Lig | Tarih | Maç | Skor | Görev |
---|---|---|---|---|
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) | 11.10.2023 | DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR KIRMIZI BEYAZ SPOR KULÜBÜ | 1 - 4 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) | 17.09.2023 | KIRMIZI BEYAZ SPOR KULÜBÜ ANTALYA MERKEZ SPOR | 2 - 0 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-PLAY-OFF GRUP MAÇLARI | 06.03.2024 | KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ ANTALYA MERKEZ SPOR | 1 - 0 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP | 17.03.2024 | SERİK BİNGÜL SÜLEYMAN GEDİK SPOR KULÜBÜ GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ | 0 - 1 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ | 11.02.2024 | ÇAKALLIKLI SPOR ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ | 1 - 1 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ | 10.12.2023 | ANTALYA KUNDU SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR | 1 - 5 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ | 05.11.2023 | MURATPAŞA BELEDİYE SPOR VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ | 2 - 0 | Yan Hakem |
U11 LİGİ-10. GRUP (ALANYA) | 09.03.2024 | CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ CORENDON ALANYASPOR | 0 - 20 | Hakem |
U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) | 09.03.2024 | OBA BELEDİYE SPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR | 0 - 4 | Hakem |
U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) | 25.02.2024 | OBA BELEDİYE SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR | 3 - 6 | Hakem |
U11 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) | 25.02.2024 | GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ ALANYA KESTELSPOR | 0 - 6 | Hakem |
U12 LİGİ-12. GRUP (ALANYA) | 14.10.2023 | ALANYA KESTELSPOR ALANYA ASLANLARI SPOR KULÜBÜ | 5 - 0 | Hakem |
U12 LİGİ-13. GRUP (ALANYA) | 14.10.2023 | GAZİPAŞA BELD. DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR | 0 - 3 | Hakem |
U13 LİGİ-8. GRUP (ALANYA) | 16.03.2024 | ALANYA ASLANLARI SPOR KULÜBÜ AVSALLAR BELEDİYESPOR | 2 - 2 | Hakem |
U13 LİGİ-9. GRUP (ALANYA) | 16.03.2024 | ALANYA İDMAN YURDU SPOR ALANYA KARTALLARI SPOR | 1 - 6 | Hakem |
U14 LİGİ-8. GRUP (DOĞU) | 18.01.2024 | ALANYA KALESPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR | 3 - 0 | Hakem |
U14 LİGİ-8. GRUP (DOĞU) | 18.01.2024 | YILDIRIMSPOR ALANYA DEMİRSPOR | 0 - 7 | Hakem |
U15 LİGİ-1. GRUP | 17.03.2024 | 1905 SERİK SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR | 0 - 4 | Yan Hakem |
U16 LİGİ-6. GRUP (DOĞU) | 26.01.2024 | ALANYA KESTELSPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ | 7 - 0 | Hakem |
U16 LİGİ-6. GRUP (DOĞU) | 24.01.2024 | TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ KONAKLI BELEDİYESPOR | 2 - 1 | Hakem |
U18 LİGİ-4. GRUP | 25.01.2024 | DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR | 2 - 5 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-4. GRUP | 28.10.2023 | DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR MAHMUTLAR SPOR | 2 - 3 | Hakem |
U18 LİGİ-4. GRUP | 21.10.2023 | ALANYA BELEDİYESPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR | 0 - 1 | Hakem |
Lig | Tarih | Maç | Skor | Görev |
---|---|---|---|---|
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP | 22.01.2023 | SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ | 0 - 1 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP | 08.01.2023 | 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ | 1 - 0 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP | 11.12.2022 | ANTALYAGÜCÜ SPOR 1960 SÜMER SPOR | 1 - 3 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP | 23.10.2022 | ALANYA BELEDİYESPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR | 0 - 0 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP | 16.10.2022 | 1960 SÜMER SPOR SERİK BELEDİYESPOR | 1 - 8 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP | 09.10.2022 | ANTALYA 2003 SPOR KEMER BELEDİYE SPOR | 1 - 2 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP | 25.09.2022 | KORKUTELİ TAN SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR | 1 - 4 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3.GRUP | 16.04.2023 | AKSU BELEDİYE SPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR | 1 - 0 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP | 18.03.2023 | MURATPAŞA BELEDİYE SPOR DEMRE BELEDİYESPOR | 5 - 3 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP | 05.03.2023 | KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR DEMRE BELEDİYESPOR | 3 - 1 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP | 05.02.2023 | ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR KAŞ KINIK SPOR | 0 - 0 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP | 20.11.2022 | LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA KUNDU SPOR | 1 - 4 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP | 06.11.2022 | ERDEM GENÇLİK VE SPOR VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ | 0 - 1 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP | 30.10.2022 | ERDEM GENÇLİK VE SPOR KADRİYE SPOR | 1 - 1 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-PLAY OFF | 12.04.2023 | ANTALYA KUNDU SPOR KAŞ KINIK SPOR | 4 - 1 | Yan Hakem |
U16 LİGİ-5.GRUP | 25.12.2022 | ALANYA KESTELSPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ | 9 - 1 | Hakem |
U18 LİGİ-2.GRUP | 24.12.2022 | VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ ANTALYAGÜCÜ SPOR | 1 - 1 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-2.GRUP | 28.11.2022 | ANTALYA KARTALSPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR | 3 - 1 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-PLAY-OFF GRUBU | 06.03.2023 | ANTALYA 07 SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR | 1 - 1 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-PLAY-OFF GRUBU | 02.02.2023 | ANTALYA KARTALSPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. | 0 - 1 | Yan Hakem |
Lig | Tarih | Maç | Skor | Görev |
---|---|---|---|---|
Büyükler Amatör Ligi-1. Grup | 06.02.2022 | KEMER BELEDİYE SPOR ŞARAMPOLSPOR | 1 - 0 | Yan Hakem |
Büyükler Amatör Ligi-1. Grup | 23.01.2022 | ANTALYA SANAYİ SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR | 0 - 1 | Yan Hakem |
Büyükler Amatör Ligi-1. Grup | 19.12.2021 | KEMER BELEDİYE SPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ | 10 - 1 | Yan Hakem |
Büyükler Amatör Ligi-2. Grup | 06.03.2022 | ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR | 4 - 1 | Yan Hakem |
Büyükler Amatör Ligi-2. Grup | 14.11.2021 | ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ | 1 - 9 | Yan Hakem |
Büyükler Amatör Ligi-3. Grup | 13.02.2022 | 1960 SÜMER SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR | 0 - 4 | Yan Hakem |
Büyükler Amatör Ligi-3. Grup | 12.12.2021 | AKSU BELEDİYE SPOR KORKUTELİ TAN SPOR | 0 - 2 | Yan Hakem |
Büyükler Amatör Ligi-4. Grup | 01.01.2022 | KONAKLI BELEDİYESPOR ALANYA KESTELSPOR | 2 - 0 | Yan Hakem |
Büyükler Amatör Ligi-5. Grup | 13.03.2022 | SARILAR BELEDİYE SPOR AKSEKİ SPOR | 3 - 3 | Yan Hakem |
Büyükler Amatör Ligi-5. Grup | 05.12.2021 | DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR ALANYA BELEDİYESPOR | 2 - 3 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR-1. GRUP | 20.03.2022 | ANTALYA KUNDU SPOR KAŞ KINIK SPOR | 0 - 3 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR-1. GRUP | 27.02.2022 | ANTALYA KUNDU SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR | 0 - 1 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR-1. GRUP | 02.02.2022 | MAHMUTLAR SPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR | 2 - 1 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR-1. GRUP | 09.01.2022 | LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR | 1 - 9 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR-1. GRUP | 28.11.2021 | KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 2003 SPOR | 7 - 0 | Yan Hakem |
U14 Ligi-7.Grup | 19.05.2022 | 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR ALANYA BELEDİYESPOR | 0 - 2 | Hakem |
U14 Ligi-7.Grup | 07.05.2022 | 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR | 3 - 2 | Hakem |
U14 Ligi-7.Grup | 10.04.2022 | ALANYA İDMAN YURDU SPOR ALANYA BELEDİYESPOR | 0 - 4 | Hakem |
U16 Ligi-4.Grup | 19.02.2022 | ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYA KUNDU SPOR | 2 - 4 | Yan Hakem |
U16 Ligi-7.Grup | 13.04.2022 | 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR ALANYA KARTALLARI SPOR | 0 - 0 | Yan Hakem |
U16 Ligi-7.Grup | 03.02.2022 | ALANYA KESTELSPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR | 3 - 0 | Yan Hakem |
U16 Ligi-7.Grup | 28.01.2022 | ALANYA KESTELSPOR ALANYA KARTALLARI SPOR | 1 - 2 | Yan Hakem |
U18 Ligi-1.Grup | 31.10.2021 | ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ ANTALYA 07 SPOR | 0 - 23 | Yan Hakem |
U18 Ligi-3.Grup | 04.12.2021 | ŞARAMPOLSPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR | 0 - 9 | Yan Hakem |
U18 Ligi-3.Grup | 20.11.2021 | ŞARAMPOLSPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR | 0 - 3 | Yan Hakem |
U18 Ligi-PLAY OFF B GRUBU | 05.04.2022 | KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR SERİK BELEDİYESPOR | 0 - 3 | Yan Hakem |
U18 Ligi-PLAY OFF B GRUBU | 29.03.2022 | ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR SERİK BELEDİYESPOR | 4 - 0 | Yan Hakem |
Lig | Tarih | Maç | Skor | Görev |
---|---|---|---|---|
2.AMATÖR KÜME-1. GRUP | 23.02.2020 | KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR ELDARGÜCÜ SPOR KULÜBÜ | 0 - 5 | Yan Hakem |
2.AMATÖR KÜME-2. GRUP | 01.03.2020 | ÇAKALLIKLI SPOR KEMER BELEDİYE SPOR | 1 - 1 | Yan Hakem |
U11 LİGİ-7. GRUP | 08.03.2020 | KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ | 1 - 8 | Hakem |
U14 LİGİ-6.GRUP | 23.11.2019 | ALANYA BELEDİYESPOR ALANYA İDMAN YURDU SPOR | 7 - 0 | Hakem |
U14 LİGİ-6.GRUP | 17.11.2019 | OBA BELEDİYE SPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR | 3 - 2 | Hakem |
U14 LİGİ-6.GRUP | 22.09.2019 | DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR YILDIRIMSPOR | 0 - 6 | Hakem |
U15 LİGİ-2. GRUP | 12.01.2020 | ŞARAMPOLSPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR | 2 - 3 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-4. GRUP | 05.01.2020 | ÇAKALLIKLI SPOR ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ | 3 - 5 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-6. GRUP | 07.03.2020 | İNCEKUM BELEDİYESPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR | 3 - 3 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-6. GRUP | 29.02.2020 | ALANYA KARTALLARI SPOR İNCEKUM BELEDİYESPOR | 2 - 1 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-6. GRUP | 15.02.2020 | İNCEKUM BELEDİYESPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR | 0 - 6 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-6. GRUP | 25.01.2020 | ALANYA KARTALLARI SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR | 1 - 4 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-6. GRUP | 22.01.2020 | AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR ALANYA BELEDİYESPOR | 0 - 1 | Yan Hakem |
U16 LİGİ-1. GRUP | 09.11.2019 | MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR | 1 - 5 | Yan Hakem |
U16 LİGİ-2. GRUP | 21.12.2019 | ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA KUNDU SPOR | 0 - 5 | Yan Hakem |
U16 LİGİ-2. GRUP | 08.12.2019 | ŞARAMPOLSPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR | 2 - 0 | Yan Hakem |
U16 LİGİ-3. GRUP | 14.09.2019 | MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR | 0 - 7 | Yan Hakem |
U17 LİGİ-1. GRUP | 16.02.2020 | ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR | 2 - 2 | Yan Hakem |
U17 LİGİ-3. GRUP | 22.02.2020 | ANTALYA KARTALSPOR SERİK BELEDİYESPOR | 0 - 2 | Yan Hakem |
U19 LİGİ-1. GRUP | 14.03.2020 | ANTALYA MERKEZ SPOR ANTALYA KUNDU SPOR | 3 - 0 | Yan Hakem |
Lig | Tarih | Maç | Skor | Görev |
---|---|---|---|---|
U11-4.GRUP | 10.02.2019 | PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR | 0 - 4 | Hakem |
U11-4.GRUP | 02.02.2019 | ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ | 0 - 3 | Hakem |
U11-8.GRUP | 15.05.2019 | MANAVGAT BELEDİYESPOR MANAVGATSPOR | 4 - 4 | Hakem |
U11-9.GRUP | 23.04.2019 | ALANYA BELEDİYESPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR | 3 - 0 | Hakem |
U12-10.GRUP | 05.05.2019 | CORENDON ALANYASPOR GAZİPAŞA BELD. | 8 - 0 | Hakem |
U12-10.GRUP | 13.04.2019 | OKURCALAR MUZ SPOR TOSMUR BELEDİYESPOR | 0 - 3 | Hakem |
U12-11.GRUP | 02.06.2019 | YILDIRIMSPOR ALANYA KARTALLARI SPOR | 1 - 3 | Hakem |
U12-11.GRUP | 26.05.2019 | ALANYA KARTALLARI SPOR ALANYA BELEDİYESPOR | 3 - 1 | Hakem |
U12-11.GRUP | 17.03.2019 | OBA BELEDİYE SPOR ALANYA KESTELSPOR | 2 - 1 | Hakem |
U12-2. GRUP | 16.03.2019 | AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 1905 SERİK SPOR | 0 - 1 | Hakem |
U12-4. GRUP | 24.03.2019 | HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR TFA SPOR | 1 - 0 | Hakem |
U12-7. GRUP | 09.03.2019 | YENİ KEMER BELEDİYE SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR | 0 - 3 | Hakem |
U13-6. GRUP | 01.06.2019 | MANAVGAT BELEDİYESPOR SİDESPOR | 3 - 1 | Hakem |
U13-6. GRUP | 24.05.2019 | ILICA BELEDİYESPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR | 1 - 1 | Hakem |
U14-3. GRUP | 16.02.2019 | TRABZONLULARSPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR | 1 - 1 | Hakem |
U14-7. GRUP | 10.03.2019 | AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR | 1 - 1 | Hakem |
U14-7. GRUP | 02.03.2019 | TOSMUR BELEDİYESPOR ALANYA BELEDİYESPOR | 1 - 2 | Hakem |
U16-1. GRUP | 30.03.2019 | ALANYA BELEDİYESPOR ŞARAMPOLSPOR | 4 - 1 | Yan Hakem |
U16-3. GRUP | 06.04.2019 | ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR | 2 - 2 | Yan Hakem |
U19-2-1. GRUP | 23.03.2019 | KORKUTELİ TAN SPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ | 1 - 3 | Yan Hakem |
U19-2-2. GRUP | 01.05.2019 | ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR | 2 - 2 | Yan Hakem |
U19-2-2. GRUP | 20.04.2019 | ERDEM GENÇLİK VE SPOR DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR | 1 - 1 | Yan Hakem |