024 11:00 0 - 10 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ANTALYA 2003 SPOR 18.05.2024 10:30 5 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP İYİLER SPOR KULÜBÜ KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ 18.05.2024 10:15 2 - 6 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP ŞARAMPOLSPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 18.05.2024 10:00 1 - 12 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 18.05.2024 10:00 4 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA KESTELSPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 18.05.2024 10:00 3 - 5 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP ANTALYA DSİSPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 18.05.2024 10:00 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ORMANSPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 18.05.2024 09:15 5 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) İNCEKUM BELEDİYESPOR ALANYA DEMİRSPOR 16.05.2024 18:00 0 - 10 İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ ALANYA ALTYAPI SPOR KULÜBÜ 16.05.2024 18:00 0 - 4 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) PAYALLAR KONAKLI SPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 16.05.2024 18:00 0 - 1 KONAKLI İLÇE STADI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP SERİK BELEDİYESPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 16.05.2024 17:30 6 - 0 SERİK İSMAİL OGAN STADI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR KALEKAPISI SPOR 16.05.2024 17:30 2 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 16.05.2024 17:30 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP ADRASAN SPOR KUMLUCA GENÇLİK SPOR 16.05.2024 17:00 8 - 1 KOMLUCA TOPTAŞ SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP YUVASPOR YEŞİL KEMER SPOR 16.05.2024 17:00 2 - 6 ELMALI YUVA SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP MAVİKENT BELEDİYESPOR KORKUTELİ İDMAN YURDU 16.05.2024 17:00 1 - 2 MAVİKENT SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) GAZİPAŞA BELD. ALANYA KARTALLARI SPOR 15.05.2024 18:00 1 - 8 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) FİNİKE BELEDİYE SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 15.05.2024 18:00 1 - 2 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) ALANYA KALESPOR ALANYA ASLANLARI SPOR KULÜBÜ 15.05.2024 18:00 1 - 7 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) OKURCALAR MUZ SPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 15.05.2024 18:00 0 - 3 İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP KORKUTELİ TAN SPOR ÜNFA SPOR 15.05.2024 17:30 2 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR 1966 AKREP SPOR 15.05.2024 17:30 1 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ VARSAK SPOR KULÜBÜ 15.05.2024 17:30 2 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 15.05.2024 17:30 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR 15.05.2024 15:30 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 14.05.2024 18:30 0 - 15 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) CORENDON ALANYASPOR ALANYA İDMAN YURDU SPOR 14.05.2024 18:00 7 - 0 KONAKLI İLÇE STADI
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KÜRESEL SPOR 14.05.2024 18:00 2 - 0 KEMER OFLAZ TESİSLERİ
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP CK SPOR ANTALYA DSİSPOR 14.05.2024 18:00 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ 14.05.2024 18:00 2 - 3 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR KAŞ KINIK SPOR 14.05.2024 18:00 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP ANTALYA 2003 SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 14.05.2024 18:00 1 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) ALANYA BELEDİYESPOR ALANYA KESTELSPOR 14.05.2024 18:00 2 - 2 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) OKURCALAR MUZ SPOR ALANYA ASLANLARI SPOR KULÜBÜ 14.05.2024 17:15 0 - 2 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP TOPTAŞ SPOR ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ 14.05.2024 15:00 3 - 0 KOMLUCA TOPTAŞ SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA KARTALLARI SPOR ALANYA ALTYAPI SPOR KULÜBÜ 13.05.2024 17:30 0 - 2 İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 12.05.2024 18:15 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP VARSAK SPOR KULÜBÜ ANTALYA KARTALSPOR 12.05.2024 18:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP KAŞ KINIK SPOR CK SPOR 12.05.2024 18:00 3 - 0 KAŞ AĞULLU SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 12.05.2024 18:00 2 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP MARMARA 07 SPOR TRABZONLULARSPOR 12.05.2024 17:15 4 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR KARDELENSPOR 12.05.2024 17:00 0 - 3 MANAVGAT EVRENSEKİ SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR OKURCALAR MUZ SPOR 12.05.2024 17:00 3 - 3 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP KALEKAPISI SPOR ANTALYA BUCAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 12.05.2024 17:00 2 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP ALANYA BELEDİYESPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 12.05.2024 16:30 0 - 3 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP YEŞİL KEMER SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 12.05.2024 16:30 1 - 1 KEMER İLÇE STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP İBRADI SPOR MANAVGATSPOR 12.05.2024 16:00 3 - 7 İBRADI İLÇE SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP AKSEKİ SPOR SERİK BİNGÜL SÜLEYMAN GEDİK SPOR KULÜBÜ 12.05.2024 16:00 1 - 6 AKSEKİ STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ ANTALYA 07 SPOR 12.05.2024 16:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP VARSAK SPOR KULÜBÜ 1966 AKREP SPOR 12.05.2024 16:00 0 - 7 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) ALANYA ASLANLARI SPOR KULÜBÜ PAYALLAR KONAKLI SPOR 12.05.2024 16:00 3 - 2 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP KUMLUCA GENÇLİK SPOR MAVİKENT BELEDİYESPOR 12.05.2024 16:00 1 - 3 KAŞ AĞULLU SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP KORKUTELİ İDMAN YURDU YUVASPOR 12.05.2024 16:00 2 - 3 KORKUTELİ 100.YIL ATATÜRK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 12.05.2024 15:45 6 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ TFA SPOR 12.05.2024 15:15 1 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 12.05.2024 15:15 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) SARILAR BELEDİYE SPOR ÇOLAKLI SPOR 12.05.2024 15:00 2 - 0 MANAVGAT EVRENSEKİ SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 12.05.2024 15:00 0 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ ANTALYAGÜCÜ SPOR 12.05.2024 14:45 2 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) ALANYA KALESPOR ALANYA BELEDİYESPOR 12.05.2024 14:30 1 - 3 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP VOLE SPOR KULÜBÜ HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 12.05.2024 14:15 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 12.05.2024 14:15 1 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR ANTİK SİDE SPOR KULÜBÜ 12.05.2024 14:00 0 - 7 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP DEMİR 07 SPOR KULÜBÜ ŞARAMPOLSPOR 12.05.2024 14:00 3 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ KORKUTELİ TAN SPOR 12.05.2024 14:00 3 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ VARSAKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 12.05.2024 13:45 5 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) YEŞİLKÖY BELEDİYE SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 12.05.2024 13:30 1 - 4 KAŞ AĞULLU SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 12.05.2024 13:15 0 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ANTALYA 07 SPOR SERİK BELEDİYESPOR 12.05.2024 13:15 3 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA DEMİRSPOR GAZİPAŞA BELD. 12.05.2024 13:00 6 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT BELEDİYESPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 12.05.2024 13:00 7 - 1 MANAVGAT EVRENSEKİ SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR 12.05.2024 13:00 0 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 12.05.2024 12:45 0 - 5 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 12.05.2024 12:15 2 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 12.05.2024 12:15 1 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) KONAKLI BELEDİYESPOR ALANYA KALESPOR 12.05.2024 12:00 1 - 2 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR 12.05.2024 12:00 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 12.05.2024 12:00 3 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR MANAVGATSPOR 12.05.2024 11:30 8 - 0 MANAVGAT EVRENSEKİ SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP ANTALYA 07 SPOR KADRİYE SPOR 12.05.2024 11:30 3 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) YILDIRIMSPOR GAZİPAŞA BELD. 12.05.2024 11:15 0 - 2 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ALTINAYAKLAR SPOR KULÜBÜ 12.05.2024 11:15 6 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 1966 AKREP SPOR 12.05.2024 10:15 3 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ KORKUTELİ TAN SPOR 12.05.2024 10:15 5 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 12.05.2024 10:00 4 - 2 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP ANTALYA GÜL SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 12.05.2024 10:00 1 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP VARSAKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ ANTALYA DSİSPOR 12.05.2024 10:00 3 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT GENÇLERBİRLİĞİ KULÜBÜ MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ 12.05.2024 10:00 0 - 1 MANAVGAT EVRENSEKİ SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ÜNFA SPOR 12.05.2024 10:00 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP KALEKAPISI SPOR İYİLER SPOR KULÜBÜ 12.05.2024 09:15 4 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KÜRESEL SPOR 11.05.2024 18:15 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 11.05.2024 17:30 3 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 11.05.2024 17:30 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 11.05.2024 17:30 0 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ASLARA SPOR ANTALYA DSİSPOR 11.05.2024 17:15 1 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP ALANYA BELEDİYESPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 11.05.2024 17:00 3 - 3 KONAKLI İLÇE STADI
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) 1923 KAŞ SPOR TOPTAŞ SPOR 11.05.2024 17:00 3 - 2 KAŞ AĞULLU SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 11.05.2024 17:00 4 - 2 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP 1966 AKREP SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 11.05.2024 17:00 0 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP TRABZONLULARSPOR ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ 11.05.2024 17:00 1 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ANTALYA GÜL SPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 11.05.2024 16:15 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR VARSAKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 11.05.2024 16:00 13 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 11.05.2024 16:00 2 - 5 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 11.05.2024 16:00 1 - 3 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR AKDENİZSPOR 11.05.2024 16:00 6 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ALTUN GENÇLİK VE SPOR ANTALYA HAL SPOR 11.05.2024 15:45 1 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 11.05.2024 15:30 0 - 7 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP BİTEXEN ANTALYASPOR ANTALYA DOKUMA SPOR 11.05.2024 15:15 15 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ANTALYA YOLSPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 11.05.2024 15:15 7 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 11.05.2024 15:00 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) CORENDON ALANYASPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 11.05.2024 15:00 13 - 0 KONAKLI İLÇE STADI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP KONAKLI BELEDİYESPOR MANAVGATSPOR 11.05.2024 15:00 3 - 0 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP GAZİPAŞA BELD. CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 11.05.2024 15:00 4 - 1 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ KUMLUCA GENÇLİK SPOR 11.05.2024 15:00 0 - 3 KAŞ AĞULLU SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR ELMALI BELEDİYESPOR 11.05.2024 15:00 0 - 0 DEMRE İLÇE STADI
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 11.05.2024 15:00 1 - 1 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) CORENDON ALANYASPOR ALANYA BELEDİYESPOR 11.05.2024 15:00 6 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 11.05.2024 15:00 0 - 3 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP EREN SPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 11.05.2024 14:45 1 - 4 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP SERİK BELEDİYESPOR KORKUTELİ TAN SPOR 11.05.2024 14:30 13 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ALTI AYAK SPOR KULÜBÜ ANTALYA BUCAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 11.05.2024 14:15 2 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP 1905 SERİK SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 11.05.2024 14:15 1 - 7 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP KALEKAPISI SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 11.05.2024 14:00 10 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP ANTALYA KÜRESEL SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 11.05.2024 14:00 0 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP ASLARA SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 11.05.2024 14:00 1 - 0 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) AVSALLAR BELEDİYESPOR ALANYA KESTELSPOR 11.05.2024 14:00 1 - 2 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP AKDENİZSPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 11.05.2024 13:45 3 - 3 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA İDMAN YURDU SPOR İNCEKUM BELEDİYESPOR 11.05.2024 13:30 4 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ANTALYA SANAYİ SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 11.05.2024 13:15 0 - 8 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ŞARAMPOLSPOR 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ 11.05.2024 13:15 2 - 6 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA YOLSPOR 11.05.2024 13:00 1 - 13 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ ANTALYA ALTINAYAKLAR SPOR KULÜBÜ 11.05.2024 13:00 2 - 5 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ ŞAHİNGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 11.05.2024 12:45 1 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP İYİLER SPOR KULÜBÜ SERİK ESNAF SPOR SPOR 11.05.2024 12:30 1 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) OBA BELEDİYE SPOR GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ 11.05.2024 12:30 4 - 1 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP GÜNEYSPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 11.05.2024 12:15 2 - 8 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP İKİZLER SPOR KULÜBÜ KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 11.05.2024 12:15 7 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP ANTALYA 07 SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 11.05.2024 12:00 5 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 11.05.2024 12:00 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT GENÇLERBİRLİĞİ KULÜBÜ MANAVGAT BELEDİYESPOR 11.05.2024 12:00 1 - 9 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ ANTALYA KÖRFEZ SPOR 11.05.2024 12:00 2 - 0 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI B SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ SERİK BİNGÜL SÜLEYMAN GEDİK SPOR KULÜBÜ 11.05.2024 11:30 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ORMANSPOR 11.05.2024 11:15 1 - 7 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ İNCEKUM BELEDİYESPOR 11.05.2024 11:15 0 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ 11.05.2024 11:00 4 - 1 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 11.05.2024 11:00 6 - 1 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI A SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP DEMİR 07 SPOR KULÜBÜ TFA SPOR 11.05.2024 10:30 1 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 11.05.2024 10:30 1 - 3 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR ANTALYA 07 ASLANLARI SPOR KUÜBÜ 11.05.2024 10:15 2 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) ALANYA DEMİRSPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 11.05.2024 10:00 1 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA 2003 SPOR 11.05.2024 10:00 8 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP İKİZLER SPOR KULÜBÜ BİTEXEN ANTALYASPOR 11.05.2024 10:00 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) KARDELENSPOR ANTİK SİDE SPOR KULÜBÜ 11.05.2024 10:00 3 - 0 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) MANAVGATSPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 11.05.2024 10:00 0 - 1 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI B SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP VOLE SPOR KULÜBÜ ŞARAMPOLSPOR 11.05.2024 10:00 3 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 11.05.2024 09:15 3 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ BEYMELEK BELEDİYESPOR KAŞ KINIK SPOR 10.05.2024 16:00 0 - 1 DEMRE İLÇE STADI
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) OKURCALAR MUZ SPOR ALANYA ASLANLARI SPOR KULÜBÜ 09.05.2024 18:00 3 - 2 İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) ALANYA KESTELSPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 09.05.2024 18:00 2 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP DEMİR 07 SPOR KULÜBÜ ANTALYA DSİSPOR 09.05.2024 17:30 1 - 6 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP ANTALYA 07 SPOR DÖŞEMEALTI BELEDİYESPOR 09.05.2024 17:30 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ VARSAKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 09.05.2024 17:30 2 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ OKURCALAR MUZ SPOR 08.05.2024 18:30 0 - 3 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA ALTYAPI SPOR KULÜBÜ ALANYA DEMİRSPOR 08.05.2024 18:00 0 - 0 İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 08.05.2024 18:00 1 - 0 DEMRE İLÇE STADI
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) PAYALLAR KONAKLI SPOR ALANYA KALESPOR 08.05.2024 18:00 0 - 2 KONAKLI İLÇE STADI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 08.05.2024 17:30 0 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 08.05.2024 17:30 0 - 8 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 08.05.2024 17:30 2 - 2 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KÜRESEL SPOR 08.05.2024 17:30 5 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP AKSEKİ SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 08.05.2024 17:00 3 - 4 AKSEKİ STADI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA ASLANLARI SPOR KULÜBÜ KONAKLI BELEDİYESPOR 07.05.2024 18:30 6 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) İNCEKUM BELEDİYESPOR CORENDON ALANYASPOR 07.05.2024 18:00 0 - 9 İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) GAZİPAŞA BELD. ALANYA İDMAN YURDU SPOR 07.05.2024 18:00 1 - 1 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) ANTALYA KÖRFEZ SPOR MANAVGAT GENÇLERBİRLİĞİ KULÜBÜ 07.05.2024 18:00 4 - 1 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI B SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) AVSALLAR BELEDİYESPOR ALANYA BELEDİYESPOR 07.05.2024 18:00 3 - 2 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA 07 SPOR 07.05.2024 17:30 3 - 4 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP CK SPOR VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ 07.05.2024 17:30 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ANTALYA KARTALSPOR 07.05.2024 17:30 2 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP ANTALYA 2003 SPOR ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ 07.05.2024 17:30 1 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA KALESPOR ALANYA KESTELSPOR 07.05.2024 17:15 1 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-PLAY OFF ANTALYA YOLSPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 07.05.2024 17:00 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 07.05.2024 16:00 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) KUMLUCA GENÇLİK SPOR 1923 KAŞ SPOR 06.05.2024 18:00 6 - 2 KOMLUCA TOPTAŞ SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) ANTALYA KÖRFEZ SPOR MANAVGAT GENÇLERBİRLİĞİ KULÜBÜ 06.05.2024 18:00 2 - 2 MANAVGAT EVRENSEKİ SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 06.05.2024 17:00 3 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP ANTALYA ALTINAYAKLAR SPOR KULÜBÜ PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 05.05.2024 18:15 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 05.05.2024 17:15 1 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP MANAVGATSPOR ALANYA BELEDİYESPOR 05.05.2024 17:00 5 - 1 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-PLAY OFF 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 05.05.2024 17:00 2 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP VARSAKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ DEMİR 07 SPOR KULÜBÜ 05.05.2024 17:00 3 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP DÖŞEMEALTI BELEDİYESPOR ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ 05.05.2024 17:00 5 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP KORKUTELİ TAN SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 05.05.2024 17:00 2 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA İDMAN YURDU SPOR ALANYA ALTYAPI SPOR KULÜBÜ 05.05.2024 16:30 0 - 3 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ İDMAN YURDU 05.05.2024 16:30 2 - 1 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP AKSU BELEDİYE SPOR ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ 05.05.2024 16:30 0 - 3 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ ANTALYA 07 SPOR 05.05.2024 16:15 6 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 05.05.2024 16:00 5 - 1 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP SERİK BİNGÜL SÜLEYMAN GEDİK SPOR KULÜBÜ AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 05.05.2024 16:00 11 - 1 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ AKSEKİ SPOR 05.05.2024 16:00 4 - 1 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP MAVİKENT BELEDİYESPOR ADRASAN SPOR 05.05.2024 16:00 2 - 2 MAVİKENT SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP YUVASPOR KUMLUCA GENÇLİK SPOR 05.05.2024 16:00 7 - 2 ELMALI YUVA SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ANTALYA DOKUMA SPOR ASLARA SPOR 05.05.2024 15:30 3 - 10 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 05.05.2024 15:15 0 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1905 SERİK SPOR 05.05.2024 15:15 8 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR 05.05.2024 15:00 0 - 1 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI B SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) ALANYA ASLANLARI SPOR KULÜBÜ ALANYA KESTELSPOR 05.05.2024 15:00 1 - 8 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ ANTALYA SANAYİ SPOR VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ 05.05.2024 15:00 4 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR KADRİYE SPOR 05.05.2024 15:00 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ ÇAKALLIKLI SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 05.05.2024 15:00 1 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ İNCEKUM BELEDİYESPOR 05.05.2024 14:30 7 - 1 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP ANTİK SİDE SPOR KULÜBÜ İBRADI SPOR 05.05.2024 14:30 3 - 1 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR YEŞİLKÖY BELEDİYE SPOR 05.05.2024 14:30 4 - 1 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 05.05.2024 14:30 0 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP ÜNFA SPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 05.05.2024 14:30 1 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 05.05.2024 14:15 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ANTALYA BUCAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ 05.05.2024 14:15 5 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 05.05.2024 14:00 2 - 0 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) ALANYA KARTALLARI SPOR CORENDON ALANYASPOR 05.05.2024 13:45 0 - 9 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP KONYAALTI BELEDİYE SPOR KEMER BELEDİYE SPOR 05.05.2024 13:30 0 - 8 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 05.05.2024 13:15 4 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 05.05.2024 13:15 1 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) ELMALI BELEDİYESPOR KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 05.05.2024 13:00 4 - 0 ELMALI İLÇE STADI
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) ÇOLAKLI SPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 05.05.2024 13:00 0 - 1 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI B SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 05.05.2024 13:00 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) CORENDON ALANYASPOR GAZİPAŞA BELD. 05.05.2024 12:30 11 - 0 KONAKLI İLÇE STADI
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) İNCEKUM BELEDİYESPOR ALANYA DEMİRSPOR 05.05.2024 12:30 2 - 4 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP İYİLER SPOR KULÜBÜ ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 05.05.2024 12:30 0 - 4 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ORMANSPOR 05.05.2024 12:15 1 - 6 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP ŞAHİNGÜCÜ SPOR KULÜBÜ ARKA GENÇLİK VE SPOR 05.05.2024 12:15 3 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP ANTALYA SAĞLIKSPOR VARSAK SPOR KULÜBÜ 05.05.2024 12:00 1 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYA GÜL SPOR 05.05.2024 11:30 5 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 05.05.2024 11:30 2 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) KARDELENSPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 05.05.2024 11:30 1 - 0 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI B SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) OKURCALAR MUZ SPOR GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ 05.05.2024 11:15 16 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP VARSAKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ KALEKAPISI SPOR 05.05.2024 11:15 1 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP 1966 AKREP SPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ 05.05.2024 10:30 6 - 4 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP 1966 AKREP SPOR KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ 05.05.2024 10:15 2 - 4 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 05.05.2024 10:00 1 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP ŞARAMPOLSPOR ANTALYA 07 SPOR 05.05.2024 10:00 2 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGATSPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 05.05.2024 10:00 0 - 3 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI B SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) GAZİPAŞA BELD. CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 05.05.2024 10:00 1 - 5 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 05.05.2024 10:00 4 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 05.05.2024 09:15 2 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ AVSALLAR BELEDİYESPOR MAHMUTLAR SPOR 05.05.2024 ??:?? 3 - 0
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 04.05.2024 18:15 1 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP ANTALYA KÜRESEL SPOR CK SPOR 04.05.2024 17:30 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) KAŞ KINIK SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 04.05.2024 17:30 3 - 0 KAŞ KINIK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR AKDENİZSPOR 04.05.2024 17:15 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 04.05.2024 17:00 5 - 0 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR GAZİPAŞA BELD. 04.05.2024 17:00 1 - 2 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR ALANYA KESTELSPOR 04.05.2024 17:00 3 - 1 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 04.05.2024 17:00 0 - 1 KEMER OFLAZ TESİSLERİ
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) DEMRE BELEDİYESPOR ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 04.05.2024 17:00 2 - 0 DEMRE İLÇE STADI
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP 1905 SERİK SPOR ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 04.05.2024 17:00 0 - 5 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 1966 AKREP SPOR 04.05.2024 17:00 7 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP İKİZLER SPOR KULÜBÜ BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 04.05.2024 17:00 5 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP ANTALYA DSİSPOR ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ 04.05.2024 17:00 7 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 04.05.2024 17:00 2 - 2 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KARTALSPOR DEMİR 07 SPOR KULÜBÜ 04.05.2024 17:00 5 - 1 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ANTALYA HAL SPOR DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR 04.05.2024 16:30 1 - 5 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR VOLE SPOR KULÜBÜ 04.05.2024 16:15 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 04.05.2024 16:00 1 - 2 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP TFA SPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 04.05.2024 15:30 0 - 2 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 04.05.2024 15:30 1 - 8 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) ALANYA BELEDİYESPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 04.05.2024 15:30 4 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP MARMARA 07 SPOR ALTUN GENÇLİK VE SPOR 04.05.2024 15:30 7 - 3 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP ANTALYA ALTINAYAKLAR SPOR KULÜBÜ SERİK BELEDİYESPOR 04.05.2024 15:30 1 - 8 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 04.05.2024 15:30 3 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 04.05.2024 15:30 7 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ EREN SPOR 04.05.2024 15:15 1 - 9 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP TRABZONLULARSPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 04.05.2024 15:15 0 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP KAŞ KINIK SPOR ANTALYA DSİSPOR 04.05.2024 15:00 0 - 2 KAŞ KINIK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ 04.05.2024 15:00 10 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ KEMER BELEDİYE SPOR 04.05.2024 15:00 2 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ KORKUTELİ BELEDİYE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 04.05.2024 15:00 3 - 1 KORKUTELİ 100.YIL ATATÜRK STADI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP MANAVGATSPOR ALANYA BELEDİYESPOR 04.05.2024 14:30 0 - 2 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP KORKUTELİ TAN SPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 04.05.2024 14:30 0 - 6 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 04.05.2024 14:15 5 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 04.05.2024 14:15 1 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 04.05.2024 14:00 0 - 3 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA DEMİRSPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 04.05.2024 14:00 6 - 2 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ KONAKLI BELEDİYESPOR 04.05.2024 14:00 1 - 5 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 04.05.2024 14:00 0 - 3 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP ŞARAMPOLSPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 04.05.2024 14:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP VARSAKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ ANTALYA BUCAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 04.05.2024 14:00 0 - 8 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP ANTALYA 07 SPOR KALEKAPISI SPOR 04.05.2024 14:00 4 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) KONAKLI BELEDİYESPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 04.05.2024 13:45 3 - 2 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ İYİLER SPOR KULÜBÜ 04.05.2024 13:30 0 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ÇAKALLIKLI SPOR ANTALYA YOLSPOR 04.05.2024 13:30 0 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ANTALYA HAL SPOR VARSAK SPOR KULÜBÜ 04.05.2024 13:30 0 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 04.05.2024 13:15 5 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KÜRESEL SPOR ALTI AYAK SPOR KULÜBÜ 04.05.2024 13:15 2 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA KESTELSPOR ALANYA ASLANLARI SPOR KULÜBÜ 04.05.2024 12:30 0 - 3 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) ALANYA KALESPOR OKURCALAR MUZ SPOR 04.05.2024 12:30 1 - 3 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 04.05.2024 12:30 4 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ANTALYA 07 ASLANLARI SPOR KUÜBÜ LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 04.05.2024 12:15 4 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR BİTEXEN ANTALYASPOR 04.05.2024 12:15 0 - 8 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP AKSU CİHADİYE SPOR ANTALYA 2003 SPOR 04.05.2024 12:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 04.05.2024 12:00 25 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP KADRİYE SPOR ASLARA SPOR 04.05.2024 12:00 0 - 2 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ ANTİK SİDE SPOR KULÜBÜ 04.05.2024 12:00 3 - 2 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR 04.05.2024 11:30 4 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP SERİK BİNGÜL SÜLEYMAN GEDİK SPOR KULÜBÜ TRABZONLULARSPOR 04.05.2024 11:30 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR OBA BELEDİYE SPOR 04.05.2024 11:15 3 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 04.05.2024 11:15 1 - 6 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) SARILAR BELEDİYE SPOR MANAVGATSPOR 04.05.2024 11:00 2 - 5 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR KARDELENSPOR 04.05.2024 11:00 0 - 3 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR VOLE SPOR KULÜBÜ 04.05.2024 10:30 6 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP GÜNEYSPOR ŞARAMPOLSPOR 04.05.2024 10:15 1 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 04.05.2024 10:00 4 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ 04.05.2024 10:00 2 - 3 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP BİTEXEN ANTALYASPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 04.05.2024 10:00 5 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT BELEDİYESPOR ÇOLAKLI SPOR 04.05.2024 10:00 5 - 2 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 04.05.2024 10:00 3 - 5 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP KORKUTELİ TAN SPOR KALEKAPISI SPOR 04.05.2024 10:00 1 - 8 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP TFA SPOR ANTALYA GÜL SPOR 04.05.2024 09:15 1 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP SERİK BİNGÜL SÜLEYMAN GEDİK SPOR KULÜBÜ İBRADI SPOR 02.05.2024 17:00 1 - 0 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 02.05.2024 17:00 1 - 2 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U15 LİGİ-PLAY OFF KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ANTALYA YOLSPOR 02.05.2024 17:00 0 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP ADRASAN SPOR YUVASPOR 02.05.2024 17:00 8 - 0 KOMLUCA TOPTAŞ SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP KUMLUCA GENÇLİK SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 02.05.2024 17:00 2 - 4 KAŞ AĞULLU SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA KARTALLARI SPOR ALANYA İDMAN YURDU SPOR 01.05.2024 17:30 2 - 2 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) OKURCALAR MUZ SPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 01.05.2024 17:30 0 - 2 İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP ALANYA KESTELSPOR MANAVGATSPOR 01.05.2024 17:00 6 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP GAZİPAŞA BELD. MANAVGAT BELEDİYESPOR 01.05.2024 17:00 0 - 2 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) SARILAR BELEDİYE SPOR MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ 01.05.2024 17:00 1 - 3 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) YILDIRIMSPOR CORENDON ALANYASPOR 01.05.2024 17:00 0 - 3 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA ALTYAPI SPOR KULÜBÜ CORENDON ALANYASPOR 01.05.2024 16:00 0 - 1 İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA ASLANLARI SPOR KULÜBÜ ALANYA KALESPOR 01.05.2024 16:00 0 - 1 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP ANTALYA DSİSPOR VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ 01.05.2024 16:00 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR TOPTAŞ SPOR 01.05.2024 16:00 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. AKSU CİHADİYE SPOR 01.05.2024 16:00 3 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) GAZİPAŞA BELD. İNCEKUM BELEDİYESPOR 01.05.2024 15:30 2 - 2 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ ALANYA KESTELSPOR 01.05.2024 15:00 2 - 2 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 01.05.2024 15:00 2 - 3 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) OBA BELEDİYE SPOR OKURCALAR MUZ SPOR 01.05.2024 14:00 2 - 4 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP ALANYA BELEDİYESPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 01.05.2024 14:00 3 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 01.05.2024 14:00 1 - 1 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP CK SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 01.05.2024 14:00 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR ALANYA BELEDİYESPOR 01.05.2024 14:00 0 - 4 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP KALEKAPISI SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 01.05.2024 14:00 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR SERİK BELEDİYESPOR 01.05.2024 14:00 1 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR KARDELENSPOR 01.05.2024 13:00 0 - 3 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) İNCEKUM BELEDİYESPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 01.05.2024 13:00 1 - 7 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) AVSALLAR BELEDİYESPOR ALANYA ASLANLARI SPOR KULÜBÜ 01.05.2024 13:00 1 - 1 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ ALANYA BELEDİYESPOR 01.05.2024 12:00 0 - 4 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) ALANYA KESTELSPOR ALANYA KALESPOR 01.05.2024 12:00 2 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT BELEDİYESPOR ÇOLAKLI SPOR 01.05.2024 11:30 3 - 1 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) ALANYA DEMİRSPOR GAZİPAŞA BELD. 01.05.2024 11:00 3 - 1 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ 01.05.2024 11:00 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 01.05.2024 11:00 4 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ KONAKLI BELEDİYESPOR 01.05.2024 10:00 2 - 12 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR MANAVGATSPOR 01.05.2024 10:00 2 - 1 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA DEMİRSPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 30.04.2024 18:00 10 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) YEŞİLKÖY BELEDİYE SPOR KAŞ KINIK SPOR 30.04.2024 17:30 0 - 8 KAŞ KINIK STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP ANTALYA DSİSPOR DÖŞEMEALTI BELEDİYESPOR 30.04.2024 17:00 1 - 4 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP KORKUTELİ TAN SPOR VARSAK SPOR KULÜBÜ 30.04.2024 17:00 6 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP ÜNFA SPOR 1966 AKREP SPOR 30.04.2024 17:00 3 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) CORENDON ALANYASPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 29.04.2024 17:30 3 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 29.04.2024 17:30 3 - 4 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP TRABZONLULARSPOR ANTALYA DSİSPOR 29.04.2024 17:30 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR BİTEXEN ANTALYASPOR 29.04.2024 17:30 2 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ANTALYA YOLSPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 29.04.2024 17:30 4 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) CORENDON ALANYASPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 29.04.2024 17:30 5 - 0 KONAKLI İLÇE STADI
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) İNCEKUM BELEDİYESPOR ALANYA ALTYAPI SPOR KULÜBÜ 29.04.2024 17:30 0 - 6 İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 29.04.2024 17:00 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ KAŞ KINIK SPOR 29.04.2024 16:00 3 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ANTALYA YOLSPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 28.04.2024 19:15 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 28.04.2024 18:15 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 28.04.2024 17:30 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 28.04.2024 17:15 0 - 7 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ İKİZLER SPOR KULÜBÜ 28.04.2024 17:00 0 - 12 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP KEMER BELEDİYE SPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 28.04.2024 16:15 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP MANAVGATSPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 28.04.2024 16:00 3 - 1 MANAVGAT ATATÜRK STADI - 1 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP DÖŞEMEALTI BELEDİYESPOR ŞARAMPOLSPOR 28.04.2024 16:00 5 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 28.04.2024 16:00 5 - 0 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ KAŞ KINIK SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 28.04.2024 16:00 1 - 0 KAŞ KINIK STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ KEMER BELEDİYE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 28.04.2024 16:00 2 - 4 KEMER İLÇE STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ KADRİYE SPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 28.04.2024 16:00 1 - 1 S&B SPORT FOOTBALL COMPLEX BELEK
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 28.04.2024 16:00 0 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 28.04.2024 16:00 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 28.04.2024 15:30 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP KORKUTELİ İDMAN YURDU YEŞİL KEMER SPOR 28.04.2024 15:30 1 - 6 KORKUTELİ 100.YIL ATATÜRK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 28.04.2024 15:30 3 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ANTALYA 07 SPOR GÜNEYSPOR 28.04.2024 15:15 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ ANTALYA KÜRESEL SPOR 28.04.2024 15:15 1 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ 28.04.2024 15:00 4 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR MARMARA 07 SPOR 28.04.2024 14:30 4 - 7 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP 1905 SERİK SPOR ANTALYA ALTINAYAKLAR SPOR KULÜBÜ 28.04.2024 14:15 2 - 6 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 28.04.2024 14:15 9 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ GAZİPAŞA BELD. 28.04.2024 14:00 3 - 1 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR TFA SPOR 28.04.2024 13:30 0 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR ANTALYA KARTALSPOR 28.04.2024 13:30 1 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 28.04.2024 13:15 1 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) YILDIRIMSPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 28.04.2024 13:15 3 - 4 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 28.04.2024 13:15 2 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP ANTİK SİDE SPOR KULÜBÜ ALANYA BELEDİYESPOR 28.04.2024 13:00 5 - 1 MANAVGAT ATATÜRK STADI - 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) TOPTAŞ SPOR KUMLUCA GENÇLİK SPOR 28.04.2024 13:00 1 - 1 KOMLUCA TOPTAŞ SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP ANTALYA 07 SPOR ANTALYA DSİSPOR 28.04.2024 13:00 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP 1966 AKREP SPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR 28.04.2024 13:00 9 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) OKURCALAR MUZ SPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 28.04.2024 12:30 2 - 3 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ANTALYA SANAYİ SPOR 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ 28.04.2024 12:30 3 - 4 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA İDMAN YURDU SPOR ALANYA DEMİRSPOR 28.04.2024 12:30 1 - 5 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 28.04.2024 12:15 4 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ANTALYA GÜL SPOR ANTALYA BUCAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 28.04.2024 12:15 2 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) KONAKLI BELEDİYESPOR OBA BELEDİYE SPOR 28.04.2024 11:15 3 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KORKUTELİ TAN SPOR 28.04.2024 11:15 0 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ DEMİR 07 SPOR KULÜBÜ 28.04.2024 11:00 5 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP VARSAK SPOR KULÜBÜ ÜNFA SPOR 28.04.2024 11:00 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 28.04.2024 10:15 0 - 4 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA KALESPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 28.04.2024 10:00 5 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP İYİLER SPOR KULÜBÜ ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 28.04.2024 10:00 0 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ŞAHİNGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 28.04.2024 09:15 0 - 5 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ MAHMUTLAR SPOR ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ 28.04.2024 ??:?? 0 - 3
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP BİTEXEN ANTALYASPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 27.04.2024 19:15 8 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP KALEKAPISI SPOR 1966 AKREP SPOR 27.04.2024 18:15 5 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYAGÜCÜ SPOR 27.04.2024 17:15 4 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP MANAVGATSPOR GAZİPAŞA BELD. 27.04.2024 17:00 3 - 0 ÇOLAKLI STADI
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP AKSU CİHADİYE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 27.04.2024 17:00 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP ASLARA SPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 27.04.2024 17:00 2 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 27.04.2024 17:00 3 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ 27.04.2024 17:00 3 - 4 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP SERİK BELEDİYESPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 27.04.2024 16:30 3 - 1 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 27.04.2024 16:15 6 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR CK SPOR 27.04.2024 16:00 3 - 1 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) 1923 KAŞ SPOR ELMALI BELEDİYESPOR 27.04.2024 16:00 2 - 0 KAŞ AĞULLU SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP AKDENİZSPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 27.04.2024 16:00 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ ANTALYA KARTALSPOR 27.04.2024 15:30 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP TOPTAŞ SPOR ANTALYA 2003 SPOR 27.04.2024 15:30 2 - 0 KOMLUCA TOPTAŞ SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP 1966 AKREP SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 27.04.2024 15:30 0 - 8 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) ALANYA BELEDİYESPOR OKURCALAR MUZ SPOR 27.04.2024 15:30 5 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ALTUN GENÇLİK VE SPOR TRABZONLULARSPOR 27.04.2024 15:30 0 - 5 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ 27.04.2024 15:15 4 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ALTI AYAK SPOR KULÜBÜ ANTALYA HAL SPOR 27.04.2024 15:15 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 27.04.2024 15:00 3 - 0 ÇOLAKLI STADI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP KONAKLI BELEDİYESPOR ALANYA KESTELSPOR 27.04.2024 15:00 2 - 1 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP ALANYA BELEDİYESPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 27.04.2024 15:00 3 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1905 SERİK SPOR 27.04.2024 15:00 8 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 27.04.2024 15:00 1 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP ANTALYA 07 SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 27.04.2024 15:00 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) PAYALLAR KONAKLI SPOR ALANYA KESTELSPOR 27.04.2024 15:00 0 - 5 KONAKLI İLÇE STADI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ VARSAKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 27.04.2024 14:30 3 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP AKDENİZSPOR ÇAKALLIKLI SPOR 27.04.2024 14:15 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP İKİZLER SPOR KULÜBÜ İYİLER SPOR KULÜBÜ 27.04.2024 14:15 2 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP ANTALYA KÜRESEL SPOR ANTALYA DSİSPOR 27.04.2024 14:00 1 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DEMRE BELEDİYESPOR 27.04.2024 14:00 2 - 6 KAŞ AĞULLU SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP ANTALYA GÜL SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 27.04.2024 14:00 0 - 7 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KADRİYE SPOR 27.04.2024 14:00 8 - 0 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) ALANYA ASLANLARI SPOR KULÜBÜ 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 27.04.2024 14:00 1 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ ŞARAMPOLSPOR 27.04.2024 14:00 6 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR KALEKAPISI SPOR 27.04.2024 14:00 1 - 3 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ORMANSPOR ANTALYA 07 ASLANLARI SPOR KUÜBÜ 27.04.2024 13:30 3 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP ANTALYA BUCAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ KORKUTELİ TAN SPOR 27.04.2024 13:30 14 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 27.04.2024 13:15 2 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 27.04.2024 13:15 2 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA KUNDU SPOR 27.04.2024 13:00 5 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 27.04.2024 13:00 2 - 4 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ASLARA SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 27.04.2024 12:30 5 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) GAZİPAŞA BELD. İNCEKUM BELEDİYESPOR 27.04.2024 12:30 2 - 5 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) ALANYA KALESPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 27.04.2024 12:30 0 - 4 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP VOLE SPOR KULÜBÜ ERDEM GENÇLİK VE SPOR 27.04.2024 12:15 1 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 27.04.2024 12:15 9 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP DEMİR 07 SPOR KULÜBÜ ANTALYA HAL SPOR 27.04.2024 12:00 4 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 27.04.2024 11:30 0 - 18 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ SERİK BİNGÜL SÜLEYMAN GEDİK SPOR KULÜBÜ 27.04.2024 11:30 12 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 27.04.2024 11:30 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA KESTELSPOR GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ 27.04.2024 11:15 11 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ŞARAMPOLSPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 27.04.2024 11:15 3 - 7 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 27.04.2024 11:00 7 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR TFA SPOR 27.04.2024 10:30 4 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 27.04.2024 10:15 4 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) ALANYA BELEDİYESPOR ALANYA DEMİRSPOR 27.04.2024 10:00 3 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP KALEKAPISI SPOR ANTALYA ALTINAYAKLAR SPOR KULÜBÜ 27.04.2024 10:00 7 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR 27.04.2024 10:00 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP VOLE SPOR KULÜBÜ VARSAKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 27.04.2024 10:00 7 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ANTALYA DSİSPOR ANTALYA DOKUMA SPOR 27.04.2024 09:15 8 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ ALANYA ASLANLARI SPOR KULÜBÜ 25.04.2024 18:00 0 - 5 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) ALANYA KALESPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 25.04.2024 17:30 3 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) PAYALLAR KONAKLI SPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 25.04.2024 17:30 1 - 2 KONAKLI İLÇE STADI
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) İNCEKUM BELEDİYESPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 25.04.2024 17:30 0 - 7 İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ YILDIRIMSPOR 25.04.2024 17:00 0 - 4 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP TOPTAŞ SPOR ANTALYA KARTALSPOR 25.04.2024 17:00 0 - 4 KOMLUCA TOPTAŞ SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 25.04.2024 17:00 7 - 0 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR MANAVGATSPOR 25.04.2024 15:00 3 - 2 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 25.04.2024 10:00 5 - 0 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 24.04.2024 18:00 5 - 0 KONAKLI İLÇE STADI
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) ALANYA BELEDİYESPOR ALANYA ASLANLARI SPOR KULÜBÜ 24.04.2024 17:30 4 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 24.04.2024 17:00 3 - 1 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) OBA BELEDİYE SPOR ALANYA KESTELSPOR 24.04.2024 17:00 3 - 5 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-5. GRUP (MANAVGAT 3. DEVRE) MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 24.04.2024 17:00 1 - 1 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ ERDEM GENÇLİK VE SPOR 24.04.2024 17:00 5 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ANTALYA 07 SPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 24.04.2024 17:00 1 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ANTALYA YOLSPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 24.04.2024 17:00 0 - 1 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR SERİK BELEDİYESPOR 24.04.2024 17:00 1 - 11 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) ALANYA KESTELSPOR ALANYA BELEDİYESPOR 24.04.2024 17:00 5 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 24.04.2024 17:00 3 - 0 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 24.04.2024 15:00 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-5. GRUP (MANAVGAT 3. DEVRE) ANTALYA KÖRFEZ SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 24.04.2024 15:00 0 - 0 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ KADRİYE SPOR 24.04.2024 15:00 3 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP 1905 SERİK SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 24.04.2024 15:00 2 - 3 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP AKDENİZSPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 24.04.2024 15:00 0 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 24.04.2024 15:00 1 - 1 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 24.04.2024 13:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ASLARA SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 24.04.2024 13:00 2 - 2 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 24.04.2024 13:00 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 24.04.2024 11:30 0 - 12 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 24.04.2024 11:30 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA DSİSPOR 24.04.2024 10:00 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) ALANYA KARTALLARI SPOR GAZİPAŞA BELD. 23.04.2024 18:00 3 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) OKURCALAR MUZ SPOR ALANYA KESTELSPOR 23.04.2024 17:30 1 - 5 İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) CORENDON ALANYASPOR ALANYA DEMİRSPOR 23.04.2024 17:30 3 - 0 KONAKLI İLÇE STADI
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ ALANYA İDMAN YURDU SPOR 23.04.2024 17:30 2 - 4 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 23.04.2024 17:00 1 - 1 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ ALANYA KALESPOR 23.04.2024 17:00 0 - 9 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-5. GRUP (MANAVGAT 3. DEVRE) MANAVGAT BELEDİYESPOR ÇOLAKLI SPOR 23.04.2024 17:00 5 - 0 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP CK SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 23.04.2024 17:00 1 - 2 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP ANTALYA 2003 SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 23.04.2024 17:00 1 - 7 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. TOPTAŞ SPOR 23.04.2024 17:00 5 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 23.04.2024 17:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 23.04.2024 17:00 4 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP KAŞ KINIK SPOR ANTALYA KÜRESEL SPOR 23.04.2024 16:00 0 - 2 KAŞ KINIK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-5. GRUP (MANAVGAT 3. DEVRE) MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 23.04.2024 15:00 1 - 0 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP ANTALYA DSİSPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 23.04.2024 15:00 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP SERİK BELEDİYESPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 23.04.2024 15:00 1 - 1 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP ANTALYA 07 SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 23.04.2024 15:00 4 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP KALEKAPISI SPOR SERİK BELEDİYESPOR 23.04.2024 15:00 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 23.04.2024 14:00 1 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) ALANYA DEMİRSPOR CORENDON ALANYASPOR 22.04.2024 18:00 2 - 12 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) GAZİPAŞA BELD. ALANYA ALTYAPI SPOR KULÜBÜ 22.04.2024 17:30 0 - 5 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) İNCEKUM BELEDİYESPOR ALANYA BELEDİYESPOR 22.04.2024 17:00 1 - 10 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KARTALSPOR AKSU CİHADİYE SPOR 22.04.2024 17:00 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR SERİK BELEDİYESPOR 22.04.2024 17:00 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 22.04.2024 17:00 3 - 1 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) ALANYA BELEDİYESPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 22.04.2024 17:00 1 - 2 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ ALANYA KESTELSPOR 22.04.2024 17:00 0 - 4 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) PAYALLAR KONAKLI SPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 22.04.2024 17:00 4 - 1 KONAKLI İLÇE STADI
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA DSİSPOR 22.04.2024 15:00 0 - 3 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ASLARA SPOR ANTALYA KARTALSPOR 22.04.2024 15:00 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 22.04.2024 15:00 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 1905 SERİK SPOR 21.04.2024 17:30 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA DSİSPOR ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ 21.04.2024 17:30 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 21.04.2024 17:00 2 - 2 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR AKDENİZSPOR 21.04.2024 17:00 1 - 8 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ 21.04.2024 16:30 1 - 7 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP İBRADI SPOR AKSEKİ SPOR 21.04.2024 16:00 1 - 1 İBRADI İLÇE SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 21.04.2024 15:30 0 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) ALANYA KESTELSPOR ALANYA BELEDİYESPOR 21.04.2024 15:30 1 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ AVSALLAR BELEDİYESPOR VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ 21.04.2024 15:30 1 - 2 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ KADRİYE SPOR 21.04.2024 15:30 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ ÇAKALLIKLI SPOR KAŞ KINIK SPOR 21.04.2024 15:30 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 21.04.2024 15:30 0 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 21.04.2024 15:30 0 - 2 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR ANTİK SİDE SPOR KULÜBÜ 21.04.2024 15:00 0 - 5 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP ALANYA BELEDİYESPOR SERİK BİNGÜL SÜLEYMAN GEDİK SPOR KULÜBÜ 21.04.2024 14:00 5 - 1 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 21.04.2024 14:00 0 - 5 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA KARTALLARI SPOR GAZİPAŞA BELD. 21.04.2024 14:00 9 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 21.04.2024 13:00 0 - 0 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) ALANYA ASLANLARI SPOR KULÜBÜ ALANYA KALESPOR 21.04.2024 12:30 0 - 2 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ MANAVGATSPOR 21.04.2024 12:00 2 - 1 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 21.04.2024 12:00 1 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA YOLSPOR 21.04.2024 12:00 1 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-5. GRUP (MANAVGAT 3. DEVRE) ANTALYA KÖRFEZ SPOR MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ 21.04.2024 11:30 1 - 0 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP KADRİYE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 21.04.2024 11:30 1 - 2 KADRİYE SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP KALEKAPISI SPOR ANTALYA 07 SPOR 21.04.2024 11:30 0 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ANTALYA KUNDU SPOR 21.04.2024 10:30 5 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ŞARAMPOLSPOR 21.04.2024 10:00 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 21.04.2024 10:00 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-5. GRUP (MANAVGAT 3. DEVRE) ÇOLAKLI SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 21.04.2024 10:00 3 - 0 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 21.04.2024 10:00 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ BEYMELEK BELEDİYESPOR MAHMUTLAR SPOR 21.04.2024 ??:?? 3 - 0
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 20.04.2024 17:00 3 - 8 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ ALANYA ASLANLARI SPOR KULÜBÜ 20.04.2024 17:00 0 - 19 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP ANTALYA KÜRESEL SPOR VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ 20.04.2024 17:00 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ 20.04.2024 17:00 4 - 1 KEMER OFLAZ TESİSLERİ
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP TOPTAŞ SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 20.04.2024 17:00 3 - 0 KOMLUCA TOPTAŞ SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 20.04.2024 17:00 11 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) ALANYA KESTELSPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 20.04.2024 17:00 2 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) ALANYA BELEDİYESPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 20.04.2024 17:00 1 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 20.04.2024 17:00 0 - 1 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA 07 SPOR 20.04.2024 17:00 3 - 1 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) ALANYA BELEDİYESPOR GAZİPAŞA BELD. 20.04.2024 16:00 10 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) AVSALLAR BELEDİYESPOR OKURCALAR MUZ SPOR 20.04.2024 16:00 2 - 4 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP TRABZONLULARSPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 20.04.2024 15:30 0 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 20.04.2024 15:30 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA DEMİRSPOR İNCEKUM BELEDİYESPOR 20.04.2024 15:30 10 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP 1905 SERİK SPOR ASLARA SPOR 20.04.2024 15:00 1 - 6 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA DSİSPOR 20.04.2024 15:00 0 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR KALEKAPISI SPOR 20.04.2024 15:00 3 - 7 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ ALANYA KARTALLARI SPOR 20.04.2024 15:00 2 - 2 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ KORKUTELİ BELEDİYE SPOR KEMER BELEDİYE SPOR 20.04.2024 15:00 1 - 2 KORKUTELİ 100.YIL ATATÜRK STADI
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KAŞ KINIK SPOR 20.04.2024 14:30 5 - 1 KEMER OFLAZ TESİSLERİ
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 20.04.2024 14:00 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR ALANYA KESTELSPOR 20.04.2024 14:00 2 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 20.04.2024 14:00 0 - 9 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA İDMAN YURDU SPOR CORENDON ALANYASPOR 20.04.2024 14:00 0 - 7 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) YILDIRIMSPOR ALANYA DEMİRSPOR 20.04.2024 13:00 2 - 1 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP AKDENİZSPOR SERİK BELEDİYESPOR 20.04.2024 13:00 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ KONAKLI BELEDİYESPOR 20.04.2024 13:00 3 - 0 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR KALEKAPISI SPOR 20.04.2024 13:00 0 - 7 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP ŞARAMPOLSPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 20.04.2024 12:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-5. GRUP (MANAVGAT 3. DEVRE) MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 20.04.2024 12:00 0 - 3 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) CORENDON ALANYASPOR İNCEKUM BELEDİYESPOR 20.04.2024 12:00 16 - 2 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP AKSU CİHADİYE SPOR ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ 20.04.2024 12:00 4 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 20.04.2024 11:30 6 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) OKURCALAR MUZ SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 20.04.2024 11:00 6 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 20.04.2024 11:00 7 - 0 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ HURMA GENÇLİK VE SPOR 20.04.2024 10:30 0 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) OBA BELEDİYE SPOR ALANYA KALESPOR 20.04.2024 10:00 1 - 2 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-5. GRUP (MANAVGAT 3. DEVRE) MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ ÇOLAKLI SPOR 20.04.2024 10:00 1 - 1 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ANTALYA YOLSPOR ANTALYA 07 SPOR 20.04.2024 10:00 4 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 20.04.2024 10:00 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP ŞARAMPOLSPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 20.04.2024 10:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA ALTYAPI SPOR KULÜBÜ TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 20.04.2024 10:00 6 - 1 İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR ŞARAMPOLSPOR 19.04.2024 17:00 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ 19.04.2024 17:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ANTALYA YOLSPOR KALEKAPISI SPOR 19.04.2024 17:00 2 - 1 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR AKDENİZSPOR 19.04.2024 17:00 1 - 13 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA DSİSPOR KADRİYE SPOR 19.04.2024 15:00 3 - 2 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ ERDEM GENÇLİK VE SPOR 19.04.2024 15:00 1 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 19.04.2024 15:00 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 19.04.2024 15:00 21 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 19.04.2024 13:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 19.04.2024 13:00 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ANTALYA 07 SPOR TRABZONLULARSPOR 19.04.2024 13:00 3 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 19.04.2024 12:00 4 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 18.04.2024 17:30 0 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ ALANYA BELEDİYESPOR 18.04.2024 17:00 0 - 6 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) PAYALLAR KONAKLI SPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 18.04.2024 17:00 0 - 1 KONAKLI İLÇE STADI
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) KONAKLI BELEDİYESPOR ALANYA KESTELSPOR 18.04.2024 17:00 0 - 4 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ ALANYA KARTALLARI SPOR 18.04.2024 17:00 1 - 1 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U15 LİGİ-5. GRUP (MANAVGAT 3. DEVRE) MANAVGAT BELEDİYESPOR MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ 17.04.2024 17:00 2 - 0 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP KADRİYE SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 17.04.2024 17:00 2 - 1 KADRİYE SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 17.04.2024 17:00 0 - 3 KEMER OFLAZ TESİSLERİ
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 17.04.2024 17:00 0 - 10 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP KALEKAPISI SPOR YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ 17.04.2024 17:00 5 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 17.04.2024 17:00 1 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP ŞARAMPOLSPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 17.04.2024 17:00 0 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ ASLARA SPOR 17.04.2024 15:00 4 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 17.04.2024 15:00 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP TRABZONLULARSPOR ANTALYA YOLSPOR 17.04.2024 15:00 0 - 5 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 17.04.2024 15:00 0 - 9 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ ANTALYA 07 SPOR 17.04.2024 13:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP AKDENİZSPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 17.04.2024 13:00 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 17.04.2024 13:00 7 - 5 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 17.04.2024 13:00 1 - 10 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-5. GRUP (MANAVGAT 3. DEVRE) ÇOLAKLI SPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 16.04.2024 17:00 0 - 1 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI B SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP ALANYA KESTELSPOR ALANYA BELEDİYESPOR 16.04.2024 17:00 0 - 1 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP GAZİPAŞA BELD. KONAKLI BELEDİYESPOR 16.04.2024 17:00 2 - 0 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ MANAVGAT BELEDİYESPOR 16.04.2024 17:00 0 - 5 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA 2003 SPOR 16.04.2024 17:00 1 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA KARTALSPOR 1905 SERİK SPOR 16.04.2024 15:00 4 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP 1905 SERİK SPOR ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ 15.04.2024 17:00 0 - 2 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ANTALYA 07 SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 15.04.2024 17:00 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ANTALYA YOLSPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 15.04.2024 17:00 3 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 15.04.2024 17:00 4 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 15.04.2024 17:00 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR 15.04.2024 15:00 2 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ASLARA SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 15.04.2024 15:00 0 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 15.04.2024 15:00 3 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 15.04.2024 15:00 0 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 15.04.2024 15:00 1 - 16 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 15.04.2024 15:00 0 - 11 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR KADRİYE SPOR 15.04.2024 13:00 5 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ 15.04.2024 13:00 11 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP TRABZONLULARSPOR KALEKAPISI SPOR 15.04.2024 13:00 2 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 15.04.2024 12:00 18 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ 14.04.2024 17:00 1 - 2 KEMER OFLAZ TESİSLERİ
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP SERİK BELEDİYESPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 14.04.2024 17:00 1 - 0 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) ALANYA BELEDİYESPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 14.04.2024 17:00 1 - 1 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ŞARAMPOLSPOR 14.04.2024 17:00 3 - 0 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) ANTALYA KÖRFEZ SPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 14.04.2024 16:00 1 - 2 MANAVGAT ATATÜRK STADI - 1 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP AKSEKİ SPOR ALANYA BELEDİYESPOR 14.04.2024 15:30 2 - 1 AKSEKİ STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP SERİK BİNGÜL SÜLEYMAN GEDİK SPOR KULÜBÜ MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 14.04.2024 15:30 5 - 3 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP ANTİK SİDE SPOR KULÜBÜ CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 14.04.2024 15:30 1 - 0 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ MANAVGATSPOR 14.04.2024 15:30 1 - 0 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR İBRADI SPOR 14.04.2024 15:00 1 - 3 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KAŞ KINIK SPOR 14.04.2024 15:00 9 - 1 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP SERİK BELEDİYESPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 14.04.2024 15:00 5 - 2 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) ÇOLAKLI SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 14.04.2024 14:00 2 - 9 MANAVGAT ATATÜRK STADI - 1 NOLU SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 14.04.2024 14:00 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 14.04.2024 14:00 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) ALANYA KESTELSPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 14.04.2024 13:00 7 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 14.04.2024 12:30 3 - 0 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR 14.04.2024 12:00 0 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) MANAVGATSPOR KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR 14.04.2024 12:00 0 - 3 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) ÇOLAKLI SPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 14.04.2024 12:00 0 - 2 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR 14.04.2024 12:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) KARDELENSPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 14.04.2024 11:00 6 - 0 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 14.04.2024 11:00 0 - 3 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP ANTALYA 2003 SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 14.04.2024 10:00 0 - 10 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) ANTİK SİDE SPOR KULÜBÜ MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 14.04.2024 10:00 1 - 5 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT GENÇLERBİRLİĞİ KULÜBÜ MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ 14.04.2024 10:00 0 - 5 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP ŞARAMPOLSPOR KALEKAPISI SPOR 14.04.2024 10:00 0 - 13 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 13.04.2024 16:30 8 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 1905 SERİK SPOR 13.04.2024 16:00 4 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) FİNİKE BELEDİYE SPOR YEŞİLKÖY BELEDİYE SPOR 13.04.2024 16:00 3 - 0 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP KALEKAPISI SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 13.04.2024 16:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP KONAKLI BELEDİYESPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 13.04.2024 15:00 2 - 4 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP ALANYA BELEDİYESPOR GAZİPAŞA BELD. 13.04.2024 15:00 3 - 2 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA DSİSPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 13.04.2024 15:00 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP KADRİYE SPOR ASLARA SPOR 13.04.2024 15:00 0 - 0 KADRİYE SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) DEMRE BELEDİYESPOR 1923 KAŞ SPOR 13.04.2024 15:00 1 - 0 DEMRE İLÇE STADI
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) ELMALI BELEDİYESPOR TOPTAŞ SPOR 13.04.2024 15:00 1 - 8 ELMALI RECEP GÜRBÜZ STADI
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) KAŞ KINIK SPOR ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 13.04.2024 15:00 3 - 0 KAŞ KINIK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA YOLSPOR 13.04.2024 15:00 1 - 1 KEMER OFLAZ TESİSLERİ
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) ALANYA KARTALLARI SPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 13.04.2024 15:00 2 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR AKDENİZSPOR 13.04.2024 14:30 0 - 9 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ ANTALYA KARTALSPOR 13.04.2024 14:00 1 - 7 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 13.04.2024 14:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-5. GRUP (MANAVGAT 1. ve 2. DEVRE) MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ 13.04.2024 14:00 0 - 3 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI B SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-5. GRUP (MANAVGAT 1. ve 2. DEVRE) MANAVGAT BELEDİYESPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 13.04.2024 14:00 1 - 0 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 13.04.2024 14:00 1 - 2 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ TRABZONLULARSPOR 13.04.2024 13:00 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 13.04.2024 12:30 2 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP MANAVGATSPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 13.04.2024 12:00 2 - 9 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI B SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP ALANYA KESTELSPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 13.04.2024 12:00 4 - 1 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT GENÇLERBİRLİĞİ KULÜBÜ KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR 13.04.2024 12:00 1 - 7 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 13.04.2024 12:00 0 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP ŞARAMPOLSPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 13.04.2024 12:00 0 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 13.04.2024 11:00 16 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 13.04.2024 10:30 0 - 8 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR 13.04.2024 10:00 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 13.04.2024 10:00 2 - 2 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGATSPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 13.04.2024 10:00 0 - 13 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI B SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 07.04.2024 18:00 10 - 2 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 07.04.2024 17:00 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP AKDENİZSPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 07.04.2024 17:00 0 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 07.04.2024 17:00 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ CORENDON ALANYASPOR 07.04.2024 17:00 0 - 3 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP 1905 SERİK SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 07.04.2024 16:30 0 - 10 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP ANTALYA ALTINAYAKLAR SPOR KULÜBÜ ANTALYA BUCAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 07.04.2024 16:30 2 - 4 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) ALANYA KARTALLARI SPOR ALANYA BELEDİYESPOR 07.04.2024 15:30 2 - 4 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ SERİK BİNGÜL SÜLEYMAN GEDİK SPOR KULÜBÜ 07.04.2024 15:00 2 - 0 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR AKSEKİ SPOR 07.04.2024 15:00 0 - 3 MANAVGAT ATATÜRK STADI - 1 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP ALANYA BELEDİYESPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 07.04.2024 15:00 1 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ İBRADI SPOR 07.04.2024 15:00 1 - 2 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ASLARA SPOR ANTALYA DSİSPOR 07.04.2024 15:00 0 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ANTALYA YOLSPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 07.04.2024 15:00 7 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 07.04.2024 15:00 3 - 0 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP SERİK BELEDİYESPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 07.04.2024 15:00 4 - 1 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 07.04.2024 15:00 1 - 18 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ KAŞ KINIK SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 07.04.2024 15:00 1 - 0 KAŞ KINIK STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ KEMER BELEDİYE SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 07.04.2024 15:00 5 - 0 KEMER İLÇE STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ KADRİYE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 07.04.2024 15:00 0 - 4 KADRİYE SAHASI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ ANTALYA SANAYİ SPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 07.04.2024 15:00 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 07.04.2024 15:00 1 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP TFA SPOR İYİLER SPOR KULÜBÜ 07.04.2024 14:30 2 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA KESTELSPOR OKURCALAR MUZ SPOR 07.04.2024 14:15 1 - 3 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) KONAKLI BELEDİYESPOR ALANYA BELEDİYESPOR 07.04.2024 14:00 1 - 5 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ANTALYA 07 SPOR YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ 07.04.2024 13:30 3 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP VOLE SPOR KULÜBÜ KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 07.04.2024 13:30 3 - 4 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA ASLANLARI SPOR KULÜBÜ OBA BELEDİYE SPOR 07.04.2024 13:00 6 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP TRABZONLULARSPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 07.04.2024 13:00 0 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ KALEKAPISI SPOR 07.04.2024 13:00 0 - 3 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP MANAVGATSPOR ANTİK SİDE SPOR KULÜBÜ 07.04.2024 12:30 3 - 2 MANAVGAT ATATÜRK STADI - 1 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ ANTALYA SAĞLIKSPOR 07.04.2024 12:30 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 07.04.2024 12:30 1 - 8 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) ALANYA KESTELSPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 07.04.2024 12:30 4 - 1 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 07.04.2024 12:00 3 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GÜL SPOR 07.04.2024 12:00 4 - 0 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR KARDELENSPOR 07.04.2024 12:00 0 - 5 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 07.04.2024 12:00 0 - 3 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ 07.04.2024 12:00 4 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) ALANYA DEMİRSPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 07.04.2024 11:45 4 - 1 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ ŞARAMPOLSPOR 07.04.2024 11:00 3 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 07.04.2024 11:00 0 - 1 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT BELEDİYESPOR MANAVGATSPOR 07.04.2024 11:00 3 - 1 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) SARILAR BELEDİYE SPOR ANTİK SİDE SPOR KULÜBÜ 07.04.2024 11:00 1 - 5 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA KALESPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 07.04.2024 10:30 3 - 1 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP VARSAKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ ANTALYA 07 SPOR 07.04.2024 10:30 0 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 07.04.2024 10:30 8 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 07.04.2024 10:00 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) ANTALYA KÖRFEZ SPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 07.04.2024 10:00 7 - 3 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT GENÇLERBİRLİĞİ KULÜBÜ ÇOLAKLI SPOR 07.04.2024 10:00 1 - 2 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ŞARAMPOLSPOR 07.04.2024 09:30 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP VARSAKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ KORKUTELİ TAN SPOR 06.04.2024 18:00 0 - 3 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) SARILAR BELEDİYE SPOR MANAVGAT GENÇLERBİRLİĞİ KULÜBÜ 06.04.2024 17:00 0 - 4 MANAVGAT EVRENSEKİ SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 1966 AKREP SPOR 06.04.2024 17:00 5 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 06.04.2024 17:00 4 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP SERİK BİNGÜL SÜLEYMAN GEDİK SPOR KULÜBÜ KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ 06.04.2024 17:00 1 - 3 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP BİTEXEN ANTALYASPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 06.04.2024 17:00 4 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP KAŞ KINIK SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 06.04.2024 16:30 0 - 1 KAŞ KINIK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR AKDENİZSPOR 06.04.2024 16:30 4 - 2 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP ANTALYA DSİSPOR CK SPOR 06.04.2024 16:00 3 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) PAYALLAR KONAKLI SPOR ALANYA ASLANLARI SPOR KULÜBÜ 06.04.2024 16:00 0 - 3 KONAKLI İLÇE STADI
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA ALTYAPI SPOR KULÜBÜ ALANYA KARTALLARI SPOR 06.04.2024 16:00 1 - 0 İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) GAZİPAŞA BELD. ALANYA DEMİRSPOR 06.04.2024 16:00 1 - 7 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ MANAVGATSPOR 06.04.2024 15:30 2 - 0 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) KUMLUCA GENÇLİK SPOR ELMALI BELEDİYESPOR 06.04.2024 15:30 9 - 1 KOMLUCA TOPTAŞ SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 06.04.2024 15:30 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ 06.04.2024 15:30 10 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP ŞARAMPOLSPOR SERİK BELEDİYESPOR 06.04.2024 15:30 0 - 12 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 06.04.2024 15:00 0 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 06.04.2024 15:00 8 - 0
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP 1905 SERİK SPOR KADRİYE SPOR 06.04.2024 15:00 2 - 2 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) 1923 KAŞ SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 06.04.2024 15:00 5 - 0 KAŞ AĞULLU SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 06.04.2024 15:00 8 - 2 DEMRE İLÇE STADI
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 06.04.2024 15:00 0 - 5 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) KARDELENSPOR ÇOLAKLI SPOR 06.04.2024 15:00 7 - 0 MANAVGAT EVRENSEKİ SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 06.04.2024 15:00 17 - 0 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) İNCEKUM BELEDİYESPOR ALANYA İDMAN YURDU SPOR 06.04.2024 14:15 0 - 6 İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP GAZİPAŞA BELD. ALANYA KESTELSPOR 06.04.2024 14:00 2 - 3 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KEMER BELEDİYE SPOR 06.04.2024 14:00 5 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ TOPTAŞ SPOR 06.04.2024 14:00 0 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) ALANYA KESTELSPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 06.04.2024 14:00 7 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR KALEKAPISI SPOR 06.04.2024 14:00 3 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 06.04.2024 14:00 0 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 06.04.2024 14:00 5 - 1 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP ANTALYA KÜRESEL SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 06.04.2024 13:30 1 - 5 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 06.04.2024 13:30 2 - 0 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR ANTALYA DSİSPOR 06.04.2024 13:00 1 - 5 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) TOPTAŞ SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 06.04.2024 13:00 5 - 2 KOMLUCA TOPTAŞ SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ KAŞ KINIK SPOR 06.04.2024 13:00 0 - 11 KAŞ AĞULLU SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 06.04.2024 13:00 0 - 1 MANAVGAT EVRENSEKİ SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 06.04.2024 13:00 0 - 3 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ANTALYA HAL SPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 06.04.2024 13:00 1 - 3 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR ALANYA BELEDİYESPOR 06.04.2024 12:30 2 - 2 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) OKURCALAR MUZ SPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 06.04.2024 12:30 3 - 0 İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) ALANYA BELEDİYESPOR ALANYA KALESPOR 06.04.2024 12:30 6 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ANTALYA 07 ASLANLARI SPOR KUÜBÜ AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 06.04.2024 12:00 1 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U15 LİGİ-5. GRUP (MANAVGAT 1. ve 2. DEVRE) ÇOLAKLI SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 06.04.2024 12:00 0 - 6
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ ASLARA SPOR 06.04.2024 12:00 0 - 4 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 06.04.2024 12:00 8 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP ANTALYA 07 SPOR ŞARAMPOLSPOR 06.04.2024 12:00 6 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP VARSAK SPOR KULÜBÜ DEMİR 07 SPOR KULÜBÜ 06.04.2024 12:00 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ ANTALYA YOLSPOR 06.04.2024 12:00 1 - 10 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-5. GRUP (MANAVGAT 1. ve 2. DEVRE) ANTALYA KÖRFEZ SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 06.04.2024 11:30 5 - 0 MANAVGAT EVRENSEKİ SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP İKİZLER SPOR KULÜBÜ TRABZONLULARSPOR 06.04.2024 11:30 3 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) İNCEKUM BELEDİYESPOR YILDIRIMSPOR 06.04.2024 11:15 3 - 7 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP TRABZONLULARSPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 06.04.2024 11:00 2 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR SERİK BELEDİYESPOR 06.04.2024 11:00 1 - 1 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP KALEKAPISI SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 06.04.2024 10:30 6 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) GAZİPAŞA BELD. CORENDON ALANYASPOR 06.04.2024 10:15 0 - 3 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR MANAVGATSPOR 06.04.2024 10:00 6 - 2 MANAVGAT EVRENSEKİ SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT BELEDİYESPOR MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ 06.04.2024 10:00 4 - 2 MANAVGAT BLD.SİDE ATATÜRK STADI
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 06.04.2024 10:00 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ANTALYA 07 SPOR 06.04.2024 10:00 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 06.04.2024 10:00 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP ANTALYA DSİSPOR 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ 06.04.2024 10:00 4 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) PAYALLAR KONAKLI SPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 06.04.2024 10:00 6 - 0 KONAKLI İLÇE STADI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ 06.04.2024 09:15 14 - 1 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 04.04.2024 17:00 1 - 0 KEMER OFLAZ TESİSLERİ
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ASLARA SPOR 04.04.2024 17:00 2 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ ANTALYA 2003 SPOR 03.04.2024 17:00 1 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP KADRİYE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 03.04.2024 11:00 0 - 3 KADRİYE SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 01.04.2024 17:30 0 - 7 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP ASLARA SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 01.04.2024 17:00 0 - 2 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP ANTALYA BUCAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ ANTALYA KUNDU SPOR 01.04.2024 17:00 5 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA HAL SPOR 01.04.2024 17:00 8 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP ANTALYA GÜL SPOR 1905 SERİK SPOR 01.04.2024 16:30 3 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP ŞARAMPOLSPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 01.04.2024 16:30 0 - 8 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ANTALYA YOLSPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 01.04.2024 16:30 1 - 1 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) KONAKLI BELEDİYESPOR ALANYA KESTELSPOR 01.04.2024 16:30 2 - 2 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ 01.04.2024 16:00 2 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) ALANYA BELEDİYESPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 01.04.2024 16:00 3 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ ALANYA KARTALLARI SPOR 01.04.2024 16:00 2 - 1 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ 01.04.2024 15:30 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR ALANYA KESTELSPOR 01.04.2024 15:30 0 - 3 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP TOPTAŞ SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 01.04.2024 15:30 0 - 0 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ İKİZLER SPOR KULÜBÜ 01.04.2024 15:30 0 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR 01.04.2024 15:00 0 - 3 DÖŞEMEALTI ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP MANAVGATSPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 01.04.2024 15:00 2 - 3 ILICA BELEDİYE SPOR STADI STADI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR ALANYA BELEDİYESPOR 01.04.2024 15:00 6 - 0
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) DEMRE BELEDİYESPOR KUMLUCA GENÇLİK SPOR 01.04.2024 15:00 0 - 3 DEMRE İLÇE STADI
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) YEŞİLKÖY BELEDİYE SPOR ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 01.04.2024 15:00 2 - 5 KAŞ KINIK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR SARILAR BELEDİYE SPOR 01.04.2024 15:00 3 - 0 ÇOLAKLI STADI
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) İNCEKUM BELEDİYESPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 01.04.2024 15:00 0 - 3 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 01.04.2024 15:00 0 - 21 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP KORKUTELİ TAN SPOR ANTALYA ALTINAYAKLAR SPOR KULÜBÜ 01.04.2024 15:00 1 - 6 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP İYİLER SPOR KULÜBÜ ANTALYA KARTALSPOR 01.04.2024 15:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR VARSAK SPOR KULÜBÜ 01.04.2024 15:00 0 - 0 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR VARSAKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 01.04.2024 14:30 9 - 1 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA İDMAN YURDU SPOR GAZİPAŞA BELD. 01.04.2024 14:30 3 - 3 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP CK SPOR KAŞ KINIK SPOR 01.04.2024 14:00 4 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) FİNİKE BELEDİYE SPOR KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 01.04.2024 14:00 6 - 0 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR KALEKAPISI SPOR 01.04.2024 14:00 0 - 11 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ VOLE SPOR KULÜBÜ 01.04.2024 14:00 4 - 3 DSİ BAHTILI SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR ALANYA ASLANLARI SPOR KULÜBÜ 01.04.2024 13:45 0 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 01.04.2024 13:30 0 - 4 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 01.04.2024 13:30 7 - 2 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR SERİK BİNGÜL SÜLEYMAN GEDİK SPOR KULÜBÜ 01.04.2024 13:30 5 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 01.04.2024 13:30 6 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ 01.04.2024 13:30 7 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ GAZİPAŞA BELD. 01.04.2024 13:00 2 - 2 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) KAŞ KINIK SPOR 1923 KAŞ SPOR 01.04.2024 13:00 2 - 1 KAŞ KINIK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT GENÇLERBİRLİĞİ KULÜBÜ MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 01.04.2024 13:00 2 - 1 ILICA BELEDİYE SPOR STADI STADI
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) ANTALYA KÖRFEZ SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 01.04.2024 13:00 0 - 2 ÇOLAKLI STADI
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ BİTEXEN ANTALYASPOR 01.04.2024 13:00 0 - 14 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) ALANYA KALESPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 01.04.2024 13:00 3 - 3 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 01.04.2024 12:30 2 - 1 DÖŞEMEALTI ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) GAZİPAŞA BELD. YILDIRIMSPOR 01.04.2024 12:30 0 - 14 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR TOPTAŞ SPOR 01.04.2024 12:00 1 - 6 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 01.04.2024 12:00 4 - 0 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP ANTALYA 2003 SPOR ANTALYA KARTALSPOR 01.04.2024 12:00 1 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP KADRİYE SPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 01.04.2024 12:00 1 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP ANTALYA 07 SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 01.04.2024 12:00 1 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP TRABZONLULARSPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 01.04.2024 12:00 2 - 4 DSİ BAHTILI SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 01.04.2024 12:00 3 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ 01.04.2024 11:30 2 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) ALANYA ASLANLARI SPOR KULÜBÜ OKURCALAR MUZ SPOR 01.04.2024 11:30 3 - 4 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) OBA BELEDİYE SPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 01.04.2024 11:15 1 - 4 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA KÜRESEL SPOR 01.04.2024 11:00 3 - 2 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 01.04.2024 11:00 5 - 0 ÇOLAKLI STADI
2023-2024 U13 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGATSPOR KARDELENSPOR 01.04.2024 11:00 0 - 3 ILICA BELEDİYE SPOR STADI STADI
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) CORENDON ALANYASPOR İNCEKUM BELEDİYESPOR 01.04.2024 11:00 17 - 0 İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2023-2024 U13 LİGİ-3. GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 01.04.2024 10:00 0 - 3 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) ALANYA KARTALLARI SPOR ALANYA DEMİRSPOR 01.04.2024 10:00 1 - 1 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ANTALYA KUNDU SPOR 01.04.2024 10:00 5 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-1. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 01.04.2024 10:00 1 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-4. GRUP KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ ANTALYA DSİSPOR 01.04.2024 10:00 0 - 10 DSİ BAHTILI SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR ANTALYA 07 SPOR 01.04.2024 10:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-5. GRUP KALEKAPISI SPOR ŞARAMPOLSPOR 01.04.2024 10:00 6 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-2. GRUP ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR TFA SPOR 01.04.2024 10:00 1 - 6 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ 30.03.2024 16:30 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ 30.03.2024 16:30 6 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA DSİSPOR 1905 SERİK SPOR 30.03.2024 16:00 9 - 0 DSİ BAHTILI SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP KALEKAPISI SPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 30.03.2024 16:00 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP ANTALYA 07 SPOR DEMİR 07 SPOR KULÜBÜ 30.03.2024 16:00 10 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-5. GRUP (MANAVGAT 1. ve 2. DEVRE) MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR ÇOLAKLI SPOR 30.03.2024 16:00 0 - 4 ILICA BELEDİYE SPOR STADI STADI
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) ALANYA KARTALLARI SPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 30.03.2024 16:00 4 - 6 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP İBRADI SPOR ALANYA BELEDİYESPOR 30.03.2024 15:30 0 - 4 İBRADI İLÇE SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 30.03.2024 15:30 1 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP AKSEKİ SPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 30.03.2024 15:30 0 - 3 AKSEKİ STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP SERİK BİNGÜL SÜLEYMAN GEDİK SPOR KULÜBÜ MANAVGATSPOR 30.03.2024 15:30 0 - 3 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP ANTİK SİDE SPOR KULÜBÜ GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ 30.03.2024 15:30 0 - 1
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP YUVASPOR MAVİKENT BELEDİYESPOR 30.03.2024 15:30 2 - 3 ELMALI YUVA SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP YEŞİL KEMER SPOR KUMLUCA GENÇLİK SPOR 30.03.2024 15:30 6 - 0 KEMER İLÇE STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR ADRASAN SPOR 30.03.2024 15:30 0 - 1 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP DÖŞEMEALTI BELEDİYESPOR VARSAKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 30.03.2024 15:00 9 - 1 DÖŞEMEALTI ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR AKDENİZSPOR 30.03.2024 15:00 0 - 1 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP 1966 AKREP SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 30.03.2024 14:30 1 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP VARSAK SPOR KULÜBÜ ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 30.03.2024 14:30 1 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ANTALYA 07 SPOR 30.03.2024 14:00 9 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP ŞARAMPOLSPOR ANTALYA DSİSPOR 30.03.2024 14:00 2 - 4 DSİ BAHTILI SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-5. GRUP (MANAVGAT 1. ve 2. DEVRE) MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ ANTALYA KÖRFEZ SPOR 30.03.2024 14:00 0 - 2 ILICA BELEDİYE SPOR STADI STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP ANTALYA SAĞLIKSPOR ÜNFA SPOR 30.03.2024 14:00 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR ALANYA KESTELSPOR 30.03.2024 14:00 0 - 0 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) ALANYA BELEDİYESPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 30.03.2024 14:00 2 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) OKURCALAR MUZ SPOR ALANYA KALESPOR 30.03.2024 13:30 1 - 3 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 30.03.2024 13:00 2 - 0 KEMER OFLAZ TESİSLERİ
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR TRABZONLULARSPOR 30.03.2024 13:00 1 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 30.03.2024 13:00 4 - 1 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 30.03.2024 12:30 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA DEMİRSPOR ALANYA ALTYAPI SPOR KULÜBÜ 30.03.2024 12:30 2 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) ALANYA BELEDİYESPOR CORENDON ALANYASPOR 30.03.2024 12:15 0 - 4 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ ANTALYA YOLSPOR 30.03.2024 12:00 0 - 7 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR ALANYA KESTELSPOR 30.03.2024 12:00 0 - 2 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 30.03.2024 12:00 9 - 0 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) KARDELENSPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 30.03.2024 12:00 3 - 2 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 30.03.2024 11:30 7 - 1 DSİ BAHTILI SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) ANTİK SİDE SPOR KULÜBÜ KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR 30.03.2024 11:00 0 - 3 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) MANAVGATSPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 30.03.2024 11:00 1 - 2 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 30.03.2024 11:00 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 30.03.2024 11:00 1 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ KONAKLI BELEDİYESPOR 30.03.2024 10:30 3 - 0 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR ASLARA SPOR 30.03.2024 10:00 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR MANAVGAT GENÇLERBİRLİĞİ KULÜBÜ 30.03.2024 10:00 1 - 3 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) ÇOLAKLI SPOR MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ 30.03.2024 10:00 0 - 2 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 30.03.2024 10:00 1 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP ŞARAMPOLSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 30.03.2024 09:30 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA DSİSPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 28.03.2024 16:00 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP SERİK BELEDİYESPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 27.03.2024 16:00 3 - 1 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ÇAKALLIKLI SPOR BİTEXEN ANTALYASPOR 24.03.2024 18:15 0 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ŞARAMPOLSPOR ANTALYA 07 SPOR 24.03.2024 17:15 3 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ANTALYA YOLSPOR 24.03.2024 16:30 4 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ TRABZONLULARSPOR 24.03.2024 16:30 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 1966 AKREP SPOR 24.03.2024 16:30 1 - 5 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR ASLARA SPOR 24.03.2024 16:15 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) ALANYA KARTALLARI SPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 24.03.2024 16:00 1 - 5 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) ANTALYA KÖRFEZ SPOR KARDELENSPOR 24.03.2024 16:00 0 - 3 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP MANAVGATSPOR AKSEKİ SPOR 24.03.2024 15:30 4 - 2 ILICA BELEDİYE SPOR STADI STADI
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) PAYALLAR KONAKLI SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 24.03.2024 15:30 6 - 0 KONAKLI İLÇE STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP KUMLUCA GENÇLİK SPOR KORKUTELİ İDMAN YURDU 24.03.2024 15:30 3 - 2 KAŞ AĞULLU SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP ŞAHİNGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 1905 SERİK SPOR 24.03.2024 15:15 4 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ 24.03.2024 15:15 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR AKDENİZSPOR 24.03.2024 15:00 7 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ BEYMELEK BELEDİYESPOR VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ 24.03.2024 15:00 0 - 0 DEMRE İLÇE STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ KORKUTELİ BELEDİYE SPOR KADRİYE SPOR 24.03.2024 15:00 2 - 0 KORKUTELİ 100.YIL ATATÜRK STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KEMER BELEDİYE SPOR 24.03.2024 15:00 0 - 1 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ AVSALLAR BELEDİYESPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 24.03.2024 15:00 1 - 0 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ KAŞ KINIK SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 24.03.2024 15:00 4 - 0 KAŞ KINIK STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP ADRASAN SPOR YEŞİL KEMER SPOR 24.03.2024 15:00 1 - 0 MAVİKENT SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) İNCEKUM BELEDİYESPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 24.03.2024 15:00 2 - 9 İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 24.03.2024 14:30 2 - 0 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ ANTALYA SANAYİ SPOR 24.03.2024 14:30 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ANTALYA BUCAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ ANTALYA KEPEZALTI SPOR 24.03.2024 14:15 1 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP MARMARA 07 SPOR ALTI AYAK SPOR KULÜBÜ 24.03.2024 14:15 4 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ ALANYA BELEDİYESPOR 24.03.2024 14:00 3 - 1 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP ALANYA KESTELSPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 24.03.2024 14:00 1 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP DEMİR 07 SPOR KULÜBÜ DÖŞEMEALTI BELEDİYESPOR 24.03.2024 14:00 0 - 8 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP VARSAKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ ŞARAMPOLSPOR 24.03.2024 14:00 1 - 5 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) ALANYA BELEDİYESPOR ALANYA KESTELSPOR 24.03.2024 14:00 1 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP TFA SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 24.03.2024 14:00 3 - 5 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ ANTALYA DSİSPOR 24.03.2024 13:30 1 - 2 DSİ BAHTILI SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 24.03.2024 13:15 9 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ORMANSPOR 24.03.2024 13:15 1 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR İBRADI SPOR 24.03.2024 13:00 4 - 1 ILICA BELEDİYE SPOR STADI STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP ANTİK SİDE SPOR KULÜBÜ SERİK BİNGÜL SÜLEYMAN GEDİK SPOR KULÜBÜ 24.03.2024 13:00 5 - 2
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) 1923 KAŞ SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 24.03.2024 13:00 4 - 0 KAŞ AĞULLU SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KÜRESEL SPOR ANTALYA GÜL SPOR 24.03.2024 13:00 0 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA ASLANLARI SPOR KULÜBÜ OKURCALAR MUZ SPOR 24.03.2024 13:00 6 - 1 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 24.03.2024 12:15 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP AKSU BELEDİYE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 24.03.2024 12:15 3 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP KORKUTELİ TAN SPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR 24.03.2024 12:00 3 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ ÜNFA SPOR 24.03.2024 12:00 0 - 4 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ SARILAR BELEDİYE SPOR 24.03.2024 12:00 9 - 0 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP MAVİKENT BELEDİYESPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 24.03.2024 12:00 1 - 4 MAVİKENT SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) ALANYA DEMİRSPOR İNCEKUM BELEDİYESPOR 24.03.2024 11:45 4 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 24.03.2024 11:30 1 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP SERİK BELEDİYESPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 24.03.2024 11:15 0 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA DSİSPOR ANTALYA KARTALSPOR 24.03.2024 11:00 3 - 1 DSİ BAHTILI SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ YEŞİLKÖY BELEDİYE SPOR 24.03.2024 11:00 1 - 6 KAŞ AĞULLU SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 24.03.2024 11:00 1 - 2 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 24.03.2024 11:00 5 - 2 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) ÇOLAKLI SPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 24.03.2024 11:00 2 - 0 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 24.03.2024 10:30 16 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA KALESPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 24.03.2024 10:30 6 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 24.03.2024 10:15 4 - 10 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP 1960 SÜMER SPOR ANTALYA 07 SPOR 24.03.2024 10:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 24.03.2024 10:00 5 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR VARSAK SPOR KULÜBÜ 24.03.2024 10:00 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT BELEDİYESPOR ANTİK SİDE SPOR KULÜBÜ 24.03.2024 10:00 3 - 1 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT GENÇLERBİRLİĞİ KULÜBÜ MANAVGATSPOR 24.03.2024 10:00 4 - 5 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP EREN SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 24.03.2024 09:15 1 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ ÇAKALLIKLI SPOR MAHMUTLAR SPOR 24.03.2024 ??:?? 3 - 0
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ KALEKAPISI SPOR 23.03.2024 18:15 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 23.03.2024 17:15 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP VARSAKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ İKİZLER SPOR KULÜBÜ 23.03.2024 16:15 3 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) AVSALLAR BELEDİYESPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 23.03.2024 16:00 3 - 1 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 23.03.2024 16:00 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA ALTYAPI SPOR KULÜBÜ ALANYA İDMAN YURDU SPOR 23.03.2024 16:00 3 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) GAZİPAŞA BELD. CORENDON ALANYASPOR 23.03.2024 16:00 1 - 10 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR 1905 SERİK SPOR 23.03.2024 15:30 9 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) KUMLUCA GENÇLİK SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 23.03.2024 15:30 3 - 0 MAVİKENT SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ALTUN GENÇLİK VE SPOR DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR 23.03.2024 15:30 2 - 7 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ ANTALYA YOLSPOR 23.03.2024 15:15 0 - 6 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP İYİLER SPOR KULÜBÜ ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 23.03.2024 15:15 2 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP KAŞ KINIK SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 23.03.2024 15:00 3 - 0 KAŞ KINIK STADI
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ CK SPOR 23.03.2024 15:00 5 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) ELMALI BELEDİYESPOR DEMRE BELEDİYESPOR 23.03.2024 15:00 3 - 2 ELMALI RECEP GÜRBÜZ STADI
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) PAYALLAR KONAKLI SPOR ALANYA BELEDİYESPOR 23.03.2024 15:00 1 - 3 KONAKLI İLÇE STADI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 23.03.2024 15:00 0 - 5 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP KADRİYE SPOR ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ 23.03.2024 14:30 0 - 3 KADRİYE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP 1966 AKREP SPOR ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 23.03.2024 14:30 3 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP KORKUTELİ TAN SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 23.03.2024 14:15 5 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ANTALYA HAL SPOR YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ 23.03.2024 14:15 1 - 6 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA KARTALLARI SPOR ALANYA DEMİRSPOR 23.03.2024 14:15 1 - 6 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP GAZİPAŞA BELD. AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 23.03.2024 14:00 1 - 1 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP ALANYA BELEDİYESPOR MANAVGATSPOR 23.03.2024 14:00 1 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP KONAKLI BELEDİYESPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 23.03.2024 14:00 7 - 0 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 23.03.2024 14:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP SERİK BELEDİYESPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 23.03.2024 14:00 12 - 0 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR AKDENİZSPOR 23.03.2024 14:00 3 - 4 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP ANTALYA 07 SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 23.03.2024 14:00 9 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) YILDIRIMSPOR ALANYA BELEDİYESPOR 23.03.2024 13:45 2 - 4 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 23.03.2024 13:30 2 - 8 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 23.03.2024 13:15 5 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP ANTALYA ALTINAYAKLAR SPOR KULÜBÜ ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 23.03.2024 13:15 1 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) TOPTAŞ SPOR KAŞ KINIK SPOR 23.03.2024 13:00 1 - 2 MAVİKENT SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP KALEKAPISI SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 23.03.2024 13:00 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP GÜNEYSPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 23.03.2024 12:30 3 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP AKSU CİHADİYE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 23.03.2024 12:30 1 - 4 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) ALANYA KESTELSPOR ALANYA ASLANLARI SPOR KULÜBÜ 23.03.2024 12:30 6 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ OBA BELEDİYE SPOR 23.03.2024 12:30 0 - 10 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 23.03.2024 12:15 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 ASLANLARI SPOR KUÜBÜ 23.03.2024 12:15 4 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KARTALSPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 23.03.2024 12:00 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-5. GRUP (MANAVGAT 1. ve 2. DEVRE) ÇOLAKLI SPOR MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ 23.03.2024 12:00 1 - 0 ILICA BELEDİYE SPOR STADI STADI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ŞARAMPOLSPOR 23.03.2024 12:00 3 - 0 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 23.03.2024 11:30 0 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ GAZİPAŞA BELD. 23.03.2024 11:15 3 - 1 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ ARKA GENÇLİK VE SPOR 23.03.2024 11:15 0 - 9 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) OKURCALAR MUZ SPOR ALANYA KALESPOR 23.03.2024 11:00 0 - 3 İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 23.03.2024 10:30 4 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR VOLE SPOR KULÜBÜ 23.03.2024 10:15 1 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP ANTALYA KÜRESEL SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 23.03.2024 10:00 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR 23.03.2024 10:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) CORENDON ALANYASPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 23.03.2024 10:00 11 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-5. GRUP (MANAVGAT 1. ve 2. DEVRE) MANAVGAT BELEDİYESPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 23.03.2024 10:00 7 - 0 ILICA BELEDİYE SPOR STADI STADI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ 23.03.2024 09:15 1 - 4 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U16 LİGİ-PLAY - OFF A GRUBU LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR TOPTAŞ SPOR 21.03.2024 16:00 3 - 0 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U16 LİGİ-PLAY - OFF B GRUBU KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 21.03.2024 16:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-PLAY - OFF A GRUBU ANTALYA DSİSPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 21.03.2024 14:00 8 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-PLAY - OFF A GRUBU ALANYA KESTELSPOR ANTALYA KARTALSPOR 21.03.2024 14:00 2 - 2 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U16 LİGİ-PLAY - OFF B GRUBU MANAVGAT BELEDİYESPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 21.03.2024 14:00 1 - 0 İNCEKUM SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) CORENDON ALANYASPOR ALANYA ALTYAPI SPOR KULÜBÜ 20.03.2024 16:00 3 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ANTALYA YOLSPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 19.03.2024 16:00 1 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR SERİK BELEDİYESPOR 19.03.2024 16:00 0 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KADRİYE SPOR 19.03.2024 14:00 3 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP MANAVGATSPOR ALANYA KESTELSPOR 18.03.2024 12:00 0 - 1 ILICA BELEDİYE SPOR STADI STADI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ VARSAKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 17.03.2024 18:15 4 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR ANTALYA KÜRESEL SPOR 17.03.2024 17:15 6 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP DÖŞEMEALTI BELEDİYESPOR 1960 SÜMER SPOR 17.03.2024 17:00 3 - 0 DÖŞEMEALTI ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP ÜNFA SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 17.03.2024 17:00 1 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 17.03.2024 17:00 0 - 4 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP ŞARAMPOLSPOR DEMİR 07 SPOR KULÜBÜ 17.03.2024 16:30 2 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR GÜNEYSPOR 17.03.2024 16:15 5 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ ANTALYA DSİSPOR 17.03.2024 15:30 0 - 0 DSİ BAHTILI SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 17.03.2024 15:30 2 - 0 KEMER OFLAZ TESİSLERİ
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ KEMER BELEDİYE SPOR KAŞ KINIK SPOR 17.03.2024 15:30 1 - 2 KEMER İLÇE STADI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ALTI AYAK SPOR KULÜBÜ ALTUN GENÇLİK VE SPOR 17.03.2024 15:30 2 - 3 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ANTALYA YOLSPOR EREN SPOR 17.03.2024 15:15 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP 1905 SERİK SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 17.03.2024 15:15 1 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ANTALYA 07 SPOR KALEKAPISI SPOR 17.03.2024 15:00 2 - 2 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP 1966 AKREP SPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 17.03.2024 15:00 0 - 5 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 17.03.2024 15:00 2 - 1 HASAN DOĞAN STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ ANTALYA SANAYİ SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 17.03.2024 15:00 2 - 5 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP ALANYA BELEDİYESPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 17.03.2024 14:30 1 - 1 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP İBRADI SPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 17.03.2024 14:30 3 - 3 İBRADI İLÇE SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR MANAVGATSPOR 17.03.2024 14:30 1 - 2 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP AKSEKİ SPOR ANTİK SİDE SPOR KULÜBÜ 17.03.2024 14:30 1 - 5 AKSEKİ STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP SERİK BİNGÜL SÜLEYMAN GEDİK SPOR KULÜBÜ GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ 17.03.2024 14:30 0 - 3 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ 17.03.2024 14:30 3 - 4 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ANTALYA DOKUMA SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 17.03.2024 14:15 0 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR TFA SPOR 17.03.2024 14:15 3 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) KAŞ KINIK SPOR KUMLUCA GENÇLİK SPOR 17.03.2024 14:00 1 - 1 KAŞ KINIK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ 17.03.2024 14:00 3 - 1 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP TRABZONLULARSPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 17.03.2024 14:00 0 - 12 DSİ BAHTILI SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR ALANYA BELEDİYESPOR 17.03.2024 14:00 2 - 0 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) ALANYA BELEDİYESPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 17.03.2024 14:00 1 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) KONAKLI BELEDİYESPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 17.03.2024 14:00 0 - 3 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ KADRİYE SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 17.03.2024 14:00 2 - 2 KADRİYE SAHASI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ ANTALYA KUNDU SPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 17.03.2024 14:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR YUVASPOR 17.03.2024 14:00 0 - 3 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP KORKUTELİ İDMAN YURDU ADRASAN SPOR 17.03.2024 14:00 3 - 3 KORKUTELİ 100.YIL ATATÜRK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) KONAKLI BELEDİYESPOR ALANYA ASLANLARI SPOR KULÜBÜ 17.03.2024 13:45 0 - 8 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR SERİK BELEDİYESPOR 17.03.2024 13:15 4 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 17.03.2024 13:15 6 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 17.03.2024 13:00 0 - 3 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP VARSAK SPOR KULÜBÜ ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ 17.03.2024 12:30 0 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA KESTELSPOR ALANYA KALESPOR 17.03.2024 12:30 0 - 2 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ASLARA SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 17.03.2024 12:15 6 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ ANTALYAGÜCÜ SPOR 17.03.2024 12:15 1 - 4 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP 1905 SERİK SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 17.03.2024 12:00 0 - 4 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA KARTALSPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 17.03.2024 12:00 2 - 2 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ PAYALLAR KONAKLI SPOR 17.03.2024 12:00 0 - 3 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) ANTİK SİDE SPOR KULÜBÜ ANTALYA KÖRFEZ SPOR 17.03.2024 12:00 1 - 6 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ 17.03.2024 12:00 0 - 3 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ 17.03.2024 12:00 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) İNCEKUM BELEDİYESPOR GAZİPAŞA BELD. 17.03.2024 12:00 0 - 3 İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP YEŞİL KEMER SPOR MAVİKENT BELEDİYESPOR 17.03.2024 11:30 7 - 1 KEMER İLÇE STADI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ALTINAYAKLAR SPOR KULÜBÜ 17.03.2024 11:15 0 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP ANTALYA DSİSPOR VARSAKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 17.03.2024 11:00 1 - 3 DSİ BAHTILI SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) CORENDON ALANYASPOR YILDIRIMSPOR 17.03.2024 11:00 21 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 17.03.2024 11:00 1 - 1 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) MANAVGATSPOR ÇOLAKLI SPOR 17.03.2024 11:00 2 - 1 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP ANTALYA 07 SPOR ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ 17.03.2024 10:30 2 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ KORKUTELİ TAN SPOR 17.03.2024 10:15 2 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP ANTALYA SAĞLIKSPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 17.03.2024 10:00 1 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) SARILAR BELEDİYE SPOR KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR 17.03.2024 10:00 0 - 9 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) KARDELENSPOR MANAVGAT GENÇLERBİRLİĞİ KULÜBÜ 17.03.2024 10:00 3 - 0 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 17.03.2024 10:00 0 - 2 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP KALEKAPISI SPOR ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 17.03.2024 09:15 5 - 4 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 16.03.2024 18:15 8 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ SERİK ESNAF SPOR SPOR 16.03.2024 17:30 0 - 3 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - A SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP ŞARAMPOLSPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 16.03.2024 17:30 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ANTALYA GÜL SPOR ANTALYA HAL SPOR 16.03.2024 17:15 5 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP KEMER BELEDİYE SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 16.03.2024 16:30 5 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - A SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ 16.03.2024 16:30 3 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP İKİZLER SPOR KULÜBÜ 1966 AKREP SPOR 16.03.2024 16:15 0 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) PAYALLAR KONAKLI SPOR OKURCALAR MUZ SPOR 16.03.2024 16:00 0 - 6 KONAKLI İLÇE STADI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 16.03.2024 16:00 1 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ ALANYA DEMİRSPOR 16.03.2024 16:00 0 - 5 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP ANTALYA DSİSPOR KAŞ KINIK SPOR 16.03.2024 15:30 6 - 0 DSİ BAHTILI SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 16.03.2024 15:30 1 - 2 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 16.03.2024 15:30 3 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - A SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) ALANYA KALESPOR ALANYA KESTELSPOR 16.03.2024 15:30 0 - 5 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ANTALYA 07 SPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 16.03.2024 15:15 1 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP AKDENİZSPOR ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ 16.03.2024 15:15 5 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP KONAKLI BELEDİYESPOR ALANYA BELEDİYESPOR 16.03.2024 15:00 1 - 3 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR GAZİPAŞA BELD. 16.03.2024 15:00 6 - 0
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) ALANYA BELEDİYESPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 16.03.2024 15:00 7 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 16.03.2024 14:30 3 - 7 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - A SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP ANTALYA 2003 SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 16.03.2024 14:30 3 - 4 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 16.03.2024 14:15 4 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ MARMARA 07 SPOR 16.03.2024 14:15 1 - 6 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR ELMALI BELEDİYESPOR 16.03.2024 14:00 3 - 1 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 16.03.2024 14:00 3 - 0 DEMRE İLÇE STADI
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) YEŞİLKÖY BELEDİYE SPOR 1923 KAŞ SPOR 16.03.2024 14:00 1 - 7 KAŞ AĞULLU SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 16.03.2024 14:00 2 - 1 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 16.03.2024 14:00 0 - 3 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP ŞARAMPOLSPOR SERİK BELEDİYESPOR 16.03.2024 14:00 0 - 11 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA İDMAN YURDU SPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 16.03.2024 14:00 1 - 6 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ 16.03.2024 13:45 11 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR TRABZONLULARSPOR 16.03.2024 13:30 1 - 3 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ORMANSPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 16.03.2024 13:15 1 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ANTALYA SANAYİ SPOR ŞARAMPOLSPOR 16.03.2024 13:15 0 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP AKDENİZSPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 16.03.2024 13:00 3 - 1 DSİ BAHTILI SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) ALANYA KESTELSPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 16.03.2024 13:00 3 - 0 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 16.03.2024 12:30 1 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ANTALYA DSİSPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 16.03.2024 12:30 0 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) GAZİPAŞA BELD. ALANYA DEMİRSPOR 16.03.2024 12:30 0 - 9 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) ALANYA ASLANLARI SPOR KULÜBÜ AVSALLAR BELEDİYESPOR 16.03.2024 12:30 2 - 2 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP BİTEXEN ANTALYASPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 16.03.2024 12:15 1 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ŞAHİNGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 16.03.2024 12:15 1 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) FİNİKE BELEDİYE SPOR TOPTAŞ SPOR 16.03.2024 12:00 0 - 6 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2023-2024 U15 LİGİ-5. GRUP (MANAVGAT 1. ve 2. DEVRE) ANTALYA KÖRFEZ SPOR ÇOLAKLI SPOR 16.03.2024 12:00 1 - 1 ILICA BELEDİYE SPOR STADI STADI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP KALEKAPISI SPOR ANTALYA 07 SPOR 16.03.2024 12:00 3 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ANTALYA BUCAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 16.03.2024 11:15 0 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) OKURCALAR MUZ SPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 16.03.2024 11:15 5 - 2 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ 16.03.2024 11:00 2 - 3 DÖŞEMEALTI ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP CK SPOR ANTALYA KÜRESEL SPOR 16.03.2024 11:00 2 - 2 DSİ BAHTILI SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA KARTALSPOR 16.03.2024 10:30 1 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-5. GRUP (MANAVGAT 1. ve 2. DEVRE) MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ MANAVGAT BELEDİYESPOR 16.03.2024 10:30 0 - 1 ILICA BELEDİYE SPOR STADI STADI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR İYİLER SPOR KULÜBÜ 16.03.2024 10:15 9 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) ALANYA KARTALLARI SPOR İNCEKUM BELEDİYESPOR 16.03.2024 10:00 8 - 2 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 16.03.2024 10:00 1 - 8 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP VOLE SPOR KULÜBÜ ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 16.03.2024 09:15 1 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U16 LİGİ-PLAY - OFF A GRUBU ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA DSİSPOR 14.03.2024 15:00 2 - 1 DÖŞEMEALTI ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU
2023-2024 U16 LİGİ-PLAY - OFF A GRUBU ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 14.03.2024 15:00 1 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-PLAY - OFF A GRUBU TOPTAŞ SPOR ALANYA KESTELSPOR 14.03.2024 15:00 0 - 6 DSİ BAHTILI SAHASI
2023-2024 U16 LİGİ-PLAY - OFF B GRUBU ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 14.03.2024 15:00 0 - 2 HASAN SUBAŞI STADI
2023-2024 U16 LİGİ-PLAY - OFF B GRUBU PAYALLAR KONAKLI SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 14.03.2024 15:00 1 - 3 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U15 LİGİ-5. GRUP (MANAVGAT 1. ve 2. DEVRE) ANTALYA KÖRFEZ SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 13.03.2024 17:00 2 - 4 MANAVGAT ATATÜRK STADI - 2 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-PLAY-OFF GRUP MAÇLARI KIRMIZI BEYAZ SPOR KULÜBÜ KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 13.03.2024 15:00 0 - 1 FANATIC TOUR LARA SAHALARI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-PLAY-OFF GRUP MAÇLARI ANTALYA MERKEZ SPOR KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 13.03.2024 15:00 0 - 3 FANATIC TOUR LARA SAHALARI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) ANTALYA KÖRFEZ SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 12.03.2024 17:00 1 - 2 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ŞARAMPOLSPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 10.03.2024 18:30 0 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 10.03.2024 17:30 8 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ 10.03.2024 17:00 1 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 ASLANLARI SPOR KUÜBÜ 10.03.2024 16:30 1 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP VARSAKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 10.03.2024 16:30 1 - 8 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA DEMİRSPOR ALANYA İDMAN YURDU SPOR 10.03.2024 16:30 4 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-PLAY-OFF GRUP MAÇLARI ANTALYA MERKEZ SPOR KIRMIZI BEYAZ SPOR KULÜBÜ 10.03.2024 16:00 0 - 4 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-PLAY-OFF GRUP MAÇLARI KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 10.03.2024 15:30 0 - 1 DÖŞEMEALTI ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ÇAKALLIKLI SPOR ANTALYA DSİSPOR 10.03.2024 15:30 3 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ ANTALYA KUNDU SPOR 10.03.2024 15:30 0 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP KORKUTELİ TAN SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 10.03.2024 15:30 2 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) PAYALLAR KONAKLI SPOR ALANYA KESTELSPOR 10.03.2024 15:30 0 - 5 KONAKLI İLÇE STADI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 1905 SERİK SPOR 10.03.2024 15:15 3 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP MANAVGATSPOR İBRADI SPOR 10.03.2024 15:00 3 - 0 ILICA BELEDİYE SPOR STADI STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ ALANYA BELEDİYESPOR 10.03.2024 15:00 1 - 1 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP SERİK BİNGÜL SÜLEYMAN GEDİK SPOR KULÜBÜ AKSEKİ SPOR 10.03.2024 15:00 4 - 3 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 10.03.2024 15:00 0 - 3 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ANTALYA 07 SPOR ANTALYA YOLSPOR 10.03.2024 15:00 0 - 4 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 10.03.2024 15:00 2 - 0 DSİ BAHTILI SAHASI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ AVSALLAR BELEDİYESPOR 10.03.2024 15:00 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA ALTYAPI SPOR KULÜBÜ İNCEKUM BELEDİYESPOR 10.03.2024 14:45 16 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 10.03.2024 14:30 2 - 2 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR CK SPOR 10.03.2024 14:30 3 - 0 KEMER OFLAZ TESİSLERİ
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 10.03.2024 14:30 0 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR ALTI AYAK SPOR KULÜBÜ 10.03.2024 14:30 6 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ BEYMELEK BELEDİYESPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 10.03.2024 14:30 7 - 0 DEMRE İLÇE STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 10.03.2024 14:30 2 - 1 KORKUTELİ 100.YIL ATATÜRK STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ KEMER BELEDİYE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 10.03.2024 14:30 1 - 0 KEMER İLÇE STADI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ALTUN GENÇLİK VE SPOR YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ 10.03.2024 14:15 2 - 8 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 10.03.2024 14:00 4 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP GÜNEYSPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 10.03.2024 13:30 2 - 7 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA ASLANLARI SPOR KULÜBÜ ALANYA KESTELSPOR 10.03.2024 13:30 3 - 1 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP SERİK BELEDİYESPOR ORMANSPOR 10.03.2024 13:15 1 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP ALANYA KESTELSPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 10.03.2024 13:00 2 - 1 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP KALEKAPISI SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 10.03.2024 13:00 5 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) ALANYA KARTALLARI SPOR ALANYA BELEDİYESPOR 10.03.2024 13:00 1 - 3 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KADRİYE SPOR 10.03.2024 13:00 4 - 0 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 10.03.2024 13:00 2 - 1 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP EREN SPOR AKDENİZSPOR 10.03.2024 12:30 4 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR TRABZONLULARSPOR 10.03.2024 12:30 6 - 1 DSİ BAHTILI SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 10.03.2024 12:30 0 - 6 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ ÇAKALLIKLI SPOR VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ 10.03.2024 12:30 1 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) İNCEKUM BELEDİYESPOR GAZİPAŞA BELD. 10.03.2024 12:15 6 - 1 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ANTALYA BUCAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 10.03.2024 12:15 1 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ŞARAMPOLSPOR 10.03.2024 12:00 3 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR VOLE SPOR KULÜBÜ 10.03.2024 11:15 7 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 10.03.2024 11:00 1 - 1 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) ÇOLAKLI SPOR KARDELENSPOR 10.03.2024 11:00 0 - 8 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR 10.03.2024 11:00 0 - 0 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ OKURCALAR MUZ SPOR 10.03.2024 11:00 1 - 19 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 10.03.2024 10:30 1 - 10 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 10.03.2024 10:15 4 - 6 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP AKSU CİHADİYE SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 10.03.2024 10:00 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR MANAVGATSPOR 10.03.2024 10:00 2 - 1 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT GENÇLERBİRLİĞİ KULÜBÜ ANTİK SİDE SPOR KULÜBÜ 10.03.2024 10:00 3 - 4 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP MARMARA 07 SPOR ANTALYA GÜL SPOR 10.03.2024 09:15 2 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ANTALYA HAL SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 09.03.2024 18:15 0 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 2003 SPOR 09.03.2024 18:00 0 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR KEMER BELEDİYE SPOR 09.03.2024 17:30 0 - 10 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ İKİZLER SPOR KULÜBÜ 09.03.2024 17:15 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ 09.03.2024 16:30 4 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ŞARAMPOLSPOR 09.03.2024 16:30 5 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP 1966 AKREP SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 09.03.2024 16:15 2 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ASLARA SPOR 1905 SERİK SPOR 09.03.2024 16:00 8 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP SERİK BELEDİYESPOR AKDENİZSPOR 09.03.2024 16:00 1 - 0 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) GAZİPAŞA BELD. TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 09.03.2024 16:00 3 - 4 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 09.03.2024 15:30 4 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ BİTEXEN ANTALYASPOR 09.03.2024 15:15 0 - 14 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ KALEKAPISI SPOR 09.03.2024 15:15 5 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP ANTİK SİDE SPOR KULÜBÜ AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 09.03.2024 15:00 4 - 1 ILICA BELEDİYE SPOR STADI STADI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ ALANYA BELEDİYESPOR 09.03.2024 15:00 0 - 1 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ANTALYA 07 SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 09.03.2024 14:30 1 - 6 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 09.03.2024 14:30 6 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 09.03.2024 14:30 1 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP TOPTAŞ SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 09.03.2024 14:30 2 - 2 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2023-2024 U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA KARTALLARI SPOR CORENDON ALANYASPOR 09.03.2024 14:30 0 - 6 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP İYİLER SPOR KULÜBÜ KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 09.03.2024 14:15 3 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KÜRESEL SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 09.03.2024 14:15 1 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 09.03.2024 14:00 3 - 0 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP GAZİPAŞA BELD. MANAVGATSPOR 09.03.2024 14:00 2 - 0 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) DEMRE BELEDİYESPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 09.03.2024 14:00 2 - 1 DEMRE İLÇE STADI
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) ELMALI BELEDİYESPOR KAŞ KINIK SPOR 09.03.2024 14:00 1 - 4 ELMALI RECEP GÜRBÜZ STADI
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) TOPTAŞ SPOR YEŞİLKÖY BELEDİYE SPOR 09.03.2024 14:00 4 - 0 MAVİKENT SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) 1923 KAŞ SPOR ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 09.03.2024 14:00 2 - 0 KAŞ AĞULLU SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 09.03.2024 14:00 5 - 0 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ KONAKLI BELEDİYESPOR 09.03.2024 13:45 5 - 3 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP ŞAHİNGÜCÜ SPOR KULÜBÜ OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 09.03.2024 13:30 0 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DOKUMA SPOR 09.03.2024 13:15 9 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP AKSU BELEDİYE SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 09.03.2024 13:15 2 - 5 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 09.03.2024 13:00 2 - 2 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) ALANYA KESTELSPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 09.03.2024 13:00 6 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) OKURCALAR MUZ SPOR ALANYA BELEDİYESPOR 09.03.2024 13:00 0 - 3 İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ ANTALYA DSİSPOR 09.03.2024 12:30 1 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR ASLARA SPOR 09.03.2024 12:30 0 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) ALANYA DEMİRSPOR ALANYA BELEDİYESPOR 09.03.2024 12:30 1 - 3 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 09.03.2024 12:15 4 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 09.03.2024 12:15 1 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U13 LİGİ-6. GRUP (BATI) KUMLUCA GENÇLİK SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 09.03.2024 12:00 5 - 1 MAVİKENT SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-5. GRUP (MANAVGAT 1. ve 2. DEVRE) MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 09.03.2024 12:00 2 - 0 ILICA BELEDİYE SPOR STADI STADI
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR ALANYA ASLANLARI SPOR KULÜBÜ 09.03.2024 12:00 1 - 0 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT BELEDİYESPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 09.03.2024 12:00 5 - 1 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 09.03.2024 12:00 3 - 1 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 09.03.2024 12:00 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA YOLSPOR 09.03.2024 11:15 2 - 7 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) OBA BELEDİYE SPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 09.03.2024 11:15 0 - 4 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) KONAKLI BELEDİYESPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 09.03.2024 11:00 0 - 4 ALANYA İNCEKUM STADI
2023-2024 U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) AVSALLAR BELEDİYESPOR ALANYA KALESPOR 09.03.2024 11:00 2 - 0 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP ANTALYA KÜRESEL SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 09.03.2024 10:30 0 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 09.03.2024 10:15 2 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ CORENDON ALANYASPOR 09.03.2024 10:00 0 - 20 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR KALEKAPISI SPOR 09.03.2024 10:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP TRABZONLULARSPOR TFA SPOR 09.03.2024 09:15 1 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) ALANYA KARTALLARI SPOR YILDIRIMSPOR 06.03.2024 17:00 8 - 4 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-PLAY-OFF GRUP MAÇLARI KIRMIZI BEYAZ SPOR KULÜBÜ KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 06.03.2024 15:30 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-PLAY-OFF GRUP MAÇLARI KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ ANTALYA MERKEZ SPOR 06.03.2024 15:30 1 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U18 LİGİ-PLAY - OFF A GRUBU KALEKAPISI SPOR MAHMUTLAR SPOR 06.03.2024 13:00 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U18 LİGİ-PLAY - OFF B GRUBU ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 06.03.2024 13:00 4 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U18 LİGİ-PLAY - OFF B GRUBU ANTALYA DSİSPOR ANTALYA KARTALSPOR 06.03.2024 11:00 5 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U18 LİGİ-PLAY - OFF A GRUBU KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ 06.03.2024 11:00 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-PLAY - OFF B GRUBU MURATPAŞA BELEDİYE SPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 05.03.2024 15:00 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-PLAY - OFF B GRUBU KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. MANAVGAT BELEDİYESPOR 05.03.2024 13:00 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-PLAY - OFF A GRUBU TOPTAŞ SPOR ANTALYA KARTALSPOR 04.03.2024 15:00 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-PLAY - OFF A GRUBU ALANYA KESTELSPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 04.03.2024 13:00 6 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-PLAY - OFF A GRUBU ANTALYA DSİSPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 04.03.2024 11:00 6 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ANTALYA DSİSPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 03.03.2024 17:30 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR GÜNEYSPOR 03.03.2024 16:30 5 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ HURMA GENÇLİK VE SPOR 03.03.2024 16:30 1 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 03.03.2024 16:30 1 - 5 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP KIRMIZI BEYAZ SPOR KULÜBÜ ERDEM GENÇLİK VE SPOR 03.03.2024 16:15 0 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ANTALYA SANAYİ SPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 03.03.2024 15:30 1 - 4 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - B SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 1966 AKREP SPOR 03.03.2024 15:30 6 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 03.03.2024 15:30 4 - 1 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) ALANYA KARTALLARI SPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 03.03.2024 15:30 1 - 2 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 03.03.2024 15:30 1 - 2 ILICA BELEDİYE SPOR STADI STADI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP 1905 SERİK SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 03.03.2024 15:15 0 - 11 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 03.03.2024 15:00 2 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP AKDENİZSPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 03.03.2024 15:00 9 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) ALANYA KESTELSPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 03.03.2024 15:00 6 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP ALANYA BELEDİYESPOR MANAVGATSPOR 03.03.2024 15:00 1 - 2 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ANTALYA DOKUMA SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 03.03.2024 14:30 1 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR SERİK BELEDİYESPOR 03.03.2024 14:30 0 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ KADRİYE SPOR KAŞ KINIK SPOR 03.03.2024 14:30 1 - 3 KADRİYE SAHASI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 03.03.2024 14:30 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ AVSALLAR BELEDİYESPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 03.03.2024 14:30 1 - 5 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ 03.03.2024 14:30 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ALTI AYAK SPOR KULÜBÜ TRABZONLULARSPOR 03.03.2024 14:30 1 - 4 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - A SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP İBRADI SPOR ANTİK SİDE SPOR KULÜBÜ 03.03.2024 14:30 2 - 8 İBRADI İLÇE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 03.03.2024 14:15 3 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP VOLE SPOR KULÜBÜ KORKUTELİ İDMAN YURDU 03.03.2024 13:30 3 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) ALANYA BELEDİYESPOR İNCEKUM BELEDİYESPOR 03.03.2024 13:30 3 - 1 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ 03.03.2024 13:30 5 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - B SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP KALEKAPISI SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 03.03.2024 13:30 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR 03.03.2024 13:15 4 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 03.03.2024 13:00 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 03.03.2024 13:00 0 - 8 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR SERİK BİNGÜL SÜLEYMAN GEDİK SPOR KULÜBÜ 03.03.2024 13:00 0 - 2 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ANTALYA 07 ASLANLARI SPOR KUÜBÜ SERİK BELEDİYESPOR 03.03.2024 12:30 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 03.03.2024 12:30 2 - 5 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - B SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ 03.03.2024 12:30 2 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP ANTALYA ALTINAYAKLAR SPOR KULÜBÜ ŞAHİNGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 03.03.2024 12:30 1 - 3 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 03.03.2024 12:15 6 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) OKURCALAR MUZ SPOR OBA BELEDİYE SPOR 03.03.2024 12:15 8 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 03.03.2024 12:00 0 - 3 KEMER İLÇE STADI
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) ALANYA BELEDİYESPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 03.03.2024 12:00 1 - 0 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) SARILAR BELEDİYE SPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 03.03.2024 12:00 0 - 7 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) KARDELENSPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 03.03.2024 12:00 3 - 0 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ ANTALYA SANAYİ SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 03.03.2024 12:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 03.03.2024 11:30 1 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 03.03.2024 11:15 1 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP TRABZONLULARSPOR ANTALYA 07 SPOR 03.03.2024 11:00 0 - 3 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT GENÇLERBİRLİĞİ KULÜBÜ 03.03.2024 11:00 7 - 2 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) MANAVGATSPOR MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ 03.03.2024 11:00 0 - 1 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA KESTELSPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 03.03.2024 11:00 2 - 1 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA KARTALSPOR ASLARA SPOR 03.03.2024 10:30 3 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KÜRESEL SPOR 03.03.2024 10:15 1 - 4 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR MANAVGAT BELEDİYESPOR 03.03.2024 10:00 1 - 5 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) ANTİK SİDE SPOR KULÜBÜ ÇOLAKLI SPOR 03.03.2024 10:00 2 - 0 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP ŞARAMPOLSPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 03.03.2024 10:00 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 03.03.2024 10:00 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA KALESPOR ALANYA ASLANLARI SPOR KULÜBÜ 03.03.2024 09:45 0 - 4 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP KALEKAPISI SPOR ANTALYA YOLSPOR 03.03.2024 09:30 0 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP TFA SPOR ANTALYA BUCAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 03.03.2024 09:15 4 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP KONYAALTI BELEDİYE SPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 02.03.2024 17:30 0 - 12 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ANTALYA HAL SPOR 02.03.2024 16:30 10 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ANTALYA GÜL SPOR ALTUN GENÇLİK VE SPOR 02.03.2024 16:00 6 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - A SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 02.03.2024 16:00 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 02.03.2024 15:30 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP KEMER BELEDİYE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 02.03.2024 15:30 4 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - B SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ASLARA SPOR ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ 02.03.2024 15:15 7 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP KAŞ KINIK SPOR VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ 02.03.2024 15:00 1 - 2 KAŞ KINIK STADI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP ALANYA BELEDİYESPOR ALANYA KESTELSPOR 02.03.2024 15:00 0 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP KONAKLI BELEDİYESPOR GAZİPAŞA BELD. 02.03.2024 15:00 2 - 0 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP MANAVGATSPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 02.03.2024 15:00 2 - 2 ILICA BELEDİYE SPOR STADI STADI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 02.03.2024 15:00 5 - 0
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ 02.03.2024 15:00 3 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 02.03.2024 15:00 0 - 5 KEMER OFLAZ TESİSLERİ
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR MARMARA 07 SPOR 02.03.2024 15:00 5 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - A SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP AKSEKİ SPOR GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ 02.03.2024 14:30 0 - 2 AKSEKİ STADI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 02.03.2024 14:30 0 - 7 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP KADRİYE SPOR ANTALYA DSİSPOR 02.03.2024 14:30 0 - 1 KADRİYE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 02.03.2024 14:30 1 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - B SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP ANTALYA 2003 SPOR TOPTAŞ SPOR 02.03.2024 14:30 0 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP İKİZLER SPOR KULÜBÜ ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 02.03.2024 14:15 0 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 02.03.2024 14:00 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 02.03.2024 14:00 2 - 3 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - A SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR SERİK BELEDİYESPOR 02.03.2024 14:00 4 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) GAZİPAŞA BELD. ALANYA KARTALLARI SPOR 02.03.2024 13:45 0 - 17 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ORMANSPOR 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ 02.03.2024 13:30 0 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP AKDENİZSPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 02.03.2024 13:30 2 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - B SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP BİTEXEN ANTALYASPOR EREN SPOR 02.03.2024 13:15 10 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP CK SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 02.03.2024 13:00 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 02.03.2024 13:00 0 - 3 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR 02.03.2024 12:30 8 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-5. GRUP (MANAVGAT 1. ve 2. DEVRE) MANAVGAT BELEDİYESPOR ÇOLAKLI SPOR 02.03.2024 12:30 1 - 0
2023-2024 U15 LİGİ-5. GRUP (MANAVGAT 1. ve 2. DEVRE) MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 02.03.2024 12:30 1 - 5 ILICA BELEDİYE SPOR STADI STADI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP KALEKAPISI SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 02.03.2024 12:30 3 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) KONAKLI BELEDİYESPOR GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ 02.03.2024 12:30 12 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ VARSAKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 02.03.2024 12:15 4 - 7 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 02.03.2024 12:00 1 - 0 DÖŞEMEALTI ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 02.03.2024 12:00 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) CORENDON ALANYASPOR ALANYA DEMİRSPOR 02.03.2024 11:15 8 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 02.03.2024 11:15 7 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 02.03.2024 10:30 3 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR ŞARAMPOLSPOR 02.03.2024 10:15 3 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP ANTALYA DSİSPOR ANTALYA KÜRESEL SPOR 02.03.2024 10:00 2 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) YILDIRIMSPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 02.03.2024 10:00 8 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP ANTALYA 07 SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 02.03.2024 10:00 5 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR İYİLER SPOR KULÜBÜ 02.03.2024 09:15 1 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U18 LİGİ-PLAY - OFF B GRUBU AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR ANTALYA KARTALSPOR 01.03.2024 15:00 1 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U18 LİGİ-PLAY - OFF B GRUBU ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR 01.03.2024 15:00 1 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U18 LİGİ-PLAY - OFF A GRUBU MAHMUTLAR SPOR VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ 29.02.2024 16:00 2 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U18 LİGİ-PLAY - OFF A GRUBU KALEKAPISI SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 29.02.2024 12:00 1 - 8 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ MANAVGAT BELEDİYESPOR 28.02.2024 17:00 1 - 1 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ANTALYA YOLSPOR AKDENİZSPOR 25.02.2024 18:00 4 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP SERİK BELEDİYESPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 25.02.2024 17:00 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR KIRMIZI BEYAZ SPOR KULÜBÜ 25.02.2024 16:15 3 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ERDEM GENÇLİK VE SPOR 25.02.2024 16:00 8 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ALTUN GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 25.02.2024 16:00 0 - 8 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - B SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP TRABZONLULARSPOR ANTALYA BUCAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 25.02.2024 16:00 2 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ÇAKALLIKLI SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 25.02.2024 15:30 7 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 25.02.2024 15:15 6 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 25.02.2024 15:00 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP 1905 SERİK SPOR ANTALYA KARTALSPOR 25.02.2024 15:00 1 - 4 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ KEMER BELEDİYE SPOR KADRİYE SPOR 25.02.2024 15:00 1 - 0 KEMER İLÇE STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ BEYMELEK BELEDİYESPOR ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ 25.02.2024 15:00 6 - 0 DEMRE İLÇE STADI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GÜL SPOR 25.02.2024 15:00 1 - 9 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - B SAHASI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ KORKUTELİ BELEDİYE SPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 25.02.2024 15:00 1 - 1 KORKUTELİ 100.YIL ATATÜRK STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 25.02.2024 15:00 2 - 1 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 25.02.2024 15:00 3 - 1 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ASLARA SPOR ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ 25.02.2024 14:30 1 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP VOLE SPOR KULÜBÜ HURMA GENÇLİK VE SPOR 25.02.2024 14:30 1 - 4 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) İNCEKUM BELEDİYESPOR CORENDON ALANYASPOR 25.02.2024 14:15 0 - 14 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KÜRESEL SPOR TFA SPOR 25.02.2024 14:15 0 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ ANTALYA 07 ASLANLARI SPOR KUÜBÜ 25.02.2024 14:00 1 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - B SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ ALANYA KESTELSPOR 25.02.2024 14:00 2 - 0 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ANTALYA 07 SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 25.02.2024 14:00 0 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ ALANYA KESTELSPOR 25.02.2024 14:00 2 - 3 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) KONAKLI BELEDİYESPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 25.02.2024 14:00 0 - 6 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) PAYALLAR KONAKLI SPOR ALANYA BELEDİYESPOR 25.02.2024 14:00 0 - 3 KONAKLI İLÇE STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ KAŞ KINIK SPOR VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ 25.02.2024 14:00 0 - 2 KAŞ KINIK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 25.02.2024 13:30 3 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 25.02.2024 13:15 0 - 9 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ KALEKAPISI SPOR 25.02.2024 13:00 1 - 6 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) GAZİPAŞA BELD. ALANYA BELEDİYESPOR 25.02.2024 13:00 0 - 8 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP VARSAKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ ANTALYAGÜCÜ SPOR 25.02.2024 13:00 6 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - B SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP SERİK BELEDİYESPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 25.02.2024 13:00 0 - 1 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT GENÇLERBİRLİĞİ KULÜBÜ SARILAR BELEDİYE SPOR 25.02.2024 13:00 4 - 1 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 25.02.2024 13:00 0 - 3 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ŞARAMPOLSPOR 25.02.2024 13:00 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 25.02.2024 12:30 1 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR KEMER BELEDİYE SPOR 25.02.2024 12:30 3 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP GÜNEYSPOR ORMANSPOR 25.02.2024 12:15 1 - 5 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR ANTİK SİDE SPOR KULÜBÜ 25.02.2024 12:00 2 - 2 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) ÇOLAKLI SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 25.02.2024 12:00 1 - 3 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ ÇAKALLIKLI SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 25.02.2024 12:00 2 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ ALANYA KESTELSPOR 25.02.2024 11:45 0 - 6 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ANTALYA HAL SPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 25.02.2024 11:15 0 - 6 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ANTALYA YOLSPOR TRABZONLULARSPOR 25.02.2024 11:00 2 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) ANTALYA KÖRFEZ SPOR KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR 25.02.2024 11:00 1 - 1 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) MANAVGATSPOR KARDELENSPOR 25.02.2024 11:00 0 - 10 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 25.02.2024 10:30 1 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) OBA BELEDİYE SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 25.02.2024 10:30 3 - 6 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP KALEKAPISI SPOR ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 25.02.2024 10:15 2 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ ANTALYA DSİSPOR 25.02.2024 09:15 1 - 11 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ANTALYA 07 SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 24.02.2024 17:30 1 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ İKİZLER SPOR KULÜBÜ 24.02.2024 16:30 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 2003 SPOR 24.02.2024 16:00 4 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 24.02.2024 16:00 2 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP EREN SPOR ASLARA SPOR 24.02.2024 15:30 3 - 3 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 24.02.2024 15:30 1 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR 1905 SERİK SPOR 24.02.2024 15:15 8 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP TOPTAŞ SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 24.02.2024 15:00 1 - 1 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR AKDENİZSPOR 24.02.2024 15:00 1 - 7 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-5. GRUP (MANAVGAT 1. ve 2. DEVRE) ÇOLAKLI SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 24.02.2024 15:00 8 - 0 ILICA BELEDİYE SPOR STADI STADI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ ARKA GENÇLİK VE SPOR 24.02.2024 15:00 6 - 7 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - B SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP SERİK BELEDİYESPOR KALEKAPISI SPOR 24.02.2024 15:00 0 - 1 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP ANTALYA KÜRESEL SPOR KAŞ KINIK SPOR 24.02.2024 14:30 1 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR ANTALYA DOKUMA SPOR 24.02.2024 14:30 11 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 24.02.2024 14:30 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 24.02.2024 14:15 1 - 7 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 24.02.2024 14:00 2 - 1 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR 24.02.2024 14:00 2 - 2 KEMER OFLAZ TESİSLERİ
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 24.02.2024 14:00 2 - 2 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR KADRİYE SPOR 24.02.2024 14:00 4 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP GAZİPAŞA BELD. ALANYA BELEDİYESPOR 24.02.2024 14:00 0 - 1 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR MANAVGATSPOR 24.02.2024 14:00 5 - 1
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP KORKUTELİ TAN SPOR İYİLER SPOR KULÜBÜ 24.02.2024 14:00 3 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - B SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP KORKUTELİ İDMAN YURDU HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 24.02.2024 13:30 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 24.02.2024 13:30 3 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP ALTI AYAK SPOR KULÜBÜ YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ 24.02.2024 13:15 1 - 4 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR OKURCALAR MUZ SPOR 24.02.2024 13:15 3 - 1 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-1. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 24.02.2024 13:00 12 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - B SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP AKSU CİHADİYE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 24.02.2024 13:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-5. GRUP (MANAVGAT 1. ve 2. DEVRE) ANTALYA KÖRFEZ SPOR MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ 24.02.2024 13:00 0 - 0 ILICA BELEDİYE SPOR STADI STADI
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 24.02.2024 13:00 0 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA 07 SPOR 24.02.2024 13:00 1 - 1 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-6. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR BİTEXEN ANTALYASPOR 24.02.2024 12:30 1 - 9 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-2. GRUP MARMARA 07 SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 24.02.2024 12:30 1 - 3 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-4. GRUP 1966 AKREP SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 24.02.2024 12:15 6 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) ALANYA DEMİRSPOR YILDIRIMSPOR 24.02.2024 12:00 3 - 1 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ ALANYA KARTALLARI SPOR 24.02.2024 12:00 1 - 1 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 24.02.2024 12:00 2 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR CK SPOR 24.02.2024 11:30 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-5. GRUP AKSU BELEDİYE SPOR ANTALYA ALTINAYAKLAR SPOR KULÜBÜ 24.02.2024 11:15 1 - 5 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 24.02.2024 11:00 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ ALANYA KALESPOR 24.02.2024 10:45 3 - 5 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 24.02.2024 10:30 2 - 7 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ŞARAMPOLSPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 24.02.2024 10:15 1 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP ŞARAMPOLSPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 24.02.2024 10:00 3 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) ALANYA KARTALLARI SPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 24.02.2024 09:30 8 - 1 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-3. GRUP ANTALYA SANAYİ SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 24.02.2024 09:15 1 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U16 LİGİ-PLAY - OFF A GRUBU ANTALYA DSİSPOR TOPTAŞ SPOR 23.02.2024 16:00 2 - 0 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U18 LİGİ-PLAY - OFF A GRUBU KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. MAHMUTLAR SPOR 23.02.2024 15:00 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U18 LİGİ-PLAY - OFF A GRUBU VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ KALEKAPISI SPOR 23.02.2024 15:00 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-PLAY - OFF A GRUBU LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ALANYA KESTELSPOR 23.02.2024 13:00 2 - 6 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U16 LİGİ-PLAY - OFF B GRUBU PAYALLAR KONAKLI SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 23.02.2024 13:00 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-PLAY - OFF B GRUBU MANAVGAT BELEDİYESPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 23.02.2024 13:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-PLAY - OFF A GRUBU ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 23.02.2024 11:00 0 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U18 LİGİ-PLAY - OFF B GRUBU ANTALYA DSİSPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 22.02.2024 15:00 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U18 LİGİ-PLAY - OFF B GRUBU ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 22.02.2024 15:00 0 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP KONAKLI BELEDİYESPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 19.02.2024 15:00 0 - 1 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ ANTALYA KÜRESEL SPOR 18.02.2024 16:00 2 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ 1905 SERİK SPOR 18.02.2024 16:00 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ KEMER BELEDİYE SPOR 18.02.2024 15:30 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ ANTALYA SANAYİ SPOR KAŞ KINIK SPOR 18.02.2024 15:30 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP ALANYA KESTELSPOR GAZİPAŞA BELD. 18.02.2024 15:00 1 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP MANAVGATSPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 18.02.2024 15:00 2 - 0 ILICA BELEDİYE SPOR STADI STADI
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ AKSU CİHADİYE SPOR 18.02.2024 14:30 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR TOPTAŞ SPOR 18.02.2024 14:30 0 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP KALEKAPISI SPOR TRABZONLULARSPOR 18.02.2024 14:00 2 - 1 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) KARDELENSPOR MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ 18.02.2024 14:00 3 - 0 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA ASLANLARI SPOR KULÜBÜ TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 18.02.2024 13:45 8 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP ANTALYA DSİSPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 18.02.2024 13:00 1 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-4. GRUP ALANYA BELEDİYESPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 18.02.2024 13:00 0 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ AVSALLAR BELEDİYESPOR ÇAKALLIKLI SPOR 18.02.2024 13:00 2 - 0 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 18.02.2024 13:00 2 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ ANTALYA KUNDU SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 18.02.2024 13:00 0 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP ANTALYA 07 SPOR SERİK BELEDİYESPOR 18.02.2024 13:00 1 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) ALANYA BELEDİYESPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 18.02.2024 12:30 0 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT BELEDİYESPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 18.02.2024 12:00 4 - 1 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR MANAVGAT GENÇLERBİRLİĞİ KULÜBÜ 18.02.2024 12:00 3 - 1 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP KALEKAPISI SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 18.02.2024 12:00 6 - 2 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR 18.02.2024 11:30 2 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 18.02.2024 11:30 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) KONAKLI BELEDİYESPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 18.02.2024 11:15 0 - 2 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 18.02.2024 11:00 1 - 0 DÖŞEMEALTI ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU
2023-2024 U11 LİGİ-8. GRUP (MANAVGAT) SARILAR BELEDİYE SPOR ÇOLAKLI SPOR 18.02.2024 11:00 0 - 3 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 18.02.2024 11:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ ALANYA DEMİRSPOR 18.02.2024 10:00 0 - 1 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 18.02.2024 10:00 3 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U17 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 18.02.2024 10:00 5 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ŞARAMPOLSPOR 18.02.2024 10:00 5 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 17.02.2024 16:30 1 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 17.02.2024 16:00 0 - 11 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA DSİSPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 17.02.2024 15:00 1 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) ALANYA KARTALLARI SPOR ALANYA KESTELSPOR 17.02.2024 15:00 1 - 3 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 17.02.2024 14:30 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U17 LİGİ-1. GRUP KAŞ KINIK SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 17.02.2024 14:00 1 - 2 KAŞ KINIK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-5. GRUP (MANAVGAT 1. ve 2. DEVRE) MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 17.02.2024 14:00 0 - 10
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 17.02.2024 14:00 5 - 0 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA KALESPOR GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ 17.02.2024 13:45 13 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. SERİK ESNAF SPOR SPOR 17.02.2024 13:30 8 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP KADRİYE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 17.02.2024 13:00 1 - 4 KADRİYE SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ ANTALYA YOLSPOR 17.02.2024 13:00 1 - 4 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 17.02.2024 13:00 5 - 1 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 17.02.2024 13:00 2 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) ALANYA BELEDİYESPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 17.02.2024 13:00 0 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ PAYALLAR KONAKLI SPOR 17.02.2024 13:00 1 - 4 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) CORENDON ALANYASPOR GAZİPAŞA BELD. 17.02.2024 12:30 21 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-5. GRUP (MANAVGAT 1. ve 2. DEVRE) MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ ÇOLAKLI SPOR 17.02.2024 12:00 0 - 0
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP ŞARAMPOLSPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 17.02.2024 12:00 0 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ASLARA SPOR 17.02.2024 11:30 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) YILDIRIMSPOR İNCEKUM BELEDİYESPOR 17.02.2024 11:15 5 - 1 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 17.02.2024 10:30 0 - 6 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 17.02.2024 10:00 6 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 17.02.2024 10:00 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) ALANYA KESTELSPOR OBA BELEDİYE SPOR 17.02.2024 10:00 6 - 1 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-PLAY - OFF A GRUBU TOPTAŞ SPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 16.02.2024 16:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-PLAY - OFF B GRUBU MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 16.02.2024 16:00 1 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-PLAY - OFF A GRUBU ALANYA KESTELSPOR ANTALYA DSİSPOR 16.02.2024 14:00 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-PLAY - OFF B GRUBU ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 16.02.2024 14:00 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-PLAY - OFF A GRUBU ANTALYA KARTALSPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 16.02.2024 11:00 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) ANTALYA HAL SPOR KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 11.02.2024 16:00 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP AKDENİZSPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 11.02.2024 15:00 4 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP 1905 SERİK SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 11.02.2024 14:00 1 - 5 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) PAYALLAR KONAKLI SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 11.02.2024 14:00 1 - 0 KONAKLI İLÇE STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) GAZİPAŞA BELD. KONAKLI BELEDİYESPOR 11.02.2024 14:00 8 - 1 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR ANTALYA 2003 SPOR 11.02.2024 14:00 0 - 6 ALANYA DEMİRTAŞ SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) KIRMIZI BEYAZ SPOR KULÜBÜ ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR 11.02.2024 14:00 5 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 11.02.2024 14:00 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ KORKUTELİ BELEDİYE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 11.02.2024 14:00 1 - 1 KORKUTELİ 100.YIL ATATÜRK STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ ÇAKALLIKLI SPOR ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ 11.02.2024 14:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ MURATPAŞA BELEDİYE SPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 11.02.2024 14:00 1 - 0 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ KADRİYE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 11.02.2024 14:00 1 - 3 KADRİYE SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) FİNİKE BELEDİYE SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 11.02.2024 14:00 2 - 0 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) TOPTAŞ SPOR ELMALI BELEDİYESPOR 11.02.2024 14:00 1 - 3 KUMLUCA İLÇE STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 11.02.2024 14:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ANTALYA YOLSPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 11.02.2024 13:00 4 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) ALANYA KESTELSPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 11.02.2024 13:00 1 - 1 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 11.02.2024 11:30 0 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ KALEKAPISI SPOR 10.02.2024 16:00 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 10.02.2024 16:00 0 - 8 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP TRABZONLULARSPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 10.02.2024 15:00 1 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP SERİK BELEDİYESPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 10.02.2024 15:00 1 - 3 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ KAŞ KINIK SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 10.02.2024 15:00 1 - 0 KAŞ KINIK STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ KEMER BELEDİYE SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 10.02.2024 15:00 2 - 2 KEMER İLÇE STADI
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ 10.02.2024 14:30 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ASLARA SPOR KADRİYE SPOR 10.02.2024 14:00 4 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-5. GRUP (MANAVGAT 1. ve 2. DEVRE) ÇOLAKLI SPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 10.02.2024 14:00 0 - 1
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ 10.02.2024 13:00 4 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ ALANYA BELEDİYESPOR 10.02.2024 13:00 0 - 4 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) KONAKLI BELEDİYESPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 10.02.2024 13:00 1 - 3 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2023-2024 U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) PAYALLAR KONAKLI SPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 10.02.2024 13:00 8 - 0 KONAKLI İLÇE STADI
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 10.02.2024 13:00 3 - 3 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR 10.02.2024 12:00 4 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-5. GRUP (MANAVGAT 1. ve 2. DEVRE) MANAVGAT BELEDİYESPOR MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ 10.02.2024 12:00 5 - 1
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 10.02.2024 11:00 0 - 15 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ANTALYA 07 SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 10.02.2024 10:00 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 10.02.2024 10:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ŞARAMPOLSPOR 10.02.2024 10:00 0 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ ERDEM GENÇLİK VE SPOR 04.02.2024 16:00 3 - 0 KAŞ AĞULLU SAHASI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ AVSALLAR BELEDİYESPOR KAŞ KINIK SPOR 04.02.2024 15:00 0 - 2 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 04.02.2024 15:00 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA DSİSPOR ASLARA SPOR 04.02.2024 14:30 2 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR KEMER BELEDİYE SPOR 04.02.2024 14:30 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ BEYMELEK BELEDİYESPOR ÇAKALLIKLI SPOR 04.02.2024 14:30 1 - 0 DEMRE İLÇE STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) ANTALYA 2003 SPOR KIRMIZI BEYAZ SPOR KULÜBÜ 04.02.2024 14:00 0 - 7 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) 1966 SERİK CUMALI SPOR GAZİPAŞA BELD. 04.02.2024 14:00 0 - 2 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) ELMALI BELEDİYESPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 04.02.2024 14:00 1 - 1 ELMALI RECEP GÜRBÜZ STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ TOPTAŞ SPOR 04.02.2024 14:00 1 - 1 KEMER İLÇE STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) 1923 KAŞ SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 04.02.2024 14:00 0 - 2 KAŞ AĞULLU SAHASI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ ANTALYA KUNDU SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 04.02.2024 12:30 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) ANTALYA MERKEZ SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 04.02.2024 12:00 9 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR 04.02.2024 12:00 2 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) KONAKLI BELEDİYESPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 04.02.2024 12:00 5 - 3 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ KADRİYE SPOR 04.02.2024 12:00 0 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 1966 SERİK CUMALI SPOR 04.02.2024 10:30 4 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA KARTALSPOR 04.02.2024 10:00 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 04.02.2024 10:00 4 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ ANTALYA SANAYİ SPOR MAHMUTLAR SPOR 04.02.2024 ??:?? 3 - 0
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 03.02.2024 16:00 0 - 8 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 03.02.2024 15:00 6 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR TRABZONLULARSPOR 03.02.2024 14:30 1 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 03.02.2024 14:00 14 - 1 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP ŞARAMPOLSPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 03.02.2024 14:00 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP KADRİYE SPOR 1905 SERİK SPOR 03.02.2024 13:00 1 - 0 KADRİYE SAHASI
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR SERİK BELEDİYESPOR 03.02.2024 13:00 0 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR AKDENİZSPOR 03.02.2024 13:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP KALEKAPISI SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 03.02.2024 12:30 3 - 2 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR ANTALYA YOLSPOR 03.02.2024 11:00 0 - 7 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ ANTALYA 07 SPOR 03.02.2024 10:30 4 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 03.02.2024 10:30 1 - 7 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 03.02.2024 10:00 1 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-2. GRUP ANTALYA YOLSPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 02.02.2024 15:00 0 - 5 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U16 LİGİ-2. GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 02.02.2024 15:00 3 - 0
2023-2024 U16 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KÜRESEL SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 02.02.2024 15:00 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-6. GRUP (DOĞU) ALANYA KESTELSPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 02.02.2024 13:00 7 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 U16 LİGİ-6. GRUP (DOĞU) PAYALLAR KONAKLI SPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 02.02.2024 13:00 2 - 1 KONAKLI İLÇE STADI
2023-2024 U16 LİGİ-6. GRUP (DOĞU) KONAKLI BELEDİYESPOR ALANYA BELEDİYESPOR 02.02.2024 13:00 2 - 2 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U16 LİGİ-1. GRUP YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ MANAVGATSPOR 02.02.2024 13:00 2 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U16 LİGİ-1. GRUP SERİK BELEDİYESPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 02.02.2024 13:00 0 - 2 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2023-2024 U16 LİGİ-1. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 1966 SERİK CUMALI SPOR 02.02.2024 13:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-3. GRUP ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ CK SPOR 01.02.2024 15:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-4. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 01.02.2024 15:00 2 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U16 LİGİ-4. GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 01.02.2024 15:00 0 - 5 DÖŞEMEALTI ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU
2023-2024 U16 LİGİ-3. GRUP ASLARA SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 01.02.2024 13:00 1 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-3. GRUP ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 01.02.2024 13:00 4 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-3. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 01.02.2024 13:00 2 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) 1966 SERİK CUMALI SPOR KIRMIZI BEYAZ SPOR KULÜBÜ 31.01.2024 15:00 1 - 2 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) PAYALLAR KONAKLI SPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 31.01.2024 15:00 6 - 2 KONAKLI İLÇE STADI
2023-2024 U16 LİGİ-6. GRUP (DOĞU) ALANYA KARTALLARI SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 30.01.2024 15:00 1 - 4 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U16 LİGİ-2. GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KÜRESEL SPOR 30.01.2024 15:00 1 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U16 LİGİ-2. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYA YOLSPOR 30.01.2024 15:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-2. GRUP KALEKAPISI SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 30.01.2024 15:00 0 - 7 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-5. GRUP (BATI) 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 1923 KAŞ SPOR 30.01.2024 14:00 3 - 0 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2023-2024 U16 LİGİ-5. GRUP (BATI) TOPTAŞ SPOR KAŞ KINIK SPOR 30.01.2024 14:00 3 - 0 MAVİKENT SAHASI
2023-2024 U16 LİGİ-3. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 30.01.2024 13:00 4 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-3. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ASLARA SPOR 30.01.2024 13:00 7 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U16 LİGİ-6. GRUP (DOĞU) ALANYA BELEDİYESPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 30.01.2024 13:00 0 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U16 LİGİ-4. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 30.01.2024 13:00 0 - 5 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-1. GRUP MANAVGATSPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 30.01.2024 13:00 3 - 3 ÇOLAKLI STADI
2023-2024 U16 LİGİ-1. GRUP ANTALYA DSİSPOR YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ 30.01.2024 13:00 6 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-1. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR SERİK BELEDİYESPOR 30.01.2024 13:00 2 - 2 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 U16 LİGİ-3. GRUP CK SPOR ANTALYA KARTALSPOR 30.01.2024 11:00 0 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-4. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA 07 SPOR 30.01.2024 11:00 4 - 5 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U18 LİGİ-3. GRUP TOPTAŞ SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 29.01.2024 15:00 1 - 3 MAVİKENT SAHASI
2023-2024 U18 LİGİ-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 29.01.2024 15:00 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U18 LİGİ-4. GRUP ALANYA BELEDİYESPOR MAHMUTLAR SPOR 29.01.2024 14:00 0 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 U18 LİGİ-4. GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR İNCEKUM BELEDİYESPOR 29.01.2024 14:00 2 - 2 İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2023-2024 U18 LİGİ-1. GRUP KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. MANAVGAT BELEDİYESPOR 29.01.2024 14:00 6 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U18 LİGİ-1. GRUP SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA DSİSPOR 29.01.2024 14:00 0 - 3 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2023-2024 U18 LİGİ-1. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 29.01.2024 14:00 2 - 1 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U18 LİGİ-2. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ 29.01.2024 13:00 1 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U18 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KARTALSPOR AKSU CİHADİYE SPOR 29.01.2024 13:00 1 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-3. GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ 29.01.2024 13:00 0 - 0 KORKUTELİ 100.YIL ATATÜRK STADI
2023-2024 U18 LİGİ-3. GRUP KUMLUCA BELEDİYE SPOR KALEKAPISI SPOR 29.01.2024 13:00 1 - 3 MAVİKENT SAHASI
2023-2024 U18 LİGİ-2. GRUP ANTALYA 07 SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 29.01.2024 11:00 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ANTALYA 07 SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 28.01.2024 16:00 0 - 11 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 2003 SPOR 28.01.2024 16:00 1 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) ERDEM GENÇLİK VE SPOR ANTALYA HAL SPOR 28.01.2024 15:30 4 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-6. GRUP (DOĞU) ALANYA KARTALLARI SPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 28.01.2024 15:00 0 - 4 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ ÇAKALLIKLI SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 28.01.2024 14:30 1 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ KAŞ KINIK SPOR ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ 28.01.2024 14:30 2 - 0 KAŞ KINIK STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) GAZİPAŞA BELD. PAYALLAR KONAKLI SPOR 28.01.2024 14:00 2 - 1 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 28.01.2024 14:00 2 - 2 ALANYA DEMİRTAŞ SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR 28.01.2024 14:00 2 - 5 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ MURATPAŞA BELEDİYE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 28.01.2024 14:00 0 - 2 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ KADRİYE SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 28.01.2024 14:00 0 - 1 KADRİYE SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) FİNİKE BELEDİYE SPOR KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 28.01.2024 14:00 0 - 0 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) TOPTAŞ SPOR 1923 KAŞ SPOR 28.01.2024 14:00 5 - 1 MAVİKENT SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 28.01.2024 14:00 0 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-6. GRUP (DOĞU) ALANYA KESTELSPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 28.01.2024 13:00 3 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) KIRMIZI BEYAZ SPOR KULÜBÜ KONAKLI BELEDİYESPOR 28.01.2024 13:00 6 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-1. GRUP SERİK BELEDİYESPOR YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ 28.01.2024 13:00 3 - 0 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 28.01.2024 12:00 3 - 0 KEMER İLÇE STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ ANTALYA KUNDU SPOR 28.01.2024 11:30 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-6. GRUP (DOĞU) KONAKLI BELEDİYESPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 28.01.2024 11:00 1 - 4 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ MAHMUTLAR SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 28.01.2024 ??:?? 0 - 3
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 27.01.2024 15:30 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 27.01.2024 15:30 2 - 4 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ASLARA SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 27.01.2024 15:00 1 - 2 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP 1905 SERİK SPOR ANTALYA DSİSPOR 27.01.2024 14:30 0 - 6 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ KEMER BELEDİYE SPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 27.01.2024 14:30 2 - 1 KEMER İLÇE STADI
2023-2024 U15 LİGİ-1. GRUP ANTALYA KARTALSPOR KADRİYE SPOR 27.01.2024 14:00 4 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 27.01.2024 14:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP TRABZONLULARSPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 27.01.2024 13:00 3 - 5 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 27.01.2024 12:00 1 - 7 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-2. GRUP AKDENİZSPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 27.01.2024 12:00 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 27.01.2024 12:00 5 - 0 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 27.01.2024 12:00 1 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ANTALYA YOLSPOR YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ 27.01.2024 11:00 11 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-4. GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR KALEKAPISI SPOR 27.01.2024 10:30 2 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ŞARAMPOLSPOR 27.01.2024 10:00 4 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U15 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 27.01.2024 10:00 0 - 8 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-4. GRUP İYİLER SPOR KULÜBÜ YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ 26.01.2024 16:00 0 - 5 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-5. GRUP ANTALYA 07 SPOR ANTALYA HAL SPOR 26.01.2024 16:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U16 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KÜRESEL SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 26.01.2024 16:00 6 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U16 LİGİ-4. GRUP ANTALYA 07 SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 26.01.2024 15:30 0 - 9 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-1. GRUP YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 26.01.2024 15:30 0 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-6. GRUP (DOĞU) CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ PAYALLAR KONAKLI SPOR 26.01.2024 15:00 0 - 3 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 U16 LİGİ-6. GRUP (DOĞU) ALANYA KESTELSPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 26.01.2024 15:00 7 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 U16 LİGİ-6. GRUP (DOĞU) ALANYA KARTALLARI SPOR ALANYA BELEDİYESPOR 26.01.2024 15:00 2 - 10 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U16 LİGİ-5. GRUP (BATI) 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR TOPTAŞ SPOR 26.01.2024 15:00 1 - 2 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2023-2024 U16 LİGİ-5. GRUP (BATI) 1923 KAŞ SPOR KAŞ KINIK SPOR 26.01.2024 15:00 3 - 1 KAŞ AĞULLU SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-5. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 26.01.2024 15:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-2. GRUP BİTEXEN ANTALYASPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 26.01.2024 15:00 0 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U16 LİGİ-3. GRUP ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ 26.01.2024 14:00 1 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-3. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 26.01.2024 14:00 4 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-4. GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 26.01.2024 14:00 1 - 2 DÖŞEMEALTI ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU
2023-2024 U12 LİGİ-2. GRUP ANTALYA YOLSPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 26.01.2024 14:00 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-6. GRUP KONYAALTI BELEDİYE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 26.01.2024 14:00 0 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U16 LİGİ-2. GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 26.01.2024 14:00 4 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U12 LİGİ-7. GRUP KADRİYE SPOR TRABZONLULARSPOR 26.01.2024 13:00 1 - 5 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-4. GRUP KALEKAPISI SPOR 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ 26.01.2024 13:00 4 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U16 LİGİ-1. GRUP MANAVGATSPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 26.01.2024 13:00 2 - 1 ÇOLAKLI STADI
2023-2024 U12 LİGİ-7. GRUP ANTALYA SANAYİ SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 26.01.2024 12:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-3. GRUP KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 26.01.2024 12:00 4 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U16 LİGİ-3. GRUP ASLARA SPOR CK SPOR 26.01.2024 11:30 0 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-7. GRUP ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR KADRİYE SPOR 26.01.2024 11:00 1 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-3. GRUP ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 26.01.2024 11:00 8 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U16 LİGİ-1. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ANTALYA DSİSPOR 26.01.2024 10:30 0 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U16 LİGİ-2. GRUP ANTALYA YOLSPOR KALEKAPISI SPOR 26.01.2024 10:30 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-3. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 26.01.2024 10:00 1 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-4. GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 26.01.2024 10:00 0 - 4 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-1. GRUP KEMER BELEDİYE SPOR ANTALYA GÜL SPOR 26.01.2024 10:00 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-1. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR KEMER BELEDİYE SPOR 25.01.2024 16:00 1 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U18 LİGİ-2. GRUP AKSU CİHADİYE SPOR ANTALYA 07 SPOR 25.01.2024 15:00 6 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) KONAKLI BELEDİYESPOR YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR 25.01.2024 15:00 6 - 2 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2023-2024 U18 LİGİ-3. GRUP KALEKAPISI SPOR TOPTAŞ SPOR 25.01.2024 15:00 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-8. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR AKDENİZSPOR 25.01.2024 15:00 1 - 9 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-3. GRUP DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 25.01.2024 15:00 1 - 8 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U18 LİGİ-3. GRUP CK SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 25.01.2024 14:00 2 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U18 LİGİ-1. GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR SERİK BELEDİYESPOR 25.01.2024 14:00 1 - 1
2023-2024 U12 LİGİ-3. GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 25.01.2024 14:00 2 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-3. GRUP ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 25.01.2024 14:00 1 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-4. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR KALEKAPISI SPOR 25.01.2024 13:00 3 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U18 LİGİ-3. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 25.01.2024 13:00 1 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U18 LİGİ-4. GRUP DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 25.01.2024 13:00 2 - 5 ALANYA DEMİRTAŞ SAHASI
2023-2024 U18 LİGİ-4. GRUP CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ ALANYA BELEDİYESPOR 25.01.2024 13:00 1 - 1 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 U18 LİGİ-4. GRUP İNCEKUM BELEDİYESPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 25.01.2024 13:00 3 - 0 İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2023-2024 U12 LİGİ-5. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 25.01.2024 13:00 0 - 12 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U18 LİGİ-1. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 25.01.2024 13:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-2. GRUP ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ ANTALYA YOLSPOR 25.01.2024 12:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-2. GRUP 1966 AKREP SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 25.01.2024 12:00 1 - 4 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U18 LİGİ-2. GRUP ŞARAMPOLSPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 25.01.2024 11:00 1 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U18 LİGİ-2. GRUP VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ ANTALYA KARTALSPOR 25.01.2024 11:00 0 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-5. GRUP ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 25.01.2024 11:00 6 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-2. GRUP SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 25.01.2024 11:00 1 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U18 LİGİ-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 25.01.2024 11:00 1 - 6 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U12 LİGİ-1. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 25.01.2024 10:00 1 - 6 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-1. GRUP ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 25.01.2024 10:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-4. GRUP ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ 24.01.2024 16:00 4 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-8. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA ALTINAYAKLAR SPOR KULÜBÜ 24.01.2024 16:00 4 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-7. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 24.01.2024 15:00 0 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-3. GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 24.01.2024 15:00 1 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U16 LİGİ-4. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 24.01.2024 14:00 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-1. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 24.01.2024 14:00 4 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-2. GRUP ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 24.01.2024 14:00 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U16 LİGİ-1. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA DSİSPOR 24.01.2024 13:00 1 - 4 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 U12 LİGİ-2. GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 24.01.2024 13:00 3 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-3. GRUP KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ AKGÜN GENÇLİKSPOR 24.01.2024 13:00 11 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U16 LİGİ-6. GRUP (DOĞU) TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ KONAKLI BELEDİYESPOR 24.01.2024 12:00 2 - 1 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U16 LİGİ-6. GRUP (DOĞU) PAYALLAR KONAKLI SPOR ALANYA KESTELSPOR 24.01.2024 12:00 1 - 2 KONAKLI İLÇE STADI
2023-2024 U16 LİGİ-6. GRUP (DOĞU) CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ ALANYA BELEDİYESPOR 24.01.2024 12:00 0 - 3 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 U12 LİGİ-7. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR 24.01.2024 12:00 3 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U16 LİGİ-4. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 24.01.2024 12:00 1 - 9 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-2. GRUP ANTALYA YOLSPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 24.01.2024 12:00 2 - 2 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-3. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR 24.01.2024 12:00 7 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U16 LİGİ-4. GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR 24.01.2024 11:00 1 - 0 DÖŞEMEALTI ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU
2023-2024 U12 LİGİ-4. GRUP 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ İYİLER SPOR KULÜBÜ 24.01.2024 11:00 7 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-2. GRUP EREN SPOR BİTEXEN ANTALYASPOR 24.01.2024 11:00 0 - 11 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-7. GRUP TRABZONLULARSPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 24.01.2024 10:00 2 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-3. GRUP KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA BUCAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 24.01.2024 10:00 0 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-4. GRUP 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ KIRMIZI BEYAZ SPOR KULÜBÜ 23.01.2024 16:00 10 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-4. GRUP YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ HURMA GENÇLİK VE SPOR 23.01.2024 15:00 1 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-2. GRUP ANTALYA YOLSPOR ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 23.01.2024 15:00 1 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-7. GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR TRABZONLULARSPOR 23.01.2024 14:00 2 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-6. GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 23.01.2024 14:00 7 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-5. GRUP ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR ANTALYA 07 SPOR 23.01.2024 13:00 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-5. GRUP VOLE SPOR KULÜBÜ ASLARA SPOR 23.01.2024 13:00 1 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-7. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 23.01.2024 12:00 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-2. GRUP EREN SPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 23.01.2024 12:00 0 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-4. GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 23.01.2024 11:00 2 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-8. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 23.01.2024 11:00 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-1. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 23.01.2024 10:00 0 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-3. GRUP TFA SPOR KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ 23.01.2024 10:00 0 - 8 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-1. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 22.01.2024 17:00 0 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-12. GRUP (ALANYA) 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR ALANYA BELEDİYESPOR 22.01.2024 16:30 1 - 2 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-4. GRUP KIRMIZI BEYAZ SPOR KULÜBÜ ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 22.01.2024 16:00 1 - 7 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-13. GRUP (ALANYA) AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR ALANYA DEMİRSPOR 22.01.2024 15:15 1 - 2 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-1. GRUP AKSU BELEDİYE SPOR ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ 22.01.2024 15:00 0 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-5. GRUP ANTALYA 07 SPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 22.01.2024 15:00 2 - 10 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-12. GRUP (ALANYA) KONAKLI BELEDİYESPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 22.01.2024 15:00 3 - 5 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-8. GRUP (DOĞU) ALANYA BELEDİYESPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 22.01.2024 14:00 4 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-9. GRUP (BATI 1 - KAŞ-DEMRE) 1923 KAŞ SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 22.01.2024 14:00 2 - 1 DEMRE İBRAHİM ÖZBEK TESİSLERİ
2023-2024 U12 LİGİ-2. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANTALYA YOLSPOR 22.01.2024 14:00 2 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-2. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ SERİK BELEDİYESPOR 22.01.2024 14:00 5 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U14 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGATSPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 22.01.2024 14:00 1 - 6 ÇOLAKLI STADI
2023-2024 U12 LİGİ-13. GRUP (ALANYA) DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR ALANYA İDMAN YURDU SPOR 22.01.2024 13:45 0 - 7 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-1. GRUP ANTALYA GÜL SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 22.01.2024 13:00 1 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-9. GRUP (BATI 1 - KAŞ-DEMRE) KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ YEŞİLKÖY BELEDİYE SPOR 22.01.2024 13:00 3 - 4 KAŞ BLD.YEŞİLKÖY HALI SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-2. GRUP BİTEXEN ANTALYASPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 22.01.2024 13:00 6 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-13. GRUP (ALANYA) YILDIRIMSPOR OBA BELEDİYE SPOR 22.01.2024 12:30 6 - 1 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-8. GRUP (DOĞU) PAYALLAR KONAKLI SPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 22.01.2024 12:00 3 - 0 KONAKLI İLÇE STADI
2023-2024 U14 LİGİ-8. GRUP (DOĞU) ALANYA KESTELSPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 22.01.2024 12:00 5 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 U14 LİGİ-8. GRUP (DOĞU) ALANYA KALESPOR ALANYA DEMİRSPOR 22.01.2024 12:00 0 - 7 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-8. GRUP ANTALYA DSİSPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 22.01.2024 12:00 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-5. GRUP ASLARA SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 22.01.2024 12:00 0 - 11 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-9. GRUP (BATI 1 - KAŞ-DEMRE) KAŞ KINIK SPOR KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 22.01.2024 12:00 2 - 0 KAŞ BLD.YEŞİLKÖY HALI SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-9. GRUP (BATI 1 - KAŞ-DEMRE) ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 1923 KAŞ SPOR 22.01.2024 12:00 1 - 4 DEMRE İBRAHİM ÖZBEK TESİSLERİ
2023-2024 U14 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT BELEDİYESPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 22.01.2024 12:00 5 - 0
2023-2024 U14 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) SARILAR BELEDİYE SPOR MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ 22.01.2024 12:00 0 - 1 ÇOLAKLI STADI
2023-2024 U12 LİGİ-13. GRUP (ALANYA) OKURCALAR MUZ SPOR CORENDON ALANYASPOR 22.01.2024 11:30 0 - 2 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-3. GRUP CK SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 22.01.2024 11:00 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-1. GRUP KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 22.01.2024 11:00 7 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-4. GRUP İYİLER SPOR KULÜBÜ ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 22.01.2024 11:00 4 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U14 LİGİ-3. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 22.01.2024 11:00 6 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-12. GRUP (ALANYA) ALANYA ASLANLARI SPOR KULÜBÜ ALANYA KARTALLARI SPOR 22.01.2024 10:15 4 - 1 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-2. GRUP ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ EREN SPOR 22.01.2024 10:00 3 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-2. GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR 1966 AKREP SPOR 22.01.2024 10:00 5 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U14 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR MANAVGAT GENÇLERBİRLİĞİ KULÜBÜ 22.01.2024 10:00 0 - 5 ÇOLAKLI STADI
2023-2024 U12 LİGİ-3. GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR TFA SPOR 21.01.2024 19:30 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-8. GRUP AKDENİZSPOR ANTALYA ALTINAYAKLAR SPOR KULÜBÜ 21.01.2024 18:30 2 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-8. GRUP ANTALYA DSİSPOR ŞARAMPOLSPOR 21.01.2024 17:30 8 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-7. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 21.01.2024 16:30 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U16 LİGİ-3. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 21.01.2024 16:00 1 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U16 LİGİ-3. GRUP ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ ASLARA SPOR 21.01.2024 16:00 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-4. GRUP KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 21.01.2024 16:00 1 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U12 LİGİ-3. GRUP DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 21.01.2024 15:30 1 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-3. GRUP ANTALYA BUCAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 21.01.2024 15:15 2 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) 1923 KAŞ SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 21.01.2024 15:00 0 - 1 KAŞ AĞULLU SAHASI
2023-2024 U16 LİGİ-3. GRUP ANTALYA KARTALSPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 21.01.2024 14:30 4 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-2. GRUP EREN SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 21.01.2024 14:30 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-1. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 21.01.2024 14:15 4 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) ANTALYA 2003 SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 21.01.2024 14:00 3 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 21.01.2024 14:00 4 - 4 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U16 LİGİ-1. GRUP ANTALYA DSİSPOR MANAVGATSPOR 21.01.2024 14:00 6 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U16 LİGİ-1. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 21.01.2024 14:00 3 - 1 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) ANTALYA HAL SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 21.01.2024 14:00 0 - 8 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-2. GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 21.01.2024 14:00 3 - 0
2023-2024 U12 LİGİ-1. GRUP AKSU BELEDİYE SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 21.01.2024 13:15 2 - 4 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U18 LİGİ-3. GRUP KUMLUCA BELEDİYE SPOR CK SPOR 21.01.2024 13:00 0 - 9 MAVİKENT SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) ELMALI BELEDİYESPOR DEMRE BELEDİYESPOR 21.01.2024 13:00 0 - 0 ELMALI RECEP GÜRBÜZ STADI
2023-2024 U16 LİGİ-4. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR 21.01.2024 12:30 2 - 3 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ TOPTAŞ SPOR 21.01.2024 12:30 1 - 0 KAŞ AĞULLU SAHASI
2023-2024 U14 LİGİ-1. GRUP AKSU BELEDİYE SPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 21.01.2024 12:30 0 - 3 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U12 LİGİ-2. GRUP ANTALYA YOLSPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 21.01.2024 12:15 2 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 21.01.2024 12:00 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-11. GRUP (MANAVGAT) ÇOLAKLI SPOR MANAVGATSPOR 21.01.2024 12:00 3 - 0 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-11. GRUP (MANAVGAT) ANTALYA KÖRFEZ SPOR MANAVGAT GENÇLERBİRLİĞİ KULÜBÜ 21.01.2024 12:00 3 - 5 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-9. GRUP (BATI 1 - KAŞ-DEMRE) KAŞ KINIK SPOR 1923 KAŞ SPOR 21.01.2024 12:00 0 - 2 KAŞ BLD.YEŞİLKÖY HALI SAHASI
2023-2024 U16 LİGİ-2. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 21.01.2024 12:00 0 - 5 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U12 LİGİ-7. GRUP ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR TRABZONLULARSPOR 21.01.2024 11:15 1 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-11. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ MANAVGAT BELEDİYESPOR 21.01.2024 11:00 2 - 2 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 U16 LİGİ-4. GRUP KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 21.01.2024 10:30 9 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U16 LİGİ-2. GRUP KALEKAPISI SPOR ANTALYA KÜRESEL SPOR 21.01.2024 10:30 3 - 4 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-7. GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 21.01.2024 10:15 7 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-12. GRUP (ALANYA) ALANYA KALESPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 21.01.2024 10:00 3 - 1 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-1. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 21.01.2024 09:15 2 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-8. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 20.01.2024 19:30 1 - 8 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-4. GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR KALEKAPISI SPOR 20.01.2024 18:00 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-1. GRUP KEMER BELEDİYE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 20.01.2024 17:00 1 - 9 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U18 LİGİ-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 20.01.2024 16:30 0 - 4 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U12 LİGİ-13. GRUP (ALANYA) ALANYA İDMAN YURDU SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 20.01.2024 16:30 4 - 3 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-4. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 20.01.2024 16:00 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U14 LİGİ-5. GRUP ANTALYA KARTALSPOR VOLE SPOR KULÜBÜ 20.01.2024 16:00 8 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U14 LİGİ-8. GRUP (DOĞU) ALANYA KARTALLARI SPOR ALANYA KALESPOR 20.01.2024 16:00 5 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U14 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT GENÇLERBİRLİĞİ KULÜBÜ MANAVGATSPOR 20.01.2024 16:00 8 - 3 ÇOLAKLI STADI
2023-2024 U14 LİGİ-4. GRUP HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR ANTALYA DSİSPOR 20.01.2024 16:00 1 - 6 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U18 LİGİ-4. GRUP MAHMUTLAR SPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 20.01.2024 15:30 0 - 1 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 U14 LİGİ-3. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ANTALYA KEPEZALTI SPOR 20.01.2024 15:30 0 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-4. GRUP 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ 20.01.2024 15:15 3 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-13. GRUP (ALANYA) OBA BELEDİYE SPOR OKURCALAR MUZ SPOR 20.01.2024 15:15 1 - 10 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U18 LİGİ-3. GRUP TOPTAŞ SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 20.01.2024 15:00 4 - 2 MAVİKENT SAHASI
2023-2024 U16 LİGİ-5. GRUP (BATI) KAŞ KINIK SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 20.01.2024 15:00 0 - 4 KAŞ KINIK STADI
2023-2024 U18 LİGİ-4. GRUP ALANYA BELEDİYESPOR İNCEKUM BELEDİYESPOR 20.01.2024 15:00 8 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 U12 LİGİ-2. GRUP SERİK BELEDİYESPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 20.01.2024 15:00 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U14 LİGİ-1. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR AKDENİZSPOR 20.01.2024 15:00 2 - 1 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U18 LİGİ-3. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR KALEKAPISI SPOR 20.01.2024 14:30 1 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U14 LİGİ-8. GRUP (DOĞU) ALANYA DEMİRSPOR ALANYA BELEDİYESPOR 20.01.2024 14:30 0 - 2 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U14 LİGİ-8. GRUP (DOĞU) 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR ALANYA KESTELSPOR 20.01.2024 14:30 0 - 4 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U12 LİGİ-9. GRUP (BATI 1 - KAŞ-DEMRE) YEŞİLKÖY BELEDİYE SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 20.01.2024 14:30 2 - 4 DEMRE İBRAHİM ÖZBEK TESİSLERİ
2023-2024 U12 LİGİ-4. GRUP ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KIRMIZI BEYAZ SPOR KULÜBÜ 20.01.2024 14:15 9 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-1. GRUP ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ ANTALYA GÜL SPOR 20.01.2024 14:00 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U14 LİGİ-2. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 20.01.2024 14:00 2 - 5 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U14 LİGİ-2. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR 1966 AKREP SPOR 20.01.2024 14:00 6 - 6 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U14 LİGİ-5. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR TRABZONLULARSPOR 20.01.2024 14:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-12. GRUP (ALANYA) ALANYA BELEDİYESPOR ALANYA KALESPOR 20.01.2024 14:00 4 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) ANTALYA KÖRFEZ SPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 20.01.2024 14:00 2 - 1 ÇOLAKLI STADI
2023-2024 U12 LİGİ-7. GRUP KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ ANTALYAGÜCÜ SPOR 20.01.2024 13:15 2 - 6 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U16 LİGİ-5. GRUP (BATI) TOPTAŞ SPOR 1923 KAŞ SPOR 20.01.2024 13:00 3 - 1 MAVİKENT SAHASI
2023-2024 U14 LİGİ-5. GRUP YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 20.01.2024 13:00 0 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-8. GRUP (DOĞU) CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ YILDIRIMSPOR 20.01.2024 13:00 2 - 5 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-5. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ VOLE SPOR KULÜBÜ 20.01.2024 13:00 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-9. GRUP (BATI 1 - KAŞ-DEMRE) 1923 KAŞ SPOR YEŞİLKÖY BELEDİYE SPOR 20.01.2024 13:00 3 - 1 DEMRE İBRAHİM ÖZBEK TESİSLERİ
2023-2024 U18 LİGİ-1. GRUP SERİK BELEDİYESPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 20.01.2024 13:00 1 - 1 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 U18 LİGİ-1. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA DSİSPOR 20.01.2024 13:00 1 - 4 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U14 LİGİ-4. GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 20.01.2024 13:00 3 - 0 KORKUTELİ 100.YIL ATATÜRK STADI
2023-2024 U12 LİGİ-13. GRUP (ALANYA) CORENDON ALANYASPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 20.01.2024 12:45 12 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U18 LİGİ-2. GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 20.01.2024 12:30 0 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U14 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ALTINAYAKLAR SPOR KULÜBÜ 20.01.2024 12:30 18 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-1. GRUP İKİZLER SPOR KULÜBÜ ASLARA SPOR 20.01.2024 12:30 5 - 6 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U14 LİGİ-1. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 20.01.2024 12:30 1 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U12 LİGİ-7. GRUP KADRİYE SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 20.01.2024 12:15 4 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-9. GRUP (BATI 1 - KAŞ-DEMRE) DEMRE BELEDİYESPOR ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 20.01.2024 12:00 3 - 2 DEMRE İBRAHİM ÖZBEK TESİSLERİ
2023-2024 U14 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR ÇOLAKLI SPOR 20.01.2024 12:00 5 - 0 ÇOLAKLI STADI
2023-2024 U12 LİGİ-3. GRUP ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ 20.01.2024 12:00 3 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-12. GRUP (ALANYA) ALANYA KARTALLARI SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 20.01.2024 11:30 1 - 5 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-3. GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 20.01.2024 11:30 5 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-2. GRUP ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ BİTEXEN ANTALYASPOR 20.01.2024 11:15 0 - 7 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U18 LİGİ-4. GRUP PAYALLAR KONAKLI SPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 20.01.2024 11:00 0 - 3 ALANYA DEMİRTAŞ SAHASI
2023-2024 U18 LİGİ-2. GRUP ANTALYA 07 SPOR VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ 20.01.2024 10:30 1 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U14 LİGİ-2. GRUP ANTALYA YOLSPOR KALEKAPISI SPOR 20.01.2024 10:30 2 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-12. GRUP (ALANYA) PAYALLAR KONAKLI SPOR ALANYA KESTELSPOR 20.01.2024 10:15 0 - 8 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-5. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ASLARA SPOR 20.01.2024 10:15 0 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U18 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KARTALSPOR ŞARAMPOLSPOR 20.01.2024 10:00 4 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-5. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 20.01.2024 10:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ MANAVGAT BELEDİYESPOR 20.01.2024 10:00 1 - 6 ÇOLAKLI STADI
2023-2024 U12 LİGİ-2. GRUP 1966 AKREP SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 20.01.2024 09:15 0 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-12. GRUP (ALANYA) CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ ALANYA ASLANLARI SPOR KULÜBÜ 20.01.2024 09:00 0 - 1 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-13. GRUP (ALANYA) ALANYA İDMAN YURDU SPOR OBA BELEDİYE SPOR 19.01.2024 17:00 3 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-3. GRUP ANTALYA ALTINAYAKLAR SPOR KULÜBÜ 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ 19.01.2024 16:00 0 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-12. GRUP (ALANYA) CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ ALANYA KESTELSPOR 18.01.2024 17:00 0 - 3 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-2. GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA YOLSPOR 18.01.2024 16:00 1 - 8 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-5. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 18.01.2024 16:00 0 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-5. GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR ANTALYA KARTALSPOR 18.01.2024 16:00 5 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U14 LİGİ-8. GRUP (DOĞU) ALANYA KALESPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 18.01.2024 16:00 3 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U14 LİGİ-4. GRUP KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 18.01.2024 16:00 2 - 9 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U14 LİGİ-4. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ 18.01.2024 16:00 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-8. GRUP (DOĞU) PAYALLAR KONAKLI SPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 18.01.2024 15:00 3 - 0 KONAKLI İLÇE STADI
2023-2024 U14 LİGİ-2. GRUP KALEKAPISI SPOR YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR 18.01.2024 14:00 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-2. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 18.01.2024 14:00 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-5. GRUP TRABZONLULARSPOR YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ 18.01.2024 14:00 8 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-8. GRUP (DOĞU) YILDIRIMSPOR ALANYA DEMİRSPOR 18.01.2024 14:00 0 - 7 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U14 LİGİ-3. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 18.01.2024 14:00 3 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U14 LİGİ-3. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 18.01.2024 14:00 4 - 3 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 U14 LİGİ-3. GRUP ANTALYA ALTINAYAKLAR SPOR KULÜBÜ ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 18.01.2024 14:00 2 - 6 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U14 LİGİ-4. GRUP KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 18.01.2024 14:00 6 - 5 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U12 LİGİ-12. GRUP (ALANYA) PAYALLAR KONAKLI SPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 17.01.2024 17:00 0 - 6 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-5. GRUP VOLE SPOR KULÜBÜ ANTALYAGÜCÜ SPOR 17.01.2024 16:00 2 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U14 LİGİ-8. GRUP (DOĞU) ALANYA BELEDİYESPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 17.01.2024 16:00 2 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U14 LİGİ-1. GRUP ASLARA SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 17.01.2024 16:00 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) ERDEM GENÇLİK VE SPOR TOPTAŞ SPOR 17.01.2024 15:00 1 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) ANTALYA HAL SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 17.01.2024 14:00 0 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U14 LİGİ-1. GRUP SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 17.01.2024 14:00 1 - 1 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 U14 LİGİ-1. GRUP AKDENİZSPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 17.01.2024 14:00 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-4. GRUP ANTALYA DSİSPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 17.01.2024 13:00 5 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-5. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 16.01.2024 16:00 5 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) ÇOLAKLI SPOR MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ 16.01.2024 16:00 1 - 2 ÇOLAKLI STADI
2023-2024 U14 LİGİ-1. GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 16.01.2024 16:00 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-2. GRUP 1966 AKREP SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 16.01.2024 14:00 13 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGATSPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 16.01.2024 14:00 1 - 1 ÇOLAKLI STADI
2023-2024 U14 LİGİ-2. GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR KALEKAPISI SPOR 15.01.2024 16:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT BELEDİYESPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 15.01.2024 16:00 7 - 0 ÇOLAKLI STADI
2023-2024 U14 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) SARILAR BELEDİYE SPOR MANAVGAT GENÇLERBİRLİĞİ KULÜBÜ 15.01.2024 14:00 0 - 1 ÇOLAKLI STADI
2023-2024 U12 LİGİ-3. GRUP KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR 14.01.2024 18:00 7 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-1. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 14.01.2024 17:00 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U16 LİGİ-3. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ 14.01.2024 16:00 1 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U12 LİGİ-2. GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 14.01.2024 16:00 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U16 LİGİ-5. GRUP (BATI) KAŞ KINIK SPOR TOPTAŞ SPOR 14.01.2024 15:30 1 - 3 KAŞ KINIK STADI
2023-2024 U12 LİGİ-4. GRUP KIRMIZI BEYAZ SPOR KULÜBÜ HURMA GENÇLİK VE SPOR 14.01.2024 15:15 0 - 7 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-7. GRUP ANTALYA SANAYİ SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 14.01.2024 15:00 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U16 LİGİ-4. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 14.01.2024 15:00 5 - 2 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 14.01.2024 15:00 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR GAZİPAŞA BELD. 14.01.2024 14:30 1 - 3 ALANYA DEMİRTAŞ SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) KIRMIZI BEYAZ SPOR KULÜBÜ PAYALLAR KONAKLI SPOR 14.01.2024 14:30 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) FİNİKE BELEDİYE SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 14.01.2024 14:30 9 - 1 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) TOPTAŞ SPOR ANTALYA HAL SPOR 14.01.2024 14:30 5 - 0 MAVİKENT SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) DEMRE BELEDİYESPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 14.01.2024 14:30 0 - 0 DEMRE İLÇE STADI
2023-2024 U12 LİGİ-4. GRUP YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 14.01.2024 14:15 5 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) ANTALYAGÜCÜ SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 14.01.2024 14:00 1 - 8 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U16 LİGİ-1. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ SERİK BELEDİYESPOR 14.01.2024 14:00 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-1. GRUP MANAVGATSPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 14.01.2024 14:00 1 - 7 ÇOLAKLI STADI
2023-2024 U12 LİGİ-9. GRUP (BATI 1 - KAŞ-DEMRE) DEMRE BELEDİYESPOR KAŞ KINIK SPOR 14.01.2024 14:00 2 - 1 KAŞ BLD.YEŞİLKÖY HALI SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-13. GRUP (ALANYA) OKURCALAR MUZ SPOR YILDIRIMSPOR 14.01.2024 13:45 2 - 2 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-4. GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ 14.01.2024 13:15 3 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U16 LİGİ-6. GRUP (DOĞU) PAYALLAR KONAKLI SPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 14.01.2024 13:00 9 - 0 KONAKLI İLÇE STADI
2023-2024 U16 LİGİ-3. GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 14.01.2024 13:00 1 - 2 KORKUTELİ 100.YIL ATATÜRK STADI
2023-2024 U16 LİGİ-6. GRUP (DOĞU) CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ KONAKLI BELEDİYESPOR 14.01.2024 13:00 0 - 1 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 U16 LİGİ-6. GRUP (DOĞU) ALANYA KESTELSPOR ALANYA BELEDİYESPOR 14.01.2024 13:00 2 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) ANTALYA MERKEZ SPOR ANTALYA 2003 SPOR 14.01.2024 13:00 4 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-11. GRUP (MANAVGAT) KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR SARILAR BELEDİYE SPOR 14.01.2024 13:00 3 - 0 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 U14 LİGİ-3. GRUP KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR ANTALYA ALTINAYAKLAR SPOR KULÜBÜ 14.01.2024 13:00 4 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U12 LİGİ-9. GRUP (BATI 1 - KAŞ-DEMRE) ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR YEŞİLKÖY BELEDİYE SPOR 14.01.2024 13:00 1 - 3 KAŞ BLD.YEŞİLKÖY HALI SAHASI
2023-2024 U16 LİGİ-2. GRUP ANTALYA YOLSPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 14.01.2024 13:00 1 - 1 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-12. GRUP (ALANYA) ALANYA KALESPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 14.01.2024 12:30 1 - 2 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-2. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ EREN SPOR 14.01.2024 12:15 10 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-10. GRUP (BATI 2 - KUMLUCA - FİNİKE) FİNİKE BELEDİYE SPOR KUMLUCA GENÇLİK SPOR 14.01.2024 12:00 4 - 0 KUMLUCA BEYKUM HALI SAHA TESİSLERİ
2023-2024 U12 LİGİ-11. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT GENÇLERBİRLİĞİ KULÜBÜ ÇOLAKLI SPOR 14.01.2024 12:00 6 - 2 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-11. GRUP (MANAVGAT) SARILAR BELEDİYE SPOR MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ 14.01.2024 12:00 0 - 3 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-9. GRUP (BATI 1 - KAŞ-DEMRE) 1923 KAŞ SPOR KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 14.01.2024 12:00 4 - 4 KAŞ BLD.YEŞİLKÖY HALI SAHASI
2023-2024 U16 LİGİ-2. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 14.01.2024 12:00 4 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U12 LİGİ-7. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR KADRİYE SPOR 14.01.2024 11:15 4 - 4 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-13. GRUP (ALANYA) AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR CORENDON ALANYASPOR 14.01.2024 11:15 0 - 10 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-10. GRUP (BATI 2 - KUMLUCA - FİNİKE) TOPTAŞ SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 14.01.2024 11:00 0 - 1 KUMLUCA BEYKUM HALI SAHA TESİSLERİ
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 14.01.2024 11:00 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-11. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 14.01.2024 11:00 2 - 5 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-11. GRUP (MANAVGAT) MANAVGATSPOR KARDELENSPOR 14.01.2024 11:00 0 - 6 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 U16 LİGİ-2. GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR KALEKAPISI SPOR 14.01.2024 11:00 4 - 2 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-3. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR CK SPOR 14.01.2024 10:30 3 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U12 LİGİ-8. GRUP ŞARAMPOLSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 14.01.2024 10:15 0 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-12. GRUP (ALANYA) ALANYA KESTELSPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 14.01.2024 10:00 9 - 1 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-3. GRUP ASLARA SPOR ANTALYA KARTALSPOR 14.01.2024 09:30 0 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-4. GRUP ANTALYA 07 SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 14.01.2024 09:30 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-1. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 14.01.2024 09:15 3 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-8. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR AKDENİZSPOR 13.01.2024 18:00 3 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-2. GRUP 1966 AKREP SPOR BİTEXEN ANTALYASPOR 13.01.2024 17:00 0 - 8 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U18 LİGİ-2. GRUP ŞARAMPOLSPOR ANTALYA 07 SPOR 13.01.2024 16:00 2 - 16 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U14 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 13.01.2024 16:00 0 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 13.01.2024 16:00 0 - 5 ÇOLAKLI STADI
2023-2024 U12 LİGİ-3. GRUP TFA SPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 13.01.2024 16:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U14 LİGİ-1. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR ASLARA SPOR 13.01.2024 16:00 4 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U14 LİGİ-4. GRUP KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ ANTALYA DSİSPOR 13.01.2024 16:00 0 - 4 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U16 LİGİ-5. GRUP (BATI) 1923 KAŞ SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 13.01.2024 15:30 0 - 4 KAŞ AĞULLU SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-3. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 13.01.2024 15:15 1 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U14 LİGİ-8. GRUP (DOĞU) ALANYA DEMİRSPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 13.01.2024 15:00 5 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U14 LİGİ-6. GRUP (BATI) ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 13.01.2024 15:00 0 - 5 DEMRE İLÇE STADI
2023-2024 U14 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 13.01.2024 15:00 4 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-3. GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 13.01.2024 15:00 1 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-2. GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR ANTALYA YOLSPOR 13.01.2024 15:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U18 LİGİ-3. GRUP CK SPOR TOPTAŞ SPOR 13.01.2024 14:30 4 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U14 LİGİ-1. GRUP AKSU BELEDİYE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 13.01.2024 14:30 0 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U12 LİGİ-1. GRUP ANTALYA GÜL SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 13.01.2024 14:15 1 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U14 LİGİ-5. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR VOLE SPOR KULÜBÜ 13.01.2024 14:00 5 - 1 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U18 LİGİ-3. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 13.01.2024 14:00 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-8. GRUP (DOĞU) 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR ALANYA BELEDİYESPOR 13.01.2024 14:00 2 - 3 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U12 LİGİ-8. GRUP ANTALYA ALTINAYAKLAR SPOR KULÜBÜ PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 13.01.2024 14:00 8 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U14 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) ANTALYA KÖRFEZ SPOR ÇOLAKLI SPOR 13.01.2024 14:00 3 - 2 ÇOLAKLI STADI
2023-2024 U18 LİGİ-1. GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 13.01.2024 14:00 2 - 0
2023-2024 U12 LİGİ-3. GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ANTALYA BUCAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 13.01.2024 14:00 0 - 2 ORMAN STADI
2023-2024 U14 LİGİ-1. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ AKDENİZSPOR 13.01.2024 14:00 3 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-4. GRUP KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 13.01.2024 14:00 7 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U12 LİGİ-7. GRUP TRABZONLULARSPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 13.01.2024 13:15 6 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-1. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR KEMER BELEDİYE SPOR 13.01.2024 13:00 0 - 4 ORMAN STADI
2023-2024 U14 LİGİ-2. GRUP YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 13.01.2024 13:00 2 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U14 LİGİ-5. GRUP YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 13.01.2024 13:00 1 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-8. GRUP (DOĞU) ALANYA KARTALLARI SPOR YILDIRIMSPOR 13.01.2024 13:00 5 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U18 LİGİ-4. GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 13.01.2024 13:00 5 - 3 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 U18 LİGİ-4. GRUP İNCEKUM BELEDİYESPOR MAHMUTLAR SPOR 13.01.2024 13:00 0 - 1 İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2023-2024 U18 LİGİ-4. GRUP DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR ALANYA BELEDİYESPOR 13.01.2024 13:00 1 - 6 ALANYA DEMİRTAŞ SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-12. GRUP (ALANYA) ALANYA ASLANLARI SPOR KULÜBÜ ALANYA BELEDİYESPOR 13.01.2024 13:00 1 - 1 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-5. GRUP ASLARA SPOR ANTALYA 07 SPOR 13.01.2024 13:00 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U18 LİGİ-1. GRUP SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 13.01.2024 13:00 2 - 1 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2023-2024 U14 LİGİ-4. GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 13.01.2024 13:00 2 - 6 KORKUTELİ 100.YIL ATATÜRK STADI
2023-2024 U18 LİGİ-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 13.01.2024 12:30 8 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U14 LİGİ-3. GRUP 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ 1966 SERİK CUMALI SPOR 13.01.2024 12:30 4 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U12 LİGİ-1. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ 13.01.2024 12:15 3 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U18 LİGİ-2. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 13.01.2024 12:00 0 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-4. GRUP KALEKAPISI SPOR İYİLER SPOR KULÜBÜ 13.01.2024 12:00 1 - 1 ORMAN STADI
2023-2024 U14 LİGİ-5. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 13.01.2024 12:00 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-8. GRUP (DOĞU) TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ ALANYA KESTELSPOR 13.01.2024 12:00 1 - 5 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U12 LİGİ-2. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 13.01.2024 12:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U14 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT GENÇLERBİRLİĞİ KULÜBÜ MANAVGAT BELEDİYESPOR 13.01.2024 12:00 0 - 7 ÇOLAKLI STADI
2023-2024 U14 LİGİ-1. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 13.01.2024 12:00 2 - 1 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-12. GRUP (ALANYA) KONAKLI BELEDİYESPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 13.01.2024 11:45 6 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-5. GRUP VOLE SPOR KULÜBÜ 1966 SERİK CUMALI SPOR 13.01.2024 11:15 3 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U14 LİGİ-2. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 13.01.2024 11:00 2 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-6. GRUP (BATI) 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR KUMLUCA GENÇLİK SPOR 13.01.2024 11:00 2 - 0 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2023-2024 U14 LİGİ-6. GRUP (BATI) TOPTAŞ SPOR 1923 KAŞ SPOR 13.01.2024 11:00 1 - 0 MAVİKENT SAHASI
2023-2024 U18 LİGİ-1. GRUP ANTALYA DSİSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 13.01.2024 10:30 7 - 4 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U12 LİGİ-13. GRUP (ALANYA) DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR OBA BELEDİYE SPOR 13.01.2024 10:30 3 - 1 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-7. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR 13.01.2024 10:15 0 - 4 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U18 LİGİ-2. GRUP VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ ANTALYA MERKEZ SPOR 13.01.2024 10:00 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-2. GRUP ANTALYA YOLSPOR 1966 AKREP SPOR 13.01.2024 10:00 9 - 3 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-5. GRUP ANTALYA KARTALSPOR TRABZONLULARSPOR 13.01.2024 10:00 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 13.01.2024 10:00 1 - 5 ÇOLAKLI STADI
2023-2024 U12 LİGİ-5. GRUP ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR ANTALYA HAL SPOR 13.01.2024 09:15 4 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U16 LİGİ-3. GRUP ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 07.01.2024 15:30 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-6. GRUP (DOĞU) KONAKLI BELEDİYESPOR ALANYA KESTELSPOR 07.01.2024 15:30 0 - 5 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2023-2024 U16 LİGİ-2. GRUP VOLE SPOR KULÜBÜ ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 07.01.2024 15:30 0 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U16 LİGİ-6. GRUP (DOĞU) ALANYA BELEDİYESPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 07.01.2024 15:00 5 - 6 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U16 LİGİ-5. GRUP (BATI) TOPTAŞ SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 07.01.2024 14:30 1 - 1 MAVİKENT SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) PAYALLAR KONAKLI SPOR YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR 07.01.2024 14:00 5 - 0 KONAKLI İLÇE STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) GAZİPAŞA BELD. KIRMIZI BEYAZ SPOR KULÜBÜ 07.01.2024 14:00 1 - 0 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U16 LİGİ-1. GRUP SERİK BELEDİYESPOR MANAVGATSPOR 07.01.2024 14:00 2 - 1 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2023-2024 U16 LİGİ-1. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA DSİSPOR 07.01.2024 14:00 2 - 2 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) 1923 KAŞ SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 07.01.2024 14:00 2 - 1 KAŞ AĞULLU SAHASI
2023-2024 U16 LİGİ-2. GRUP KALEKAPISI SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 07.01.2024 14:00 0 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U12 LİGİ-12. GRUP (ALANYA) 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR ALANYA ASLANLARI SPOR KULÜBÜ 07.01.2024 13:45 2 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) ANTALYA 2003 SPOR ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR 07.01.2024 13:30 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 07.01.2024 13:00 10 - 1 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 U16 LİGİ-6. GRUP (DOĞU) ALANYA KARTALLARI SPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 07.01.2024 13:00 0 - 3 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) KONAKLI BELEDİYESPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 07.01.2024 13:00 4 - 0 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ ELMALI BELEDİYESPOR 07.01.2024 13:00 2 - 0 KEMER İLÇE STADI
2023-2024 U16 LİGİ-2. GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR ANTALYA KÜRESEL SPOR 07.01.2024 13:00 3 - 0 ÇOLAKLI STADI
2023-2024 U12 LİGİ-13. GRUP (ALANYA) OBA BELEDİYE SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 07.01.2024 12:30 3 - 7 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-10. GRUP (BATI 2 - KUMLUCA - FİNİKE) KUMLUCA BELEDİYE SPOR TOPTAŞ SPOR 07.01.2024 12:00 0 - 3 KUMLUCA BEYKUM HALI SAHA TESİSLERİ
2023-2024 U16 LİGİ-3. GRUP ASLARA SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 07.01.2024 12:00 0 - 5 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U12 LİGİ-1. GRUP KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ANTALYA GÜL SPOR 07.01.2024 12:00 5 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-11. GRUP (MANAVGAT) KARDELENSPOR MANAVGAT GENÇLERBİRLİĞİ KULÜBÜ 07.01.2024 12:00 6 - 0 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-11. GRUP (MANAVGAT) ÇOLAKLI SPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 07.01.2024 12:00 7 - 1 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 U16 LİGİ-3. GRUP CK SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 07.01.2024 11:30 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-13. GRUP (ALANYA) YILDIRIMSPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 07.01.2024 11:15 13 - 1 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-10. GRUP (BATI 2 - KUMLUCA - FİNİKE) 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 07.01.2024 11:00 1 - 5 KUMLUCA BEYKUM HALI SAHA TESİSLERİ
2023-2024 U12 LİGİ-11. GRUP (MANAVGAT) KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR MANAVGATSPOR 07.01.2024 11:00 8 - 0 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-11. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 07.01.2024 11:00 1 - 1 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 U16 LİGİ-3. GRUP ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 07.01.2024 10:00 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-8. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA DSİSPOR 07.01.2024 09:15 0 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-5. GRUP ANTALYA HAL SPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 06.01.2024 18:00 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-1. GRUP ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 06.01.2024 17:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U18 LİGİ-2. GRUP ANTALYA 07 SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 06.01.2024 16:30 4 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U14 LİGİ-8. GRUP (DOĞU) ALANYA KALESPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 06.01.2024 16:00 4 - 6 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-3. GRUP DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR TFA SPOR 06.01.2024 16:00 2 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U14 LİGİ-4. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 06.01.2024 16:00 1 - 8 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U18 LİGİ-2. GRUP AKSU CİHADİYE SPOR VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ 06.01.2024 15:30 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-5. GRUP VOLE SPOR KULÜBÜ ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 06.01.2024 15:30 1 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U16 LİGİ-5. GRUP (BATI) KAŞ KINIK SPOR 1923 KAŞ SPOR 06.01.2024 15:30 5 - 5 KAŞ KINIK STADI
2023-2024 U18 LİGİ-4. GRUP CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ İNCEKUM BELEDİYESPOR 06.01.2024 15:30 5 - 0 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 U12 LİGİ-11. GRUP (MANAVGAT) KARDELENSPOR İBRADI SPOR 06.01.2024 15:30 13 - 1 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 U14 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT BELEDİYESPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 06.01.2024 15:30 15 - 0 ÇOLAKLI STADI
2023-2024 U12 LİGİ-6. GRUP İKİZLER SPOR KULÜBÜ ORMANSPOR 06.01.2024 15:30 0 - 2 ORMAN STADI
2023-2024 U12 LİGİ-7. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 06.01.2024 15:15 1 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U14 LİGİ-8. GRUP (DOĞU) ALANYA KESTELSPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 06.01.2024 15:00 2 - 2 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 U14 LİGİ-3. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 06.01.2024 15:00 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-2. GRUP SERİK BELEDİYESPOR 1966 AKREP SPOR 06.01.2024 15:00 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U14 LİGİ-5. GRUP TRABZONLULARSPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 06.01.2024 14:30 3 - 1 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-8. GRUP (DOĞU) YILDIRIMSPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 06.01.2024 14:30 4 - 4 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U18 LİGİ-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 06.01.2024 14:30 0 - 15 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U14 LİGİ-1. GRUP ASLARA SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 06.01.2024 14:30 1 - 5 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U12 LİGİ-7. GRUP KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 06.01.2024 14:15 1 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-1. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 06.01.2024 14:00 4 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U14 LİGİ-5. GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 06.01.2024 14:00 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U18 LİGİ-3. GRUP TOPTAŞ SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 06.01.2024 14:00 2 - 4 MAVİKENT SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-11. GRUP (MANAVGAT) İBRADI SPOR KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR 06.01.2024 14:00 0 - 3 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 U14 LİGİ-6. GRUP (BATI) KAŞ KINIK SPOR ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 06.01.2024 14:00 5 - 1 KAŞ KINIK STADI
2023-2024 U14 LİGİ-6. GRUP (BATI) 1923 KAŞ SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 06.01.2024 14:00 2 - 3 KAŞ AĞULLU SAHASI
2023-2024 U14 LİGİ-6. GRUP (BATI) DEMRE BELEDİYESPOR TOPTAŞ SPOR 06.01.2024 14:00 4 - 0 DEMRE İLÇE STADI
2023-2024 U14 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) ÇOLAKLI SPOR MANAVGAT GENÇLERBİRLİĞİ KULÜBÜ 06.01.2024 14:00 0 - 1 ÇOLAKLI STADI
2023-2024 U18 LİGİ-1. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 06.01.2024 14:00 0 - 2 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U14 LİGİ-1. GRUP AKDENİZSPOR AKSU BELEDİYE SPOR 06.01.2024 14:00 0 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U12 LİGİ-6. GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 06.01.2024 14:00 0 - 1 ORMAN STADI
2023-2024 U18 LİGİ-3. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR CK SPOR 06.01.2024 13:30 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-1. GRUP AKSU BELEDİYE SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 06.01.2024 13:15 1 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-7. GRUP ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 06.01.2024 13:00 5 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U14 LİGİ-8. GRUP (DOĞU) CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ ALANYA KARTALLARI SPOR 06.01.2024 13:00 0 - 9 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U14 LİGİ-4. GRUP KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ 06.01.2024 13:00 2 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U18 LİGİ-1. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR 06.01.2024 12:30 0 - 6 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U12 LİGİ-5. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 06.01.2024 12:15 0 - 8 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-13. GRUP (ALANYA) ALANYA İDMAN YURDU SPOR ALANYA DEMİRSPOR 06.01.2024 12:15 0 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-2. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ANTALYA YOLSPOR 06.01.2024 12:00 1 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U18 LİGİ-4. GRUP ALANYA BELEDİYESPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 06.01.2024 12:00 0 - 1 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 U18 LİGİ-4. GRUP MAHMUTLAR SPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 06.01.2024 12:00 3 - 2 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 U16 LİGİ-1. GRUP YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ 1966 SERİK CUMALI SPOR 06.01.2024 12:00 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-5. GRUP ANTALYA 07 SPOR VOLE SPOR KULÜBÜ 06.01.2024 12:00 1 - 5 ORMAN STADI
2023-2024 U14 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 06.01.2024 12:00 1 - 0 ÇOLAKLI STADI
2023-2024 U12 LİGİ-2. GRUP BİTEXEN ANTALYASPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 06.01.2024 12:00 6 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U14 LİGİ-1. GRUP İKİZLER SPOR KULÜBÜ HURMA GENÇLİK VE SPOR 06.01.2024 12:00 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-1. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 06.01.2024 12:00 1 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-1. GRUP KEMER BELEDİYE SPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 06.01.2024 11:15 1 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-12. GRUP (ALANYA) ALANYA KARTALLARI SPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 06.01.2024 11:00 2 - 2 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U18 LİGİ-2. GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR ŞARAMPOLSPOR 06.01.2024 10:30 9 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U12 LİGİ-3. GRUP ANTALYA BUCAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ 06.01.2024 10:15 1 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U14 LİGİ-2. GRUP 1966 AKREP SPOR YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR 06.01.2024 10:00 6 - 4 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-2. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 06.01.2024 10:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U18 LİGİ-3. GRUP KALEKAPISI SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 06.01.2024 10:00 4 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) SARILAR BELEDİYE SPOR MANAVGATSPOR 06.01.2024 10:00 4 - 5 ÇOLAKLI STADI
2023-2024 U14 LİGİ-4. GRUP ANTALYA DSİSPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 06.01.2024 10:00 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-12. GRUP (ALANYA) ALANYA BELEDİYESPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 06.01.2024 09:45 1 - 1 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-4. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 06.01.2024 09:15 2 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-12. GRUP (ALANYA) CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 05.01.2024 17:00 0 - 7 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-13. GRUP (ALANYA) AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 03.01.2024 17:00 4 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-1. GRUP KEMER BELEDİYE SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 01.01.2024 16:30 1 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U16 LİGİ-3. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ 01.01.2024 16:00 3 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U16 LİGİ-2. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR VOLE SPOR KULÜBÜ 01.01.2024 16:00 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-2. GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 01.01.2024 15:30 1 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U16 LİGİ-4. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 01.01.2024 15:00 0 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-8. GRUP (DOĞU) ALANYA KARTALLARI SPOR ALANYA DEMİRSPOR 01.01.2024 15:00 2 - 3 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 U16 LİGİ-5. GRUP (BATI) 1923 KAŞ SPOR TOPTAŞ SPOR 01.01.2024 15:00 0 - 5 KAŞ AĞULLU SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-3. GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR 01.01.2024 15:00 3 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-1. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ 01.01.2024 14:30 2 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U14 LİGİ-8. GRUP (DOĞU) TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ ALANYA BELEDİYESPOR 01.01.2024 14:30 1 - 4 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U14 LİGİ-8. GRUP (DOĞU) PAYALLAR KONAKLI SPOR ALANYA KALESPOR 01.01.2024 14:30 4 - 1 KONAKLI İLÇE STADI
2023-2024 U14 LİGİ-6. GRUP (BATI) KUMLUCA GENÇLİK SPOR 1923 KAŞ SPOR 01.01.2024 14:30 0 - 6 MAVİKENT SAHASI
2023-2024 U16 LİGİ-3. GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR CK SPOR 01.01.2024 14:00 1 - 1 KORKUTELİ 100.YIL ATATÜRK STADI
2023-2024 U16 LİGİ-5. GRUP (BATI) 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR KAŞ KINIK SPOR 01.01.2024 14:00 6 - 0 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2023-2024 U16 LİGİ-1. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ 01.01.2024 14:00 7 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U16 LİGİ-1. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 01.01.2024 14:00 0 - 2 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 U12 LİGİ-6. GRUP HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 01.01.2024 14:00 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U16 LİGİ-2. GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 01.01.2024 14:00 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-1. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 01.01.2024 13:30 2 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U16 LİGİ-3. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ANTALYA KARTALSPOR 01.01.2024 13:00 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-2. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 01.01.2024 13:00 6 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-6. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 01.01.2024 12:30 2 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U16 LİGİ-3. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ASLARA SPOR 01.01.2024 12:00 1 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-8. GRUP (DOĞU) 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 01.01.2024 12:00 3 - 1 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 U16 LİGİ-1. GRUP ANTALYA DSİSPOR SERİK BELEDİYESPOR 01.01.2024 12:00 2 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U12 LİGİ-6. GRUP KORKUTELİ TAN SPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 01.01.2024 12:00 2 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-5. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ANTALYA 07 SPOR 01.01.2024 11:30 6 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U16 LİGİ-2. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR KALEKAPISI SPOR 01.01.2024 11:00 2 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U16 LİGİ-4. GRUP KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 01.01.2024 10:00 8 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U16 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KÜRESEL SPOR ANTALYA YOLSPOR 01.01.2024 10:00 3 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-4. GRUP YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ KALEKAPISI SPOR 31.12.2023 15:15 2 - 5 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-4. GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR İYİLER SPOR KULÜBÜ 31.12.2023 14:15 4 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-3. GRUP KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 31.12.2023 13:15 3 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U18 LİGİ-1. GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR ANTALYA DSİSPOR 31.12.2023 13:00 1 - 0 ÇOLAKLI STADI
2023-2024 U12 LİGİ-6. GRUP ORMANSPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 31.12.2023 13:00 2 - 0 ORMAN STADI
2023-2024 U18 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA 07 SPOR 31.12.2023 12:30 4 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U12 LİGİ-8. GRUP ŞARAMPOLSPOR AKDENİZSPOR 31.12.2023 12:15 0 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U18 LİGİ-2. GRUP ŞARAMPOLSPOR AKSU CİHADİYE SPOR 31.12.2023 12:00 1 - 9 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-7. GRUP TRABZONLULARSPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 31.12.2023 12:00 1 - 3 ORMAN STADI
2023-2024 U18 LİGİ-3. GRUP KUMLUCA BELEDİYE SPOR TOPTAŞ SPOR 31.12.2023 12:00 1 - 3 MAVİKENT SAHASI
2023-2024 U18 LİGİ-3. GRUP CK SPOR KALEKAPISI SPOR 31.12.2023 12:00 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U18 LİGİ-4. GRUP PAYALLAR KONAKLI SPOR ALANYA BELEDİYESPOR 31.12.2023 12:00 0 - 0 KONAKLI İLÇE STADI
2023-2024 U18 LİGİ-4. GRUP DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 31.12.2023 12:00 0 - 3 ALANYA DEMİRTAŞ SAHASI
2023-2024 U18 LİGİ-4. GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR MAHMUTLAR SPOR 31.12.2023 12:00 1 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 U18 LİGİ-1. GRUP SERİK BELEDİYESPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 31.12.2023 12:00 1 - 0 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-7. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KADRİYE SPOR 31.12.2023 11:15 0 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-2. GRUP 1966 AKREP SPOR ANTALYA YOLSPOR 31.12.2023 10:15 0 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U18 LİGİ-2. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 31.12.2023 10:00 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U18 LİGİ-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 31.12.2023 10:00 2 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U18 LİGİ-1. GRUP KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ANTALYA KUNDU SPOR 31.12.2023 10:00 3 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U12 LİGİ-4. GRUP ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ 31.12.2023 09:15 2 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U14 LİGİ-5. GRUP ANTALYA KARTALSPOR YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ 30.12.2023 17:00 4 - 4 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U12 LİGİ-5. GRUP ASLARA SPOR ANTALYA HAL SPOR 30.12.2023 16:30 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-13. GRUP (ALANYA) AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR YILDIRIMSPOR 30.12.2023 16:30 2 - 8 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-5. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR TRABZONLULARSPOR 30.12.2023 16:00 6 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U14 LİGİ-8. GRUP (DOĞU) ALANYA BELEDİYESPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 30.12.2023 16:00 3 - 2 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 30.12.2023 16:00 3 - 4 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2023-2024 U12 LİGİ-8. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ALTINAYAKLAR SPOR KULÜBÜ 30.12.2023 15:30 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U14 LİGİ-3. GRUP KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 30.12.2023 15:30 1 - 8 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U14 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR ÇOLAKLI SPOR 30.12.2023 15:30 1 - 1 ÇOLAKLI STADI
2023-2024 U12 LİGİ-4. GRUP KIRMIZI BEYAZ SPOR KULÜBÜ ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 30.12.2023 15:15 0 - 9 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-12. GRUP (ALANYA) ALANYA KESTELSPOR ALANYA BELEDİYESPOR 30.12.2023 15:15 1 - 1 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) KIRMIZI BEYAZ SPOR KULÜBÜ DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 30.12.2023 15:00 5 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR GAZİPAŞA BELD. 30.12.2023 15:00 0 - 8 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 30.12.2023 15:00 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-6. GRUP (BATI) TOPTAŞ SPOR KAŞ KINIK SPOR 30.12.2023 15:00 0 - 1 MAVİKENT SAHASI
2023-2024 U14 LİGİ-8. GRUP (DOĞU) ALANYA DEMİRSPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 30.12.2023 14:30 3 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ ANTALYA SANAYİ SPOR 30.12.2023 14:30 1 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-4. GRUP KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 30.12.2023 14:30 6 - 3 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-1. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 30.12.2023 14:15 4 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U14 LİGİ-2. GRUP KALEKAPISI SPOR 1966 AKREP SPOR 30.12.2023 14:00 6 - 0 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ KADRİYE SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 30.12.2023 14:00 2 - 2 KADRİYE SAHASI
2023-2024 U14 LİGİ-6. GRUP (BATI) 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 30.12.2023 14:00 0 - 4 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ KEMER BELEDİYE SPOR ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ 30.12.2023 14:00 6 - 0 KEMER İLÇE STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 30.12.2023 14:00 2 - 1 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U12 LİGİ-2. GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR EREN SPOR 30.12.2023 14:00 8 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U14 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) ANTALYA KÖRFEZ SPOR MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ 30.12.2023 14:00 3 - 0 ÇOLAKLI STADI
2023-2024 U14 LİGİ-1. GRUP AKSU BELEDİYE SPOR ASLARA SPOR 30.12.2023 14:00 2 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U14 LİGİ-1. GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR SERİK BELEDİYESPOR 30.12.2023 14:00 0 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U12 LİGİ-13. GRUP (ALANYA) DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR OKURCALAR MUZ SPOR 30.12.2023 14:00 1 - 11 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-4. GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 30.12.2023 14:00 3 - 0 KORKUTELİ 100.YIL ATATÜRK STADI
2023-2024 U12 LİGİ-1. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYA GÜL SPOR 30.12.2023 13:15 1 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) ANTALYAGÜCÜ SPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 30.12.2023 13:00 0 - 7 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 30.12.2023 13:00 1 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U14 LİGİ-8. GRUP (DOĞU) ALANYA KALESPOR ALANYA KESTELSPOR 30.12.2023 13:00 1 - 8 ALANYA KESTEL STADI
2023-2024 U14 LİGİ-8. GRUP (DOĞU) YILDIRIMSPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 30.12.2023 13:00 7 - 3 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ KAŞ KINIK SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 30.12.2023 13:00 2 - 2 KAŞ KINIK STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) TOPTAŞ SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 30.12.2023 13:00 1 - 3 MAVİKENT SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) DEMRE BELEDİYESPOR KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 30.12.2023 13:00 0 - 2 DEMRE İLÇE STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) ELMALI BELEDİYESPOR 1923 KAŞ SPOR 30.12.2023 13:00 2 - 1 ELMALI RECEP GÜRBÜZ STADI
2023-2024 U12 LİGİ-3. GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 30.12.2023 13:00 0 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U14 LİGİ-2. GRUP ANTALYA YOLSPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 30.12.2023 12:30 9 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-5. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 30.12.2023 12:30 2 - 3 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U14 LİGİ-3. GRUP 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ ANTALYA KEPEZALTI SPOR 30.12.2023 12:30 1 - 7 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U12 LİGİ-12. GRUP (ALANYA) PAYALLAR KONAKLI SPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 30.12.2023 12:15 4 - 2 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-5. GRUP ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 30.12.2023 12:15 2 - 7 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-7. GRUP ANTALYA SANAYİ SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 30.12.2023 12:00 1 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ ANTALYA KUNDU SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 30.12.2023 12:00 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGATSPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 30.12.2023 12:00 0 - 3 ÇOLAKLI STADI
2023-2024 U14 LİGİ-1. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 30.12.2023 12:00 3 - 1 KONYAALTI BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
2023-2024 U14 LİGİ-5. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 30.12.2023 11:30 0 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-13. GRUP (ALANYA) ALANYA DEMİRSPOR CORENDON ALANYASPOR 30.12.2023 11:30 0 - 3 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-2. GRUP SERİK BELEDİYESPOR BİTEXEN ANTALYASPOR 30.12.2023 11:15 0 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) ANTALYA MERKEZ SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 30.12.2023 11:00 0 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U14 LİGİ-4. GRUP KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR 30.12.2023 10:30 1 - 5 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-7. GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR 30.12.2023 10:15 1 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-12. GRUP (ALANYA) KONAKLI BELEDİYESPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 30.12.2023 10:15 0 - 2 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-2. GRUP YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 30.12.2023 10:00 4 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-3. GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 30.12.2023 10:00 3 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT GENÇLERBİRLİĞİ KULÜBÜ MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 30.12.2023 10:00 0 - 4 ÇOLAKLI STADI
2023-2024 U14 LİGİ-1. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İKİZLER SPOR KULÜBÜ 30.12.2023 10:00 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-3. GRUP TFA SPOR ANTALYA BUCAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 30.12.2023 09:15 1 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-12. GRUP (ALANYA) ALANYA ASLANLARI SPOR KULÜBÜ ALANYA KALESPOR 30.12.2023 09:00 1 - 4 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U18 LİGİ-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR SERİK BELEDİYESPOR 26.12.2023 14:30 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U18 LİGİ-2. GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR ANTALYA KARTALSPOR 25.12.2023 14:30 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-5. GRUP ANTALYA HAL SPOR VOLE SPOR KULÜBÜ 24.12.2023 19:30 4 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-4. GRUP 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ HURMA GENÇLİK VE SPOR 24.12.2023 18:30 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-8. GRUP AKDENİZSPOR ANTALYA DSİSPOR 24.12.2023 17:30 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-6. GRUP HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 24.12.2023 16:30 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-7. GRUP ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 24.12.2023 15:30 3 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-11. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ İBRADI SPOR 24.12.2023 15:30 8 - 0 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-3. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ 24.12.2023 15:15 3 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U14 LİGİ-2. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR ANTALYA YOLSPOR 24.12.2023 15:00 0 - 5 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ MAHMUTLAR SPOR 24.12.2023 15:00 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) GAZİPAŞA BELD. ANTALYAGÜCÜ SPOR 24.12.2023 14:30 8 - 0 GAZİPAŞA STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR 24.12.2023 14:30 1 - 3 ALANYA DEMİRTAŞ SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) KONAKLI BELEDİYESPOR ANTALYA 2003 SPOR 24.12.2023 14:30 3 - 2 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) PAYALLAR KONAKLI SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 24.12.2023 14:30 2 - 0 KONAKLI İLÇE STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ ÇAKALLIKLI SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 24.12.2023 14:30 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) FİNİKE BELEDİYE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 24.12.2023 14:30 1 - 0 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ ELMALI BELEDİYESPOR 24.12.2023 14:30 0 - 0 KAŞ AĞULLU SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-6. GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR ORMANSPOR 24.12.2023 14:30 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-7. GRUP KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ ARKA GENÇLİK VE SPOR 24.12.2023 14:15 1 - 5 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U14 LİGİ-5. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 24.12.2023 14:00 1 - 1 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2023-2024 U12 LİGİ-11. GRUP (MANAVGAT) SARILAR BELEDİYE SPOR İBRADI SPOR 24.12.2023 14:00 2 - 2 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ KORKUTELİ BELEDİYE SPOR KAŞ KINIK SPOR 24.12.2023 14:00 2 - 0 KORKUTELİ 100.YIL ATATÜRK STADI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ BEYMELEK BELEDİYESPOR KEMER BELEDİYE SPOR 24.12.2023 14:00 2 - 0 DEMRE İLÇE STADI
2023-2024 U14 LİGİ-1. GRUP AKDENİZSPOR SERİK BELEDİYESPOR 24.12.2023 14:00 4 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-4. GRUP KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 24.12.2023 14:00 3 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-6. GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 24.12.2023 13:15 1 - 6 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR 24.12.2023 13:00 0 - 0 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2023-2024 U14 LİGİ-2. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR KALEKAPISI SPOR 24.12.2023 13:00 0 - 7 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U14 LİGİ-5. GRUP TRABZONLULARSPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 24.12.2023 13:00 2 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U12 LİGİ-11. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR KARDELENSPOR 24.12.2023 13:00 0 - 3 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-11. GRUP (MANAVGAT) MANAVGATSPOR MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ 24.12.2023 13:00 1 - 3 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) ANTALYA HAL SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 24.12.2023 13:00 1 - 7 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-9. GRUP (BATI 1 - KAŞ-DEMRE) KAŞ KINIK SPOR ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 24.12.2023 13:00 5 - 1 KAŞ BLD.YEŞİLKÖY HALI SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-13. GRUP (ALANYA) OKURCALAR MUZ SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 24.12.2023 12:30 6 - 0 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-6. GRUP KONYAALTI BELEDİYE SPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 24.12.2023 12:15 1 - 6 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-11. GRUP (MANAVGAT) ANTALYA KÖRFEZ SPOR ÇOLAKLI SPOR 24.12.2023 12:00 2 - 0 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - A SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-11. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT GENÇLERBİRLİĞİ KULÜBÜ KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR 24.12.2023 12:00 3 - 1 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ ANTALYA SANAYİ SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 24.12.2023 12:00 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-9. GRUP (BATI 1 - KAŞ-DEMRE) KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DEMRE BELEDİYESPOR 24.12.2023 12:00 4 - 6 DEMRE İBRAHİM ÖZBEK TESİSLERİ
2023-2024 U14 LİGİ-1. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 24.12.2023 12:00 2 - 3 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-10. GRUP (BATI 2 - KUMLUCA - FİNİKE) 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR KUMLUCA GENÇLİK SPOR 24.12.2023 12:00 2 - 2 KUMLUCA BEYKUM HALI SAHA TESİSLERİ
2023-2024 U12 LİGİ-1. GRUP ANTALYA GÜL SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 24.12.2023 11:15 3 - 1 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-12. GRUP (ALANYA) 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR ALANYA KESTELSPOR 24.12.2023 11:15 0 - 3 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-11. GRUP (MANAVGAT) SARILAR BELEDİYE SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 24.12.2023 11:00 0 - 4 MANAVGAT BELEDİYESİ EVRENSEKİ STADI - B SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-10. GRUP (BATI 2 - KUMLUCA - FİNİKE) FİNİKE BELEDİYE SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 24.12.2023 11:00 7 - 0 KUMLUCA BEYKUM HALI SAHA TESİSLERİ
2023-2024 U18 LİGİ-2. GRUP VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ ŞARAMPOLSPOR 24.12.2023 10:30 4 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U14 LİGİ-2. GRUP 1966 AKREP SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 24.12.2023 10:30 3 - 1 TCK KARAYOLLARI SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-7. GRUP KADRİYE SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 24.12.2023 10:15 3 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-12. GRUP (ALANYA) CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ ALANYA KARTALLARI SPOR 24.12.2023 10:00 1 - 5 ALANYA KESTEL U11-U12 SENTETİK SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-1. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 24.12.2023 10:00 1 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U12 LİGİ-4. GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 24.12.2023 09:15 4 - 2 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-3. GRUP DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 23.12.2023 18:00 2 - 10 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-1. GRUP ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ SERİK ESNAF SPOR SPOR 23.12.2023 17:00 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-1. GRUP AKSU BELEDİYE SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 23.12.2023 16:00 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 U14 LİGİ-1. GRUP İKİZLER SPOR KULÜBÜ AKSU BELEDİYE SPOR 23.12.2023 16:00 1 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2023-2024 U14 LİGİ-4. GRUP HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ 23.12.2023 16:00 1 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2023-2024 U14 LİGİ-7. GRUP (MANAVGAT) MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 23.12.2023 15:30 5 - 1 ÇOLAKLI STADI
2023-2024 U12 LİGİ-4. GRUP İYİLER SPOR KULÜBÜ KIRMIZI BEYAZ SPOR KULÜBÜ 23.12.2023 15:15 10 - 0 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U14 LİGİ-8. GRUP (DOĞU) PAYALLAR KONAKLI SPOR YILDIRIMSPOR 23.12.2023 15:00 4 - 1 KONAKLI İLÇE STADI
2023-2024 U18 LİGİ-3. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 23.12.2023 15:00 3 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2023-2024 U18 LİGİ-4. GRUP CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 23.12.2023 15:00 1 - 2 MAHMUTLAR STADI
2023-2024 U14 LİGİ-6. GRUP (BATI) DEMRE BELEDİYESPOR KUMLUCA GENÇLİK SPOR 23.12.2023 15:00 3 - 0 DEMRE İLÇE STADI
2023-2024 U14 LİGİ-6. GRUP (BATI) KAŞ KINIK SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 23.12.2023 15:00 2 - 5 KAŞ KINIK STADI
2023-2024 U14 LİGİ-3. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ 23.12.2023 15:00 1 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2023-2024 U12 LİGİ-3. GRUP ANTALYA BUCAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ AKGÜN GENÇLİKSPOR 23.12.2023 15:00 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHASI
2023-2024 SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ 23.12.2023 14:30 1 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2023-2024 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) 1923 KAŞ SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 23.12.2023 14:30 1 - 4 KAŞ AĞULLU SAHASI
2023-2024 U12 LİGİ-1. GRUP KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 23.12.2023 14:15 5 - 3 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2023-2024 U12 LİGİ-4. GRUP KALEKAPISI S