Lig | Tarih | Maç | Skor | Görev |
---|---|---|---|---|
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) | 07.01.2024 | GAZİPAŞA BELD. KIRMIZI BEYAZ SPOR KULÜBÜ | 1 - 0 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) | 14.01.2024 | DEMRE BELEDİYESPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ | 0 - 0 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) | 22.10.2023 | 1923 KAŞ SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR | 4 - 1 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) | 11.10.2023 | FİNİKE BELEDİYE SPOR TOPTAŞ SPOR | 4 - 0 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) | 24.09.2023 | DEMRE BELEDİYESPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR | 3 - 3 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP | 24.03.2024 | MAVİKENT BELEDİYESPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR | 1 - 4 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP | 24.03.2024 | ADRASAN SPOR YEŞİL KEMER SPOR | 1 - 0 | Hakem |
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP | 07.04.2024 | GAZİPAŞA KORU SPOR KULÜBÜ İBRADI SPOR | 1 - 2 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ | 17.03.2024 | VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ KORKUTELİ BELEDİYE SPOR | 2 - 1 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ | 10.03.2024 | BEYMELEK BELEDİYESPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR | 7 - 0 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ | 18.02.2024 | VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ KEMER BELEDİYE SPOR | 3 - 0 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ | 18.02.2024 | ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ KORKUTELİ BELEDİYE SPOR | 2 - 3 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ | 04.02.2024 | AVSALLAR BELEDİYESPOR KAŞ KINIK SPOR | 0 - 2 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ | 29.10.2023 | ANTALYA KUNDU SPOR MAHMUTLAR SPOR | 3 - 0 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ | 28.10.2023 | ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ BEYMELEK BELEDİYESPOR | 0 - 9 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ | 08.10.2023 | KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR | 2 - 2 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ | 01.10.2023 | AVSALLAR BELEDİYESPOR KEMER BELEDİYE SPOR | 1 - 7 | Yan Hakem |
U11 LİGİ-1. GRUP | 16.03.2024 | HURMA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR | 3 - 2 | Hakem |
U12 LİGİ-4. GRUP | 28.10.2023 | ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR | 2 - 2 | Hakem |
U12 LİGİ-8. GRUP | 28.10.2023 | ANTALYA DSİSPOR ANTALYA KUNDU SPOR | 3 - 2 | Hakem |
U14 LİGİ-5. GRUP | 18.01.2024 | 2016 DÖŞEMEALTI SPOR ANTALYA KARTALSPOR | 5 - 0 | Hakem |
U14 LİGİ-8. GRUP (DOĞU) | 04.11.2023 | TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ ALANYA KALESPOR | 5 - 4 | Hakem |
U14 LİGİ-8. GRUP (DOĞU) | 04.11.2023 | 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR YILDIRIMSPOR | 0 - 5 | Hakem |
U15 LİGİ-1. GRUP | 16.04.2024 | ANTALYA KARTALSPOR 1905 SERİK SPOR | 4 - 2 | Hakem |
U15 LİGİ-1. GRUP | 15.04.2024 | ASLARA SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ | 0 - 4 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-1. GRUP | 04.04.2024 | ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ASLARA SPOR | 2 - 3 | Hakem |
U15 LİGİ-1. GRUP | 25.02.2024 | ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ | 1 - 0 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-1. GRUP | 17.02.2024 | ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ASLARA SPOR | 0 - 1 | Hakem |
U15 LİGİ-1. GRUP | 27.01.2024 | ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ | 2 - 0 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-2. GRUP | 23.03.2024 | 2016 DÖŞEMEALTI SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR | 0 - 4 | Hakem |
U15 LİGİ-2. GRUP | 27.01.2024 | AKDENİZSPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR | 1 - 2 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-3. GRUP | 15.04.2024 | AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR | 2 - 0 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-3. GRUP | 15.04.2024 | ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR | 18 - 0 | Hakem |
U15 LİGİ-3. GRUP | 01.04.2024 | SERİK ESNAF SPOR SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR | 0 - 7 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-3. GRUP | 30.03.2024 | ŞARAMPOLSPOR ANTALYA KUNDU SPOR | 0 - 1 | Hakem |
U15 LİGİ-3. GRUP | 30.03.2024 | SERİK ESNAF SPOR SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR | 2 - 2 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-3. GRUP | 09.03.2024 | SERİK ESNAF SPOR SPOR ANTALYA KUNDU SPOR | 2 - 1 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-3. GRUP | 17.02.2024 | ANTALYA KUNDU SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR | 1 - 2 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-4. GRUP | 23.03.2024 | ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR | 1 - 1 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-4. GRUP | 09.03.2024 | ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ | 6 - 0 | Hakem |
U15 LİGİ-4. GRUP | 25.02.2024 | ANTALYA 07 SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ | 0 - 3 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-4. GRUP | 25.02.2024 | ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR | 1 - 0 | Hakem |
U15 LİGİ-4. GRUP | 28.01.2024 | KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR | 3 - 0 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-6. GRUP (ALANYA) | 07.04.2024 | TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR | 1 - 8 | Hakem |
U16 LİGİ-2. GRUP | 26.01.2024 | ANTALYA KÜRESEL SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR | 6 - 3 | Yan Hakem |
U16 LİGİ-PLAY - OFF A GRUBU | 14.03.2024 | ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA DSİSPOR | 2 - 1 | Yan Hakem |
U16 LİGİ-PLAY - OFF B GRUBU | 14.03.2024 | ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR | 0 - 2 | Yan Hakem |
U16 LİGİ-PLAY - OFF B GRUBU | 23.02.2024 | MANAVGAT BELEDİYESPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR | 1 - 1 | Yan Hakem |
U17 LİGİ-2. GRUP | 01.04.2024 | ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ | 2 - 1 | Hakem |
U17 LİGİ-3. GRUP | 01.04.2024 | LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR KALEKAPISI SPOR | 0 - 11 | Yan Hakem |
U17 LİGİ-3. GRUP | 27.03.2024 | SERİK BELEDİYESPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR | 3 - 1 | Hakem |
U17 LİGİ-3. GRUP | 09.03.2024 | HURMA GENÇLİK VE SPOR KALEKAPISI SPOR | 1 - 1 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-1. GRUP | 13.01.2024 | SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR | 2 - 1 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-1. GRUP | 06.01.2024 | ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR | 0 - 6 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-2. GRUP | 25.01.2024 | AKSU CİHADİYE SPOR ANTALYA 07 SPOR | 6 - 1 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-2. GRUP | 30.09.2023 | ANTALYA MERKEZ SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR | 2 - 2 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-2. GRUP | 23.09.2023 | HURMA GENÇLİK VE SPOR AKSU CİHADİYE SPOR | 0 - 1 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-3. GRUP | 21.10.2023 | KALEKAPISI SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR | 1 - 1 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-PLAY - OFF A GRUBU | 23.02.2024 | VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ KALEKAPISI SPOR | 3 - 1 | Yan Hakem |
Lig | Tarih | Maç | Skor | Görev |
---|---|---|---|---|
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP | 13.11.2022 | ANTALYAGÜCÜ SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR | 1 - 1 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP | 06.11.2022 | DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 1960 SÜMER SPOR | 8 - 1 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP | 16.10.2022 | 1966 SERİK CUMALI SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR | 1 - 3 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP | 09.10.2022 | AKSEKİ SPOR ANTALYA HAL SPOR | 1 - 3 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP | 18.09.2022 | ANTALYA HAL SPOR SERİK BELEDİYESPOR | 0 - 1 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP | 25.12.2022 | ELMALI BELEDİYESPOR MAVİKENT BELEDİYESPOR | 2 - 1 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP | 18.12.2022 | 1923 KAŞ SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR | 0 - 2 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP | 23.10.2022 | YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR | 3 - 1 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP | 25.09.2022 | ELMALI BELEDİYESPOR KEMER BELEDİYE SPOR | 3 - 7 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1.GRUP | 11.06.2023 | KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ YEŞİL KEMER SPOR | 3 - 2 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1.GRUP | 07.05.2023 | YEŞİL KEMER SPOR KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ | 3 - 2 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2.GRUP | 08.06.2023 | ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ ÜNFA SPOR | 0 - 1 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2.GRUP | 15.05.2023 | ANTALYA SAĞLIKSPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR | 2 - 4 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2.GRUP | 10.05.2023 | ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ İBRADI SPOR | 1 - 3 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2.GRUP | 12.03.2023 | ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR | 6 - 0 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3.GRUP | 04.06.2023 | AKSU BELEDİYE SPOR ANTALYA DSİSPOR | 3 - 2 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3.GRUP | 27.04.2023 | SERİK ESNAF SPOR SPOR ŞARAMPOLSPOR | 8 - 3 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-PLAY - OFF | 21.06.2023 | ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR KIRMIZI BEYAZ SPOR KULÜBÜ | 0 - 1 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP | 18.03.2023 | BEYMELEK BELEDİYESPOR KAŞ KINIK SPOR | 2 - 1 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP | 05.03.2023 | FİNİKE BELEDİYE SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR | 1 - 1 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP | 29.01.2023 | BEYMELEK BELEDİYESPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR | 3 - 0 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP | 17.01.2023 | FİNİKE BELEDİYE SPOR TOPTAŞ SPOR | 1 - 0 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP | 04.12.2022 | KAŞ KINIK SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR | 2 - 1 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP | 22.10.2022 | KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR | 3 - 2 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP | 19.03.2023 | PAYALLAR KONAKLI SPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR | 0 - 4 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP | 15.03.2023 | VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR | 0 - 2 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP | 05.02.2023 | KADRİYE SPOR MAHMUTLAR SPOR | 0 - 7 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP | 21.01.2023 | LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR | 0 - 5 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP | 20.11.2022 | KADRİYE SPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR | 4 - 3 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP | 12.11.2022 | PAYALLAR KONAKLI SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR | 2 - 3 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-PLAY OFF | 09.04.2023 | MAHMUTLAR SPOR ANTALYA KUNDU SPOR | 2 - 0 | Yan Hakem |
U12 LİGİ-6.GRUP | 21.01.2023 | ANTALYA YOLSPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR | 7 - 2 | Hakem |
U13 LİGİ-1.GRUP | 12.06.2023 | ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR | 2 - 2 | Hakem |
U13 LİGİ-4.GRUP | 10.06.2023 | SERİK ESNAF SPOR SPOR TFA SPOR | 4 - 0 | Hakem |
U13 LİGİ-4.GRUP | 17.04.2023 | KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ | 4 - 1 | Hakem |
U14 LİGİ-2.GRUP | 24.09.2022 | AKGÜN GENÇLİKSPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR | 1 - 9 | Hakem |
U15 LİGİ-1.GRUP | 01.05.2023 | ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ | 2 - 0 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-4.GRUP | 18.04.2023 | ASLANSARAY GENÇLİK SPOR SERİK BELEDİYESPOR | 2 - 6 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-PLAY OFF A GRUBU | 11.05.2023 | ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA KARTALSPOR | 0 - 0 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-PLAY OFF B GRUBU | 15.05.2023 | HURMA GENÇLİK VE SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR | 4 - 0 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-PLAY OFF B GRUBU | 13.05.2023 | ANTALYA DSİSPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR | 7 - 0 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-PLAY OFF B GRUBU | 09.05.2023 | MANAVGAT BELEDİYESPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR | 1 - 3 | Yan Hakem |
U16 LİGİ-2.GRUP | 19.11.2022 | MANAVGATSPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR | 3 - 0 | Yan Hakem |
U16 LİGİ-3.GRUP | 08.01.2023 | ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR | 1 - 1 | Yan Hakem |
U17 LİGİ-3.GRUP | 08.04.2023 | KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR | 3 - 1 | Yan Hakem |
U17 LİGİ-6.GRUP | 11.04.2023 | AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR ALANYA BELEDİYESPOR | 2 - 2 | Yan Hakem |
U17 LİGİ-6.GRUP | 30.01.2023 | ALANYA KARTALLARI SPOR ALANYA KESTELSPOR | 0 - 6 | Yan Hakem |
U17 LİGİ-PLAY OFF - A.GRUBU - | 29.05.2023 | MANAVGAT BELEDİYESPOR KALEKAPISI SPOR | 7 - 0 | Yan Hakem |
U17 LİGİ-PLAY OFF - B.GRUBU - | 03.06.2023 | CK SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR | 0 - 1 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-1.GRUP | 29.10.2022 | DEMRE BELEDİYESPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ | 5 - 0 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-1.GRUP | 10.09.2022 | ŞARAMPOLSPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ | 5 - 1 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-2.GRUP | 17.12.2022 | ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR | 3 - 1 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-2.GRUP | 05.11.2022 | ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ | 3 - 2 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-2.GRUP | 08.10.2022 | ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KARTALSPOR | 2 - 0 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-3.GRUP | 24.12.2022 | ANTALYA 07 SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR | 6 - 1 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-3.GRUP | 17.09.2022 | MANAVGAT BELEDİYESPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ | 14 - 1 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-PLAY-OFF GRUBU | 17.03.2023 | ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA 07 SPOR | 1 - 4 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-PLAY-OFF GRUBU | 06.03.2023 | KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR | 2 - 0 | Yan Hakem |
Lig | Tarih | Maç | Skor | Görev |
---|---|---|---|---|
Büyükler Amatör Ligi-1. Grup | 19.12.2021 | ŞARAMPOLSPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR | 0 - 5 | Yan Hakem |
Büyükler Amatör Ligi-2. Grup | 27.02.2022 | KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ | 1 - 2 | Yan Hakem |
Büyükler Amatör Ligi-2. Grup | 14.11.2021 | ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR | 1 - 1 | Yan Hakem |
Büyükler Amatör Ligi-3. Grup | 20.02.2022 | 1960 SÜMER SPOR ANTALYA 07 SPOR | 2 - 0 | Yan Hakem |
Büyükler Amatör Ligi-4. Grup | 26.02.2022 | MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ SERİK BELEDİYESPOR | 3 - 3 | Yan Hakem |
Büyükler Amatör Ligi-4. Grup | 06.02.2022 | SERİK BELEDİYESPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR | 2 - 0 | Yan Hakem |
Büyükler Amatör Ligi-4. Grup | 05.12.2021 | İBRADI SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR | 3 - 2 | Yan Hakem |
Büyükler Amatör Ligi-5. Grup | 02.01.2021 | SERİK DİKMEN SPOR AKSEKİ SPOR | 0 - 4 | Yan Hakem |
Büyükler Amatör Ligi-6. Grup | 06.03.2022 | BEYMELEK BELEDİYESPOR ELMALI BELEDİYESPOR | 5 - 3 | Yan Hakem |
Büyükler Amatör Ligi-6. Grup | 26.12.2021 | ELMALI BELEDİYESPOR TOPTAŞ SPOR | 1 - 0 | Yan Hakem |
Büyükler Amatör Ligi-6. Grup | 28.11.2021 | KAŞ GENÇ SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR | 1 - 1 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR-1. GRUP | 05.03.2022 | ANTALYA 2003 SPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR | 1 - 5 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR-1. GRUP | 12.02.2022 | KADRİYE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR | 0 - 7 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR-1. GRUP | 05.02.2022 | LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR MAHMUTLAR SPOR | 2 - 3 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR-1. GRUP | 30.01.2022 | KUMLUCA BELEDİYE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR | 4 - 0 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR-1. GRUP | 16.01.2022 | KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KAŞ KINIK SPOR | 1 - 1 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR-1. GRUP | 04.12.2021 | ANTALYA 2003 SPOR MAHMUTLAR SPOR | 0 - 9 | Yan Hakem |
U12 Ligi-2.Grup | 19.05.2022 | ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR | 9 - 3 | Hakem |
U12 Ligi-3.Grup | 19.05.2022 | YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ 1905 SERİK SPOR | 2 - 5 | Hakem |
U12 Ligi-7.Grup | 22.05.2022 | MANAVGAT BELEDİYESPOR ÇOLAKLI SPOR | 3 - 1 | Hakem |
U14 Ligi-4.Grup | 10.04.2022 | AKSU CİHADİYE SPOR ASLARA SPOR | 2 - 4 | Hakem |
U16 Ligi-1.Grup | 09.04.2022 | CK SPOR ANTALYA DSİSPOR | 2 - 3 | Yan Hakem |
U16 Ligi-2.Grup | 25.01.2022 | ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ | 4 - 0 | Yan Hakem |
U16 Ligi-4.Grup | 16.04.2022 | SERİK BELEDİYESPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ | 3 - 4 | Yan Hakem |
U16 Ligi-4.Grup | 14.04.2022 | KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR | 2 - 2 | Yan Hakem |
U16 Ligi-5.Grup | 31.01.2022 | ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ŞARAMPOLSPOR | 5 - 1 | Yan Hakem |
U16 Ligi-PLAY OFF A GRUBU | 14.05.2022 | ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ILICA BELEDİYESPOR | 0 - 1 | Yan Hakem |
U18 Ligi-1.Grup | 21.02.2022 | MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ | 2 - 0 | Yan Hakem |
U18 Ligi-1.Grup | 29.01.2022 | OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR | 0 - 3 | Yan Hakem |
U18 Ligi-1.Grup | 11.12.2021 | OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ | 3 - 0 | Yan Hakem |
U18 Ligi-1.Grup | 19.11.2021 | ANTALYA 07 SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR | 9 - 0 | Yan Hakem |
U18 Ligi-3.Grup | 12.12.2021 | MANAVGAT BELEDİYESPOR GAZİPAŞA BELD. | 6 - 1 | Yan Hakem |
U18 Ligi-3.Grup | 13.11.2021 | GAZİPAŞA BELD. AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR | 3 - 1 | Yan Hakem |
U18 Ligi-4.Grup | 08.01.2022 | ALANYA BELEDİYESPOR SERİK BELEDİYESPOR | 0 - 4 | Yan Hakem |
U18 Ligi-4.Grup | 25.12.2021 | PAYALLAR KONAKLI SPOR KORKUTELİ TAN SPOR | 8 - 0 | Yan Hakem |
U18 Ligi-4.Grup | 27.11.2021 | ANTALYAGÜCÜ SPOR ALANYA BELEDİYESPOR | 1 - 4 | Yan Hakem |
U18 Ligi-4.Grup | 24.10.2021 | ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR | 0 - 6 | Yan Hakem |
Lig | Tarih | Maç | Skor | Görev |
---|---|---|---|---|
U11 LİGİ-4. GRUP | 23.02.2020 | BİTEXEN ANTALYASPOR ANTALYA DSİSPOR | 4 - 0 | Hakem |
U11 LİGİ-6. GRUP | 07.03.2020 | 1905 SERİK SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR | 1 - 11 | Hakem |
U12 LİGİ-1. GRUP | 27.01.2020 | AKDENİZSPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ | 0 - 2 | Hakem |
U12 LİGİ-1. GRUP | 02.11.2019 | 1905 SERİK SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR | 8 - 0 | Hakem |
U12 LİGİ-1. GRUP | 12.10.2019 | KEPEZ GENÇLİK SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR | 1 - 2 | Hakem |
U12 LİGİ-4. GRUP | 01.02.2020 | ANTALYA DSİSPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR | 3 - 1 | Hakem |
U12 LİGİ-5. GRUP | 16.11.2019 | KADRİYE SPOR 1207 ANTALYA SPOR | 0 - 1 | Hakem |
U13 LİGİ-4. GRUP | 01.03.2020 | AKGÜN GENÇLİKSPOR ORMANSPOR | 0 - 7 | Hakem |
U15 LİGİ-1. GRUP | 29.02.2020 | 1966 SERİK CUMALI SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR | 3 - 0 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-1. GRUP | 02.02.2020 | VARSAK SPOR KULÜBÜ KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR | 6 - 0 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-1. GRUP | 18.01.2020 | ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ VARSAK SPOR KULÜBÜ | 4 - 0 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-2. GRUP | 22.02.2020 | ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR | 1 - 0 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-4. GRUP | 07.03.2020 | ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR ANTALYA KUNDU SPOR | 0 - 8 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-4. GRUP | 25.01.2020 | SARILAR BELEDİYE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ | 4 - 0 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-4. GRUP | 12.01.2020 | ANTALYA KUNDU SPOR YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ | 0 - 1 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-4. GRUP | 05.01.2020 | ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA KUNDU SPOR | 6 - 2 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-6. GRUP | 09.02.2020 | ALANYA BELEDİYESPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR | 3 - 0 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-7. GRUP | 08.03.2020 | BEYMELEK BELEDİYESPOR DEMRE BELEDİYESPOR | 2 - 5 | Yan Hakem |
U16 LİGİ-1. GRUP | 14.12.2019 | ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR | 8 - 0 | Yan Hakem |
U16 LİGİ-1. GRUP | 26.10.2019 | ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR | 2 - 0 | Yan Hakem |
U16 LİGİ-2. GRUP | 28.12.2019 | AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR | 0 - 4 | Yan Hakem |
U16 LİGİ-3. GRUP | 30.11.2019 | ASLARA SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR | 2 - 7 | Yan Hakem |