Lig | Tarih | Maç | Skor | Görev |
---|---|---|---|---|
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) | 30.12.2023 | KIRMIZI BEYAZ SPOR KULÜBÜ DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR | 5 - 3 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) | 25.11.2023 | ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR | 1 - 1 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) | 19.11.2023 | 1966 SERİK CUMALI SPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR | 3 - 2 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) | 22.10.2023 | KONAKLI BELEDİYESPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR | 4 - 2 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) | 11.10.2023 | 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR | 0 - 3 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) | 24.09.2023 | ANTALYA 2003 SPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR | 1 - 3 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) | 24.12.2023 | KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ ELMALI BELEDİYESPOR | 0 - 0 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) | 10.12.2023 | DEMRE BELEDİYESPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR | 7 - 2 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) | 03.12.2023 | TOPTAŞ SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR | 3 - 0 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) | 26.11.2023 | ELMALI BELEDİYESPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR | 1 - 1 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) | 05.11.2023 | 1923 KAŞ SPOR TOPTAŞ SPOR | 2 - 6 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) | 29.10.2023 | DEMRE BELEDİYESPOR ELMALI BELEDİYESPOR | 1 - 2 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) | 15.10.2023 | TOPTAŞ SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR | 3 - 1 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) | 08.10.2023 | KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 1923 KAŞ SPOR | 8 - 2 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) | 01.10.2023 | FİNİKE BELEDİYE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR | 5 - 0 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP | 17.03.2024 | 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR YUVASPOR | 0 - 3 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP | 03.03.2024 | İBRADI SPOR ANTİK SİDE SPOR KULÜBÜ | 2 - 8 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ | 24.03.2024 | KORKUTELİ BELEDİYE SPOR KADRİYE SPOR | 2 - 0 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ | 25.02.2024 | MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR | 2 - 1 | Yan Hakem |
U12 LİGİ-4. GRUP | 24.01.2024 | 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ İYİLER SPOR KULÜBÜ | 7 - 1 | Hakem |
U12 LİGİ-7. GRUP | 24.01.2024 | TRABZONLULARSPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR | 2 - 6 | Hakem |
U14 LİGİ-1. GRUP | 30.09.2023 | ASLARA SPOR SERİK BELEDİYESPOR | 1 - 4 | Hakem |
U14 LİGİ-2. GRUP | 21.10.2023 | YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR 1966 AKREP SPOR | 3 - 5 | Hakem |
U14 LİGİ-3. GRUP | 04.11.2023 | AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR | 1 - 0 | Hakem |
U14 LİGİ-4. GRUP | 30.09.2023 | KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ ASLANSARAY GENÇLİK SPOR | 15 - 1 | Hakem |
U14 LİGİ-5. GRUP | 13.01.2024 | MURATPAŞA BELEDİYE SPOR VOLE SPOR KULÜBÜ | 5 - 1 | Hakem |
U14 LİGİ-5. GRUP | 14.10.2023 | 2016 DÖŞEMEALTI SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR | 3 - 0 | Hakem |
U15 LİGİ-1. GRUP | 17.02.2024 | KADRİYE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR | 1 - 4 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-2. GRUP | 16.03.2024 | PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR | 2 - 1 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-2. GRUP | 10.03.2024 | MURATPAŞA BELEDİYE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR | 2 - 0 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-3. GRUP | 27.01.2024 | ANTALYA KUNDU SPOR ŞARAMPOLSPOR | 4 - 1 | Hakem |
U15 LİGİ-4. GRUP | 10.03.2024 | ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR TRABZONLULARSPOR | 6 - 1 | Hakem |
U15 LİGİ-4. GRUP | 02.03.2024 | OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ | 0 - 5 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-4. GRUP | 28.01.2024 | KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR | 3 - 0 | Hakem |
U16 LİGİ-2. GRUP | 26.01.2024 | ANTALYA YOLSPOR KALEKAPISI SPOR | 2 - 2 | Yan Hakem |
U16 LİGİ-2. GRUP | 01.01.2024 | ASLANSARAY GENÇLİK SPOR VOLE SPOR KULÜBÜ | 3 - 0 | Yan Hakem |
U16 LİGİ-2. GRUP | 18.11.2023 | VOLE SPOR KULÜBÜ MANAVGAT BELEDİYESPOR | 0 - 16 | Hakem |
U16 LİGİ-2. GRUP | 13.11.2023 | ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR | 8 - 3 | Yan Hakem |
U16 LİGİ-3. GRUP | 01.02.2024 | ASLARA SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR | 1 - 5 | Yan Hakem |
U16 LİGİ-3. GRUP | 01.02.2024 | ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ CK SPOR | 0 - 3 | Yan Hakem |
U16 LİGİ-3. GRUP | 02.12.2023 | ASLARA SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR | 1 - 1 | Yan Hakem |
U16 LİGİ-3. GRUP | 12.11.2023 | KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA KARTALSPOR | 0 - 3 | Yan Hakem |
U16 LİGİ-4. GRUP | 28.10.2023 | KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR | 4 - 0 | Yan Hakem |
U16 LİGİ-PLAY - OFF A GRUBU | 23.02.2024 | ANTALYA DSİSPOR TOPTAŞ SPOR | 2 - 0 | Yan Hakem |
U17 LİGİ-1. GRUP | 23.03.2024 | KAŞ KINIK SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR | 3 - 0 | Yan Hakem |
U17 LİGİ-2. GRUP | 09.03.2024 | TOPTAŞ SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR | 2 - 2 | Hakem |
U17 LİGİ-4. GRUP | 24.02.2024 | AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR | 2 - 2 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-1. GRUP | 23.10.2023 | ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR | 4 - 0 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-1. GRUP | 14.10.2023 | MURATPAŞA BELEDİYE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR | 1 - 1 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-1. GRUP | 07.10.2023 | ANTALYA DSİSPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR | 5 - 0 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-2. GRUP | 25.01.2024 | ŞARAMPOLSPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR | 1 - 3 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-2. GRUP | 20.01.2024 | ANTALYA KARTALSPOR ŞARAMPOLSPOR | 4 - 0 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-2. GRUP | 28.10.2023 | HURMA GENÇLİK VE SPOR ŞARAMPOLSPOR | 4 - 1 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-2. GRUP | 28.10.2023 | ANTALYA 07 SPOR AKSU CİHADİYE SPOR | 2 - 0 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-3. GRUP | 06.01.2024 | KALEKAPISI SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR | 4 - 2 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-3. GRUP | 31.12.2023 | KUMLUCA BELEDİYE SPOR TOPTAŞ SPOR | 1 - 3 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-3. GRUP | 23.09.2023 | KUMLUCA BELEDİYE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR | 1 - 4 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-4. GRUP | 11.11.2023 | CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ MAHMUTLAR SPOR | 0 - 1 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-PLAY - OFF B GRUBU | 01.03.2024 | AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR ANTALYA KARTALSPOR | 1 - 6 | Yan Hakem |
Lig | Tarih | Maç | Skor | Görev |
---|---|---|---|---|
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1.GRUP | 27.05.2023 | YEŞİL KEMER SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR | 3 - 2 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2.GRUP | 04.06.2023 | İBRADI SPOR ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ | 2 - 1 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2.GRUP | 19.03.2023 | ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ | 2 - 1 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3.GRUP | 08.06.2023 | YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR | 6 - 0 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3.GRUP | 13.05.2023 | KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR AKSU BELEDİYE SPOR | 0 - 3 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3.GRUP | 30.04.2023 | ANTALYA DSİSPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ | 6 - 2 | Yan Hakem |
U12 LİGİ-1.GRUP | 22.01.2023 | VARSAK SPOR KULÜBÜ ORMANSPOR | 0 - 2 | Hakem |
U12 LİGİ-3.GRUP | 02.02.2023 | ARKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR | 6 - 1 | Hakem |
U12 LİGİ-3.GRUP | 13.11.2022 | ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR | 2 - 10 | Hakem |
U12 LİGİ-3.GRUP | 05.11.2022 | ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR | 1 - 7 | Hakem |
U12 LİGİ-3.GRUP | 09.10.2022 | ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR | 2 - 1 | Hakem |
U12 LİGİ-4.GRUP | 25.01.2023 | ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR | 1 - 7 | Hakem |
U12 LİGİ-4.GRUP | 17.12.2022 | ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR | 0 - 0 | Hakem |
U12 LİGİ-5.GRUP | 30.10.2022 | KEPEZ GENÇLİK SPOR TRABZONLULARSPOR | 3 - 0 | Hakem |
U12 LİGİ-5.GRUP | 23.10.2022 | TRABZONLULARSPOR ÜNFA SPOR | 1 - 3 | Hakem |
U12 LİGİ-6.GRUP | 31.01.2023 | ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ | 3 - 2 | Hakem |
U12 LİGİ-6.GRUP | 22.10.2022 | ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR | 6 - 1 | Hakem |
U12 LİGİ-7.GRUP | 27.11.2022 | ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR | 0 - 4 | Hakem |
U13 LİGİ-1.GRUP | 12.06.2023 | TRABZONLULARSPOR ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ | 3 - 1 | Hakem |
U13 LİGİ-1.GRUP | 03.06.2023 | ANTALYA KEPEZALTI SPOR ASLARA SPOR | 3 - 0 | Hakem |
U13 LİGİ-4.GRUP | 11.06.2023 | AKSEKİ SPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR | 0 - 3 | Hakem |
U13 LİGİ-5.GRUP | 29.05.2023 | ÜNFA SPOR ANTALYA DSİSPOR | 0 - 3 | Hakem |
U13 LİGİ-5.GRUP | 26.05.2023 | ANTALYAGÜCÜ SPOR 1966 AKREP SPOR | 0 - 5 | Hakem |
U14 LİGİ-1.GRUP | 24.12.2022 | BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR | 0 - 17 | Hakem |
U14 LİGİ-1.GRUP | 29.10.2022 | MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR | 12 - 0 | Hakem |
U14 LİGİ-1.GRUP | 01.10.2022 | PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR | 9 - 1 | Hakem |
U14 LİGİ-1.GRUP | 24.09.2022 | ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ MURATPAŞA BELEDİYE SPOR | 0 - 3 | Hakem |
U14 LİGİ-2.GRUP | 06.11.2022 | SERİK BELEDİYESPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR | 9 - 1 | Hakem |
U14 LİGİ-2.GRUP | 16.10.2022 | ÇIRALISPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR | 2 - 13 | Hakem |
U14 LİGİ-3.GRUP | 26.11.2022 | KORKUTELİ BELEDİYE SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR | 4 - 3 | Hakem |
U14 LİGİ-4.GRUP | 21.01.2023 | 1966 SERİK CUMALI SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR | 0 - 1 | Hakem |
U14 LİGİ-4.GRUP | 07.01.2023 | KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ İKİZLER SPOR KULÜBÜ | 3 - 2 | Hakem |
U14 LİGİ-5.GRUP | 18.12.2022 | 1966 AKREP SPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR | 10 - 0 | Hakem |
U14 LİGİ-5.GRUP | 04.12.2022 | ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KALEKAPISI SPOR | 0 - 3 | Hakem |
U15 LİGİ-1.GRUP | 05.03.2023 | KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR | 3 - 2 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-1.GRUP | 05.02.2023 | ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR | 2 - 2 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-2.GRUP | 30.04.2023 | ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA 07 SPOR | 4 - 0 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-3.GRUP | 11.03.2023 | ÜNFA SPOR TFA SPOR | 0 - 1 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-3.GRUP | 26.01.2023 | İKİZLER SPOR KULÜBÜ ANTALYA KÖRFEZ SPOR | 3 - 1 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-4.GRUP | 04.02.2023 | HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR MANAVGATSPOR | 1 - 2 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-4.GRUP | 30.01.2023 | SERİK BELEDİYESPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR | 4 - 1 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-5.GRUP | 05.03.2023 | HURMA GENÇLİK VE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR | 2 - 1 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-6.GRUP | 01.05.2023 | OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1905 SERİK SPOR | 1 - 5 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-6.GRUP | 23.01.2023 | 1966 AKREP SPOR 1905 SERİK SPOR | 3 - 5 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-PLAY OFF A GRUBU | 05.05.2023 | ALANYA KESTELSPOR SERİK BELEDİYESPOR | 3 - 1 | Yan Hakem |
U15 LİGİ-PLAY OFF B GRUBU | 17.05.2023 | MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR | 3 - 0 | Yan Hakem |
U16 LİGİ-1.GRUP | 08.01.2023 | HURMA GENÇLİK VE SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. | 4 - 2 | Yan Hakem |
U16 LİGİ-2.GRUP | 18.09.2022 | ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR | 3 - 1 | Yan Hakem |
U16 LİGİ-3.GRUP | 11.12.2022 | ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR | 3 - 0 | Yan Hakem |
U16 LİGİ-3.GRUP | 02.10.2022 | LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR CK SPOR | 1 - 0 | Yan Hakem |
U16 LİGİ-3.GRUP | 25.09.2022 | ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ KAŞ KINIK SPOR | 0 - 18 | Yan Hakem |
U16 LİGİ-4.GRUP | 18.01.2023 | İKİZLER SPOR KULÜBÜ ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ | 1 - 0 | Yan Hakem |
U16 LİGİ-4.GRUP | 18.09.2022 | KADRİYE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR | 1 - 8 | Yan Hakem |
U17 LİGİ-1.GRUP | 15.05.2023 | MANAVGATSPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR | 0 - 9 | Yan Hakem |
U17 LİGİ-2.GRUP | 29.04.2023 | ILICA BELEDİYESPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ | 0 - 1 | Yan Hakem |
U17 LİGİ-3.GRUP | 08.04.2023 | ANTALYAGÜCÜ SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR | 2 - 0 | Yan Hakem |
U17 LİGİ-3.GRUP | 03.02.2023 | ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR AKSU CİHADİYE SPOR | 4 - 3 | Yan Hakem |
U17 LİGİ-4.GRUP | 15.04.2023 | BEYMELEK BELEDİYESPOR ŞARAMPOLSPOR | 1 - 1 | Yan Hakem |
U17 LİGİ-4.GRUP | 09.04.2023 | BEYMELEK BELEDİYESPOR ANTALYA KARTALSPOR | 0 - 2 | Yan Hakem |
U17 LİGİ-4.GRUP | 04.03.2023 | CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ ŞARAMPOLSPOR | 0 - 5 | Yan Hakem |
U17 LİGİ-5.GRUP | 21.05.2023 | ELMALI BELEDİYESPOR CK SPOR | 0 - 6 | Yan Hakem |
U17 LİGİ-5.GRUP | 11.03.2023 | ANTALYA DSİSPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR | 2 - 3 | Yan Hakem |
U17 LİGİ-6.GRUP | 19.05.2023 | ALANYA BELEDİYESPOR KONAKLI BELEDİYESPOR | 9 - 0 | Yan Hakem |
U17 LİGİ-6.GRUP | 06.05.2023 | AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR ALANYA KARTALLARI SPOR | 4 - 0 | Yan Hakem |
U17 LİGİ-PLAY OFF - A.GRUBU - | 25.05.2023 | ANTALYA 07 SPOR KALEKAPISI SPOR | 4 - 0 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-1.GRUP | 10.12.2022 | OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ | 8 - 1 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-1.GRUP | 28.11.2022 | ANTALYA DSİSPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR | 4 - 0 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-1.GRUP | 08.10.2022 | ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR | 1 - 6 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-2.GRUP | 03.12.2022 | BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KARTALSPOR | 0 - 17 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-2.GRUP | 18.11.2022 | AKSU BELEDİYE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR | 2 - 3 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-3.GRUP | 15.10.2022 | MANAVGAT BELEDİYESPOR ANTALYA MERKEZ SPOR | 3 - 0 | Yan Hakem |
U18 LİGİ-3.GRUP | 17.09.2022 | ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR | 5 - 1 | Yan Hakem |
Lig | Tarih | Maç | Skor | Görev |
---|---|---|---|---|
U11 Ligi-1.Grup | 19.06.2022 | AKSU CİHADİYE SPOR ANTALYA DOKUMA SPOR | 0 - 2 | Hakem |
U11 Ligi-1.Grup | 21.05.2022 | ANTALYA DOKUMA SPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR | 0 - 7 | Hakem |
U11 Ligi-2.Grup | 12.06.2022 | KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ | 0 - 3 | Hakem |
U12 Ligi-3.Grup | 15.05.2022 | 1905 SERİK SPOR KADRİYE SPOR | 10 - 2 | Hakem |